ciagła rozkminka

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

ciagła rozkminka

Postautor: maro » 26 lut 2010, 20:26

Witam, kolejny raz zwracam się po radę, jakiś czas temu pisałem, że zacząłem się spotykać z dziewczyną potem się popsuło itd itp. Po tym wszystkim postanowiłem to olać bo le można się użerać. Potem po kilku dniach milczenia nawiązaliśmy znów kontakt, zaczałem rozmawiać z Nią jak i jej o rok starsza siostrą z którą też mam ciągły kontakt zazwyczaj piszemy duuuzo smsów pomiędzy sobą. Teraz od 1,5 miesiąca mam z Nią ciągły kontakt, pisaliśmy smsy, rozmawialiśmy na gg, pare razy się widzieliśmy, byliśmy na imprezie, ale nic pora tym. Ona wie, że niesamowicie mi się podoba, nawet będąc u Niej zawsze się w nią wpatruje oo bo mi się podoba... Podchodziłem trochę do tego olewawczo, pisała to pisała nie to nie i jakoś leciało, spotykałem się wtedy z innymi dziewczynami, ale zawsze w myślach wracała. Ale to całe pisanie rozmowy i inne badziewie na darmo bo jak zapytam czy się spotkamy to jakoś się wykręca. Np. taka sytuacja ja jej pisze smsa "co robisz jutro wieczorem?" odpisuje ze "nie wie ale musi się uczuć" to ja "może byśmy się spotkali bo ja tak tylko chcę pogadać" a ona "ja tak tylko odpisałam nie chce mi sie uczyc" nie odpowiedziała kilka razy na to pytanie a pisalismy cały czas. Zazwyczaj to Ona pierwsza do mnie pisze bo ja już swój wiek mam i pora żony szukać hehe a nie mam czasu na niezdecydowane osoby. Ostatnio nie pisalismy ze 2 dni a wczoraj miałem koleżanke w domu w celu wiadomym i jak byłem zajety tą koleżanką to tamta mi napisała smsa na dobranoc. Dziwne to wszystko bo niedługo ide na wesele a chciałem zeby poszła ze mną tylko problem jest z tym ze cięzko się z Nią spotkac bo nigdy nie napisze konkretnej odpowiedzi. Nie wiem może jest zła, że mam kontakt z jej siostrą. Trochę to długie ale może mi coś poradzicie?
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 26 lut 2010, 20:37

maro pisze:ja już swój wiek mam i pora żony szukać hehe a nie mam czasu na niezdecydowane osoby.
maro pisze:"co robisz jutro wieczorem?" odpisuje ze "nie wie ale musi się uczuć" to ja "może byśmy się spotkali bo ja tak tylko chcę pogadać"
Nie widzisz żadnego zgrzytu, mój ty Dziki Samcze Alfa?

maro pisze: cięzko się z Nią spotkac bo nigdy nie napisze konkretnej odpowiedzi
Jaki amant, taka księżniczka.
bialywilk1110
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2010, 19:47
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Re: ciagła rozkminka

Postautor: bialywilk1110 » 20 mar 2010, 21:36

spotykałem się wtedy z innymi dziewczynami, ale zawsze w myślach wracała.


Musisz jej dać odczuć, żę jesteś zainteresowany tylko Nią.
No i daj rożę, czekoladki...takie rzeczy działają na kobiety, uwierz.
Chociaż puste mam kieszenie
No i wódy czasem brak
ja już nigdy się nie zmienię
Zawsze będę żył już tak
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 mar 2010, 03:06

maro pisze:Podchodziłem trochę do tego olewawczo

maro pisze:jak byłem zajety tą koleżanką to tamta mi napisała smsa na dobranoc.

maro pisze:a nie mam czasu na niezdecydowane osoby.


maro pisze:Dziwne to wszystko


Rzeczywiście. I nie wierzę w podany przez Ciebie wiek w profilu, naprawdę nie wierzę :/
Ostatnio zmieniony 23 mar 2010, 03:17 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Suseł
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2010, 20:00
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: Suseł » 28 mar 2010, 00:13

Powiem krótko: gdybym był na Twoim miejscu darowałbym sobie te kobietę. Z bólem serca, ale z tej mąki chleba nie będzie.
Postaw sprawę na ostrzu noża i powiedz prosto z mostu:
-Albo jesteś ze mną albo nie chcę Cię znać, po czym odszedł. Sam bym tak zrobił, bo znam swoją wartość i nie pozwolę sobą pomiatać jak kukiełką. A u Was to oboje nie wiecie, czego chcecie. Tyle ode mnie.
Gdyby wierność była w męskiej naturze, faceci mieliby wciąż ten sam model telefonu. A kto dziś używa Nokii 3310?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2010, 01:13

A po co jej dawales sygnaly ze takie cudo z niej? Ja tam zawsze daje sygnaly ze cudo to jest ze mnie a ladnych dziewczyn to wszedzie pelno ;)
Baart1980
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 04 lis 2007, 16:07
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: Baart1980 » 17 kwie 2010, 00:34

Fajna ze mnie dupa i wszystkie na mnie lecą. i tak 3mać ;)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości