Dziwne spostrzeżenie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 18 paź 2004, 22:29

mariusz pisze:Nie uważam, zby było to takie skrępowanie... Ale każdy ma inne podejście do tych spraw.

no może ja trafiłem na skrajny przypadek ,albo sie o mnie bardzo martwiono, ale nie lubie jak ktoś mi coś zakazuje albo mi stara ograniczyć :561:
we'll fight, we'll bleed.
Don't try to come to preach over us and
over me, we're children of decadence,
we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,
we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 paź 2004, 22:34

Na pewno nie jest to za dobre, ale tez kompletny brak zainteresowania tez nie jest najlepszy. Jak zwykle najlepsze jest wypośrodkowane wyjście.
Awatar użytkownika
Craxa Girl
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 wrz 2004, 19:36
Płeć:

Postautor: Craxa Girl » 19 paź 2004, 16:24

z tego, co zauważyłam, wszystkie fajne dziewczyny (które znam) są wolne.. DLATEGO, bo nie ma w okolicy fajnych facetów... :(

eh..

ide do zakonu.. :567:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 paź 2004, 18:21

Craxa Girl pisze:z tego, co zauważyłam, wszystkie fajne dziewczyny (które znam) są wolne.. DLATEGO, bo nie ma w okolicy fajnych facetów... :(
eh..
ide do zakonu.. :567:


TO moze tam sie przejade...
A gdzie jest takie miejsce pełne fajnych i samotnych kobietek??
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 19 paź 2004, 18:25

Po nicku wnioskuję, że tak jak Ty też Crak-off :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 19 paź 2004, 22:19

Craxa Girl ależ Ty masz latek na koncie :)
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 20 paź 2004, 16:47

crystal pisze:
Triniti19 pisze:Mariusz też takie spostrzeżenie mam. W większości fajni faceci są już pozajmowani. .

to zawsze ide w mniejszości :549: i zawsze staram sie być wolny , jakoś nielubie skrepowania i krawatów i w ogóle wszystkiego co komplikuje jakie kolwiek ruchy :569:

No ale takie coś mnie by akurat nie satysfakcjonowało :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Tomcio
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2004, 02:41
Skąd: Znad morza
Płeć:

Postautor: Tomcio » 21 paź 2004, 02:26

A mogę się spytać, co ma krawat i skrępowanie do dziewczyny?

A co do zajętych dziewczyn - ja znam pełno dziewczyn, które są więcej niż fajne, ale zonk - one są tak zapracowane, że nie mają czasu na "bzdury"... :( Ja mam swoją ukochaną, znaleźliśmy się mają po 20 lat, więc... Mariuszu, nie łam się! Poza tym zauważyłem coś innego:
Istnieją pewne ramy wiekowe:
mniej niż 13 - dziecięce zauroczenia
14-16 lat - pierwsza "prawdziwa miłość"
16-18 lat - pierwsze poważniejsze związki, być może nawet któryś "uwieńczony"... wiadomo czym ;)
19-21 lat - okres poważnych związków, nauka odpowiedzialności, życia razem, często pierwszy raz.
22+ - okres znajdowania tej jedynej, niekoniecznie w jednym podejściu, często do wieku 24-25 lat totalna przerwa.

Dane zgromadziłem w oparciu o moje otoczenie i dotyczą tylko płci męskiej. Analiza dorastania dziewcząt jest poza moim zasięgiem intelektualnym.
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 21 paź 2004, 14:12

Tomcio pisze:Istnieją pewne ramy wiekowe:
mniej niż 13 - dziecięce zauroczenia
14-16 lat - pierwsza "prawdziwa miłość"
16-18 lat - pierwsze poważniejsze związki, być może nawet któryś "uwieńczony"... wiadomo czym ;)
19-21 lat - okres poważnych związków, nauka odpowiedzialności, życia razem, często pierwszy raz.
22+ - okres znajdowania tej jedynej, niekoniecznie w jednym podejściu, często do wieku 24-25 lat totalna przerwa.
Teoria nie musi potwierdzać reguły :P
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 paź 2004, 07:55

Tomcio pisze:19-21 lat - okres poważnych związków, nauka odpowiedzialności, życia razem, często pierwszy raz.


To jest prawda. Zastanawiam sie co powiedza panie na ten temat?? I jak to jest u nich bo jakoś czasem odnosze wrazenie z panie w tym wieku to jakoś dziwnie patrza na wszystko.
celofan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 21 paź 2004, 15:37
Płeć:

Postautor: celofan » 22 paź 2004, 09:43

A ja zgadzam sie z mariuszem.Na pewno nie siedzi dniami i nocami w domu tylko stara sie kogos poznac.Jakos nie moze spotkac nikogo interesujacego.Niestety powiem Ci cos niezbyt milego..mam kolege,33 lata,bardzo wartosciowy czlowiek a przy tym nie wyglada jak kasztan :582: tylko naprawde cos soba reprezentuje.O ile pamietam zawsze szukal kogos fajnego.Zdarzaly mu sie rozne przygody,ale naprawde-nikogo wyjatkowego.Zbyt wygorowane oczekiwania?Oj nie.Ma po prostu pecha.Przykre,ale zadna 20 latka juz na niego nie spojrzy,bo za stary a kobiety w jego wieku,albo troche mlodsze?Sa szczesliwymi mezatkami,albo wlasnie w trakcie sprawy rozwodowej polaczonej z sadowym prawem do dziecka..Mimo wszystko ja sie nie lamie.Mamy czas..mam nadzieje :) .A poza tym wierze w ta jedyna,w koncu chce spedzic reszte zycia z kims kto dla mnie bedzie..wlasnie,kims wyjatkowym.
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 22 paź 2004, 13:17

celofan pisze:A poza tym wierze w ta jedyna,w koncu chce spedzic reszte zycia z kims kto dla mnie bedzie..wlasnie,kims wyjatkowym.


I będziesz czekał, czekał, czekał...

Życie to sztuka kompromisu. Może mało romantyczne, ale prawdziwe.
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
_Anissa_
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2004, 13:15
Płeć:

Dziwne spostrzeżenie

Postautor: _Anissa_ » 22 paź 2004, 13:28

Wiesz Mariusz.....opowiadał mi to mój kolega...zaczął prace w nowym miejscu i zaczeła mu sie przewijac po korytarzu dziewczyna z firmy sasiadujacej z jego. Wreszcie odwazył sie z czyms do niej zagadac i sam sie pozniej zastanawiał co byłoby gdyby jej nie zaczepił.....fajna zadbana dziewczyna, bez partnera ....jak sama potem okresliła..... ona czeka na tego ,,swojego".....Moze Ty Mariusz masz juz takie załozenie ze jak fajna to na pewno zajeta ......moze warto do tej ktora Ci sie spodoba odezwac sie ....zagadac , moze to bedzie taka sama sytuacja jak z dziewczyna z mojej krótkiej opowiesci.....
ciepło pozdrawiam:)
Anisa
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Re: Dziwne spostrzeżenie

Postautor: mariusz » 22 paź 2004, 16:17

_Anissa_ pisze: Ty Mariusz masz juz takie załozenie ze jak fajna to na pewno zajeta ......moze warto do tej ktora Ci sie spodoba odezwac sie ....zagadac , moze to bedzie taka sama sytuacja jak z dziewczyna z mojej krótkiej opowiesci.....
Anisa



Uwierz mi nie mam takiego założenia, jestem chyba jedynym facetem na roku co zna większośc dziewczyn;p

Uwierz mi zagaduje...
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 22 paź 2004, 17:16

To zależy jak dziewczyna szybko dojrzewa, ale z reguły te 19, 20 lat to myślenie o poważnych związkach :)
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 paź 2004, 17:18

DeLijKa pisze:To zależy jak dziewczyna szybko dojrzewa, ale z reguły te 19, 20 lat to myślenie o poważnych związkach :)


To sie dopiero wtedy zaczyna....
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 22 paź 2004, 17:21

Dla jednych zaczyna a dla innych już jest...
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 422 gości