Randka przez internet

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 13 paź 2004, 13:28

a jesli kolezanka ma chłopaka...

Kolezanka nie ma chlopaka, ale ma kogos na oku.

w najgorszym wypadku spodoba ci sie jej koleżanka.

Jedynie co moze mi sie w niej spodobac to wyglad, bo jeszcze nigdy z nia nie rozmawialem - a wyglad to nie wszystko. W dziewczynie, z ktora tak na prawde sie umowilem, podoba mi sie np. to, ze wie czego chce od zycia i jest dojrzala.

EDIT
Teraz musze zdac relacje :)

Dziewczyna, z ktora sie umowilem jest atrakcyjna. Niestety nie moglismy duzo pogadac, bo kolezanka - nawija i nawija :) Ogolnie w pozytywnym sensie, ale wolalbym pogadac z obiektem moich zainteresowan :) Ogolnie bylo dobrze :) Uwazaja mnie za sympatycznego faceta :) Boje sie tylko, ze jak tak nawijalem z jej kolezanka (ona caly czas tylko nawijala - jak juz pisalem to pozytywne :) ) to mogla sie zle poczuc, ze nie okazuje jej zainteresowania :( No, ale powiedzialem jej kilka cieplych i milych slow, czyli komplementow :)
Mam nadzieje, ze spotka sie ze mna drugi raz (wtedy to juz na pewno sam na sam). Jak sie z nimi zegnalem to powiedzialem to (ze mam nadzieje) i ona odpowiedziala, ze tez ja ma ~~ ale z doswiadczenia wiem, ze niestety to niewiele znaczy :(
Co najwazniejsze - nie zaluje tego :) Bylo na prawde milo :) Obie byly bardzo sympatyczne :)
WIESŁAW
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 01 sie 2004, 20:45
Płeć:

Postautor: WIESŁAW » 17 paź 2004, 14:46

Witam!
Ja też poznałem kobietę na czacie ale mieszka daleko ode mnie,rozmawiamy dużo na GG ,wysyłamy SMS-y myślimy o wspólnym spotkaniu,ale ona ma pewną tremę,strach.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 17 paź 2004, 18:01

To naturalne, ze sie boi - w sieci grasuje wiele zboczencow. Jezeli zalezy Ci na tym spotkaniu zaproponuj, zeby przyszla z kolezanka i pojdzcie do jakiegos publicznego miejsca, wokol ktorego kreci sie wiele osob. Wtedy strach powinien minac.
Dziewczyna. z ktora sie umowilem tez przyszla z kolezanka, bo sie bala. Mimo, ze bylismy w 3 bylo bardzo sympatycznie - opis u gory :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2004, 18:17

OOOOOOOOO!!!! Witamy PANA WIESIA!!!! jak tam Pani z poczty i te inne Panie !? :547: :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 17 paź 2004, 18:34

OOOOOOOOO!!!! To PAN WIESLAW listonosz :) - na poczatku nie skojarzylem :) Dzieki Krzys za uswiadomienie :564:
A wlasnie PANIE WIESLAWIE - jak tam Pani z apteki??
Ten PAN WIESLAW to albo sobie jaja robi i zasmieca forum, albo szuka i nie moze znalesc - co na ten wiek jest dziwne. PANIE WIESLAWIE niech sie PAN zdecyduje na ktoras Pania, bo w koncu kazda juz bedzie zajeta, a PAN bedzie po 50-tce. I jaj z moich topikow sobie nie robic, bo jak trzeba to gryze!! :569:
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 17 paź 2004, 22:21

mariusz pisze:2 razy sie spotkałem :]
Powiem tak: nie licz na nic więcej, bo często osoby w realu są inne niż przez neta.
dokaldnie mozna sie bardzo rozczarowac !!!!!!! ja juz sie przekonalam
WIESŁAW
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 01 sie 2004, 20:45
Płeć:

Postautor: WIESŁAW » 17 paź 2004, 22:58

Tamte panie to już historia
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 18 paź 2004, 12:02

mariusz napisał:
2 razy sie spotkałem :]
Powiem tak: nie licz na nic więcej, bo często osoby w realu są inne niż przez neta.
dokaldnie mozna sie bardzo rozczarowac !!!!!!! ja juz sie przekonalam

No podobno można. Ja miałam szczęście, ale poznałam faceta na forum, takim jak to, fajnie się gadało, po 3 dniach spotkaliśmy się i tej samej nocy każde z nas stwierdzilo, że to jest to (bez skojarzeń! ;) ). To tak jakbym umówiła się np. z Fishem na piwo, a od jutra bylibyśmy razem :P
A kiedyś może nawet link dam, gdzie się pozanliśmy :) Ale jeszcze nie teraz.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 18 paź 2004, 13:40

To fajnie Ci wyszło. Miałem podobnie :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 18 paź 2004, 14:01

a ja się raz spotkałem z netu i była...porażka!Rozmowa na czacie była konkretna i naprawdę fajn,a w realu laska tak mówiła jakby była co najmniej córką premiera...no cóż nie zawsze jest kolorowo
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 18 paź 2004, 14:52

A mi ostatnio strzeliło coś głupiego do łba i zagadałem do kilku dziewczyn z sympatii, tych z bardziej intrygującymi opisami i zdjęciami.

I albo miałem pecha, albo to nie świat dla mnie. Dno intelektualne, spłycenie, największą wartością jest blichtr i kasa.

Pewnie ja tak trafiłem, bo wiem że wiele fajnych osób się poznało na sympatii.
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 18 paź 2004, 15:01

Ja się poznałem :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 19 paź 2004, 11:59

a ja caly czas utrzymuje kontakt z tym chlopakiem ktorego poznalam przez neta na czacie i potem odwiedzilam (drugi koniec Polski niestety :( ) Chyba nawet mozna stwierdzic ze jest dla mnie takim drugim braciszkiem ;) pewnie stwierdzicie ze to troche dziwne ale chyba po prostu tak jest :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 19 paź 2004, 12:13

pewnie stwierdzicie ze to troche dziwne ale chyba po prostu tak jest :)

Dla mnie to nie jest dziwne. Kazdy sposob na poznanie nowych i sympatycznych ludzi jest dobry. W koncu mamy XXI wiek i internet jest dla ludzi.

Wkleilem to z innego topiku ("Wirtualna Znajomosc"):
Ja ponad rok temu poznalem na czacie dziewczyne, ktora jest z drugiego konca Polski. Nigdy sie nie spotkalismy, jednak traktuje ja jak przyjaciolke (mysle, ze ona uwaza mnie za przyjaciela).
Najpierw wysylalismy sobie smsy, potem wyslala mi pierwszy list. Ktoregos razu na moja prosbe wyslala mi zdjecie, a ja jej moje. Okazalo sie, ze jest bardzo atrakcyjna. Duzo o sobie wiemy. Caly czas piszemy do siebie listy. Chcialbym kiedys sie z nia spotkac, ale tylko jako przyjaciele, bo taki zwiazek na odleglosc nie mialby wielkiej przyszlosci. Ostatnio spytalem sie jej w liscie czy chcialaby sie ze mna kiedys spotkac (wakacje sa odpowiednim czasem na podroze :) ). Czekam na jej odpowiedz :)
P.S. Bardzo sie ciesze, ze ja poznalem <jupi>
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 19 paź 2004, 12:59

Ja mam podobne doświadczenia jak Damian, a jeśli już trafiłem na jakąś w miarę "bratnią duszę", to była na zakręcie życiowym np. druga ciąża, a mąż nie dba, albo myśl o rozwodzie itd. - takie widocznie przyciągam.
Stwierdziłem już, że szkoda czasu - poza tym dla mnie to troszkę postawione na głowie poznawanie drugiego człowieka (przynajmniej jeśli chodzi o tworzenie związku) - ale to znowu mój problem, bo jakoś nie potrafiłem zachować dystansu i raczej prędzej, niż później waliłem między oczy swoimi problemami. Przy kompie jakoś tak wyłazi to ze mnie zbyt łatwo.
A poza tym to jednak randka w ciemno - fotki fotkami, listy listami, a rzeczywistość może być różna - ale wszystko dla ludzi, choć nie wszystko dla mnie :562:
:564:

ps - edit w odp. Damianowi - :564: ;)
Ostatnio zmieniony 19 paź 2004, 13:20 przez lorenzen, łącznie zmieniany 1 raz.
;)...
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 19 paź 2004, 13:12

Lorenzen, my to musimy się kiedyś razem napić :564:

pzdr
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 19 paź 2004, 17:01

Lorenzen, my to musimy się kiedyś razem napić :564:

Moze cos z tego bedzie :p
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 19 paź 2004, 17:30

fireman pisze:
Lorenzen, my to musimy się kiedyś razem napić :564:

Moze cos z tego bedzie :p


O żesz ty... :D
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 19 paź 2004, 20:17

O żesz ty... :D

No co?? Internet laczy ludzi :p
Niektorzy biora nawet ze soba slub :p
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 20 paź 2004, 16:44

Chyba dużo pewniej jest poznać kogoś z forum niż z czatu. Bo nie sądze aby ktoś mógł przez dłuższy czas tworzyć zupełnie innego człowieka. Można przez około 20 postów ale potem to już nuda i bez sensu. Dlatego też pewnie dużo szczęśliwsze okazują się spotkania osób poznanych przez przeróżne fora.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 20 paź 2004, 16:59

nie ufam czatom, dla mnie to banda zbokow i nabijaczy. Jesli juz to ewentuale znajomosci z forum.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 20 paź 2004, 17:06

nie ufam czatom, dla mnie to banda zbokow i nabijaczy

Dzieki za komplementy ;) W takim razie moja byla to zbok, dziewczyna, z ktora teraz krece tez. Znajomosci z forum - na forum chodzi o to, zeby byc anonimowym. Moze kiedys sie przemoge i dodam post do tematu: "Milosc, przyjazn..."
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 20 paź 2004, 17:09

fireman pisze:Dzieki za komplementy ;) W takim razie moja byla to zbok, dziewczyna, z ktora teraz krece tez.

a prosze bardzo :D nie zapominaj ze Ty tez haha
zawsze sa wyjatki ale ja jakos na takie nie trafiam.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 20 paź 2004, 17:16

zawsze sa wyjatki ale ja jakos na takie nie trafiam.

Ja zawsze wchodze na czat swojego miasta na wp i zawsze poznam kogos interesujacego.
Foxy_Lady, a Ty przypadkiem kogos nie masz??
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 21 paź 2004, 11:29

Poznalam kolezanke na czacie, to byl zupelny przypadek i okazalo sie ze mieszka niedaleko mnie. utrzymujemy kontakt i jest fajna osoba. To nie byl jednak typowy towarzyski chat, moze dlatego. Tam nie ma takiego spedu.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 21 paź 2004, 13:00

Jak juz napisalem:
Ja zawsze wchodze na czat swojego miasta na wp.
Nigdy nie wchodzilem na towarzyski czat.
No moze, ze czat "sex" jest towarzyski - ja mysle inaczej. Niezle jaja sie robilo na takim czacie kilka lat temu - to byly czasy :)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 21 paź 2004, 13:02

Znajomosci z forum - na forum chodzi o to, zeby byc anonimowym. Moze kiedys sie przemoge i dodam post do tematu: "Milosc, przyjazn..."

hyhyhy...czasem można poznać naprawde lepszych ludzi na Forach niż na chatach...prawda? ;):D zresztą one mi sie juz znudziły, bo tam mnie zaczęły meczyć natrętne pytania.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 21 paź 2004, 13:16

i wciaz te same :565:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 21 paź 2004, 13:49

Nie to samo co na Forum :D Tu można najlepiej poznać daną osobę..i to nie jedną ;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 22 paź 2004, 15:04

Też miałam kiedyś taki okres, że wchodziłam na przeróżne czaty ale jakoś musiałam mieć do tego pecha bo zwykle trafiałam na takich facetów którzy po 5 minutach rozmowy wyskakiwali z seksem. Tylko 2 razy udało mi się poznać kogoś naprawde interesującego. A reszta to szkoda gadać.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 586 gości