Czy kobiety potrzebują wciąż wojowników?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Bunkerman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2004, 11:41
Skąd: z bunkra :))
Płeć:

Czy kobiety potrzebują wciąż wojowników?

Postautor: Bunkerman » 26 sty 2004, 00:57

Ponoć samiec miał od zawsze bronić gniazdka... Dać w łeb intruzowi grożącemu samiczce i dzieciom...(tudzież swojej pozycji głowy gniazdka ale to inna historia :))
Czasy się zmieniają i my z nimi... Choć jakieś egzemplarze homo dresus świadczą na ulicach o czyś odmiennym, to jednak większości rzeczy nie załatwia się już siłą. Raczej sprytem i przez znajomość danych - no... może czasem ciężką pracą ;).
No i właśnie. Czy facet w tych czasach powinien umieć walczyć, by być tzw. "prawdziwym facetem"? Tak, tak - chodzi mi o to, czy o męskości decyduje również to, że potrafi się dać w zęby jakiemuś groźnemu osiłkowi na ulicy... Najbardziej , oczywiście jestem ciekaw, co Panie o tym myślą... Czy oczekujecie, dziewczyny, od swojego faceta, że w razie czego podwinie rękawy i utoruje Wam drogę do wyjścia z pubu.
Czy może to nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia?
Czy faceci ćwiczący sztuki walki i dbający o kondycję na siłowni (nie piszę oczywiście o wiadomym typie sterydowych bezmózgów) idą dobrym tropem, czy tylko podtrzymują przestarzały mit wojownika?
Jeśli umrzesz zanim umrzesz, to nie umrzesz kiedy umrzesz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sty 2004, 01:51

A ja trenuje lucznictwo i powystrzelam drani zanim do mnie dojda :D :evil: :twisted:
A poza tym mysle by po egzaminach na studia zapisac sie na kung fu (chodzilem rok na karate shotokan ale teraz wole kung fu) :D :P :twisted:
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 26 sty 2004, 15:18

z mojego doswiadczenia wynika, ze kobiety potrzebuja wojownikow ale to na jakies 7 dni :) jesli na dluzej to jednak lepiej czlowiek inteligentny.. no i oczywiscie materializm od nas wymaga aby byl na tyle madry itp aby w przyszlosci dobrze zarabial :) chociaz.. roznie to z miloscia bywa :) ale mezczyzni 'wojownicy' czesto sa tylko wojownikami, mianowicie nie potrafia utrzymac przy sobie kobiety... a nie wystarczy kochac. no a najlepiej aby fizycznie byl zdolny do dania komus w pysk... a psychicznie aby potrafial to zalatwic na inne sposoby, a jak zawioda to............
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 26 sty 2004, 16:42

Heh, jako kobietka nie ma to dla mnie takiego znaczenia - oczywiste jest, ze moj chlopak jest duzo silniejszy ode mnie(z samego faktu ze jest facetem), nie cwiczy zadnych sztuk walki itd. - mimo wszystko czuje sie prz nim bezpieczna, kiedys byla taka sytuacja kiedy jakis gostek zaczynal do mojego chlopaka - on chcial sie uniesc meskim honorem i chcieli sie lac, zaczelam krzyczec i powiedzialam ze nie wolno, stanelam miedzy nimi i powiedzialam ze nie beda sie bic chyba, ze najpierw mi krzywde zrobia, i ... udalo mi sie, nic mi nie zrobili, i rozeszli sie - powiedzialam mojemu ze nie lubie jak sie chlopcy bija itd. i jesli jakis gosc np. na disko do mojego zaczyna to moj to zawsze przemilczy :) - i jest spokoj! ale na silownie wydaje mi sie ze raz np. w miesiacu kazdy chlopak moglby sie przejsc, ja sobie np. bardzo cenie ladne cialko :) - choc nie preferuje takich typowych miesniakow :)
Mam nadzieje, ze odpowiedzialam na Twoje pytanie Bunkerman :D Pozdrawiam!
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
bartek

Postautor: bartek » 26 sty 2004, 20:52

jak facet raz w miesiącu tylko się przejdzie na siłownię, to ładnego ciałka nie uświadczysz... ;)
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 26 sty 2004, 21:18

Bartku ... jesli do tego jeszcze bedzie sie zdrowo odzywial, duzo chodzil np. itd. to moze miec super cialo, a niektorym to nawet silownia ani spacery nie sa potrzebne - bo maja super budowe i cale cialko :) a niektorzy musza wlozyc w to zeby fajnie wygladac duzo wysilku :) :twisted:
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sty 2004, 22:19

Ja tam mam ladne cialko od urodzenia :) Cecha wrodzona :) Tylko brzuszki by mi sie przydaly, ale tak poza tym to nie chwalac sie jest git :twisted: :twisted: Moj kolega chodzi na silke regularnie i powiedzial ze juz na laweczce z 83kg podnosi. Ja nie chodze wcale i podnosze 92kg :twisted: :twisted: :twisted:
A raz na miesiac to faktycnzie nic nie da! Lepiej co wieczor porobic pompki i brzuszki. Pamietam jak raz w ciagu tygodnia zrobilem ponad 2100 pompek :D
Dobra, koniec chwalenia sie :)

A jakby mi ktos skoczyl na miescie to dostanie z pieprzu w zelu po slepiach :D Co sobie bede rece jego krwia brudzic ;) Hehe, pamietam jak mi chcieli raz 3 razy kom ukrasc i ani razu im sie nie udalo (zawsze wtedy jak na zlosc gazu nie mialem).

Pozdrawiam
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 27 sty 2004, 19:28

Maverick--> to raz czy trzy razy chcieli kraśc? a może to trzech kolesi chciało kraść... a może podkraść sie... :twisted:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2004, 20:04

Byly 3 takie sytuacje zawsze 2 kolesi probowalo :)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 27 sty 2004, 22:48

co do bezpieczenstwa ktore ofiaruja nam faceci...to trudno poiwedizec bo kobieta moze miec faceta chudego i bez miesni i czuc sie bezpieczna i moze byc zupelnie odwrotnie...tylko ja mysle ze faceci maja cos w sobie ze kazdy daje to poczuce...no jesli sie cos do niego czuje:)
a ja bym np chciala zeby moj facet ze mna sie czul bezpiecznie...heh dziwne pewnie , nie?:)
a tak szczerze to mysle ze to wszystko zalezy od dziewczyny jelsi dziewczyna sie nie boi sama isc np w nocy gdzies tam przez ciemna ulice...(np ja) to facet ktory daje bezpieczenstwo to tylko taki dodatek:):):):)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 28 sty 2004, 19:07

Trudno powiedziec czego potrzebuja kobiety. Zdaje mi się ze większość w qiwku 17-20 sama nie wie czego chce. Mówią, że szukają przystojnego, bogatego, mądrego, opiekuńczego, kogos kto je obroni, etc... I co? Zadają się z facetami, którzy są dokładną odwrotnością tego. A ci wymarzeni chodza po uilicach sami i nie wiedzą co z sobą zrobić... Sam nie wiem jakiego faceta szukaja kobiety... Mówią jedno, czynią drugie.

Nie chciałem urazic tych przyzwoitych kobiet :wink:

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Bunkerman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2004, 11:41
Skąd: z bunkra :))
Płeć:

Postautor: Bunkerman » 29 sty 2004, 01:19

Właśnie to "coś" , co powoduje, że kobieta czuje się bezpieczna przy swoim facecie, choć nie jest on typu Rambo... To, co napisałaś Lizaa... Fajnie to brzmi... Piszesz, że każdy facet daje to poczucie... Heh - myślę, że każdy chciałby takie słowa o sobie usłyszeć...
Bardzo ciekawy jestem innych kobiecych opinii...
A w ogóle, to dawno takiej amfibolii nie popełniłem, jak w tym swoim poprzednim poście :mrgreen: :oops:
Jeśli umrzesz zanim umrzesz, to nie umrzesz kiedy umrzesz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sty 2004, 09:11

Bunkerman pisze:A w ogóle, to dawno takiej amfibolii nie popełniłem, jak w tym swoim poprzednim poście :mrgreen: :oops:

Nie uzywaj przy mnie trudnych wyrazow prosze :d :mrgreen: :d :mrgreen:
Co to "amfibolia" :?: :?: :twisted:
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 29 sty 2004, 09:30

mariusz pisze:Trudno powiedziec czego potrzebuja kobiety. Zdaje mi się ze większość w qiwku 17-20 sama nie wie czego chce. Mówią, że szukają przystojnego, bogatego, mądrego, opiekuńczego, kogos kto je obroni, etc... I co? Zadają się z facetami, którzy są dokładną odwrotnością tego. A ci wymarzeni chodza po uilicach sami i nie wiedzą co z sobą zrobić... Sam nie wiem jakiego faceta szukaja kobiety... Mówią jedno, czynią drugie.

No bo to nie takie proste, miłości nie można zaplanować. Kobieta ma swój ideał, ale nic nie poradzi na to ze nagle w jej zyciu znajduje sie facet, ktory zakreca jej w glowie mimo, że calkiem odbiega od jej ideału. Mariuszu czy ty nie zabardzo prubujesz wszystko zracjonalizowac, trzeba walczyc o swoje. Tak jak o kobiete tez trzeba walczyc, ci tak zwani wymarzeni faceci czesto tego nie robia, a my znudzone czekaniem nieraz wezmiemy za tego kochanego jakiegos potwora jak sie potem czesto okazuje, ale wiele tez czeka i czeka...
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Bunkerman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2004, 11:41
Skąd: z bunkra :))
Płeć:

Postautor: Bunkerman » 29 sty 2004, 17:11

No... Drugie zdanie w pierwszym poście można dwojako zrozumieć - i to dość zabawnie. O to chodzi.
Jeśli umrzesz zanim umrzesz, to nie umrzesz kiedy umrzesz.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 29 sty 2004, 21:15

To gdzie sa te co czekają???? Co masz na myśli mówiąc, że chce wszystko zracjonalizować????
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 29 sty 2004, 23:54

Wg mnie nie liczy się samo "przylozenie w mordę", ale gotowosc uczynienia tego, facet zawsze powinien stawac w obronie swojej kobiety, jesli tylko zajdzie taka potrzeba. Zwykle wystarczy potyczka slowna. Jesli ktos by mnie chamsko zaczepil, a moj facet udawal by Niemca;) i przygladal sie zajsciu, mocno zastanowilabym sie nad sila jego uczuc.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 sty 2004, 03:30

Ponoc jest zasada ze facetow z laskami sie nie zaczepia choc to zalezy od kultory bandziora ;) Bo co taki koles moze jak idzie z laska i napada go 3? Wiadomo ze dostanie bo przeciez nie ucieknie i nie zostawi laski... Choc mysle ze w obronie mojej dziewczyny bym i 3 dal rade ;) Tylko ze potem by klopoty z naszym wspanialym prawem byly :d
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 sty 2004, 08:09

Ja tego nie kapuje... Jestem fajnym facetem, stanął bym w obronie mojej dziewczyny, kochałbym ją... a jednak nie moge na żadną trafić... GDZIE LOGIKA???
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 30 sty 2004, 08:16

W tych sprawach na logike lepiej nie stawiaj... trzeba nauczyć się manewrować po świecie uczuć, obudzić w sobie ten talent...
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 sty 2004, 14:12

mariusz pisze:Ja tego nie kapuje... Jestem fajnym facetem, stanął bym w obronie mojej dziewczyny, kochałbym ją... a jednak nie moge na żadną trafić... GDZIE LOGIKA???

Wzyciu nie ma logiki bo zycie nie jest sprawiedliwe. I nikt nie obiecywal ze bedzie latwo. Jest jak jest i albo sie to zaakceptuje albo sie bedzie z tym walczyc. W zaleznosci od upodoban co kto woli ;)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Annaki i 596 gości