Poznawanie facetów na ulicy...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 maja 2007, 19:38

zachłanny pirat pisze:Moon co to znaczy "dziewczyny z wysokich polek"?


widzisz, tak niektórzy leczą swoje kompleksy, taką zabawną quasi-eugeniką <diabel> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 02 maja 2007, 20:14

Jeśli byłabym wolna :) i podszedłby do mnie interesujący, kulturalny facet/chłopak i zaproponował np. kawę to zgodziłabym się...
z powodu pewnego przykładu z życia:

Pewien chłopak ok 22 lat zauważył bardzo ładną i wyglądającą na miłą dziewczynę w autobusie, nie mógł się powstrzymać i podszedł do niej, zagadał, zaproponował spotkanie, wymienili się telefonami...Teraz są 28 lat po ślubie i mają 3 dorosłych dzieci, są szczęśliwi jak niejedna młoda, zakochana w sobie para- To moi rodzice <aniolek>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 02 maja 2007, 22:13

Marissa pisze:Przeżyłeś to?

mnie osobiście nie wyśmiała, ale mojego kumpla tak...a mnie za to olała...spojrzała się i poszła dalej...

od tej pory traktuje takie laleczki jak... (te określenie dobrze się rymuje ze słowem "laleczki" )
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 02 maja 2007, 23:43

przemek21 pisze:Dobrze wiedzieć, że pzredstawicielki płci pięknej sa na takie podrywy otwarte...
To ja popsuję statystykę bo na takie podrywy... otwarta nie jestem.
przemek21 pisze:Czy gdyby widzieliście przechodzącego obok was atrakcyjnego mężczyzne ktory by wam sie podobał i wy byście sie mu podobali, mijając was usmiechał by sie do was i zwalniał nieco krok, czy wybyście dali mu jakieś konkretne znaki zeby podszedł ? np zwalniajac również szybkośc kroku :>
Nie, pomijam fakt że pewnie bym nawet nie zauważyła że ktoś się do mnie uśmiecha :P
przemek21 pisze:i czy w ogole wyobrażacie sobie taka sytuacje, czy chciałybyście być w takiej czy może byla by ona troche dyskomfortowa...
Nie chciałabym być w takiej sytuacji, zwiałabym zaraz.
Obrazek
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 maja 2007, 01:37

przemek21 pisze:(przynajmniej w jakims kulturalnym miejscu a nie herbata z dworca za 1,50zł) :|

co jest złego w herbacie za 1,50 zł., wipitej w towarzystwie interesującego człowieka, który mnie docenia [bo zwrócił na mnie uwagę] ? herbata na dworcach zwykle nie należy do najsmaczniejszych, ale kto normalny w takich okolicznościach zwraca na to uwagę? ważne, że potafisz zainteresować dziewczę na tyle, żeby zgodziło się z Tobą postać/posiedzieć chwilę i pogadać. tu, przyznam, nie kumam wyższej półki moon Obrazek
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 maja 2007, 06:34

moon pisze:Dziewczyny z wysokich polek raczej tak nie poderwiecie.

Dziewczyna 'z wysokiej polki' to osoba kulturalna, ktora drugiej kulturalnej i grzecznej osobie (pod warunkiem, ze dziewczyna jest akurat samotna no i facet jej sie spodoba) nie odmowi pojscia razem na kawe. Niewazne gdzie i w jakich okolicznosciach pada pytanie.
Joasia pisze:To ja popsuję statystykę bo na takie podrywy... otwarta nie jestem.

No ale powiedz dlaczego. Dlatego, ze gardzisz facetami, ktorzy podejda do Ciebie na ulicy, czy moze po prostu jestes niesmiala albo sie boisz? Bo tu naprawde wiele zalezy od podejscia.
lollirot pisze:co jest złego w herbacie za 1,50 zł., wipitej w towarzystwie interesującego człowieka

Dokladnie. W dobrym towarzystwie nie zwraca sie na takie rzeczy uwagi.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 maja 2007, 09:56

Dla początkujących proponuje podejście do dziewczyny, która idzie/ siedzi sama. Jeżeli siedzi w grupie psiapsiółek, jest większe prawdopodobieństwo, że odmówi i postąpi np. wbrew sobie, żeby koleżanki sobie przypadkiem czegoś nie pomyślały.

Poza tym nie jest to kulturalne, jeśli są trzy dziewczyny, a do jednej tylko się podchodzi i proponuje kawę. Bo reszta jak się czuje? Tak że uwaga na kulturę przy tego rodzaju podrywie.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 maja 2007, 10:12

Ja tam sceptycznie podchodzę do poznawania na ulicy, unikam sytuacji uśmiechających się facetów.

Ale tak se myślę, że takim miejscem do poznania może być nawet kolejka do kasy w markecie. :P
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 03 maja 2007, 10:53

Dla początkujących proponuje podejście do dziewczyny, która idzie/ siedzi sama. Jeżeli siedzi w grupie psiapsiółek, jest większe prawdopodobieństwo, że odmówi i postąpi np. wbrew sobie, żeby koleżanki sobie przypadkiem czegoś nie pomyślały.

i drugi aspekt: jakby podszedł do mnie miły i sympatyczny facet, zaproponował jakąś kawę prawdopodobnie bym się zgodziła. Ale niech go ręka boska broni jeśli gdzieś wśród ludzi zobaczyłabym zgromadzenie jego koleżków, którzy podśmiechując się mu kibicują.Wtedy zdenerwowanie osiągnęło by u mnie poziom w.k.u.r,wius maximus i by na pewno popamiętał tą propozycję kawy.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 10:56

Olivia pisze:Ale tak se myślę, że takim miejscem do poznania może być nawet kolejka do kasy w markecie.

i szybkie zaproszenie na cole ze stoiska obok :P ... nie no żartuje i Olivia ma ciekawy pomysł

żeby nie było, nie chce uchodzić za jakiegoś podrywacza itd itp. ale dużo numerów się dostało, większość się po paru dniach usuwało, czy to z gg czy to z telefonu...było sie młodym i napalonym...

myślę, że najlepiej wziąć jakiś numer kontaktowy i na drugi dzień czy też za parę dni umówić się nawet na głupi spacer :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 03 maja 2007, 11:34

Mati_00 pisze:było sie młodym i napalonym...
no tak teraz jestes stary... niesamowicie stary i dojrzaly tez bardzo.


Moim zdaniem jezeli facet jest interesujacy i potrafi wszytsko zalatwic kulturalnie to kazde miejsce jest dobre.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 maja 2007, 12:08

runeko pisze:Dziewczyna 'z wysokiej polki' to osoba kulturalna, ktora drugiej kulturalnej i grzecznej osobie (pod warunkiem, ze dziewczyna jest akurat samotna no i facet jej sie spodoba) nie odmowi pojscia razem na kawe. Niewazne gdzie i w jakich okolicznosciach pada pytanie.

Yea, right, nawet jak podejdzie facet zupełnie nie w jej typie, lub zwyczajnie nie będzie miała najmniejszej ochoty? "Jestem z wyższej półki, kulturka musi być, to mój obowiązek. Dobra, chodź na tę herbatę brzydalu".

Te całe półkowanie zaczyna już być śmieszne :D
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 03 maja 2007, 12:15

Poznałem pewną dziewczynę w kolejce do lekarza ... na rozmowie się skończyło , ale jakieś doświadczenie zawsze pozostanie <pijak>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 maja 2007, 12:20

przemek21 pisze:zy gdyby widzieliście przechodzącego obok was atrakcyjnego mężczyzne ktory by wam sie podobał i wy byście sie mu podobali, mijając was usmiechał by sie do was i zwalniał nieco krok, czy wybyście dali mu jakieś konkretne znaki zeby podszedł ?
Wydaje mi sie ze odwzajemnienie usmiechu czy zwolnienie kroku to odruch by byl u stanowczej wiekszosci ludzi.

Z wyzsza polka chodzilo mi raczej o to zeby mierzyc na swoim poziomie. Niektore osoby moglyby to odebrac jako narzucanie sie czy brak kultury. Takie zaczepianie niekoniecznie jest fajna sprawa. Mi osobiscie sie np nie podoba.
runeko pisze:Niewazne gdzie i w jakich okolicznosciach pada pytanie.
NIe zgodze sie. W niektorych sytuacjach lepiej stanowczo odmowic :P
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 maja 2007, 12:20

shaman pisze:Te całe półkowanie zaczyna już być śmieszne
Stworzyłam sobie coś na użytek jednego topiku, a teraz wszystko na mnie ;(
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 03 maja 2007, 12:24

runeko pisze:Dlatego, ze gardzisz facetami, ktorzy podejda do Ciebie na ulicy
Oj nie, nikim takim nie gardzę. Prędzej dlatego że jestem nieśmiała i strachliwa. Żeby nie było że tylko teoretyzuję to miałam taką sytuację i nie czułam się komfortowo wtedy. Stałam na przystanku i jak najszybciej chciałam wsiąść do tramwaju.
Obrazek
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 maja 2007, 12:30

mrt pisze:shaman napisał/a:
Te całe półkowanie zaczyna już być śmieszne

Stworzyłam sobie coś na użytek jednego topiku, a teraz wszystko na mnie

<glaszcze> Nie na Ciebie, nawet nie pamiętałem kogo to dzieło. Jeno wszyscy zapodchwycili i każdy każdego na półkę odstawia <pijaki>
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 03 maja 2007, 12:34

Ale z tymi półkami coś jest, bo wybaczcie, ale gdyby mnie na kawę zaprosił 30paroletni czy 40letni koleś, to bym odmówila :P
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 03 maja 2007, 12:35

anika pisze:Ale z tymi półkami coś jest, bo wybaczcie, ale gdyby mnie na kawę zaprosił 30paroletni czy 40letni koleś, to bym odmówila

Tu nie chodzi o wiek przecież...
Ale już z 29 latkiem to byś się zgodziła na kawe pójść :?
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 03 maja 2007, 12:46

Nie wiem, zalezy od jeszcze paru innych czynników. Np. to jak się zaprezentowal - pierwsze wrażenie po prostu :)
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 03 maja 2007, 12:51

Taa, a jak poznasz że to 29-latek :?
Poprosisz o dowód osobisty? <hahaha>
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 03 maja 2007, 12:52

anika pisze:zalezy od jeszcze paru innych czynników

Na przykład od mojego nastroju. Ten sam facet, w tej samej sytuacji, może dostać dwie zupełnie różne odpowiedzi w zależności od tego, którą nogą wstałam. Dlatego wszelkie uogólnienia wypisane w tym temacie średnio się sprawdzają na co dzień.
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 03 maja 2007, 13:03

Marissa pisze:Taa, a jak poznasz że to 29-latek :?
Poprosisz o dowód osobisty? <hahaha>


Nie proszę o dowód, ale po niektórych po prostu widać, ze są dużo strasi, powiedzmy te 10 lat.
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
Awatar użytkownika
przemek21
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 02 maja 2007, 12:33
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: przemek21 » 03 maja 2007, 13:48

hehe ;P "wysokie polki" jest takie coś znam to i znam takie panienki... je mozna wyczuć z kilometra, sam gest twarzy wysokiego mniemania mowi wsyzstko..., do takich sie niezabieram one i tak tylko o sobie myślą... :/

W markecie przy kasie? Kobieta placi i rozlicza sie z kasejrka a ja w tym czasie mam do niej zagadywac, przeszkadzając jej w tym czasie ???? Chyba coś tu jest nielogicznego... A gdy sa długie kolejki to raczje humor niedopisuje nikomi ani osobie podrywającej ani podrywanej... :/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 maja 2007, 13:51

przemek21 pisze:A gdy sa długie kolejki to raczje humor niedopisuje nikomi ani osobie podrywającej ani podrywanej... :/

humor zawsze można sobie poprawić miłą pogawędką, czas w kolejce szybciej minie. można na przykład pogadac o tym, co się ma w koszyku Obrazek
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 03 maja 2007, 13:52

przemek21 pisze:"wysokie polki" jest takie coś znam to i znam takie panienki.

To o czym mówisz, to wcale nie jest "wysoka półka" :|
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 13:56

W markecie przy kasie? Kobieta placi i rozlicza sie z kasejrka a ja w tym czasie mam do niej zagadywac, przeszkadzając jej w tym czasie ?? ?? Chyba coś tu jest nielogicznego... A gdy sa długie kolejki to raczje humor niedopisuje nikomi ani osobie podrywającej ani podrywanej...

właśnie wtedy gdy stoi się przed świętami w kolejce i czujesz, że jednak nie zdążysz do domu na 22 :) można pogadać, pośmiać się...nawet czasami głupi tekst do siebie samego "no jaaaa...ile jeszcze?!?!" może odpalić całkiem miła pogawędkę z dziewczyną/panią obok...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 03 maja 2007, 14:01

właśnie wtedy gdy stoi się przed świętami w kolejce i czujesz, że jednak nie zdążysz do domu na 22 można pogadać, pośmiać się...nawet czasami głupi tekst do siebie samego "no jaaaa...ile jeszcze?!?!" może odpalić całkiem miła pogawędkę z dziewczyną/panią obok...

Taak, szczególnie kiedy jest się wkur.wionym na maxa - ciekawe czy facet będzie miał odwagę i ochotę podejść, kiedy się widzi na kilometr że kobieta gotuje się ze złości <hahaha>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 14:08

Taak, szczególnie kiedy jest się wkur.wionym na maxa - ciekawe czy facet będzie miał odwagę i ochotę podejść, kiedy się widzi na kilometr że kobieta gotuje się ze złości

ale nie mówię by na chama podchodzić i zagadywać...ale jak się stoi obok, koszyk w koszyk to co za różnica? i tak już mamy przerąbany wieczór, więc co za różnica czy usłyszymy wykład od jakiejś babki? <walka> <evilbat>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 maja 2007, 14:11

Myślę, że jak ktoś dziewczynie wpadnie w oko, to naprawdę nie ma znaczenia, czy ją dopadnie przy kasie, w parku na ławce czy w szalecie miejskim.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 497 gości