Łatwe dziewczyny...czyli....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 05 paź 2006, 23:29

messiah pisze:Dokładnie. Nigdy nie pisałem, że wszystkie kobiety są takie a cała płeć piękna przechodzi proces "censored.ienia". Już od pierwszego postu wiadomo, że mówimy o pewnych kobietach, nie wszystkich.
Co nie zmienia mojego zdziwienia, że Panie na forum jak lwice bronią dobrego imienia "szmirek"

Dziecko to Ty najzwyczajniej bronisz tu facetow, ktorzy sami przed soba nie potrafia przyznac sie do bycia latwym i zwalaja odpowiedzialnosc na kobiety. Prawda jest taka, ze najczesciej to nawaleni faceci (niezadko w zwiazkach) jezdza na imprezy, lataja po dyskach jak sepy liczac, ze na cos sie zalapia, a jak juz sie im uda zagadac jakas fajna dziewczyne to tylko licza na to, ze juz jest po paru piwach lub im je stawiaja (bo wiedza, ze jak ona jest trzezwa to nie maja szans - ot takie ofiary losu) i czekaja a moment, zeby sie dobrac. Zgrywaja fajnych, sympatycznych, a jak juz im sie uda zdobyc to czego chcieli to wtedy wychodzi im sloma z butow i zaczynaja sie txty o dziwkach i censored.ach, czesto tez po to, aby siebie wybielic i uspokoic swoje sumienie (jak sa w zwiazkach).
Smieszne (a zarazem tragiczne) jest tez to, ze czesto Ci co zdradzali swoje kobiety i je zaniedbywali tak samo mowia o swoich, co juz w koncu nie umialy tego wytrzymac i znalazly sobie nowych NORMALNYCH mezczyzn. Moim zdaniem to sa juz jakies wady genetyczne chyba u tych osobnikow, oni maja skrzywiony rozum (o ile w ogóle go posiadaja) i uwazaja, ze mazczyzna ma prawo do zdrady - za kazdym razem jak slysze ten txt to nie wiem czy sie smiac czy plakac z glupoty tego co wypowiada takie slowa :)
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 05 paź 2006, 23:50

Niestety po tym co tu przeczytalem to az wstydze sie, ze osoby takie jak messiah, matsqad czy olympiq sa tej samej plci co ja.

Calkowicie zgadzam sie tu z pogladami wyrazonymi przez Dzindzer oraz reszte kobiet.


Zły to ptak, co swe własne gniazdo kala... <diabel>

Co do nazistów - zły przykład podałeś. A i historii powtórzyć by się trochę przydało i dzieła dr.Rosenberga jeszcze raz poczytać. Argumentacja Twoja jest argumentacją wtórną. Temat topiku - Łatwe dziewczyny. I może warto tu zacytować Kominka:

"Przyjeło się, że jak facet zmienia dupy jak rękawiczki, to jest spoko koleś, jeśli zaś podobnie czyni kobieta, dostaje etykietkę dziwki. To nie będzie kolejny tekst o niesprawiedliwości tego podziału, nie mam w zwyczaju walczyc z wiatrakami. Przyjmujemy, że tak jest i jeszcze długo będzie."

Nazywaj to prymitywnym podejsciem nazywaj jak chcesz. Tak czy inaczej tego nie zmienisz. Po prostu tak już jest. Może się to kiedyś zmieni, ale my raczej tego nie dożyjemy.

Dziecko to Ty najzwyczajniej bronisz tu facetow, ktorzy sami przed soba nie potrafia przyznac sie do bycia latwym i zwalaja odpowiedzialnosc na kobiety.

"Dziecko" pominę, bo robisz się tu śmieszny tak jak i co poniektóre Panie. Może i bronię facetów - w ten sposób, że wracam w dyskusji do łatwych kobiet, bo uparcie próbuje się wykręcać "kota ogonem".. Co do wycieczek osobistych w rodzaju
oni maja skrzywiony rozum (o ile w ogóle go posiadaja)
,
Kultura wypowiedzi świadczy o Tobie.

Prawda jest taka, ze najczesciej to nawaleni faceci (niezadko w zwiazkach) jezdza na imprezy, lataja po dyskach jak sepy liczac, ze na cos sie zalapia, a jak juz sie im uda zagadac jakas fajna dziewczyne to tylko licza na to, ze juz jest po paru piwach lub im je stawiaja (bo wiedza, ze jak ona jest trzezwa to nie maja szans - ot takie ofiary losu) i czekaja a moment, zeby sie dobrac. Zgrywaja fajnych, sympatycznych, a jak juz im sie uda zdobyc to czego chcieli to wtedy wychodzi im sloma z butow i zaczynaja sie txty o dziwkach i censored.ach, czesto tez po to, aby siebie wybielic i uspokoic swoje sumienie (jak sa w zwiazkach).

Sporo w tym racji, ale nie o tym tak właściwie rozmawiamy. Masz kompleksy? Ktoś w słomie w butach "sprzątnął" Ci na dysce dziewczynę? ;)

wazaja, ze mazczyzna ma prawo do zdrady

Uważam, że nikt nie ma prawa do zdrady. Ani mężczyzna ani kobieta. Jak się chcą pieprzyć na boku niech najpierw się rozstaną. Choćby ze względu na szacunek dla siebie i drugiej osoby...
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 06 paź 2006, 00:00

messiah pisze:Cytat:
Niestety po tym co tu przeczytalem to az wstydze sie, ze osoby takie jak messiah, matsqad czy olympiq sa tej samej plci co ja.

Cytat:
Calkowicie zgadzam sie tu z pogladami wyrazonymi przez Dzindzer oraz reszte kobiet.

Zły to ptak, co swe własne gniazdo kala... <diabel>

Ja mam gdzies (delikatnie mowiac) takie gniazdo ;]
messiah pisze:Cytat:
Dziecko to Ty najzwyczajniej bronisz tu facetow, ktorzy sami przed soba nie potrafia przyznac sie do bycia latwym i zwalaja odpowiedzialnosc na kobiety.

"Dziecko" pominę, bo robisz się tu śmieszny tak jak i co poniektóre Panie.

Zwyczajnie opisuje to co widze, a One nie sa smieszne tylko najzwyczajniej maja racje (w odroznieniu od Ciebie).
messiah pisze:Co do wycieczek osobistych w rodzaju
Cytat:
oni maja skrzywiony rozum (o ile w ogóle go posiadaja)
,
Kultura wypowiedzi świadczy o Tobie.

Zwroc uwage, ze to zdanie nie bylo do Ciebie/o Tobie, tylko o tych facetach, ktorych opisywalem w poscie. Jak widac Dzindzer miala racje :)
Do tego ci samce czy niech im bedzie chłopcy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Poza tym, jak widze glupote to nie boje sie jej glupota nazywac.
messiah pisze:Cytat:
Prawda jest taka, ze najczesciej to nawaleni faceci (niezadko w zwiazkach) jezdza na imprezy, lataja po dyskach jak sepy liczac, ze na cos sie zalapia, a jak juz sie im uda zagadac jakas fajna dziewczyne to tylko licza na to, ze juz jest po paru piwach lub im je stawiaja (bo wiedza, ze jak ona jest trzezwa to nie maja szans - ot takie ofiary losu) i czekaja a moment, zeby sie dobrac. Zgrywaja fajnych, sympatycznych, a jak juz im sie uda zdobyc to czego chcieli to wtedy wychodzi im sloma z butow i zaczynaja sie txty o dziwkach i censored .ach, czesto tez po to, aby siebie wybielic i uspokoic swoje sumienie (jak sa w zwiazkach).

Sporo w tym racji, ale nie o tym tak właściwie rozmawiamy. Masz kompleksy? Ktoś w słomie w butach "sprzątnął" Ci na dysce dziewczynę? ;)

Hmm, jak widac Dzindzer znow miala racje ;) Plus chyba zabolalo Cie to, ze napisalem prawde i probujesz sie odgryzc - zreszta malo oryginalnie jak dla mnie ;]
Ostatnio zmieniony 06 paź 2006, 00:02 przez KyLu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 paź 2006, 00:00

Widac ze niedojrzale z was chlopaczki, brak obiektywizmu swiadczy o braku dojrzalosci. Nie wiem na jakiej podstawie sie zapieracie ze chlopu wolno, a kobiecie nie. A argumentacja typu "bo tak juz jest" jest smieszna i zalosna.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 06 paź 2006, 00:06

messiah pisze:Co do nazistów - zły przykład podałeś.

Dlaczego? Prosze napisz.
"Przyjeło się, że jak facet zmienia dupy jak rękawiczki, to jest spoko koleś, jeśli zaś podobnie czyni kobieta, dostaje etykietkę dziwki. To nie będzie kolejny tekst o niesprawiedliwości tego podziału, nie mam w zwyczaju walczyc z wiatrakami. Przyjmujemy, że tak jest i jeszcze długo będzie."

Nazywaj to prymitywnym podejsciem nazywaj jak chcesz. Tak czy inaczej tego nie zmienisz. Po prostu tak już jest. Może się to kiedyś zmieni, ale my raczej tego nie dożyjemy.

Na zachodzie przyjelo sie, ze Polak to pijak i brudas - jak rozumie, przez fakt, ze to sie juz przyjelo/tak po prostu jest to nie masz zamiaru sie temu sprzeciwiac ? :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2006, 00:07

TFA pisze:A argumentacja typu "bo tak juz jest" jest smieszna i zalosna.

widac jaki człowiek taka argumentacja.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 paź 2006, 00:07

messiah pisze:Nazywaj to prymitywnym podejsciem nazywaj jak chcesz. Tak czy inaczej tego nie zmienisz. Po prostu tak już jest. Może się to kiedyś zmieni, ale my raczej tego nie dożyjemy


To tylko i wylacznie zalezy od dojrzalosci spoleczenstwa, dopoki beda tacy jak ty, dalej bedziemy zyc w ciemnocie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
messiah
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 13:56
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: messiah » 06 paź 2006, 00:25

To tylko i wylacznie zalezy od dojrzalosci spoleczenstwa, dopoki beda tacy jak ty, dalej bedziemy zyc w ciemnocie.


Jeden wiek. Sto lat. Feministki rzucające się pod tramwaje by wywalczyć prawa wyborcze i wynalezienie pigułki antykoncepcyjnej pod koniec lat pięćdziesiątych. Jakże niewiele trzeba aby poglądy i prawdy stare jak świat stały się "ciemnotą".
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2006, 00:29

messiah pisze:Jakże niewiele trzeba aby poglądy i prawdy stare jak świat stały się "ciemnotą".

twoje sie nie stana ciemnota
one juz od dawna sa ciemnota :]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 paź 2006, 00:31

Problem polega na tym, ze ty nie odrozniasz rozsadnych starych prawd i pogladow od glupich i bezpodstawnych starych pawd i pogladow. Kiedys stare poglady glosily ze kobieta powinna sie soba brzydzic z samego faktu ze jest kobieta, tak glosil pewien papiez. Na szczescie spoleczenstwo sie leczy z chorych stereotypow i nie stoimy w miejscu z ciemnota jak np. kraje muzulmanskie, gdzie kobieta jest zerem.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2006, 00:33 przez TFA, łącznie zmieniany 1 raz.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 paź 2006, 00:33

olympiq pisze:Otóż zauważyłem, się nastały czasy swoistego "censored" płci pięknej (bez obrazy).

matsquad pisze:Tez mam 19 lat i widze to samo [...] Świat opanowało złooo


Dwóch dziewiętnastoletnich Katonów się znalazło :D

Ja proponowałabym zostawić im ich własny świat i nie wgłębiać się w niego za bardzo :)
messiah pisze:Po prostu tak już jest.

Nie wszędzie na szczęście, choć w łepkach Panów cytowanych wyżej na pewno :] Skoro z takim przekonaniem wygłaszasz podobne sądy, to zakładam, że w Twoim otoczeniu, messiah, jest podobnie.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 06 paź 2006, 06:37

matsquad pisze:Byłem na twoim poziomie jak po drabinie na dywan wychodzilas

Do tej pory nie uswiadczylam zbytnio wielkosci poziomu twego...Blysnij, niech i na nas, wchodzacych po drabinie na dywan, skapnie...
messiah pisze:Chyba kończą Ci się argumenty w obronie szmirek skoro sięgasz po maturę innego forumowicza...

Ile razy mozna ludziom w kolko to samo powtarzac? A teraz przyjrzyj sie moim wypowiedziom, usiadz, zastanow sie gleboko i powiedz mi gdzie ja tu kogos bronie?
messiah pisze:Tylko uważam, że... w obecnych czasach z takim nastawieniem chodzi tam mniejszość.

Wiec zamiast uwazac zrob jakas wiarygodna statystyke na przyklad i nam przedstaw. Uwazac to sobie mozna.
messiah pisze:czy potrafisz dyskutować "bez wycieczek osobistych?"

Razi mnie nieumiejetnosc uzywania jezyka polskiego przez kogos, kto chce zgrywac Wielkiego Specjaliste Na Poziomie.
messiah pisze:Widzę, że jak Panie już nie mają co powiedzieć, urządzają sobie "wycieczki osobiste"...

Podlapales okreslenie od Mava i teraz rzucasz na prawo i lewo, co jak na razie jest jedynym twoim kontrargumentem. Brawo.
Łukasz84 pisze:runeko napisał/a:
Za mlody jestes na takie sady

CHyba jest w Twoim wieku

Nie mow, ze nie zalapales o co mi chodzilo...
Andrew pisze:W koncu jakas kozysc z równouprawnienia

Ale widzisz- mlode pokolenie chce naprawic swiat zabierajac kobietom mozliwosc podrywu faceta bo to niemoralne jest. Walczmy o czystosc!
Nosz ludzie...jak ktos chce dupy dac to da niezaleznie od miejsca i sytuacji. Jak sie nie podoba to przymusu patrzenia sie na takie zachowania poki co nikt nie wprowadzil.
messiah pisze:I może warto tu zacytować Kominka:

Jak wiadomo, Kominek jest wiekszym autorytetem w tych sprawach niz np. Lew Starowicz. Strach sie bac, ze tak ujme.
messiah pisze:Jeden wiek. Sto lat. Feministki rzucające się pod tramwaje by wywalczyć prawa wyborcze i wynalezienie pigułki antykoncepcyjnej pod koniec lat pięćdziesiątych. Jakże niewiele trzeba aby poglądy i prawdy stare jak świat stały się "ciemnotą".

No i wydalo sie- mamy to wyslannika samego ojca prowadzacego. Ten temat jest przecudny do rozerwania sie po calym dniu roboty <pijak>
TFA pisze:Na szczescie spoleczenstwo sie leczy z chorych stereotypow

A zauwazyles, ze nasi panowie objawieni robia wszystko, zeby poczynic regres w tej dziedzinie? <chory>
pani_minister pisze:Skoro z takim przekonaniem wygłaszasz podobne sądy, to zakładam, że w Twoim otoczeniu, messiah, jest podobnie.

Cicho bo nam sie dostanie :] Przeciez widzisz, ze ten pan to jest messiah naszych czasow, ktory przyszedl bronic Nasz Narod przed panienkami lekkich obyczajow i prawde nam jedyna przekazac.

Jak pozytywki po prostu, jeden w kolko, ze tak bylo jest i bedzie na wieki wiekow amen a drugi za wyznacznik swiatopogladowy uwaza niejakiego Kominka, ktorego wypociny uprzejmie wrzucil nam kiedys Ted i wszyscy mielismy z nich wielka radosc. A i powtarzanie o "wycieczce osobistej" zrobilo sie niesmaczne mniej wiecej po drugim razie.

To teraz czas na moje podsumowanie:

Obrazek
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2006, 08:23

O co ten raban tu jest ? Pokazcie mi faceta który nie ulegnie pieknej kobiecie (jesli ta bedzie chciała go zdobyc ) pieknej ,mądrej , inteligentnej , no pokazcie ! w dodatku gdy oboje są młodzi ! .Mozecie tu teraz wypisywac po kolei - ja - ja -ja i ja tez nie ulegne , a ja powiem kupa ! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 06 paź 2006, 08:34

Andrew, mi sie wydaje, ze im raczej chodzi tylko o te, ktore sa nie zawsze piekne i madre a czesto tylko utapetowane i plytkie. Oczywiscie na dyskoteki chodza tez piekne i madre ale oni burza sie przeciwko tej tandecie (przesadnie co prawda bo wszystkie kobiety to dla nich tandeta -__-' ). Ale fakt faktem- oni nawet tej tandecie oprzec sie nie potrafia- a powinni. No, chyba, ze mocno swedzi i mysli sie, za przeproszeniem, fiutem nie glowa- wtedy i byle co obleci. No ale do tego trzeba dorosnac a panom mesjaszom naszych czasow jeszcze troszeczke brakuje do rozroznienia dobra od zla i bialego od czarnego...Chociaz dla nich wszystko jest szare.

Andrew <browar>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2006, 08:53

Andrew pisze:Pokazcie mi faceta który nie ulegnie pieknej kobiecie (jesli ta bedzie chciała go zdobyc ) pieknej ,mądrej , inteligentnej , no pokazcie ! w dodatku gdy oboje są młodzi ! .Mozecie tu teraz wypisywac po kolei - ja - ja -ja i ja tez nie ulegne , a ja powiem kupa !


bzdura i jeszcze raz bzdura :] Jeżeli taki facet tworzy udany związek to spławi taką z nadświetlną szybkością <faja> Kupa? Dokładnie. Kupa spuszczona, leci rurami
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 paź 2006, 08:55

TedBundy pisze: Jeżeli taki facet tworzy udany związek

Nie no, załóżmy że nie tworzy :>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2006, 09:03

runeko pisze:Ale fakt faktem- oni nawet tej tandecie oprzec sie nie potrafia- a powinni. No, chyba, ze mocno swedzi i mysli sie, za przeproszeniem, fiutem nie glowa- wtedy i byle co obleci.


sądzę, że tu właśnie jest pies pogrzebany :) Przynajmniej tak wnioskuję z dziesiątków rozmów przeprowadzonych z facetami gustującymi w szmirkach. Po prostu mają "parcie", wówczas naprawdę nie wybrzydzają, biorą to, co chętne, co się trafi. Byle by było, byle sobie ulżyć :]
Ostatnio zmieniony 06 paź 2006, 09:03 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2006, 09:03

TedBundy pisze:
bzdura i jeszcze raz bzdura :] Jeżeli taki facet tworzy udany związek to spławi taką z nadświetlną szybkością <faja> Kupa? Dokładnie. Kupa spuszczona, leci rurami


Spuszczona ? ... tylko jesli rzecz dzieje sie jednorazowo , ale gdy taką osobę bedziesz mial obok siebie , przy czym nie bedzie nachalna , lecz ciagle bedzie dazyc do swojego celu zdobycia Ciebie , w sposób odpowiedni , to zamonci Ci i owej kupy nie spławisz

[ Dodano: 2006-10-06, 09:04 ]
TedBundy pisze:
sądzę, że tu właśnie jest pies pogrzebany :) Przynajmniej tak wnioskuję z dziesiątków rozmów przeprowadzonych z facetami gustującymi w szmirkach. Po prostu mają "parcie", wówczas naprawdę nie wybrzydzają, biorą to, co chętne, co się trafi. Byle by było, byle sobie ulżyć :]


zmien otoczenie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2006, 09:07

Andrew pisze:tylko jesli rzecz dzieje sie jednorazowo , ale gdy taką osobę bedziesz mial obok siebie , przy czym nie bedzie nachalna , lecz ciagle bedzie dazyc do swojego celu zdobycia Ciebie , w sposób odpowiedni , to zamonci Ci i owej kupy nie spławisz


co to znaczy obok mnie? Nie będzie nachalna? A będzie mącić, tak? Jeżeli kulturalny argument by wówczas nie pomógł, zwykle skutkuje prostackie "wypier.dalaj" :] Nie ma łatwiejszego sposobu uczynienia ze mnie sobie wroga nr 1 niż mącenie, mataczenie i intrygi <faja>

Otoczenia nie mam zamiaru zmieniać, bo i tak oni swoje, a ja swoje. Mnie nie przekonają, ja ich raczej również (chociaż zdarzył się chlubny wyjątek). Za długo ich znam i lubię, po prostu.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 06 paź 2006, 09:11

..Dziwne problemy..Ja myśle że to kobiety wybierały wybierają i będą wybierać sobie facetów..ale to przecież nic złego.Zresztą co to kogo obchodzi co jakaś obca osoba robi ze sobą?Poziom moralności jest ten sam od zawsze..ani morlaność nie jest lepsza ani gorsza niż kiedyś..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2006, 09:11

Tedi Ty jestes w takim towarzystwie jak widze , ze niedopuszczasz (no bo i skad mozesz wiedziec ) mozliwosci innych niż chamski podryw !
Jestem tylko ciekawym , czy np. takiej UluckySink (tu pzrepraszam ) potrafił bys powiedziec to co napisałeś . Dlatego nie pisz jak nie wiesz jak to moze wygladac -
chipotetycznie pisze oczywiscie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2006, 09:16

Każdej, Andrew, która nie posiada wyczucia sytuacji i wpieprza się tam, gdzie nie potrzeba i usiłuje szkodzić i jątrzyć. Każdej. Jeżeli siła argumentów nie skutkuje, istnieją inne dziesiątki sposobów :] Bo jeżeli ktoś robi to kulturalnie, dostanie kulturalną odmowną odpowiedź. Jeżeli jej nie zrozumie i dalej wpieprza się między wódkę a zakąskę, cóż - poniesie tego konsekwencje...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 paź 2006, 09:18

Ted, ale jaką wódkę i zakąskę jeżeli założylibyśmy, żeś wolny?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2006, 09:21

a po co zakładac , ze wolny ? załozmy , ze ma kogoś , bedzie ciekawej , i moze sobie gadac zdrowo - i tak bedzie mial metlik w głowie i pokusy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 paź 2006, 09:21

Mnie przypomniało się stare przysłowie: złego kościół nie naprawi, dobrego knajpa nie zepsuje. Dlatego więc nie można wszystkich ludzi, którzy chodzą na dyskoteki wrzucać do jednego wora i twierdzić, że tam nie można spotkać porządnego człowieka. Porządni ludzie też czasami lubią poskakać.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2006, 09:23

Jestem konserwatywny. Jeżeli robi to kobieta, sama wykłada mi od razu swoje karty, nie odpowiada mi to. Ostatnio w moim środowisku zdarzył się taki przypadek - kobieta zadurzyła się w dobrym kumplu - pisała, dzwoniła, eski puszczała, mówiła że kocha, po prostu się narzucała, jak dla mnie.Więcej - wspólne mieszkanie po straszliwie krótkiej znajomości proponowała :] (kilku spotkaniach) Lol. Kumpel zgłupiał, bo coś takiego go jeszcze nie spotkało. Nie dziwię się :) Dostał ją na tacy, bez wielkiego wysiłku. Nie dla mnie. Takie sprawy wolę rozgrywać sam. Z własnej inicjatywy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 paź 2006, 09:25

kobieta zadurzyła się w dobrym kumplu - pisała, dzwoniła, eski puszczała, mówiła że kocha, po prostu się narzucała, jak dla mnie.Więcej - wspólne mieszkanie po straszliwie krótkiej znajomości proponowała (kilku spotkaniach) Lol. Kumpel zgłupiał, bo coś takiego go jeszcze nie spotkało.

No i co? No i co? :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2006, 09:28

dzieli ich 600 km :] Co? - zauroczył się. O ile mi wiadomo, za kilka mcy chce się przeprowadzić <faja> Chyba że od tego czasu coś się zmieniło, ale wątpię.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 06 paź 2006, 09:30

Zepsucie obyczajów.... Bla bla bla, od wiek wieków ludzie się pi***** jak króliki. Kiedyś mniej się o pewnych sprawach mówiło. Tak naprawdę wszystko zależy od środowiska.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 06 paź 2006, 09:49

Tak czytam sobie i nieco sie dziwie. Ja rozumiem, ze mozna rozpaczac nad upadkiem obyczajow ( :) ) w spoleczenstwie (zakladam przy tym, ze temat ten jest wyrazem takiego wlasnie odczucia nieco skonkretyzowanego, zawezonego do plci pieknej - nie zas ekspresja kompleksow i tracacych szowinizmem pogladow) . Jednkaze - jezeli dobrze sie nad tym zastanowic - nic to nowego. Ludzie glupi, plytcy i "szmirowaci" zawsze istnieli, istnieja i beda istniec. Postepowanie ich martwi mnie, poniewaz w chwili obecnej glupota, taniosc i chamstwo czuja sie usprawiedliwione, rozgrzeszone - podnosza glowe, nie wstydza sie wlasnej malosci. Pisze tu, zaznaczam, o obu plciach, o sytuacjach rowniez innych niz klubowo-dyskotekowe.
Nie rozumiem natomiast postawy: co sie dzieje z tymi dziewuchami, alez one zachowuja sie jak szmaty, jak ja sobie mam znalezc kobitei jak tu zyc w ogole w takim swiecie. Zanizone standardy zachowan u czesci spoleczenstwa sa przykre, jednakze nikt, absolutnie nikt, nie zmusza innych do chodzenia na dyskoteki i tym podobne imprezy (co zreszta kilka osob juz podkreslilo).
A tak w ogole, to - szanowni panowie - popyt kreuje podaz :) Jesli nie byloby zainteresowania kobietami "bez klasy", kto wie - moze takowych pan by nie bylo?
"Mój panie, na cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia."

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości