Pytam doświadczonych:)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 paź 2006, 11:05

TedBundy pisze:2.jedne z pierwszych spotkań z kobietą, do której chcemy się zbliżyć (najgorzej, jak to 1-sze spotkanie) - ZERO kwiatków

wybacz, ale jak bym spotkała ciebie, to te pierwsze spotkania bez chocby kwiatka były by naszymi ostatnimi. Odebrała bym cie jako sknere bez potrzeby okazania mi, ze jestem wyjatkowa, bez potrzeby sprawienia mi przyjemnosci
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 paź 2006, 11:06

Dzindzer pisze:wybacz, ale jak bym spotkała ciebie, to te pierwsze spotkania bez chocby kwiatka były by naszymi ostatnimi


rozmawiałem ze swoją kobietą na ten temat. I nie tylko ze swoją :] Facet z kwiatkiem na 1-szym spotkaniu niezręcznie się kojarzy :] Zobowiązująco. Jak by coś oczekiwał. Deklaracji. Dlatego nigdy na takie coś nie poszedłem i nie pójdę.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 04 paź 2006, 11:11

TedBundy pisze:Jak by coś oczekiwał. Deklaracji

Ale to jego problem :]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 paź 2006, 11:13

Ted, co to za zobowiazanie, bukiecik stokrotek np? Daj spokoj! To po prostu mily gest swiadczacy o dobrym wychowaniu. Zapewniam Cie, ze kobieta nie odbierze tego jako jakies zobowiazanie. Nie mowimy przeciez o bukiecie za 200 zl, ale milym gescie, ktory mozna rowniez wykonac w stosunku do kolezanki, babci, pani w sklepie. W ogole nie ma o czym rozmawiac. Jak ktos ma chamskie nawyki, to do wszystkiego teorie dorobi.

Tak, facet daje mi bukiecik filkow i oczekuej deklaracji <hahaha> Jak dobrze, ze takich nie znam...
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 paź 2006, 11:19

TedBundy pisze: Facet z kwiatkiem na 1-szym spotkaniu niezręcznie się kojarzy Zobowiązująco

niezrecznie wyglada jakis wstydnis który zdania nie umie powiedziec, bo sie od rau zajaka, albo zaczerwieni
dla mnie mały kwiatek nie jest niezobowiazujacy. dla ,mnie moze byc niewygodny jak mam y chodzic po miescie
KontoUsuniete

Postautor: KontoUsuniete » 04 paź 2006, 11:58

Dzindzer...wlasnie jest taka kwesta ze raczej bysmy chodzili po miescie...No oczywiecie chcialbym ja gdzies zabrac zeby bylo ciekawiej...
Dziewczyna studiuje i nie ma tam swojego mieszkania wiec wiecie jak to jest...z kwiatkiem jak by chodzila tez nie za ciekawie..;/ bo nie wygodnie..
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 paź 2006, 12:06

To nie kupuj jej kilogramowej wiachy, ale zgrabny malutki bukiecik. I nie laz z dziewczyna, tylko usiadz gdzies, a potem zapros ewentualnie na spacer.
Rece opadaja. "Ni kultury, ni obycia, sama dzikowina".
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 paź 2006, 12:28

grab pisze:wlasnie jest taka kwesta ze raczej bysmy chodzili po miescie...No oczywiecie chcialbym ja gdzies zabrac zeby bylo ciekawiej...


rany boskie, umówcie się gdzieś, idźcie do kawiarni, na spacer, do kina, na wystawę etc. Nie taszcz ze sobą wiechcia żadnego. Na to jeszcze przyjdzie czas :] Takie pierwsze spotkania nie potrzebują żadnych "wspomagaczy"
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 paź 2006, 12:36

W zasadzie jednak popieram Teda, chociaż umiarkowanie. Daję kwiatki kobiecie, jeżeli jest to moja kobieta, przyjaciółka, mama, babcia itd. Chłopak może coś przywieźć, ale kwiaty dla kobiety, która ma potencjalnie być jego są pretensjonalne. Z podtekstem. Nawet bukiet stokrotek. Jak postawienie drinka. Takie mam konotacje kulturowe.

I nie twierdź Miltoniu, że każdy kto ma inne wyczucie jest od razu źle wychowany. Dobre wychowanie to dogmatyka, a to jest problem bardziej finezyjny.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 paź 2006, 12:37

Ale Ted, to nie jest zaden wspomagacz, tylko przejaw podstawowej kultury. Tak ja to, zeby przyszedl czysty i w schludnym ubraniu.
Czy Ty swojej dziewczynie dajesz kwiaty bez okazji, Ted? :>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
cotamcotam
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lut 2006, 01:00
Skąd: z tont
Płeć:

Postautor: cotamcotam » 04 paź 2006, 12:43

hmm ja tam bym kupił kwiatki. Co prawda nie bukiet róż, bo to rzeczywiscie mogloby byc na poczatku zle interpretowane, ale np malutki bkiecik stokrotek :) skromne i słodziachne :D jeśli nie kwiatki, to np ciacha. Nie znam dziewczyny, ktora nie lubialaby ciastek ;) noo chyba, ze sie odchudza to nie hehehe
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 paź 2006, 13:09

Sir Charles pisze:Chłopak może coś przywieźć, ale kwiaty dla kobiety, która ma potencjalnie być jego są pretensjonalne. Z podtekstem. Nawet bukiet stokrotek. Jak postawienie drinka.


dokładnie o to chodzi :) Po prostu nie jest to warunek konieczny, a i więcej szkody niż pożytku może przynieść. A kwiatki daję, oczywiście.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 paź 2006, 13:33

Ale nie oczekujesz czegos za te kwiatki chyba? :> Jak rozumiem dajesz, zeby sprawic przyjemnosc jej, ale rowniez i sobie, bo pewnie jest Ci milo kiedy ona sie cieszy?

O jakiej szkodzie Ty mowisz. nie rozumiem nadal. I owszem, dla kogos kulturalnego jest to warunek konieczny. I tak, to co kulturalne okresla nasze srodowisko kultura w kotrej zyjemy, nie my.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 paź 2006, 13:37

Sir Charles pisze:I nie twierdź Miltoniu, że każdy kto ma inne wyczucie jest od razu źle wychowany. Dobre wychowanie to dogmatyka, a tu jest problem bardziej finezyjny.


Czyli - You're oversimplifying :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 paź 2006, 13:44

Nie no , zenujace jest dla mnie uwmówienie sie z kobietą dziewczyną (potencjalną kandydatką ) i nie przyniesienie na to spotkanie zadnego kwiatka , tosz to tragedia kulturowa i wychowawcza ! I rozumiej juz teraz <aniolek> dlaczego stary Andrew ma wieksze powodzenie u kobiet , niz taki młodszy np.Ted <hahaha>
Wam sie moze tylko i wyłacznie wydawac , ze cos jest nie na miejscu , i jak zwykle pewne załozenia mogą i beda błedne .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 paź 2006, 13:48

No wlasnie Andrew ja sie tez nie dziwie, ze wiekszosc Panow z forum ma problemy z zainteresowaniem soba kobiety, o utrzymaniu zwiazku nie mowiac. Jesli z czegos takiego problem robia i nie wiedza, jak sie zachowac w ogole, nie tylko jesli o kobiety chodzi.
A potem wszystko zwalaja na brak pieniedzy i urody <hahaha>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 paź 2006, 13:55

Żenujący to jest Wasz brak dostrzegania drugiej strony medalu. Klapy na oczach jak łopaty i powtarzanie w kółko tych samych frazesów. Tak się składa, że sytuacja szczególna może uchylać ogólne reguły, a ten kto je wtedy ślepo stosuje jest po prostu "twardogłowy" i nieelastyczny.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 paź 2006, 13:59

Wyjasnij mi prosze zatem "sytuacje szczegolną " pominmy tą gdzie któras z Pan nie lubi kwiatów , bo o tym wspominałem .Dodam tu za twoim postem , jak to mawiał Linda "bo to zła kobieta była " <aniolek>
No i jak zwykle mysle, ze mówimy o wiekszosci , bowiem mniejszosc pominmy z racji jej zadkosci wystepowania , wezmy to forum , którą z dziewczyn obecnych na forum bukiecik kwaiatków by zażenował ? wprawił w zakłopotanie ? itd.
Ze mnie tam nie zły nr. jest , ale w swej długoletnij "karierze" nie spotkałem kobiety , dziewczyny , która by była taka jak coniektórzy opisują .

Acha ! i skąd pomysł , ze ta sytuacja moze noscic znamiona "szczegulnosci""?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 paź 2006, 14:06

Ale jaka jest ta druga strona medalu? Bo nie mam pojecia, kogo by moglo to urazic, albo zawstydzic, albo sploszyc? Twoje porownanie do stawiania drinka jest niewlasciwe, bo to zupelnie co innego. Kwiatki mozna dac kazdej kobiecie, bez okazji, bez zobowiazan. Picie z kims alkoholu i pozwolenie, zeby ktos za mnie zaplacil, jest juz zupelnie innym poziomem.
I chcialam przypomniec, ze upierales sie, ze nie ma takiego zwyczaju jak wstawanie kiedy kobieta podchodzi do stolika :|
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 paź 2006, 14:08

Andrew pisze:Wyjasnij mi prosze zatem "sytuacje szczegolną "


Założenie jest takie - przyniesienie kwiatków nie jest czymś oczywistym. Nawet Ty Andrew nie nosisz kwiatków każdej kobiecie i zawsze. Jest to pewien gest, wyraz sympatii i przejaw dobrej woli. Takie jest jego znaczenie kulturowe. To znaczenie nabiera pewnego określonego zabarwienia jeżeli jest omawiane w kontekście - kolokwialnie mówiąc - "startowania" faceta do kobiety. A taki jest właśnie kontekst w tym konkretnym przypadku. Tak jakby sobie serduszko na czole namalował. Czyli - jest poważnie zainteresowany. Tak ostentacyjneo okazanie tego może spowodować dwa, jak najzupełniej niepożądane skutki. Pierwszy, że kobieta się po prostu spłoszy, a drugi - że mając w garści dowód jak mu zależy, zacznie swoją, w tym momencie już nie do końca czystą, grę.

Moim zdaniem - na co właśnie wpadłem - do miłego gestu podarowanie kwiatów należałoby dodać, że chodzi o sytuacje stabilnej, a nie "rozwojowej" relacji emocjonalnej.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 paź 2006, 14:10

jak podchodzi i jak od niego wstaje - dodam
do lokalu pierwszy idzie facet , chyba, ze jest kelner który podprowadza do stolika , to wtedy on ostatni idzie .
Po co pierwszy (gdy nie ma kelnera ) by otworzyc ementualne drzwi a potem odsunac - podsunac krzesło <aniolek>


Rany Boskie - Charllie !! :>

Dla nowo poznanych kobiet zawsze nosze kwiaty .Tylko dlatego nie przyniosłem ich na spotkanie do rybnika , bo raz - nie wiedzialem ile kobiet bedzie , dwa - czy ewentualni faceci obecni na takowym spotkaniu dali kwiatka tez , co spowodowało by ewntualne postawienie ich w złym swietle , saś sami poczuli by sie nie swojo , i to mogę podciagnac pod sytuacje , szczegulną !
Ostatnio zmieniony 04 paź 2006, 14:15 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 paź 2006, 14:13

Miltonia pisze:I chcialam przypomniec, ze upierales sie, ze nie ma takiego zwyczaju jak wstawanie kiedy kobieta podchodzi do stolika

Próby zdyskredytowania rodem z telewizji, czyli "a jak wy robiliście nocną zmianę, to było dobrze" :|

Miltonia pisze:Picie z kims alkoholu i pozwolenie, zeby ktos za mnie zaplacil, jest juz zupelnie innym poziomem.
Jak siedzę ze znajomą na piwku, znajomą bez podtekstu, to naturalne dla mnie, że np postawię jej piwo. Jeżeli ja np mam akurat kasę, a ona nie.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 paź 2006, 14:14

I co z tego, jak nawet kobieta sobie tak pomysli? Co sie stanie, skoro wlasnie on ma takie intencje? Po czym innym tego nie pozna? Juz to, ze wolny facet spotyka sie z wolna dziewczyna, moze o czyms swidczyc, ktos moze sobie cos pomyslec. Zreszta sa liczne dowody na to tu na forum - on mysli, ze cos z tego bedzie, ona traktuje go jak kolega, albo odwrotnie. To co, nie spotykac sie sam na sam, tylko w grupie? <hahaha>
Panowie, Wy to macie jakies kompleksy, schizy niemozliwe na temat kobiet. Tak, to wariatki, ktore zaraz beda chcialy slubu, bo kwiaty dostana!!! Umre zaraz. Podchodzicie do kobiety jak do jezy, a potem: bo ona widzi we mnie tylko kolege.

Zawsze dostawalam i dostaje mase kwiatow, bo lubie. I zawsze wiedzialam co one znacza i nie bylo problemu. I nigdy, ani ja, ani druga strona nie czula sie przez to zle. Nawet nie wiedzialam, ze ktos moze miec taki problem. A to wlasnie dlatego, ze wile spraw reguluja zasady kultury, ktore nie wszystkim sa znane i tworza potem przez to wydumane problemy!
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 04 paź 2006, 14:18

Sir Charles pisze:Jak siedzę ze znajomą na piwku, znajomą bez podtekstu, to naturalne dla mnie, że np postawię jej piwo.

Czyli, że znajomej, na której zależołaby Tobie (są podteksty), nie postawiłbyś piwa? Myślisz tak "a co tam, niech kupi sobie sama, bo jeszcze się wyda"?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 paź 2006, 14:22

Tak, jeszcze trzeba na odchodne taka w leb strzelic, zeby sobie za duzo nie pomyslala. Niech baba wie, ze facet to twarda sztuka i mu nie zalezy, to ona zaraz chce slubu, dzieci, to niech lata za nim <hahaha>

Boscy sa panowie. Ale coz, niektore kobiety nie sa wymagajace, wiec i takimi bardziej chamszczakami sie zadowola. I jeszcze beda im wmawiac, ze kwiatki to tak wlasciwie nie sa potrzebne. Bo co maja mowic?
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 paź 2006, 14:23

Mona pisze:Czyli, że znajomej, na której zależołaby Tobie (są podteksty), nie postawiłbyś piwa?
Albo nie pozwoliłaby sobie postawić, albo postawiłaby następną kolejkę.

Miltonia pisze: Zreszta sa liczne dowody na to tu na forum - on mysli, ze cos z tego bedzie, ona traktuje go jak kolega, albo odwrotnie.
Właśnie :) Ona myśli, że coś z tego będzie, bo dostała kwiatki, a on ją jak koleżankę, a kwaitki jej dał, bo mu Miltonia z Andrew napisali :)

[ Dodano: 2006-10-04, 14:25 ]
Swoją drogą dyskusja o kwiatkach przypomina mi dyskusje o słowie "kocham" :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 paź 2006, 14:25

Powiem na zakonczenie mojego wywodu w tym temacie , ze zawsze traktuje kobiety z podtekstem erotycznym , i tu chce byc dobrze odebrany , bardziej wyraziscie piszaszac ...taka kobieta wie ,ze jestem nią zainteresowany , nigdy sie na tym nie przejechałem ! nigdy , sek w tym , ze trzeba umiec to robić , tak mi sie wydaje , trzeba byc miłym , delikatnym , szarmanckim itd.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 paź 2006, 14:27

Andrew pisze: ze zawsze traktuje kobiety z podtekstem erotycznym , i tu chce byc dobrze odebrany , bardziej wyraziscie piszaszac ...taka kobieta wie ze jestem nią zainteresowany

Z jednej strony współczuję. Bo bardzo zawężasz sposób postrzegania kobiet i na miejscu Miltonii to na Ciebie bym się obraził, a nie na mnie.

A z drugiej - zazdrosczę. bo jeżeli to prawda, to nigdy nie odczuwasz zażenowania z powodu, że kobieta jest Tobą zainteresowana, a Ty nią tak jakby nie bardzo... :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 paź 2006, 14:27

Sir Charles pisze: Ona myśli, że coś z tego będzie, bo dostała kwiatki, a on ją jak koleżankę, a kwaitki jej dał, bo mu Miltonia z Andrew napisali :)


tak bedzie w przypadku gdy nie ma sie umiejetnosci w prowadzeniu zmierzajacej ku "wszystko jasnosci" konwersacji <aniolek>

[ Dodano: 2006-10-04, 14:30 ]
Sir Charles pisze:Z jednej strony współczuję. Bo bardzo zawężasz sposób postrzegania kobiet i na miejscu Miltonii to na Ciebie bym się obraził, a nie na mnie.

skoro napisałeś to co napisałeś , to nie zrozumialeś o co chodzi , Juz powiedzenie kobiecie iz jest piekna całujac ją przytym w reke i spojrzeniem w oczy , masz poddtekst erotyczny , i zadna sie nie obrazi jesli to powiesz !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 paź 2006, 14:33

A ja wlasnie zgadzam sie z Andrew calkowicie. Tylko z takim mezczyzna mi sie dobrze rozmawia, ktory widzi we mnie kobiete. Jak to okazuje i wyraza, to juz inna sprawa i to mi sie moze podobac, albo nie. I nie mowie tu o flircie, ale dokladnie jak mowi Andrew, niektorzy tego nie pojma. To trzeba umiec, czuc, znac.
Dlatego wlasnie niektorzy nie maja problemu w kontaktach damsko-meskich a niektorzy maja. Dlatego niektorzy, ktorzy nie chca sluchac, te problemy beda mieli, a inni nigdy, nawet jak beda starzy i pomarszczeni.
Andrew <browar> , tylko sobie nie pomysl czegos po tym piwku <aniolek>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Waynearide i 545 gości