nawiązanie kontaktu z nieznajomą

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

dziddeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2006, 15:11
Skąd: z pustyni
Płeć:

nawiązanie kontaktu z nieznajomą

Postautor: dziddeek » 01 paź 2006, 15:21

cześć...
pisze tutaj ponieważ chciałbym się poradzić. Wiem, że nie ma żadnych określonych sposobów na "podrywanie" (nie lubię tego słowa) dziewczyny a jakiekolwiek podręczniki to totalny szmelc, pic na wodę i w ogóle.

moje dotychczasowe życie uczuciowe można uznać za totalną klapę. Nie będę pisał całego referatu na temat mojego życia bo to zbyteczne. W skrócie mogę jedynie powiedzieć, że naprawdę bardzo sie staram ale nigdy nie potrafię zainteresować kobiety swoją osobą tak, żeby myślała, że mógłbym być dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem (nie nawidzę tego tekstu :/ )

Ostatnio w wideotece w moim mieście zaczęła pracować nowa dziewczyna. Nie ukrywam, że bardzo mi się podoba. Nie znam jej a ona tym bardziej mnie. Chciałbym zrobić parę kroków do przodu, poznać ją, było by też miło gdyby wyszli z tego coś więcej. Dość mam wiecznego życia w samotności :( . Moje pytanie brzmi. Co wg was powinienem zrobić. Na pewno do niej nie podejdę i nie zaproszę po pracy na nawet bo ten motyw sprawdza się owszem, ale tylko w filmach. Dodatkowo prawdopodobnie jest o 2/3 lata ode mnie starsza. Co zrobić by zwrócić na siebie jej uwagę jak ją poznać i jak "pielęgnować" znajomość by wyszło z tego coś więcej.

Będę wam bardzo wdzięczny za porady.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 01 paź 2006, 15:49

Czy ja wiem...najpierw ja poznac,porozmawiac,pozartowac.Zaprosic po pracy na piwko...czemu nie.Zeby ja poznac...mozesz jak na filmie,wpasc na nia zza roku(takie mocne zderzenie) <diabel> a potem od slowa do slowa pojdzie rozmowa <browar>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
lukasek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:45
Skąd: z netu:)
Płeć:

Postautor: lukasek1983 » 01 paź 2006, 15:55

Wedlug mnie nie mozna stworzyc planu doskonalego. Kazda dziewczyna jest inna i trzeba dzialac na biezaco: przetwarzac bodzce/informacje i odpowiednio reagowac:D Nikt nie poda ci tu gotowca na udany w 100% podryw. Nie da sie napisac scenariusza do Twojego love story. Jesli chcesz zwrocic na siebie uwage to mozesz wpasc w regal jakis - efekt murowany:) a tak serio to jesli zalezy Ci to idz na calosc i zaproponuj jej wypad na kawke czy soczek, przeciez nie masz nic do stracenia, a nie koniecznie nie musi to zadzialac. Mozesz isc udac klienta i pogadac z nia o ofercie, wybadasz grunt. Chodz czesto po filmy, zrobisz sie dla niej bardziej znajomy,a potem mozesz uderzyc. Ja podjechalem dwa razy na MC Drive'a, a za trzecim mialem juz numer telefonu na paragonie:D Carpe diem;)

[ Dodano: 2006-10-01, 15:58 ]
PS: Zeby nie bylo ze na auto zdobylem numer, to sprecyzuje ze podjechalem rowerem bo bylo lato:D hehe
WORLD HOLD ON :)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 paź 2006, 18:19

dziddeek pisze:Na pewno do niej nie podejdę
To na pewno jej nie poznasz :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

cotamcotam
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lut 2006, 01:00
Skąd: z tont
Płeć:

Postautor: cotamcotam » 01 paź 2006, 18:27

ja na twoim miejscu zapisalbym sie do tej wypozyczalni. Temat pierwszej rozmowy - filmy :D mozesz zasięgnac rady co obejrzec, co wypozyczyc hehe
n0_0b
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2006, 01:50
Skąd: @BN.
Płeć:

Postautor: n0_0b » 01 paź 2006, 20:16

Co tu dużo gadać, dużo zależy od Twojej postawy, później już tylko trzeba wziąć to na co sie ma ochote i tyle ;) czyli idziesz do niej i mowisz ze chciałbys ją poznać , pytasz o imie itd etc. zapraszasz gdzieś na randke i narazie ... do zobaczenia na randce ;)
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 01 paź 2006, 20:27

lukasek1983 pisze:ja na twoim miejscu zapisalbym sie do tej wypozyczalni. Temat pierwszej rozmowy - filmy :D mozesz zasięgnac rady co obejrzec, co wypozyczyc hehe

Dokałdnie zrobiłbym tak samo. Jeśli jesteś trochę zorientowany w filmach to na poczatek jest o czym pogadać i zrobisz na pewno dobre wrażenie. Powodzenia <browar>
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 01 paź 2006, 22:38

daj sobie spokoj... szczerze radze... juz sie napalies... a jak nie wiesz jak do tego sie zbarac to tym bardizje nie bedziesz wiedizla jak postepowac z kobieta ktora
dziddeek pisze:jest o 2/3 lata ode mnie starsza


pozdrawaim :)
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 01 paź 2006, 22:40

najlepszym rozwiazaniem bedzie nierobienie niczego... to zmniejsza szanse ewetualnej wtopy ;].
olympiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2006, 23:40
Skąd: mazury
Płeć:

Postautor: olympiq » 01 paź 2006, 23:05

cotamcotam pisze:ja na twoim miejscu zapisalbym sie do tej wypozyczalni. Temat pierwszej rozmowy - filmy :D mozesz zasięgnac rady co obejrzec, co wypozyczyc hehe

zgadzam sie z tym calkowicie :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Waynearide i 558 gości