mam problema

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

mikłasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2006, 17:47
Skąd: Kwidzyn
Płeć:

mam problema

Postautor: mikłasz » 24 sie 2006, 20:16

siemanko mam problema...mianowicie pisze do takiej zajebi**ej dziewczyny eski miłosne a raczej wierszyki..wiecie takie na dobranoc co sie pisze do fajnych dziewczyn...napisałem jej też esa czy sie jej podobają i tak dalej...napisałem aby odpisała ale nie odpisuje..nie wim czemu...potem jeszce pisałem czy sie na mnie obraziła czy coś...nie moge tego sprawdzić osobiście bo ona jest na obozie...ale napisałem do kumpeli a ona mi napisała że ona nie jest na mnie obrażona ale na kogoś innego...ale nie wiem mam nadzieje że to prwada...ale sądze że to może te wierszyki może coś nie tak może nie powinienem pisać...a jak pisać to jakieś inne??co??...pomocy jak macie dla mnie rady albo fajne wierszyki to piszci wielkie dzięki...
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 24 sie 2006, 20:20

mikłasz pisze:może nie powinienem pisać...a jak pisać to jakieś inne??co??...pomocy jak macie dla mnie rady albo fajne wierszyki to piszci wielkie dzięki...
poszukaj sobie,takie cos juz bylo...poza tym w necie tego w cholerę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 sie 2006, 20:21

Oj stary, zly sposob na podryw wybrales :D ja mysle ze ona sie wytraszyla, ba ! nawet powiem wiecej, byc moze nabija sie razem z kolezankami :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sie 2006, 22:14

ja czegos nie rozumiem, ona nie odpisuje a ty nie wiesz dlaczego.
To czemu nie zdzwonisz, wiesz z komóki tez mozna dzwonić
Wierszyk jest dobry ale raz na jakis czas ( dla mnie oczywiście nie smsem i nie koniecznie miłosny).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2006, 22:17

mikłasz, ona po prostu ma cie w dupie i nie jest Toba zainteresowana. I zadne durne wierszyki tego nei zmienia. Ona Ci tak, ignorujac Cie mowi bardzo wyraźne "NIE". :]
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 24 sie 2006, 22:24

Moze ona po prostu zgubila komorke? Jest tez opcja ze jej sie rozladowala! Zapytaj jej kumpeli.

Co do wierszykow... z autopsji wiem ze najbardziej rajcujace sa "na gorze roze...". Skutecznosc 90%!
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 24 sie 2006, 23:00

Dzindzer pisze:ja czegos nie rozumiem, ona nie odpisuje a ty nie wiesz dlaczego.
To czemu nie zdzwonisz, wiesz z komóki tez mozna dzwonić


Otóż to (chociaż rozumiem, że smsy tańsze <diabel> ). Jedna rozmowa telefoniczna i może będziesz już wiedział o co chodzi. Skontaktuj się z nią bezpośrednio, bo z własnego doświadczenia wiem, że takie podchody mogą się ciągnąć całymi tygodniami, a po co masz czas tracić?... Jeszcze jedno; nie uważam, żeby wierszyki były w tym wszystkim najważniejsze, w każdym razie na nich samych daleko nie zajedziesz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Diabełek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2006, 18:31
Skąd: mielec
Płeć:

Postautor: Diabełek » 24 sie 2006, 23:04

moon pisze:mikłasz, ona po prostu ma cie w dupie i nie jest Toba zainteresowana. I zadne durne wierszyki tego nei zmienia. Ona Ci tak, ignorujac Cie mowi bardzo wyraźne "NIE". :]


popieram=]
rób swoje ryzyko jest twoje:P
Awatar użytkownika
JuLia
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2004, 01:51
Skąd: usa
Płeć:

Postautor: JuLia » 25 sie 2006, 00:29

Przykre, ale prawdziwe - brak wiadomosci to zla wiadomosc... to tylko wskazuje na to ze nie jest zainteresowana, a na przyszlosc tylko podpowiem wierszyki sa super, ale od czasu do czasu, nie przesadzaj z nimi bo tylko "zaglaszczesz kotka na smiersc"...
"...WieCZniE KoCHaĆ !..WieCZniE ŻyĆ !...":)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 25 sie 2006, 08:23

moon pisze:mikłasz, ona po prostu ma cie w dupie i nie jest Toba zainteresowana. I zadne durne wierszyki tego nei zmienia. Ona Ci tak, ignorujac Cie mowi bardzo wyraźne "NIE".

Nareszcie ktoś powiedział mu to dosadnie :)
Moze ona po prostu zgubila komorke? Jest tez opcja ze jej sie rozladowala! Zapytaj jej kumpeli.

Nie wiem jak TY, ale ja mam zajebiscie zaawansowaną funkcje w komórce jaką jest RAPORT DORĘCZENIA :D... i juz wszystko wiesz ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
YuMe
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2006, 14:51
Skąd: z fantazji
Płeć:

Postautor: YuMe » 25 sie 2006, 09:51

mikłasz pisze:mianowicie pisze do takiej zajebi**ej dziewczyny eski miłosne a raczej wierszyki


a nie uważasz ze lepiej jej napisać cos szczerego od siebie albo powiedzieć jej to prosto w oczy? Wierszyki jak dla mnie sa zbyt banalne.Może ona myśli podobnie. Jeśli Ci na niej zależy to odstaw te durnoty i weź sie za konkrety.
przeszłości nie zmarzesz, przyszłości nigdy nie poznasz.
mikłasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2006, 17:47
Skąd: Kwidzyn
Płeć:

Postautor: mikłasz » 25 sie 2006, 14:37

ja czegos nie rozumiem, ona nie odpisuje a ty nie wiesz dlaczego.
To czemu nie zdzwonisz, wiesz z komóki tez mozna dzwonić
Wierszyk jest dobry ale raz na jakis czas ( dla mnie oczywiście nie smsem i nie koniecznie miłosny).


wiesz zdeczka miałem mało kasy na koncie...a eski są w ogóle tańsze;/...więc pisałem eski...a ja jak z nią gadam tak oko w oko albo przez telefon to zabardzo nie potrafie...nie wiem czemu wole rozmowy eskami albo przez gg...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2006, 14:46

Ciemność widze ciemnośc
ni da sie zbudaowac niczego na smsach czy na gg
skoro nie umiecie rozmaiac ze soba, to jakie maja byc podstawy waszego związku
mikłasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2006, 17:47
Skąd: Kwidzyn
Płeć:

Postautor: mikłasz » 25 sie 2006, 16:59

wiesz chodzi mi o to że mi na niej najbardziej na świecie zależy...nie moge sie przy niej wyluzować tak jak normalnie np. w szkole... i se pomyślałem że smsami sobie jakoś poradze ale nie wiem chyba macie racje zadzwodzie do niej i powiem co tak naprawde do niej czuje;)....a tak na marginesie macie jakiś temat o którym moge z nia pogadać...wiecie taki co sie nadaje na rozmowe przez tel.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2006, 17:28

Dzindzer pisze:Ciemność widze ciemnośc
ni da sie zbudaowac niczego na smsach czy na gg
mikłasz pisze:macie racje zadzwodzie do niej i powiem co tak naprawde do niej czuje;)
<hahaha> Jeszcze maile zostaja jakby co :D

Jeśli Ci na niej zależy to odstaw te durnoty i weź sie za konkrety.
_________________
Choc powpiep.rzaj sie w jej zycie ona tylko o tym marzy :/
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 25 sie 2006, 17:30

Rany, jeszcze nikt przez smsa się nie zakochał. Sms może być dopełnieniem udanego wieczoru. Taka słodka bajeczka na dobranoc ;)

Więc chłopie bądź facet i nie rób tu problemów :)) też kiedyś byłem taki niesmiały ;))
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 25 sie 2006, 17:48

ja dostalam kiedys sliczny wierszyk na dobranoc i chyba wymyslony przez pewnego pana bo nigdzie nie bylo nawet podobnego w necie :) :
"dobranoc juz pozno i gwiazdki na niebie,
dobranoc dobranoc tak smutno bez ciebie :(
i kotek sie smuci, jest ciemno i zimno
bo nie ma Cie tutaj!- tak byc nie powinno:(
Lecz zasne z nadzieja, o moja kochana,
ze tez myslisz o mnie, choc jestes zaspana :P :* "
:D <aniolek>
slodkie to bylo <banan>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
zagubiona_wenus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 05 lip 2006, 10:24
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: zagubiona_wenus » 25 sie 2006, 17:54

mikłasz pisze:zadzwodzie do niej i powiem co tak naprawde do niej czuje;)

ale czemu jej chcesz przez telefon to mówić? nie lepiej poczekać aż wróci i osobiście jej powiedzieć? ja bym wolała usłyszeć osobiście niż przez telefon.
mikłasz pisze:a tak na marginesie macie jakiś temat o którym moge z nia pogadać...wiecie taki co sie nadaje na rozmowe przez tel.

zapytaj się jak jej się obóz podoba, jaką mają pogode. Czy podobają jej się wierszyki które jej wysyłasz :)
grzeczne dziewczynki idą do nieba... niegrzeczne idą tam gdzie chcą!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2006, 18:16

mikłasz pisze:....a tak na marginesie macie jakiś temat o którym moge z nia pogadać...wiecie taki co sie nadaje na rozmowe przez tel.

ja nie mam tematów na marginesie, j mam je w głowie
chcesz rozmawiac. ale nie wiesz o czym. Skoro nie macie wspólnych tematów.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 25 sie 2006, 19:02

Sasetka pisze:ja dostalam kiedys sliczny wierszyk na dobranoc i chyba wymyslony przez pewnego pana bo nigdzie nie bylo nawet podobnego w necie :

Sasetka, nie pisz wierszyków, bo jeszcze On je wykorzysta :)
mikłasz pisze:a tak na marginesie macie jakiś temat o którym moge z nia pogadać...wiecie taki co sie nadaje na rozmowe przez tel.

Jeśli Ona będzie Cię miała gdzieś, to chodzbys 100 tematów miał, to nie pogadasz.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2006, 19:56

Bash a Ty bys nie miał gdzieś kogos kto sie komunikuje tylko przez gg albo smsy, nie wie o czym gadac i nie pomysli, ze mozna zadzonic
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 28 sie 2006, 10:50

Skoro piszesz esemesy a ona nie odpisuje to najwidoczniej nie jest zainteresowana, to jest chyba jasne. Może wkurza ją to że zamiast szukac normalnego kontaktu, piszesz dziecinne wierszyki, ale raczej jest tak że po prostu Ty jej nie odpowiadasz. Nawiasem mówiąc nie dziwię sie jej, skoro nawet nie wiesz o czym mozna porozmawiać :|
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości