Nie wiem jak zachęcić ją do rozmowy..

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 13 lip 2006, 16:40

Joasia pisze:Możliwe ale skoro wchodzi na czaty znaczy że chce rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe znajomości <hmm>

Niekoniecznie, byc moze wlasnie mysli, ze tam uda jej sie "przelamac lody"... To, ze ktos wchodzi na czaty wcale nie musi oznaczac, ze ktos jest wygadany... Nawet zaryzykowalbym stwierdzenie, ze wiekszosc na czacie jest niesmiala ;)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 13 lip 2006, 16:44

gollum pisze:Nawet zaryzykowalbym stwierdzenie, ze wiekszosc na czacie jest niesmiala ;)
To prawda ale najpierw chciała i sama go zagadała a teraz już nie? :?
No nie wiem może autor napisze jak się sytuacja rozwija to będzie wiadomo więcej.
Obrazek
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 13 lip 2006, 16:48

gollum pisze:Nawet zaryzykowalbym stwierdzenie, ze wiekszosc na czacie jest niesmiala


A ja bym zaryzykowała stwierdzenie,że wręcz przeciwnie ;) Nie są nieśmiali bo są anonimowi.Mogą mówić co chcą,zgrywać kogoś zupełnie innego.Na pierwszy rzut oka nie dostrzega się ich wad i dlatego są odważni.
Ja się skłaniam do tego c napisała:

Joasia pisze:Na moje oko to ona nie jest zainteresowana znajomością z Tobą.
Nie ma o czym rozmawiać, odpowiada od niechcenia. Po prostu nie potrafi delikatnie powiedzieć Ci że już nie ma ochoty na wspólne rozmowy.


Tylko,że jak ja nie chce z kimś gadać to mówie mu to wprost.

Inna opcja jest taka,że wcale nie jest taka inteligentna,a jest wręcz głupiutka i nie potrafi ułożyć normalnego zdania <diabel>
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 13 lip 2006, 16:49

jagunia pisze:A ja bym zaryzykowała stwierdzenie,że wręcz przeciwnie ;) Nie są nieśmiali bo są anonimowi.Mogą mówić co chcą,zgrywać kogoś zupełnie innego.Na pierwszy rzut oka nie dostrzega się ich wad i dlatego są odważni.

jagunia, chodziło mi o to, że w rzeczywistości są nieśmiali, a na czacie mają okazję być właśnie bardziej śmiali :)

[ Dodano: 2006-07-13, 16:52 ]
Joasia, kto jak kto, ale Ty (z racji bycia kobietą) powinnaś wiedzieć najlepiej, że kobieta do końca świata pozostanie nierozwiązaną zagadką.... :)
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 13 lip 2006, 16:52

gollum pisze:jagunia, chodziło mi o to, że w rzeczywistości są nieśmiali, a na czacie mają okazję być właśnie bardziej śmiali


Wiem,dotarło to do mnie jak 2 raz przeczytałam Twojego posta :P Ale... przecież oni się nie spotykają.Wciąż "rozmawiają" ze sobą na czacie czy gg.Więc gdzie tu miejsce na nieśmiałość?I jak zauważyła Joasia - to przecież ona się do niego odezwała :?
Wg mnie to nie jest skutek nieśmiałości a czegoś zupełnie innego <aniolek>
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 13 lip 2006, 16:58

gollum pisze:kobieta do końca świata pozostanie nierozwiązaną zagadką.... :)
... dla mężczyzny :]
Dlatego wydaje mi się że tu raczej nie jest zainteresowana znajomością. Może się mylę.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2006, 16:59 przez Joasia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 13 lip 2006, 16:58

jagunia, przyczyn moze byc wiele. My mozemy sie tylko domyslac i przypuszczac... Poza tym to ze dziewczyna moze byc skryta na gg nie musi oznaczac ze na zywo bedzie taka sama.. byc moze ma jakis "lęk" przed uzewnetrznianiem sie przez internet, w sumie to nieznajomej osoby... A byc moze jest tak jak piszecie, ze ma go dosc i nie chce z nim juz gadac, ale nie ma odwagi tego napisac.. Tylko znow... Dlaczego w ogole nie zaprzestanie kontaktu? <banan>

[ Dodano: 2006-07-13, 16:59 ]
Joasia pisze:gollum napisał/a:
kobieta do końca świata pozostanie nierozwiązaną zagadką.... :)
... dla mężczyzny


Joasiu, uwierz mi, że wiele kobiet samych siebie też nie rozumie :) Nie mówiąc już o tym, żeby zrozumieć inne kobiety <diabel>
Problemik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2006, 09:19
Skąd: z internetu :D
Płeć:

Postautor: Problemik » 13 lip 2006, 17:11

Ok to czas wrócić do dyskusji.. Rozmiawiałem dzisiaj chwilę z nią, i wydaje mi się, że jej nieśmiałość może powodować poważna choroba, nieuleczalna choroba. Wiekszość życia spędziła w szpitalach, bardzo cierpiała, - napisała mi to. Ona uważa, że nie ma o czym pisać, nie chcę wypytywać jej o przeszłość, a zarazem nie chcę żeby myślała o chorobie. Nie piszcie mi, żeby ją zostawić bo wydaje mi się, że ona potrzebuje kogoś z kim będzie mogła porozmawiać, ale nie umie się otworzyć. Cały czas zapewniam ją, że może mi napisać wszystko co tylko chce. Ona odpisuje na to tylko: "ok".
Ostatnio zmieniony 13 lip 2006, 17:19 przez Problemik, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 13 lip 2006, 17:14

Problemik, ale w gruncie rzeczy to od Niej wszystko zależy i tak naprawdę wszytko jej w Jej "rękach". Ty jej do niczego nie zmusisz. Nikt z nas nie zna, ani Jej, ani Ciebie.. Być może dziewczyna potrzebuje trochę czasu, aby Ci zaufać i się stopniowo powoli zacząć otwierać... Granicę tej znajomości wyznacza teraz chyba jedynie Twoja cierpliwość i to, ile jesteś w stanie wytrzymać będąc tak, a nie inaczej traktowanym. Jeśli czujesz, że warto i jesteś w stanie czekać i zaryzykować - śmiało! Do odważnych świat należy :) Nie masz przecież nic do stracenia - pod warunkiem, że nie będziesz sobie robił zbyt wielkich nadziei i oczekiwań... A przecież "w razie czego" przyjemnie jest być mile zaskoczonym, prawda? <banan>
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 13 lip 2006, 17:46

Problemik znasz ją zaledwie 5 dni.Mówisz,że niby nieśmiałość itp. Że sie wstydzi otworzyć.Ale że jest nieuleczalnie chora sie jakoś nie wstydziła powiedzieć.
Jak dla mnie to jest smiechu warte :| Mówi Ci o najważniejszej rzeczy w jej życiu,a o bzdurach jakoś nie potrafi.Dziwneeeee <zalamka>
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 13 lip 2006, 18:41

Mnie też ten temat śmieszy. Dziewczyna pewnie gada równocześnie z 20 innymi na gg i dlatego odpowiada "aha,no" ;) Nie wyrabia się, a Problemik się już prawie zakochał na śmierć i życie. A myślałam, że to raczej dziewczyny takie naiwne są :)
Problemik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2006, 09:19
Skąd: z internetu :D
Płeć:

Postautor: Problemik » 13 lip 2006, 19:11

Prawda gollum. Tak od razu się zakochałem...jasne (a NIE zakochałem się, bo nie powiem: "kocham" dopóki nie spotkam) - to źle, że jestem dobrym człowiekiem?? Muszę się zakochać, żeby spytać Was co złego robię, gdy rozmawiam z dziewczyną/ dziewczynami? No, właśnie nie muszę, dlatego tu piszę bo mnie zadziwiła cała ta sytuacja. Sasetka przeczytała i porozmawiała ze mną, myślę, że coś powie na ten temat.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2006, 19:27 przez Problemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 13 lip 2006, 19:22

Problemik pisze:Sasetka przeczytała i porozmawiała ze mną, myślę, że coś powie na ten temat.

Jak z Sasetka gadam na gg, mam wrażenie, ze pisze (ona) jeszcze z 10 innymi osobami :P
Problemik pisze:(a NIE zakochałem się, bo nie powiem: "kocham" dopóki nie spotkam)

dopóki ;)
A jak spotkasz, to wtedy powiesz? Słowa "kocham" nie powinno się rzucac na wiatr, potrafi ustrzydlić, ale tez bardzo zranić. Mów kiedy jesteś pewien, wątpie, że po jedym spotkaniu juz to wiesz :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Problemik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2006, 09:19
Skąd: z internetu :D
Płeć:

Postautor: Problemik » 13 lip 2006, 19:35

Jeju.. przecież normalne chyba, że nie chcę jej np. tego teraz napisać bo wiem, że przy spotkaniu mogę mieć inne zdanie. Bash doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Ale ona jakby w rozmowie probuje wymusić odemnie te słowa. Sasetka czytała to wie. Napisałem jej[nie sasetce], że te słowa za wiele dla mnie znaczą, żeby je powiedzieć tak o sobie.. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nikt nie może mnie zrozumieć, pewnie dlatego, że jestem trudnym człowiekiem <zalamka>
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 13 lip 2006, 19:38

Problemik pisze:Nie wiem dlaczego, ale jakoś nikt nie może mnie zrozumieć, pewnie dlatego, że jestem trudnym człowiekiem


A może dlatego,że masz wydumany i niepoważny problem :?
Problemik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2006, 09:19
Skąd: z internetu :D
Płeć:

Postautor: Problemik » 13 lip 2006, 19:47

Jagunia postaw się w mojej sytuacji, ja bardzo rzadko piszę i rozmawiam z dziewczynami. Dlatego zwróciłem się do Was o pomoc, bo z kim mogę o tym porozmawiać? Dla Ciebie ten problem rzeczywiście może być:
wydumany i niepoważny
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 lip 2006, 21:15

Misia86 pisze:Skoro niema o czym rozmawiac nawet przez gg to waypie czy bedziecie mieli o czym gadac w realu.
No ze mną też sobie raczej nikt nie pogada na gg <hahaha> Ale bzdurę żeś walnęła straszliwą :D
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 13 lip 2006, 21:27

Problemik, jak chcesz to zagadaj na PM pogadamy na gg :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Problemik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2006, 09:19
Skąd: z internetu :D
Płeć:

Postautor: Problemik » 14 lip 2006, 10:36

Postanowiłem rozwiązać problemik, po prostu jak jej zależy, to niech pisze, ja jej nie "skreślam". Przestane ją zawalać pytaniami, niech ona zacznie działać, a jak nie to co mi tam nic nie trace :)
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 14 lip 2006, 11:46

Problemik pisze:Postanowiłem rozwiązać problemik, po prostu jak jej zależy, to niech pisze, ja jej nie "skreślam". Przestane ją zawalać pytaniami, niech ona zacznie działać, a jak nie to co mi tam nic nie trace :)

Tak trzymać <itsok!> Od początku tak trzeba było ;)
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 14 lip 2006, 12:08

Po pierwsze Bash to wcale nie jest tak, ze jak rozmawiam z Toba to rozmawiam z 10 innymi osobami :P wcale tak nie jest! Sam do mnie za rzadko zagadujesz :P
No a wracajac do sedna sprawy... uwazam ze Problemik musi zapomniec o niej, bo jak na moje oko laska zrobila sobie z Ciebie zarty. Nie uwierze, ze osoba ciezko (smiertelnie!) chora napisze o tym komus kogo wcale nie zna a pozniej napisze
Problemik 1:37:56
a jaki masz głosik? potrafisz opisać?
Asia 1:38:21
slodki sexowny podniecajacy
Po prostu trafiles na kogos przed kim zawsze wystrzegam. Dziewczyny ktore maja tak nudne zycie, ze chca je urozmaicic w ten sposob wplatajac w swoje zycie szereg wydarzen dramatycznych....
Jak dla mnie tylko ban sprawi ze otworza jej sie oczy i nie bedzie uwazac Ciebie za frajera. Pozdrawiam <przytul> .
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 14 lip 2006, 12:30

Sasetka pisze:laska zrobila sobie z Ciebie zarty. Nie uwierze, ze osoba ciezko (smiertelnie!) chora napisze o tym komus kogo wcale nie zna a pozniej napisze
Problemik 1:37:56
a jaki masz głosik? potrafisz opisać?
Asia 1:38:21
slodki sexowny podniecajacy


Żartem też jest pytanie się kogoś jaki ma głosik po tym jak ten ktoś dowiedział się, że gada z osobą śmiertelnie chorą <diabel>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 14 lip 2006, 12:35

Sasetka pisze:Po pierwsze Bash to wcale nie jest tak, ze jak rozmawiam z Toba to rozmawiam z 10 innymi osobami wcale tak nie jest! Sam do mnie za rzadko zagadujesz

Zmienimy. <browar>
Problemik 1:37:56
a jaki masz głosik? potrafisz opisać?

Sztuka rozmowy nie polega na opisywaniu siebie jakimiś nędznymi epitetemi, ale na obopólnym zainteresowaniu jakimś tematem, nawet tym najbardziej gównianym.
Sasetka pisze:Asia 1:38:21
slodki sexowny podniecajacy

Ty masz taki ? :D
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 14 lip 2006, 12:39

Bash pisze:Ty masz taki ?

zapytaj Olivie :P
(ale to byla rozmowa Problemika z tamta laska)
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 14 lip 2006, 13:16

Sasetka pisze:zapytaj Olivie

Twojego skypa też gdzieś mam :)
Sasetka pisze:ale to byla rozmowa Problemika z tamta laska

Aha, i ona jest nieuleczalnie chora?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Problemik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2006, 09:19
Skąd: z internetu :D
Płeć:

Postautor: Problemik » 14 lip 2006, 14:05

Nieuleczalnie niby tak, ale śmiertelnie to nie. Koniec tego tematu :) było minęło.
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 14 lip 2006, 15:07

jako podrywacz czatowy ;) , powiem Ci ze niestety skoro rozmowa sie nie klei to nie gadaj. lepiej sie nie odzywac niz prowadzic wymuszona konwersacje. jako lekarstwo na obecny stan rzeczy proponuje wejsc na czat i znalezc lepszy model.
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 14 lip 2006, 15:52

thirdeye pisze:jako podrywacz czatowy ;) , powiem Ci ze niestety skoro rozmowa sie nie klei to nie gadaj. lepiej sie nie odzywac niz prowadzic wymuszona konwersacje. jako lekarstwo na obecny stan rzeczy proponuje wejsc na czat i znalezc lepszy model.


Te.. "podrywacz czatowy" :>
Dopiero co radziłeś się ludzi w sprawie jednej laski, której intencji nie potrafisz wykumać.. a teraz taki się z Ciebie "snafca" zrobił? :>
Normalnie ludzie uczą sie "błyskawicznie" <hahaha> :>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 lip 2006, 16:00

RedX pisze:a teraz taki się z Ciebie "snafca" zrobił? :>

Nie trzeba być specem, żeby takiej rady udzielić. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 14 lip 2006, 17:12

RedX pisze:Te.. "podrywacz czatowy" :>
:P

RedX pisze:Dopiero co radziłeś się ludzi w sprawie jednej laski, której intencji nie potrafisz wykumać.. a teraz taki się z Ciebie "snafca" zrobił?
kurcze to proszac o rade zostalem zdegradowany do uzytkownika drugiej kategorii <hahaha> i nawet autoironia nie jest tolerowana <pijak>

wracajac do tematu. jak bylem mlodszy czesto zawieralem takie znajomosci (czatowe). podrywacz ze mnie raczej kiepski, ale jakies doswiadczenie mam. wiem np. ze jesli zle sie rozmawia to szkoda czasu i to nie Twoja wina, po prostu taka drobna niekompatybilnosc charakterow. Mozliwa jest tez wersja (rzadka ale spotykana) ze dziewczyna malo sie odzywa, a ty caly czas nawijasz. jej sie dobrze rozmawia, a Tobie nie... a przeciez nie o to chodzi aby sie meczyc. Bardziej zwrocilbym uwage jak szybko odpisuje na Twoje wypociny.

Dobra tyle mojego w tym temacie. wiecej nie pisze ;)
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Charlesfaumn i 603 gości