Co zrobić z ta laska?:/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tenc_ia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2006, 10:16
Skąd: K :PP
Płeć:

Co zrobić z ta laska?:/

Postautor: tenc_ia » 24 cze 2006, 23:16

Chodzę ze znanym chłopakiem ze szkoły i mam prze chlapane. Po pierwsze obgaduje mnie cala szkoła. Po drugie jego koledzy się mnie czepiają <wsciekly>.A najgorsza jest jego była. Co najpierw mi go zabrała, a potem on ja rzucił. Jak teraz jestem z nim to mnie strasznie obgaduje a podobno taka miła tak, ale nie dla mnie. Co mam zrobić żeby się odczepili olać to czy jak napiszcie szybko to pilne?! Pozdrawiam <browar>
tenc_ia:*
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 24 cze 2006, 23:28

Jesli cię obgaduja to znaczy że jest powód. Może sie za bardzo ,,nosiłaś", a teraz masz pretensje.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 24 cze 2006, 23:46

Po twoim problemie widze ze mloda jestes...
Taki problem to nie problem..co cie obchodza inni skoro masz jego? Niech dla ciebie sie liczy to jaki on jest wobec ciebie i co o tobie mysli..
Obgaduja cie bo zazdroszcza ci partnera.
Koledzy jego ci dogryzaja moze na zarty..a moze im tez sie podobasz? wiecej luzu....
A u dziewczyn ktore mialy doczynienia z tym samym partnerem to normalne jest dogryzanie i obgadywanie...

krotko i na temat- OLEJ TAKIE PIERDOLY
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 25 cze 2006, 02:29

Olej to ;DD
Im szybciej sie nauczysz takiego postepowania tym lepiej sobie bedziesz radzic w doroslym zyciu :>
Powdzenia i jabym tam zbytniej wagi ani do chlopaka ani do jego bylej dziewczyny nie przywiazywal ;)
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 25 cze 2006, 09:16

Trzymaj fason, ciesz sie zyciem i olewaj to co inni mowia. Ja tak robie cale zycie i zle nie wyszedlem. <banan>
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 cze 2006, 11:53

Nie przejmuj się to typowe dla wieku szkolnego.
Z wiekiem nauczysz się dystansu do takich spraw a póki co staraj się nie zwracać na to uwagi. Wszystkie docinki są spowodowane dlatego że jak sama powiedziałaś spotykasz się ze "znanym chłopakiem " i po prostu Ci go zazdroszczą :]
Obrazek
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 25 cze 2006, 15:02

tenc_ia - żyj swoim życiem i sie "ciesz" tym ze Cie obgaduje :PP - JEST ZAZDROSNA Ty masz coś co ona by chciała więc nie daj po sobie niczego poznać! bądź uśmiechnieta pewna siebie i ciesz sie facetem a nie martw jęzorami ludzi... :)
OnlyJusti
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 25 cze 2006, 23:28

Olać wszystkich wqrwiaczy <fuckoff> <diabel>
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 25 cze 2006, 23:40

Obgadujacymi sie nie przejmuj, to z zazdrosci. A przed jego kumplami i przed byla powinien Cie bronic Twoj chlopak i ta sparwe zalatwic. Jesli tego nie potrafi i nie wie, ze tak sie robi, ot go uswiadom. Mlody jest pewnie, to jeszcze ma szanse sie nauczyc. A jak sie nie nauczy, to oznacza, ze jest glupi i nie ma dla Ciebie szacunku, wiec kopnij go w tylek szybko i roejrzyj sie za kims na poziomie.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 26 cze 2006, 17:18

tenc_ia pisze: Co mam zrobić żeby się odczepili olać to czy jak napiszcie szybko to pilne?!

Olej i zajmij sie swoimi znajomymi i nauka...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 26 cze 2006, 18:00

paula19 pisze:Jesli cię obgaduja to znaczy że jest powód. Może sie za bardzo ,,nosiłaś", a teraz masz pretensje.

Niekoniecznie musi być powód. Czasem to przez zwykłą złośliwość i zazdrość. Ludzie uwielbiają gadać i utrudniać komuś życie. Trzeba się nauczyć nie zwracać na to uwagi - inaczej można nie wytrzymać. Jeśli raz pokażesz swą słabość - będą deptać bez końca.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 26 cze 2006, 18:29

ptaszek pisze:Niekoniecznie musi być powód. Czasem to przez zwykłą złośliwość i zazdrość. Ludzie uwielbiają gadać i utrudniać komuś życie. Trzeba się nauczyć nie zwracać na to uwagi - inaczej można nie wytrzymać. Jeśli raz pokażesz swą słabość - będą deptać bez końca.


Jesli gadaja to znaczy że mają o czym... Bo ludzie muszą poplotkowac, ale jak to urasta do rangi monstrum.... :? .... to coś tu musi byc nie tak....
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 26 cze 2006, 21:10

paula19 pisze:ale jak to urasta do rangi monstrum.... .... to coś tu musi byc nie tak....
moze dziewczyna?
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 605 gości