Hym....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Hym....

Postautor: Dziki Wilk » 14 sty 2004, 21:14

:570:
Czemu nie moge znaleść ładnej i spoko laski.
Jak mądra to brzydka
Jak ładna to tępa

Jak to i to to cholernie nie dostępna i otoczona najgorszą śmietanką ! :570:
Ps.piepszone życie :573:
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 14 sty 2004, 21:48

witaj w klubie ...
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 14 sty 2004, 21:56

to jest nas 3 :D ale cuz takie jest zycie
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sty 2004, 22:06

Hehe ;) Ja tam znalazlem :D I wcale sie nie chwale ;)
Sabcio
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 23 gru 2003, 18:17
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Sabcio » 14 sty 2004, 22:12

Ja jestem 4 :D
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 15 sty 2004, 00:24

siedzac na forum i narzekajac swego stanu nie zmienicie ;)
wiec jazda won od komputera i nie tracic czasu nigdy nie wiecie kiedy spotkacie ta jedyna ;)
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 15 sty 2004, 07:47

dobry rada tylko ze ja spedzam duzo czasu ze znajomymi zwlaszcza spacerujac sobie na dworzu albo chosdzac na imprezy a tu nadal nic jak jej nima tak nima
mala.a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2004, 20:52
Skąd: centralna Polska
Płeć:

Postautor: mala.a » 15 sty 2004, 10:08

Szukajcie a znajdziecie tak powiadają ale fakt jest taki nic na siłę czasem warto poczekać szkoda, że nie wiadomo ile ale warto pzrecież to nie koniec świata być samemu a przyjdzie pora to i Wy znajdziecie kogo trzeba :D
.... Szczęście trzeba znaleźć w sobie, a dopiero potem zawracać głowę drugiemu człowiekowi. Inaczej nie wyjdzie. Tak mi się przynajmniej wydaje...
Tomi

Postautor: Tomi » 15 sty 2004, 11:21

Powiem wam przestnacie szukac!!!!
Sama was znajdzie tak bylo przynajmniej zemna dalem sobie spokuj.
I teraz jestesmy razem.

Przestancie szukac won od kompa moze wlasnie teraz przechodzi kolo waszego domu dziewczyna z która bedziecie szczesliwi.

Albo wpadniecie na siebie wychodzac z knajpy czy kina.
Przeprosisz ja ze sie zagapiles i spojzycie sobie w oczka, a wtedy zaprosisz ja gdzies aby ja lepiej poznac.

Nic na sile wszystko samo przyjdzie zobaczycie.
Pozdrawiam
Smoke

Postautor: Smoke » 15 sty 2004, 14:46

zgadzam sie z przedmowca :)
ja sowja wybranke rowniez znalazlem chociaz nieszukalem dziewczyny.
Tak to jakos po prostu wyszlo ...........i ciesze sie z tego jak narazie jestesmy tylko 2 miesiace razem ale od czegos chyba trzeba zaczac :P
W domu mozna posiedziec troche ,a szczegolnie w tygodniu kiedy tak duzo nauki no i w moim przypadku matura......ale na weekend wara od kompa i na dwor pojechac na jakies disco pobawic sie i po dyskotece pokrecic sie troszke po miescie no i bedzie super wazne zbey niemyslec o tym ze planujemy wyrwac kobite bo nadarmo sie stresujemy najwazniejsze niemyslec o tym a jak ktos ciekawy sie znajdzie to zainteresowac sie ta osoba na koniec rozmowy mozna o numer spytac i tak pomalu pomalu dojsc do celu :)
Tomi

Postautor: Tomi » 15 sty 2004, 15:18

Dzieki.

My tez jestesmy od 2 miesiecy i jest nam super razem, teraz czeka nas studniówka znaczy sie jej studniówka.

Smoke ma w 100% racje.

Pozdro
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 15 sty 2004, 16:23

ja wlasnie czekam i czekam ale ile mozna czekac chyba juz czas wziasc sprawy w swoje rece i zaczac dzialac
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 15 sty 2004, 23:44

He, a ja właśnie pracuje.... przepraszam, pracujemy nad związkiem z ukochaną.
Wiem co czujecie koledzy. Już od dłużeszego czasu nie miałem dziewczyny na stałe. W liceum byłem wielce zakochany ale po pewnym czasie wszystko sie skonczyło z negatywnym skutkiem dla mnie, troche pocierpiałem z tegp powodu.
Na studiach moje podejście do kobiet sie zmieniło, wydoroślałem i takiem tam :D
Studenci mnie zrozumieją - dobrze się bawiłem :evil: (oczywiście obie strony dobrze sie bawiły, jakoś bycie zimnym draniem nie jest moją rolą)... ale o czym to ja, aha dobra zabawa. Przez 3 latka jakoś nie mogłem usiedzieć na jednym kwiatku, zawsze czegoś brakowało... i nagle w październiku niczego sie nie spodziewając poznałem dziewczyne, po mimo że byliśmy razem 2 lata na roku nie widziałem jej wczesniej :wink:
Na początku zupełnie mnie nie interesowała, ale jak tyko poznałem ją bliżej zaczeło mi na niej zależeć... teraz troche (eh co tu ściemniać) boje sie zangażować ale czuje że warto. Jutro ma urodziny i zaplanowałem miły wieczorek przy świecach we dwoje :D Mam nadzieje ze bedzie fajnie....
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 15 sty 2004, 23:45

...a pointa jest taka że nie znasz godziny i dnia kiedy poznasz naprawde wartościową osobe, która Cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 sty 2004, 00:56

Fajnie sie tak was czyta....
Jestem kolejnym w klubie, szukających. Wiecie co? Jak na razie to dałem sobie spokój... Tyle razy los przeszkadzał mi na przeróżne sposoby np: gdzy miałem sie pocałować dzwonił mi telefon, gdy miałem sie umówic -niespodziewanie musiałem jechac do pracy, itp... Po prostu los odsuwał odemnie kobiety. Teraz nie mam zamiaru robić nic na siłe. Zobaczymy, może los mi jakąś podsunie... Może szukam tam, gdzie nie trzeba...

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 16 sty 2004, 01:10

Trzeba było wyciągnąć kabel nie myślisz:D
aha
Chłopaki ale najbardzej jest zapaćkane kiedy daną dziewczyne otaczają dziewczyny które się zna i nie lubi twoi koledzy kwitują dziewczyne w której sie bujam ze dzieciną i głupią i tu nie da sie nic wykombinować bo ani zagadać ani z kumplami iść na łowy ja nie wiem co te s... jej powiedziały ale coś czuje ze miedzy nami zaiskrzy jak sie zbliże tyle ze mam ciężkie warunki ah te busy : )i w dodatku te stada przyjaciół nie będzie łatwo !!
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 16 sty 2004, 07:36

no znajomi to czasami najwiekszy problem w zdobyciu dziewczyny Np.gadacie sobie ze znajomymi jakie dziewczyny wam sie podobaja i juz masz mowic ze podoba ci sie taka jedna a tu nagle jeden z twoich kumpli mowi o tej samej dziewczynie ze jest taka sobie i komu ona moglaby sie spodobac i wszyscy to potwierdzaja i wtedy zonk bo niewiemy co powiedziec czy temu zaprzeczyc i powiedziec ze nam sie podoba czy nic niemowic bo co sobie kumple pomysla najtrudniej jest podejsc do dziewczyny jak stoi z kolezankami jak to juz ktos powiedzial podchodzisz do niej pytasz sie czy moglbys z nia chwile porozmawiac i tylko slyszysz jakies szepty za plecami i zaczynasz sie czuc jak ostatni glupek i wlasnie przez takie kolezanki wiele zwiazkow nie wypalilo bo akurat jej kolezankom ty sie niepodobales i gadaly rozne zeczy o tobie i w koncu ona im uwierzyla i powiedziala nie na twoje pytanie
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 16 sty 2004, 09:37

jak dobrze ze ja nie sluhalam opinii kolezanek ktore jak mowicie czesto maja inne zdanie od dziewczyny. Mowily mi ze dziwny, malo atrakcyjny, niedoswiadczony, ze nie bedzie wiedzial jak sie zachowywac przy dziewczynie itd itp... a teraz coz... wszystkie mi zazdroszcza tak udanego i dlugiego zwiazku co one sa niestety same...
mala.a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2004, 20:52
Skąd: centralna Polska
Płeć:

Postautor: mala.a » 16 sty 2004, 12:00

sarah pisze:jak dobrze ze ja nie sluhalam opinii kolezanek ktore jak mowicie czesto maja inne zdanie od dziewczyny. Mowily mi ze dziwny, malo atrakcyjny, niedoswiadczony, ze nie bedzie wiedzial jak sie zachowywac przy dziewczynie itd itp... a teraz coz... wszystkie mi zazdroszcza tak udanego i dlugiego zwiazku co one sa niestety same...


masz rację Sarah najgorsze to słuchac kogoś przeiez lepiej jest samemusobie wyrobic zdanie na temat tej osoby a potem ewentualnie podzielić się opiniami jakoś nigdy specjalnie nie przywiązywałam uwagi do tego kto kogo obgaduje i w jaki sposób wolałam najpierw kogos poznać i wyrobić własne zdanie i często byo ono lepsze od opinii zanjomych także jeśli przyjdzie czas i spotkam właściwego faceta to najpierw poznam go aby móc mieć właśne zdanie a nie opierać sie na zdaniu znajomych...
.... Szczęście trzeba znaleźć w sobie, a dopiero potem zawracać głowę drugiemu człowiekowi. Inaczej nie wyjdzie. Tak mi się przynajmniej wydaje...
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 16 sty 2004, 12:37

Jak milosc ma przyjsc to przyjdzie. I nie zrazajcie sie do niezaladnych dziewczyn. Kto wie, czy pod ta skorupa nie kryje sie cudowna osoba????
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 16 sty 2004, 15:06

w zupelnosci popieram Sylwie i wy dziewczynki tez sie nie zrazajcie jak chlopak nie jest zbyt przystojny bo moze sie okazac wspanialym facetem
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2004, 22:00

Przede wszystkim to sluchac samego siebie, a nie znajomych oraz miec wlasne zdanie. Im to latwo mowic, bo to nie jest ich zycie, a poza tym czestokroc jest cos takiego u nich jak zazdrosc. Zazdroszcza, to neguja, a wielu idiotow slucha i zrywa...
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 16 sty 2004, 22:52

to nie jest trudne.....
swiat jest pelen "normalnych " dziewczyn ..no chyba ze masz za duze wymagania to juz tylko Twoj problem...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2004, 22:54

Wlasnie, czasem nie dostrzegamy rzeczy malych, skreslamy kogos z blachego powodu lub po prostu traktujemy go jako zwyklego znajomego ot tak sobie. Trzeba miec oczka i serduszko szeroko otwarte :)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 16 sty 2004, 22:57

"serduszo szeroko otwarte"- piekne slowa.....Mavericku:*
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2004, 23:01

Dziekuje za buziaka :D :*
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 16 sty 2004, 23:29

Mavericku ja też cie pocałuje :lol:
A tak na serio odbiegacie od tematu idzcie sie slinić gdzie indziej :mrgreen:
nie będe taki zły i parszywy pozwalam wam :|
Ps.Mam wymagania nie chodze z pierwszą lepszą napaloną gówniarą do łóżka
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 sty 2004, 01:20

Ja tez nie chodze z pierwsza laepsza :) Tzn narazie w ogóle nie chodze ;) Co nie zmienia faktu ze mam dziewczyne i tylko ona sie liczy :D :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 17 sty 2004, 14:06

ludzie dajcie rade jak dziołcha jest otoczona przez koleżanki
a w dodatku kiedyś przed jedną z nich sie zgańbiłem
w dodatku koledzy twierdzą ze obiekt moich marzeń jest dzieciny
Ps.jedyny+ ze ostatnio kumpel zabujał sie w drugiej z blondynek czyli koleżance tej mojej w kupie power :)
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 17 sty 2004, 17:25

to teraz juz masz bardzo latwo we 2 bedzie wam razniej wezcie do nich podejdzcie i zagadajcie a potem to juz wyjdzie samo z siebie

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości