Brak doświadczenia...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Brak doświadczenia...

Postautor: mariusz » 09 gru 2003, 23:06

Co sądza panie o mało, lub praktycznie niedoświadczonych facetach w sprawach damsko męskich:) Czy to w czymś przeszkadza? Czy wręcz przeciwnie. Mam nadzijeje, ze wiadomo o co mi chopdzi :D


Pozdrawiam...
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

...

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 10:31

wszystko zależy od osoby, jedne wolą takich doświadczonych a inne mniej doświadczonych - nie ma na to jednej odpowiedzi
ja wole doświadczonych - idzie sie wiecej nauczyć jeśli sie jest nie doswiadczonym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 gru 2003, 23:47

Ja Ci dam doswiadczonych ,,, poczekaj no tylko !!!!! :evil:
i co Cie ci doswiadczeni nauczyli hmmmm ????? :568:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 gru 2003, 00:19

Ja sie zaliczam do tych mało doświadczonych i mam nadzieję, że trafię na taką kobietę, której to nie będzie przeszkadzać:)

Pozdrawiam..
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 19 gru 2003, 10:43

mariusz!
ty masz naprawde problem, ciagle myslenie o tym, ze inni juz tak, a tyjeszcze nie do niczego nie dprowadzi.w tym nie ma zasad.
moj facet jest niedoswiadczony, czesto wolalabym zeby byl, a jeszcze czesciej ciesze sie ze jest i byl tylko moj.
czlowieku, na kazdego przyjdzie pora. a jak zalezy ci tylko na jednym to nie wydaje mi sie zebys mial problem ze znalezieniem dziewczyny na jedna noc.ale nie wydaje mi sie ze tobie o to chodzi wiec czekaj cierpliwie a jak ci sie jakas spodoba naprawde a nie tylko dlatego ze jest mila to sie wokol niej zakrec
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 gru 2003, 12:49

Generalnie to sie tym nie przejmuje, ale mnie to zastanawia. Czasem głupio mi jak słucha jak ludzie gadają, o tym jakie to ich kobiety sa fajne, i jacy sa z nimi szczęśliwi. A ja tak sobie słucham i słucham... i szczeże mówiąc to troche im zazdroszcze... Nie wiem jak inni, ale ja źle sie czuję z tym, że jestem sam. A znalezienie osoby na jedna noc mnie nie interesuje, wole stałe związki. A co do tych miłych osób to różnie z tym bywa... Ostatnio poznałem miłą dziewczynę, ale ona coż... wolała tylko przyjaźń... Nie licze juz ile to razy dostałem kosza :D A najgorsze jest to, że przewaznie jak spotkam jakąś miłą dziewczynę to ona ma chłopaka.
Może po prostu za mało sie staram... albo mam jakiegoś dziwnego pecha...
Coż czas sam pokaże... I mam nadzieję, ze opłaca się czekać...

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2003, 14:45

Nie słuchaj co inni gadaja , a juz na pewno o sexie , rzeczywistosc pomiedzy tym co mówią a jak jest , zazwyczaj bywa znacznie rózna , samemu z własnym partnerem trzeba wypracowac sobie sukces w sprawach intymnych , a na to trzeba zapewniam Cie czasu i prób !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 gru 2003, 19:42

Pewnie masz racje... Zawsze przeciez prawda jest gdzies po środku :D
Awatar użytkownika
dziunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 sty 2004, 18:20
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: dziunia » 05 sty 2004, 00:03

Uwielbiam rozprawiczać facetów.
Smoke

Postautor: Smoke » 12 sty 2004, 15:53

dziunia ale ty masz dopiero 15 lat hyh to raczej dziwne hobby w twoim wieku......Zreszta do 16 lat niemozna dziewczyn ruszac bo mozna isc za to do wiezienia z opinia pedofila hmm.....tak mi sie zdaje bynajmniej a jesli sie myle prosze mnie poprawic
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sty 2004, 14:11

Smoke pisze:dziunia ale ty masz dopiero 15 lat hyh to raczej dziwne hobby w twoim wieku......Zreszta do 16 lat niemozna dziewczyn ruszac bo mozna isc za to do wiezienia z opinia pedofila hmm.....tak mi sie zdaje bynajmniej a jesli sie myle prosze mnie poprawic


Wiec poprawiam. Dziewczyna musi miec UKONCZONE 15 lat.

A co do tego dostawania kosza przez Mariusza, to nie przejmuj sie :) Tak to juz swiat jest stworzony, a poza tym co ona ma powiedziec? Pewnie chce wszystko wg wlasciwej kolejnosci zrobic ;)
mala.a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2004, 20:52
Skąd: centralna Polska
Płeć:

Postautor: mala.a » 13 sty 2004, 21:28

Czy niedoświadczenie w czymś przeszkadza nie sądzę. Fakt jest faktem, że każdy wybiera na swój sposób i inaczej sie na to zapatruje. Małe doświadczenie u partnera bądź jego brak to nie przestępstwo wręcz przeciwnie przecież ile jest frajdy z odkrywania siebie nawzaje grunt to to aby osoba, z którą jesteśmy dała coś od siebie w kwestii seksu a nie odwaliła zwycajowe bara bara i dzięki mnei było miło bo się zaspokoiłam ale ta osoba odbierze to źle żeby nie powiedzieć bardzo źle będzie w końcu zawiedziona. Dając coś od siebie możemy otrzymać wiele w zamian a nauczyć bądź pokazać komuś coś co jest przyjemne dla nas i co możeme je/jemu sprawiać przyjemnosc to tylko dodatkowy plus. Egoizm w łóżku to nie najlepsza droga na niezapomniane przeżycia.
.... Szczęście trzeba znaleźć w sobie, a dopiero potem zawracać głowę drugiemu człowiekowi. Inaczej nie wyjdzie. Tak mi się przynajmniej wydaje...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sty 2004, 21:37

Tylko nie wiem po co ta rozprawka o egoizmie ;) Nikt tu o tym nie pisal, a jedynie o tym jak sie odbiera osoby niedoswiadczone :)

Na maturze bylaby niezgodnosc z tematem i ocena niedostateczna ;)
mala.a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2004, 20:52
Skąd: centralna Polska
Płeć:

Postautor: mala.a » 13 sty 2004, 22:01

Maverick pisze:Tylko nie wiem po co ta rozprawka o egoizmie ;) Nikt tu o tym nie pisal, a jedynie o tym jak sie odbiera osoby niedoswiadczone :)

Na maturze bylaby niezgodnosc z tematem i ocena niedostateczna ;)


Wobec etgo nei zaliczyłam ale oże wynika to z braku doświadczenia :wink:

A niedoświadczenie nie jest żadną przeszkodą czy tak wyczerpująca odpowiedź jest wystraczająca :)
.... Szczęście trzeba znaleźć w sobie, a dopiero potem zawracać głowę drugiemu człowiekowi. Inaczej nie wyjdzie. Tak mi się przynajmniej wydaje...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 14 sty 2004, 11:19

moj chłopak nie byl doswiadczony i ja nie bylam doswiadczona wiec mi to odpowiada bo doswiadczamy sie razem :D i tak jest najlepiej kazde sie czegos uczy, nie ma zadnej kompromitacji ani leku przed tym ze sie cos zrobi zle, co z tego co wiem jest czesto spotykane.
A teraz jakeigo bym wolała? hmmm...
niedoswiadczony fajnie bo mozna go po swojemu "wychowac" i samo poznawianie przez niego wszytskich tajnikow jesttakie slodkie.
A doswiadczony dobrze bo sam Cie moze czegos nauczyc ale mozesz go niewystarczajaco zaspokoic.
Mysle ze to zalezy wsyzstko od konkretnego czlowieka i przy wyborze nie bylo by to znaczace kryteruim.
Jednakze gdyby postawiono mi dwoch identyczny co do wygladu charakteru itd facetow jeden doswiadczony drugi nie wybralabym tego drugiego - mniej pracy wiecej przyjemnosci.
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 16 sty 2004, 12:56

Po co doswiadczenie,... Mysle ze jesli trafisz na odpowiednia kobiete to jej nie bedzie przeszkadac to ze nie jestes doswiadczony.
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2004, 21:45

Doswiadczenie to rzecz nabyta :D Nikt sie z nim nie rodzi i to raczej normalne, ze czegos sie nie wie/nie umie. Jak dziewczynie na facecie zalezy to nie bedzie jej taki szczegol przeszkadzac, a mysle ze mile ja bedzie łechtac to, ze ona jest jego pierwsza :D
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 16 sty 2004, 23:13

doswiadczenie?
kiedys myslslam ze w tych sprawach nie ma czegos takiego jak doswiadczenie i ze kazdy umie...i urodizl sie z tym...no coz...trzeba sie samemu przekonac jak jest...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2004, 23:18

A jak jest z Toba lizaa? Jak z doswiadczeniem? Masz? A jesli nie to jak sobie z tym radzisz?
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 29 sty 2004, 17:48

Najlepiej wiesz Mavercik jak jest....
doswiadczenia nie mam...no chyba ze zdobede je z Toba:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości