mój chłopak się bije ;)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 09:54

Haro pisze:dla mnie ofiara to ten co daje sobie sprawiać ból
Bo masz 18 lat i nie wiesz jak zaprosic dziewczyna na rande przez gg... Czyli czego ja moge oczekiwac po Twoich wypowiedziach? Rozumiem kto tu dla Ciebie jest ofiara jak to pojmujesz. co nie zmiania faktu ze to takim infantylizmem zalatuje ze glowa mala.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 30 maja 2006, 10:05

WTF, to nie moje slowa :|

Ktokolwiek to powiedzial jest w bledzie. Ofiara jest ten, kto da sie sprowokowac i pozniej w nagrode otrzyma kilka kg bolu. Pozdrawiamy nerwusow! :P
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 30 maja 2006, 14:08

samymi rękami kogoś nie zabijesz, a jak się boisz przeciwnika to tracisz koordynacje i reflex i możesz ładnie oberwać, odwaga to podstawa :)

[ Dodano: 2006-05-30, 14:10 ]
właściwie to nie na temat :)

chyba skoro potrzebują bezpieczeństwa dziewczyny to potrzebuja takiego który nie będzie reagował na zaczepki, ale w przypadku gdy zostaną napadnięci będzie w stanie ją obronić, żeby przynajmniej jej się nic nie stało,ja tak to rozumiem, ale one chyba odwrotnie :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 30 maja 2006, 16:52

cichy_ws pisze:samymi rękami kogoś nie zabijesz, a jak się boisz przeciwnika to tracisz koordynacje i reflex i możesz ładnie oberwać, odwaga to podstawa

Smieszny jestes :) Kolejny kozaczek przez Net. Nie wiesz o czym mowisz, chlopcze.

Dla mnie bicie sie dla samego otrzaskania komus mordy to skrajny idiotyzm.
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 30 maja 2006, 16:59

z jednej strony gadasz, że jestem śmieszny kozaczek przez net, a potem piszesz to samo co ja napisałem :P rotfl
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 30 maja 2006, 17:02

Nie zgodze sie ze jak sie boisz to mozesz oberwac:D Mozesz sie nie bac i oberwac :D co za farmazon :D

A poza tym mojej siory meza kumpel zabil pod palacem goscia golymi rekami bo cos sie do niego przywalil :D wiec da sie tak wpieprzyc zeby zabic. I to nawet pewnie niekiedy jeden cios wystarczy bez zadnych kung fu karate czy cus :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 17:31

cichy_ws pisze:skoro potrzebują bezpieczeństwa dziewczyny to potrzebuja takiego który nie będzie reagował na zaczepki, ale w przypadku gdy zostaną napadnięci będzie w stanie ją obronić
No i o to chodzi. Ale nie o napasci slowne.
Wielkanocnababa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2006, 18:52
Skąd: MMz
Płeć:

Postautor: Wielkanocnababa » 30 maja 2006, 17:46

mnie osobiście nie przeszkadza taka "bitność" nawet kręci w pewnym sensie bo wiem ze jak np w knajpie poleci kufel w nasza stronę to moj facet nie pojdzie i nie bedzie przepraszał
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 30 maja 2006, 17:48

cichy_ws pisze:z jednej strony gadasz, że jestem śmieszny kozaczek przez net, a potem piszesz to samo co ja napisałem rotfl


Rotfl to Twoja zdolnosc czytania ze zrozumieniem moj drogi. Smieszy mnie twoj poglad na to, ze nie mozna zabic kogos golymi rekami.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 maja 2006, 17:49

cichy_ws pisze:do dziewczyn pytanie :)
czy przeszkadza wam to, że chłopak często się bije, albo że się go boją?
nie chodzi mi o to że bije sie przy was, tylko ogólnie


Tak w ogóle to co impponuje Ci w takim facecie?? Przeciez to idealny kandydat na recydiwistę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 17:53

Wielkanocnababa pisze:mnie osobiście nie przeszkadza taka "bitność" nawet kręci w pewnym sensie bo wiem ze jak np w knajpie poleci kufel w nasza stronę to moj facet nie pojdzie i nie bedzie przepraszał
I to jest wlasnie smutne :(
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 maja 2006, 17:57

Wielkanocnababa pisze:
mnie osobiście nie przeszkadza taka "bitność" nawet kręci w pewnym sensie bo wiem ze jak np w knajpie poleci kufel w nasza stronę to moj facet nie pojdzie i nie bedzie przepraszał


Nie to nie jest smutne, to jest po prostu żałozne.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 18:00

mariusz pisze:Nie to nie jest smutne, to jest po prostu żałozne.
Znaczy sie co? Bo nie wiem czy mowimy o tym samym.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 maja 2006, 18:01

moon pisze:Znaczy sie co? Bo nie wiem czy mowimy o tym samym.


- to ze komus inmonuje to ze ktoś sie bije.
- Chodzenie po knajpach gdzie rzucaja kuflami
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 18:03

mariusz, <przytul>
Wiedzilam ze jednak mnie rozumiesz :)
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 30 maja 2006, 18:41

Haro pisze:Rotfl to Twoja zdolnosc czytania ze zrozumieniem moj drogi. Smieszy mnie twoj poglad na to, ze nie mozna zabic kogos golymi rekami.

no właśnie chciałem ci zwrócic uwage, że nie zrozumiałes tego co pisze :)
a samymi gołymi rękami nie zabijesz, chyba że sobie pomożesz chodnikiem itp

[ Dodano: 2006-05-30, 18:43 ]
moon pisze:
cichy_ws pisze:skoro potrzebują bezpieczeństwa dziewczyny to potrzebuja takiego który nie będzie reagował na zaczepki, ale w przypadku gdy zostaną napadnięci będzie w stanie ją obronić
No i o to chodzi. Ale nie o napasci slowne.


no i mi o coś takiego chodziło :) tylko że ja tak się zachowuje przy dziewczynie, ale gdy jej nie ma to już musze takiego delikwenta poniżyć przy jego kumplach żeby miał nauczke, bo często nie trzeba wcale bić, wystarczy jakaś cięta riposta :)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 30 maja 2006, 19:40

TedBundy pisze:sam topic mi zalatuje trójpaskowymi klimatami

Chlopiec sie chce po prostu pochwalic, ze ma pare w lapie i obwod bicepsa wiekszy od obwodu glowy.
TedBundy pisze:"nie można chorych tak traktować"

Wiec zaoferuj jej, ze bedziesz ich odwozil swa bryka do najblizszego psychiatryka w odruchu ludzkiej solidarnosci. Popatrzy na Ciebie lepiej :]
cichy_ws pisze:no ja mieszkam w małym mieście w którym tacy co sa w grupie mocni z reguły boją się tak, że wystarczy jednego uderzyć, ale w sumie nie zdazyło mi się jeszcze, żeby ktos na mnie napadł

Ja tez w takim mieszkalam. Wczoraj przez telefon przyjaciolka mi powiedziala, ze kobieta jednego z takich kolesi sama dostala w morde. Niby "przez przypadek".
TakiJeden pisze:bo w ten sposob to mozna sie bac 5 latkow bo tez z nozami chodza

Wlasnie powiedziales cos, co u nas praktykuje konkurentka o fotel gubernatora stanu. Powiedziala, ze nie powinno sie zabraniac ludziom posiadania broni bo wtedy trzeba by im bylo pozabierac nawet walki do ciasta :/ Trzeba troche rozrozniac, popatrzec w sposob rzeczywisty. Pieciolatek z nozem na pewno nie jest bardziej niebezpieczny niz trzech napakowanych kolesi, for God's sake...
moon pisze:Przy napasci fizycznej mozna sie bronic ale w sprawie pod tytulem "obrazil mi kobiete" to ja piernicze

Kiedys mialam sytuacje, jeszcze w Polsce: bylam ze swoim facetem i jego kumplami w barze. Obiecalam jednak kumpeli, ze przyjde do niej o tej i o tej godzinie wiec przeprosilam, podziekowalam i wyszlam z owego baru. Z relacji swiadkow po moim wyjsciu ktos w barze sie odezwal nie tak na moj temat. Pierwszy do bojki rzucil sie...brat mojego eksia. Do tej pory mam do niego sympatie za to, ze "obronil honor"kobiety, ktora szanowal a nawet z nia nie byl. Nie wiem dlaczego.
cichy_ws pisze:samymi rękami kogoś nie zabijesz

Jezeli masz odpowiedni trening to owszem. Poza tym mozesz kogos walnac w twarz, ten ktos upadnie, walnie glowa w kraweznik. Martwy. I co? Tez nie trzeba broni do tego.
Wielkanocnababa pisze: bo wiem ze jak np w knajpie poleci kufel w nasza stronę to moj facet nie pojdzie i nie bedzie przepraszał

W takiej sytuacji kufel odrzuca sie do stolika, z ktorego przylecial :] Najlepiej razem z popielnica i krzeslem.
mariusz pisze:Chodzenie po knajpach gdzie rzucaja kuflami

Wierz mi, w najlepszych knajpach sie zdarza.
cichy_ws pisze:a samymi gołymi rękami nie zabijesz

Uan mor tajm: odpowiedni wymierzony cios w potylice lub skron lub lanie kontynouwane w morde.
cichy_ws pisze:wystarczy jakaś cięta riposta

I wtedy ow delikwent i jego kumple na Twa riposte odpowiadaja wyciagnieciem scyzorykow z kieszeni i bejzboli spod pachy. To nie lepiej siedziec cicho?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 maja 2006, 19:46

runeko pisze:I wtedy ow delikwent i jego kumple na Twa riposte odpowiadaja wyciagnieciem scyzorykow z kieszeni i bejzboli spod pachy.


a jak Ty wówczas wyciągasz klamkę? Rura im od razu zmięknie.... :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 30 maja 2006, 23:10

Mnie to przeszkadzało, bo nie lubię jak chłopak popisuje sie swoja przewagą fizyczna, bądź kumplami:/ Rozumiem, ze gdy trzeba to trzeba, honor powinien mieć każdy i bronic go jak potrafi, ale umiar musi być!! Są sytuacje, gdzie facet powinien sie wykazać czyms ponad przemocą...czymś takim jak umiejetnosć pokojowego rozwiazywania konfliktów itp.
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 30 maja 2006, 23:30

Na pewno w zyciu wiecej konfliktow tych, ktorych ta umiejetnosc pokojowego rozwiazywania jest bardzo porzadana, chociazby w zwiazku :D hehe :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 31 maja 2006, 08:33

cichy_ws pisze:a samymi gołymi rękami nie zabijesz, chyba że sobie pomożesz chodnikiem itp

No co za bzdura czlowieku. Jednym celnym (lub nie) ciosem mozesz goscia zabic. O czym Ty do mnie piszesz. Pomysl wpierw, poczytaj, dopiero pozniej sie wypowiadaj. <wsciekly>
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 31 maja 2006, 09:06

Haro pisze:
cichy_ws pisze:a samymi gołymi rękami nie zabijesz, chyba że sobie pomożesz chodnikiem itp

No co za bzdura czlowieku. Jednym celnym (lub nie) ciosem mozesz goscia zabic.

Zgadzam się Haro.
cichy wystarczy "źle"uderzyć i uwierz mi zgon na miejscu :| a tego raczej każdy wolałby uniknąć,bo przez głupotę można sobie życie zmarnować :|
Carpe diem!
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 31 maja 2006, 09:10

KocurekV pisze:cichy wystarczy "źle"uderzyć i uwierz mi zgon na miejscu a tego raczej każdy wolałby uniknąć,bo przez głupotę można sobie życie zmarnować

Po raz kolejny w ciagu kilkunastu minut zgadzam sie z Toba <browar> To nie moze byc jogurt :)
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 31 maja 2006, 09:17

Haro pisze:Po raz kolejny w ciagu kilkunastu minut zgadzam sie z Toba <browar> To nie moze byc jogurt :)

No cóż myślimy podobnie :P <browar>
Carpe diem!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 31 maja 2006, 14:34

Średnio rozgarnięty osobnik męski w wieku powyżej lat 15 w XXI w. Się nie bije..jeśli się bije tzn że jest jednak znacznie poniżej średniej intelektualnej..jak w tej piosence "kiedy śiła argumentu się skończyła pozostaje tylko siła. "
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 31 maja 2006, 17:00

Pegaz pisze:jeśli się bije tzn że jest jednak znacznie poniżej średniej intelektualnej..jak w tej piosence "kiedy śiła argumentu się skończyła pozostaje tylko siła. "

hehe przypomnialo kiedys na tvn w jakim programie byl wywiad z bramkarzem (koles ostro napakowany) mowil iz stroni od bojek i wzelkich takich i ze przewaznie uzywa jak on to ladnie nzawal "sily perwersji" hehe <hahaha>
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 31 maja 2006, 17:33

Tak to wszystko jest do czasu aż trafi na kogoś, zresztą dzisiaj nie jest czas na bohaterów , poradzi sobie w krytycznej sytuacjii a za kilka dni ma kredki, we wtorek pochowaliśmy kolegę z naszej sekcji był niesamowicie dobry we wschodnich sztukach walki, nikogo nie zaczepił , faktycznie robił to co lubił najbardziej dla siebie a nie na pokaz lub po kilku piwach jak to inni wtedy robią , ma w czubie to jego jest ulica, facecik do tańca i różańca , niestety wracał sobie z pracy obskoczyło go kilku drechów i oberwał nożem , karetka pogotowia przybyła błyskawicznie , niestety nie udało się go uratować a ta watacha młokosów to dzieciarnia samych wysoko postawionych ludzi w mieście, zapewne nic im nie zrobią a kolega osierocił dwoje dzieci, jedno niedawno chrzcił

dodam jeszcze że miejscowa dyskoteka jest teraz bacznie obserwowana przez policję, po prostu boją się ze po całym pogrzebie wg ich relacjii to była manifestacja , mogą być z naszej strony jakieś akcje odwetowe ale nikt z nas i tak nie wierzy w sprawiedliwość , dzieci z rodzin adwokackich, lekarskich kto ich ruszy na pewno nie zwykli obywatele
stn
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:30
Skąd: gniezno
Płeć:

Postautor: stn » 31 maja 2006, 19:08

Hmmm jakby nie patrzeć mój były chłopak jest postrachem osiedla i baardzo mi to przeszkadzało, to z tego powodu najczęściej dochodziło do kłótni.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 31 maja 2006, 19:26

Tak HyHy w zwiazku nie powinno sie używaż pięści do zargumentowania swojej opinii :P
OnlyJusti
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 maja 2006, 23:48

ój były chłopak jest postrachem osiedla i baardzo mi to przeszkadzało, to z tego powodu najczęściej dochodziło do kłótni.
Z tego powodu to do zwiazku dojsc nie powinno a nie klotni :/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości