NIE WIEM JAK:/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

NIE WIEM JAK:/

Postautor: mag » 02 maja 2006, 22:00

jak w temacie jestem z dziewczyną i chciał bym podjąc temat SEX... tylko nie wiem jak na takie tematy wkroczyć :/ogolnie czasami rozmawialismy na te tematy ale bardziej zartem niz serio ... nie wiem po prosu jak zacząć wstep do rozmowy wg mnie głupio z lekka rozmawiamy o czyms tam i ja wylatuje czy robi sobie dobrze itd. poradźcie... pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piotrek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2006, 20:20
Skąd: z krzesła...
Płeć:

Postautor: Piotrek1983 » 02 maja 2006, 22:29

No to przy okazji rozmowy na te tematy żartem, przejdź do rozmowy na serio :) ... Bo rzeczywiście głupio by było jak od sytuacji politycznej w Polsce przeszedł od razu do seksu :D...

[ Dodano: 2006-05-02, 22:29 ]
No to przy okazji rozmowy na te tematy żartem, przejdź do rozmowy na serio :) ... Bo rzeczywiście głupio by było jak od sytuacji politycznej w Polsce przeszedł byś od razu do seksu :D...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2006, 08:16

o sexie sie nie rozmawia , (w tym wypadku) tylko sie go "robi"
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 maja 2006, 10:05

A co, Wy macie po 14 lat? Bez przesady, nie rób z tego tragedii.
A o sexie się nie rozmawia. Tzn można rozmawiać, ale po rozpoczęciu współżycia. Musisz po prostu działać i obserwować reakcje.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 03 maja 2006, 18:45

o seksie nalezy rozmawiać chociażby po to by znac pragnienia i oczekiwania twojej partnerki ale lepiej byłoby jak bylibyście już po wspólnym stosunku... wtedy to normalny temat, mamy XXI wiek wiec seks nie jest tematem tabu i nie trzeba sie "czaić" jak przejśc do takiej rozmowy i czy to wypada!!! tylko trzeba wyczuc dobrze sytuacje bo wiesz jak ona ci bedzie mówiła o swojej cieżko chorej babci a ty jej z seksem wyjedziesz to wolałabym nie być w twojej skórze :D
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Re: NIE WIEM JAK:/

Postautor: czero » 03 maja 2006, 18:45

mag pisze:jak w temacie jestem z dziewczyną i chciał bym podjąc temat SEX... tylko nie wiem jak na takie tematy wkroczyć :/
Ta Twoja dziewucha i tak widzi co kombinujesz, tylko jest jej głupio zwrócić Ci uwagę. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa - gadaj z Nią!
mag pisze:ogolnie czasami rozmawialismy na te tematy ale bardziej zartem niz serio ... nie wiem po prosu jak zacząć wstep do rozmowy wg mnie głupio z lekka rozmawiamy o czyms tam i ja wylatuje czy robi sobie dobrze itd.
<hahaha> <brawo> Jesteś zaje...ty, jak można się pytać waląc prosto z mostu o takie szczegóły? To może być w kontekście, jeśli jesteście blisko, etc, a jej to nie peszy!
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 03 maja 2006, 19:54

Skoro nawet tutaj nie umiesz prosto napisac ze chcesz gadac o sexie, ruchaniu, rznieciu tylko piszesz "te" sprawy to w rzeczywistosci raczej tez nie dasz rady. Trzeba byc bezposrednim do granic i wtedy jest ok
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 maja 2006, 19:59

sadi pisze:Skoro nawet tutaj nie umiesz prosto napisac ze chcesz gadac o sexie, ruchaniu, rznieciu tylko piszesz "te" sprawy to w rzeczywistosci raczej tez nie dasz rady. Trzeba byc bezposrednim do granic i wtedy jest ok


No nie wiem czy kobieta bylaby zachwycona gdybys przy pierwszej rozmowie o seksie zapytal : "w jakich pozycjach lubisz sie rznac ? " albo "lubisz lizanie cipy ?".
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 04 maja 2006, 00:36

TFA pisze:No nie wiem czy kobieta bylaby zachwycona gdybys przy pierwszej rozmowie o seksie zapytal : "w jakich pozycjach lubisz sie rznac ? " albo "lubisz lizanie cipy ?".

Czy to ze wszedzie trzeba uzywac mozgu tez tu trzeba napisac? ;DD <aniolek>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 04 maja 2006, 08:14

:D Wykorzystaj język do innych celów niż zadawanie głupich pytań, włącz do zabawy ręce, po pierwszym i drugim numerku będzie czas na fajkę i rozmowę o masturbacji i odczuciach.
Czyli: najpierw czyny potem gadanie - ODWROTNIE NIŻ W POLITYCE!!
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 04 maja 2006, 09:02

normalnie ( bo to normalna sprawa ) i delikatnie ( zeby laska od razu nei wziela Cie za takiego co tylko che ja przebzykac )
...Te Quiero Mi Amor...
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 04 maja 2006, 09:12

Nie czytałem wszystkiego, ale się wypowiem... <aniolek> Najpierw, podczas intymnej sytuacji obserwuj Ją, jak reaguje itp. Potem będziesz dopiero mógł rozmawiać... A jak to robić? Spokojnie, delikatnie, nienatarczywie, miło, rzeczowo, nie owijając w bawełnę... <browar>
Awatar użytkownika
mag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: mag » 04 maja 2006, 23:17

Olivia pisze:A co, Wy macie po 14 lat? Bez przesady, nie rób z tego tragedii.
nie mam podanego wieku wiec nie rozumiem dla czego przypuszczasz ze mam wlasnie 14 :?
sadi pisze:Skoro nawet tutaj nie umiesz prosto napisac ze chcesz gadac o sexie, ruchaniu, rznieciu tylko piszesz "te" sprawy

w moim poscie nie uzyty został tekst ''te sprawy'' naucz sie czytac czlowieku!! napisałem ze na remat =>''sex'' wiec nie rozumiem twojego przekazu a co do bycia bezposrednim jestem dosc bezposredni w kazdym razie uwazam ze nie jestem zamkniety w sobie ale byrwam nie do konca otwarty ... zalezy ... ale w zwiazku jestem otwarty:]
TFA pisze:No nie wiem czy kobieta bylaby zachwycona gdybys przy pierwszej rozmowie o seksie zapytal : "w jakich pozycjach lubisz sie rznac ? " albo "lubisz lizanie cipy ?".

hahaha spojoknie na poczatku nie bylo tak;p wiec bez obaw
guli pisze: Wykorzystaj język do innych celów niż zadawanie głupich pytań, włącz do zabawy ręce, po pierwszym i drugim numerku będzie czas na fajkę i rozmowę o masturbacji i odczuciach.

moze niedlugo jakiś numerek jak narazie ona nie jest jeszcze gotowa <browar> i potem porozmawiamy jeszcze bardziej otwarcie.... a poza tym ogolnie to nie pale ona nienawidzi palenia <wazne> a tak w ogóle to nie wyobrazam sobie zeby podczas takiej chwili po stosunku zrobic wypadzik na fajke i wrocić do działań <zalamka>
Lagartija pisze:normalnie ( bo to normalna sprawa ) i delikatnie ( zeby laska od razu nei wziela Cie za takiego co tylko che ja przebzykac )

taki wlasnie jestem wiec bez obaw <diabel>
qbass17 pisze:Nie czytałem wszystkiego, ale się wypowiem... Najpierw, podczas intymnej sytuacji obserwuj Ją, jak reaguje itp. Potem będziesz dopiero mógł rozmawiać... A jak to robić? Spokojnie, delikatnie, nienatarczywie, miło, rzeczowo, nie owijając w bawełnę...

dzieki za rade po częsci skozystałem...


Dziekuje wszystkim za odpowiedzi ...

pozdrawiam <aniolek>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 maja 2006, 13:35

mag pisze:Lagartija napisał/a:
normalnie ( bo to normalna sprawa ) i delikatnie ( zeby laska od razu nei wziela Cie za takiego co tylko che ja przebzykac )

taki wlasnie jestem wiec bez obaw <diabel>

skoro taki jestes, to gdzie problem. Rozmowe zalecam by poznac poglad dziewczyny na temat seksu. a sam stosunek jakos sam z siebie wam wyjdzie. tylko o zabezpieczeniu pamietajcie
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 05 maja 2006, 13:38

My zawsze po dobrym seksie idziemy na fajke ;) A poza tym u nas te rozmowy wychodziły same z siebie, bez jakiś megawstępów, chce coś wiedzieć to pytam, chcę coś powiedzieć to mówię. Otwórz się całkowicie to będzie łatwiej i w tych sprawach i innych :)
Awatar użytkownika
mag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: mag » 05 maja 2006, 20:31

Dzindzer pisze:tylko o zabezpieczeniu pamietajcie

spokojnie <wazne> wlasnie przedwczoraj ten temat jakoś wyszedł sam <browar> no i na początek to tabletki + prezes -z substancją przedłuzającą stosunek;p ... to chyba najlepsze rozwiązanie jesli chodzi o pierwszy raz no i najbezpieczniejsze <aniolek>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości