jak skutecznie odstraszyć faceta...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

dziobakkkk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 08 mar 2006, 09:21
Skąd: Z domku :)
Płeć:

jak skutecznie odstraszyć faceta...

Postautor: dziobakkkk » 16 kwie 2006, 16:32

może trochę dziwne pytanie albo nietypowe, ale chciałabym wiedzieć jakie cechy działają na chłopaków jak "odstraszacz"? tzn np dziewczyna może być ładne itd a jednak po bliższym poznaniu nie chcę się z nią spotykać itp. Jakie cechy mogą o tym zadecydować?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 16 kwie 2006, 16:34

dziobakkkk pisze:Jakie cechy mogą o tym zadecydować?
chłód, dystans, głupota, pedantyczność, narzucanie się <boje_sie>
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2006, 16:35 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 kwie 2006, 16:34

dziobakkkk pisze: Jakie cechy mogą o tym zadecydować?
Charakter. Czy nie kłamie, nie klnie nadmiernie, nie jest upierdliwa etc. <diabel>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 kwie 2006, 16:55

Nadmierna krytyka i wysmiewanie sie. :]
dziobakkkk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 08 mar 2006, 09:21
Skąd: Z domku :)
Płeć:

Postautor: dziobakkkk » 16 kwie 2006, 16:57

hehee Moon, mówisz jakbys coś wiedział na ten temat, tzn przeżyła na własnej skórze :]

a np. niezdecydowanie albo nieśmiałość, albo niepewność siebie ?
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 kwie 2006, 16:59

dziobakkkk pisze:a np. niezdecydowanie albo nieśmiałość, albo niepewność siebie ?
Zalezy w jakiej sprawie...?? :?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 kwie 2006, 17:00

dziobakkkk pisze:ówisz jakbys coś wiedział na ten temat, tzn przeżyła na własnej skórze
Paru kumpli sie nawet stracilo bo smiechach "jezu jaki liliput <hahaha> "
dziobakkkk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 08 mar 2006, 09:21
Skąd: Z domku :)
Płeć:

Postautor: dziobakkkk » 16 kwie 2006, 17:06

qbass17 pisze:
dziobakkkk pisze:a np. niezdecydowanie albo nieśmiałość, albo niepewność siebie ?
Zalezy w jakiej sprawie...?? :?


hym hym, w żadnej po prostu dziewczyna jest ładna itp ale nieśmiała, czy też raczej zamknieta w sobie etc. przeszkadza to jakos? ;p
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 kwie 2006, 17:09

Nie odstrasza ale zalezy kogo. Pewniejsi siebie ludzie zawsze maja miażdzaca przewage w tej kwestii.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 kwie 2006, 18:26

dziobakkkk pisze:hym hym, w żadnej po prostu dziewczyna jest ładna itp ale nieśmiała, czy też raczej zamknieta w sobie etc. przeszkadza to jakos? ;p
Mi by np. nie przeszkadzało...ale nie wiem, jak innym <browar>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 16 kwie 2006, 20:04

Totalna ignorancja drugiej osoby.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 kwie 2006, 22:29

dziobakkkk pisze:Jakie cechy mogą o tym zadecydować?

po pierwsze narzucanie sie, po drugie niesmialosc, po trzecie "slodka idiotka"
Awatar użytkownika
Czarny Aniołek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:00
Skąd: z Krypty
Płeć:

Postautor: Czarny Aniołek » 16 kwie 2006, 22:39

Bash pisze:Totalna ignorancja drugiej osoby.


Czasem to może właśnie intrygować <evilbat>
Jesteś moim przeznaczeniem. Wierzę, że ja Twoim,
tamtego nie zmienię.
Zechcesz widzieć poświęcenie, nie mów mi, że nie chcesz,
proszę. Kocham Cię szalenie.
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 16 kwie 2006, 23:30

Mnie tam nieśmiałość w żadnej mierze nie odstrasza... Nieśmiałość po prostu nie zachęca :)

Co odstrasza? Brak... nie wiem jak to nazwać, kobiecości? To najbardziej. Poza tym narzucanie się, w niektórych wypadkach klęcie (rzucanie mięsem znaczy). Na dłuższy dystans chyba brak tego ciekawego i unikalnego czegoś o czym pisała Mrt... Z tym że to też nie odrzuca, a raczej nie zachęca. Mnie generalnie raczej więcej rzeczy nie zachęca niż odrzuca. Zaś jak nic nie zachęca, to wszystko zniechęca - chyba tak to działa...

Tak poza tym - tak, ignorancja może intrygować... i może też działać przeciwnie. Zależy jak jest użyta.
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
Czarny Aniołek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:00
Skąd: z Krypty
Płeć:

Postautor: Czarny Aniołek » 16 kwie 2006, 23:32

Najlepiej najeść się czosnku i cebuli i zaprosić faceta na szczerą rozmowę...
Jesteś moim przeznaczeniem. Wierzę, że ja Twoim,

tamtego nie zmienię.

Zechcesz widzieć poświęcenie, nie mów mi, że nie chcesz,

proszę. Kocham Cię szalenie.
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 16 kwie 2006, 23:42

Ok, znalazłem.

Kod: Zaznacz cały

"Hej przystojniaczku, podobasz mi się, może dasz mi swój numer telefonu"


To przypuszczalnie by mnie dobrze odrzuciło :D Choć zależy też od sytuacji.
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 kwie 2006, 11:17

Powiedz Mu, że jesteś bardzo wierząca i zamierzasz czekać z sexem aż do ślubu. Jak facet lubi współżyć, to powinien się zrazić. A jak nie, to martw się dalej, co robić. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 17 kwie 2006, 15:30

Bash pisze:Totalna ignorancja drugiej osoby.


Czarny Aniołek pisze:Czasem to może właśnie intrygować <evilbat>


Flying Duck pisze:Tak poza tym - tak, ignorancja może intrygować... i może też działać przeciwnie. Zależy jak jest użyta.


Macie na myśli kompromitujący brak wiedzy, czy okazywanie facetowi całkowitego braku zainteresowania...?

A sposoby odstraszania; na pewno okazywanie wyższości na każdym kroku, gnojenie faceta, ośmieszanie go i upokarzanie, szczególnie przy świadkach (no chyba, że trafi sie nam typ Niewolnika :) ).

Ponad to, faceci w większości lubią imponować przedstawicielkom płci pięknej, w związku z czym zazwyczaj kiepsko znoszą spotkanie z kobietą, która przewyższa ich charyzmą, dynamizmem i odwagą.

Na pewno należy dobrać taktykę do danego egzemplarza. Faceta, który szuka delikatnej i czułej strażniczki domowego ogniska powinna odstraszyć gadka o broni, technikach zabijania gołymi rękami, feminizmie i tym podobnych rzeczach. Fascynata sportów extremalnych, któremu marzy się towarzyszka w adrenalinowych odlotach, z dużą dozą prawdopodobieństwa zniechęci monolog o drogich kurortach, wielogodzinnych zakupach i kosmetykach. Nie ma jednak reguły. Trzeba zdać się na intuicję. Wyczuć słabe punkty przeciwnika i walnąć w samo miękkie.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 kwie 2006, 16:01

Bycie typową blondynką z mentalnościa idiotki - jak facet 'do rzeczy' to odwróci się i pójdzie w cholerę ... :D
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 kwie 2006, 16:13

Tank girl twoja xywka tez by odstraszyla poszukiwacza cieplego domowego ogniska :D

A tak serio probowalem sie zastanowic co by odstraszylo mnie... i mysle ze pewne cechy ktore mi bardzo nie odpowiadaly u znajomych dziewczat na pewno zadzialalby w ten sam sposob u potencjalnej partnerki dlatego popytaj sie znajomych co w Tobie im nie pasuje jezeli szczerze odpowiedza zastanow sie nad tym.
U mnie to chyba przede wszystkim brak inteligencji, robienie bledow podstawowych piszac smsa :) ubieranie sie w sposob dziwkowaty mozesz byc najpiekniejsza na siwcie ale po prostu chce mi sie wymiotowac jak widze niektore panienki :D przeklinanie na pewno by mi nie pasowalo i cos takiego ze ta osoba nie moze uwazac sie za niewiadomo kogo. Raczej wlasnie wolalbym dziewczyne spokojna w sensie, ze jest cicha, nie za bardzo odzywa sie w towarzystwie ktorego dobrze nie zna... taka byla moja byla tez no i moze tym razem jednak okazaloby sie ze mi to przeszkadza chociaz watpie, ja ogolnie lubie spokojne dziewczyny ktore maja poukladane w glowach i wiedza czego chca, nie niewiadomo co :)
No i wsplne zainteresowania, co z tego ze jestes ladna, masz fajne cialko jak nie lubisz seksu :D albo wolisz pograc na wiolonczeli niz pogadac ze mna o lowieniu ryb:D (tylko przyklad:P). Na wszystko sie zwraca uwage, robisz pewnie to samo najwyzej nieswiadomie.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 kwie 2006, 16:50

Nie ogól nóg i przyjdź na spotkanie w mini. Sukces gwarantowany. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
dziobakkkk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 08 mar 2006, 09:21
Skąd: Z domku :)
Płeć:

Postautor: dziobakkkk » 17 kwie 2006, 19:38

:) Ciekawe te wypowiedzi Wasze :] w sumie wiele z tego co piszecie nie wynika z jakichs cech charakteru tylko raczej ze sposobu zachowania.

Osobiście nie chodzi mi o to by odstraszyć kogoś, tyko chcę po prostu wiedzieć ;p
No ale z drugiej strony w sumie nie ma ustalonego typu dziewczyn, które lubią wszyscy ;]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 kwie 2006, 19:54

Jak chce odstraszyc faceta to nie moze stosowac metod ktore na niektorych dzialaja raczej pobudzajaco.

Proponuje:

1. dlubac w nosie i jesc smarki (tak by widzial)
2. spotkac "przypadkowo" znajomego ktory bedzie 3x wiekszy od tego faceta i dac mu buziaka przyjacielskiego (ze niby stare kumple jestescie) z sugestia ze mu na tobie zalezy
3. zaczac opisywac na spotkaniu dolegliwosci grzybicy pochwy jaka niedawno przechodzilas
4. skonczyc szybko spotkanie i powiedziec ze musisz leciec bo spieszysz sie na audycje w radiu maryja, ze ma byc cos ciekawego, np wyklad ksiedza xxxx na temat grzechu wsrod mlodziezy :D
5. powiedziec mu ze twoj ostatni facet mial 20 lub 21 cm penisa i on ci nie wystarczal

Kolejnosc przypadkowa
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 17 kwie 2006, 20:17

Maverick pisze:2. spotkac "przypadkowo" znajomego ktory bedzie 3x wiekszy od tego faceta i dac mu buziaka przyjacielskiego (ze niby stare kumple jestescie) z sugestia ze mu na tobie zalezy
3. zaczac opisywac na spotkaniu dolegliwosci grzybicy pochwy jaka niedawno przechodzilas
4. skonczyc szybko spotkanie i powiedziec ze musisz leciec bo spieszysz sie na audycje w radiu maryja, ze ma byc cos ciekawego, np wyklad ksiedza xxxx na temat grzechu wsrod mlodziezy
5. powiedziec mu ze twoj ostatni facet mial 20 lub 21 cm penisa i on ci nie wystarczal
zadziała podwarunkiem że facet nie zna aikido, studiuje ginekologię, słucha RM, i ma 27 cm długosci i ma problem ze znalezieniem głębokiej <diabel> a jeśli jest to masz <sex> <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 18 kwie 2006, 10:16

tank girl pisze:w związku z czym zazwyczaj kiepsko znoszą spotkanie z kobietą, która przewyższa ich charyzmą, dynamizmem i odwagą.


yy... nie :) i nie jestem typem niewolnika :) Charyzma, dynamizm i odwaga na początku raczej przyciągają, myślę że nie tylko mnie. Gożej działa chęć dominowania.


zaś co do pytania :
tank girl pisze:okazywanie facetowi całkowitego braku zainteresowania
:)
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 18 kwie 2006, 11:23

Ale nieokazywanie zainteresowania może działać też w drugą stronę. Taka kobieta może być dla faceta wyzwaniem. A jak się chłop uprze czasami to nie ma rady.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 19 kwie 2006, 07:58

Olivia pisze:Nie ogól nóg i przyjdź na spotkanie w mini. Sukces gwarantowany. :]
Ostatnio mam uczulenie na nogach i bylam u dermatologa - zabronil mi debil golic :/ i klops przyszedl kiedys moj facet jak mnie smyrnal po lydce to myslalam ze sie spale <boje_sie> dobrze ze mu wszytsko wyjasnilam ale i tak mi glupio :| A co do niesmielosci to moze nie to ze odstrasza ale jest z takimi osobami trudniej. A ten czosnek i cebula i szczera rozmowa to najlepsze:D
dziobakkkk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 08 mar 2006, 09:21
Skąd: Z domku :)
Płeć:

Postautor: dziobakkkk » 19 kwie 2006, 09:06

hehe tez pamietam jak kiedyś nie ogoliłam nogi, tzn drugiej też ;p i pamietam że chłopak wpadł, zła byłam, bo był a ja nie mogłam tego "wykorzystac" :D
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 19 kwie 2006, 09:14

tank girl pisze:w związku z czym zazwyczaj kiepsko znoszą spotkanie z kobietą, która przewyższa ich charyzmą, dynamizmem i odwagą.


FlyingDuck pisze:yy... nie :) i nie jestem typem niewolnika :) Charyzma, dynamizm i odwaga na początku raczej przyciągają, myślę że nie tylko mnie. Gożej działa chęć dominowania.


Wiesz, od każdej regóły zdarzają się chlubne wyjątki :) Ale sam powiedz, czy przeciętny Kowalski czuł by się dobrze w towarzystwie kobiety, która ma, dajmy na to, stopień mistrzowski w kick-boxingu, 500 (wysokich) skoków spadochronowych na koncie, a do tego zna się na broni i jest fanką survivalu? :)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 kwie 2006, 09:22

Jeśli naprawde chcecie by facet wiał to zaproponujcie szybki ślub i seks tylko prokreacyjny <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości