Love

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
_pAuL_
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2004, 03:27
Skąd: Będzin
Płeć:

Love

Postautor: _pAuL_ » 04 lip 2004, 03:21

Witam po długiej nie obecnośći :D Pamiętacie mnie ?...:D
MAm taką sprawę :
Znam dziewczyne z którą się pokłuciłem znamy się jakieś 5 miesięcy jest z mojej szkoły z innej klasy ma tyle samo alt co ja :)
I problem jest w tym że pokłuciliśmy się a ja bardzo by mchciał być z nia razem ..wiem że to głupie ale co mi radzicie :(:) :561:
JESTEM MONOLITEM 8) :D:D
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 04 lip 2004, 08:48

pamietamy ciebie :)

cóż kłótnie zdarzaja sie kazdemu,a jaka moze byc rada??postaraj sie z nia spotkac i pogadac,wyjasnijcie sobie co miedzy wami zaszło,jezeli to ty spowodowałes kłótnie przepros,jesli ona spytaj dlaczego. Powiedz ze głupio wyszło z ta kłótnia i ze wolałes stan wczesniejszy(bez pretensji i obrazania sie na siebie)

powodzenia!
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 04 lip 2004, 17:34

Zgadzam się z Agatą. Kłótnie zdarzają się każdemu. Pogadaj z tą dziewczyną, postaraj się pogodzić z nią. Powiedz że nie warto się kłócić a żyć w zgodzie, posłuż się cytatem: "zgoda buduje niezgoda rujnuje" :D. Zaproś ją gdzieś na spacerek i spraw żeby znowu było tak jak dawniej. Ale narazie nie próbuj czegoś więcej niż tylko pogodzenie się. Dopiero z czasem jak już się pogodzicie zacznij powoli podrywać ją, zbliż się do niej. Życze powodzenia.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
_pAuL_
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2004, 03:27
Skąd: Będzin
Płeć:

Postautor: _pAuL_ » 04 lip 2004, 20:29

Dobra postaram się coś wymyśleć :D:D
JESTEM MONOLITEM 8) :D:D

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 690 gości