tekst do piosenki o milosci

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

tekst do piosenki o milosci

Postautor: teofil » 24 sty 2006, 22:05

Wciąż spotykam cień mej miłosci.. wciąż przypomina doprowadzając mnie do zazdrosci, o niej , w której zawsze rozkochany. pamiętne wakacje i miłe pierwsze spotkanie , wrzenie w sercu nie zapomniane. Miłośc od pierwszego wejrzenia ? Nie zapomniane dla tych chwil pytania i stwierdzenia.LEcz mineły piękne chwile, teraz wszystko od niechcenia , twoje imie powtarzane aż do znienawidzenia, by mniej bolał widok ciebie zarwanej przez miejskiego szpanera.


REF

Lecz wciąż wierze że wrócą stare dni pełne miłosci piękniejsze niż sny.Ja i ty , że cię przytule i powiem KOCHAM CIE , o tym tylko marze i o tym tylko śnie.KAżda chwila kiedy obok niema cię , jest stracona i rani serce me.


2.Mówia ludzie że wiara czyni cuda , więc na pewno mi się uda. Lecz takie myślenie to ludzka zguba,serce to nie sługa.Ludzie nie znają wartosci miłości , obchodzą ich tylko własne potrzeby dążące do sexualnosci.Nie dąże do takiej miłości , -ja po prostu cię kocham - mówie w pełnej skromności.Pełen świadomosci ,pełen szarmańskich wartości.Oda ku mojej miłości , przeciwko ludzkiej fałszywosci , czy ci co zdradzają nie mają moralności ? czy ci co wykorzystują nie czują swojej wartości ?

REF

Lecz wciąż wierze że wrócą stare dni pełne miłosci piękniejsze niż sny.Ja i ty , że cię przytule i powiem KOCHAM CIE , o tym tylko marze i o tym tylko śnie.KAżda chwila kiedy obok niema cię , jest stracona i rani serce me.

3.Przez innych źle zrozumiały , nie wywyższam się , nie szukam chwały.Wszystko ma swoje przesłanie jak malowidła na murze czy błądzenie w chmurze ,uczuć.Serce ma przesłanie życia dla ciebie kochanie.Jeśli odżucisz me zmagania, jesli pokochasz innego bez opanowania .. Wtedy tą piosenke w myśli zanucisz, pokochasz i wrócisz.Bo ta piosenka to przesłanie to co czuje do ciebie kochanie.

REF

Lecz wciąż wierze że wrócą stare dni pełne miłosci piękniejsze niż sny.Ja i ty , że cię przytule i powiem KOCHAM CIE , o tym tylko marze i o tym tylko śnie.KAżda chwila kiedy obok niema cię , jest stracona i rani serce me.

jest to tekst ktorego jestem wspolautorem. jak wam sie podoba? :> troche ortow jest ale nie mialem czasu dokanczajac sprawdzac w slowniku wszystkiego :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2006, 22:08

ja to musze z muzyka uslyszec, bo tak to nie da rady ;P
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 24 sty 2006, 22:13

z muzyka narazie nie da rady :D jest tylko suchy tekst ;]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2006, 22:14

wiec poki co moge powiedziec : rymuje sie :D
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 24 sty 2006, 22:20

Spoko tekścik! Podziwiam pomysłowość... <browar>
Yasmine pisze:wiec poki co moge powiedziec : rymuje sie

Hehe to samo mówię...szkoda, że nie ma jeszcze muzyczki :P Pozdro! <browar>
landryna
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2005, 15:50
Skąd: gdańsk
Płeć:

Postautor: landryna » 25 sty 2006, 07:42

no mi sie podoba <maryskaok>
Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pszczółka maja » 25 sty 2006, 18:30

piosenka napisana na podstawie własnych doświadczeń? czy tylko taka swobodna twórczość??
Obrazek
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 25 sty 2006, 18:33

pszczolka maja i to i to ;]
<3
Awatar użytkownika
Meggi19
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 25 sty 2006, 17:31
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Meggi19 » 25 sty 2006, 18:45

teofil...fajna pioseneczka ..tak trzymaj.
Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pszczółka maja » 25 sty 2006, 18:45

no to pokochaj mnie tak <diabeł> a tak poważnie do jak na mój gust: dobre! ale ja się na tym nie znam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 25 sty 2006, 19:51

Ot, piosenka o miłości. Tylko tyle i aż tyle.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 14:11

Cóż... każda jest wyjątkowa. Każda ma jakiś urok. Jeżeli pisana z serca, to także siłę rażenia. Zresztą, skojarzenia to przerażająca rzecz. Ja wprost trzęsę się przy pierwszej zwrotce "Niepokonanych".
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 26 sty 2006, 14:16

To jakiś hip hop? Bo te rymy to aż do przesady, proste, banalne...
teofil pisze:Mówia ludzie że wiara czyni cuda , więc na pewno mi się uda.

Pachnie tanią tandetą, wybacz. Ale mi się absolutnie nie podoba!
teofil pisze:stare dni pełne miłosci

Te "stare" zmień koniecznie, bo poczułam się jak w domu starców.

Słowo "grafomania" pasuje do tych słów. Beznadzieja jakich mało. Taka Doda Elektroda w wydaniu disco polo...

Nie chciałabym być adresatką takiego wyrażania się o miłości...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości