damski bokser

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

deejay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2006, 10:39
Skąd: lublin
Płeć:

damski bokser

Postautor: deejay » 18 sty 2006, 00:03

Ostatnio rozmawiałem z moją dziewczyną o jej byłym chłopaku, bardzo mnie zainteresowała ich historia gdyż nie chciała bardzo o niej rozmawiać. Dopiero gdy usłyszałem pewną historię o nich i powiedziałem o tym mojej dziewczynie wtedy opowiedziała mi dlaczego nie chciała nic mówić.

do rzeczy:
na początku ich związku jak to na początku było wspaniale, ale z upływem czasu jej ex zaczoł ją traktować jak swoją własność zabraniał jej spotykania sie ze znajomymi kłucił się z nią itp itd. W końcu ona nie wytrzymała i postanowił;a z nim zerwać w tedy w nim wszystko sie zagotowało i wtedy obudził sie w nim danski bokser. Pojechał do niej na poczatku z myślą ze da sie jeszcze ten związek naprawić lecz gdy widział ze nic z tego nie wyjdzie po prostu przeszedł do rękoczynu zaczoł ją bić kiedy ona upadła na ziemię chciał ją skopać ale na szczęscie kolega z którym przyjechał w porę go odciągnoł.
Oprócz tego rozsiał plotkę o tym że miała z nim dziecko lecz je usuneła, co zjechało jej opinię w całej mieścinie.

Teraz pytanie: Czy jako nowy jech chłopak mam temu kolesiowi, że tak powiem w "delikatny sposób" wytłumaczyć że źle postąpił czy też zostawić to tak??
Osobiście zrobił bym mu to samo co on zrobił mojej dziewczynie z tym że mnie nikt by nie odciągnoł od niego gdyby leżał na ziemi <walka> <wsciekly>

sorki że tyle czytania
Awatar użytkownika
tomek87
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: tomek87 » 18 sty 2006, 00:09

jeżeli jesteś większy od gościa to pomysł bardzo dobry
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 sty 2006, 00:12

Jestem przekonana, ze zaraz znajdzie sie tu na forum kilku takich, ktorzy stwierdza, ze powinienes mu przywalic :/ Ale mysle, ze sa tylko mocni w gebie.
Powiedz, po co chcialbys go tluc? Owszem, zachowywal sie koszmarnie, ale... co to da? Lepiej zajmij sie Nia i Wami, a nie tym, co bylo. Zreszta, to jej przeszlosc. Rozumiem, ze to kwestia honoru, bo Twoja kobieta byla skrzywdzona. Jednak, jak juz mowilam, to bylo jakis czas temu, przed Toba.
Jesli jeszcze bruzdzi, to wtedy ew. moznaby z nim pogadac. Ale bez rekoczynow...
deejay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2006, 10:39
Skąd: lublin
Płeć:

Postautor: deejay » 18 sty 2006, 00:17

sophie ale chciał bym żeby koleś poczuł się przez chwilę tak jak moja dziewczyna wtedy. Może do kolesia można dotrzeć jedynie metodą młotkową stuknąć parę razy i załapie że na kobietę NIGDY sie ręki nie podnosi
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 sty 2006, 00:20

deejay pisze:czy też

Nie tykaj gówna... jeszcze się kiedyś spotkasz z nim, to mieścina.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 sty 2006, 00:21

deejay pisze:Może do kolesia można dotrzeć jedynie metodą młotkową stuknąć parę razy i załapie że na kobietę NIGDY sie ręki nie podnosi

A moze mozna dotrzec rozmowa.
Albo zapomniec o tym. Kiedys i tak sie przejedzie, jesli to znow zrobi...
deejay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2006, 10:39
Skąd: lublin
Płeć:

Postautor: deejay » 18 sty 2006, 00:25

kurcze no nie wiem na samą myśl mi sie pięści zaciskają
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 sty 2006, 00:28

Nie watpie, ale to nie jest najlepszy pomysl
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 18 sty 2006, 00:39

sorry, ze nie na temat, ale na Twoim miejscu zaczalbym od spell checkera... <aniolek>
btw, jak jakakolwiek dziewczyna moze byc z kolesiem (celowo nie uzywam slowa "facet"), ktory jest sklonny do jej pobicia? Jest to dla mnie niezrozumiale. Normalny chlopak raczej w ten sposob zareaguje. Dlatego dziwi mnie co ona mogla w nim od samego poczatku widziec. Ale to tylko taka dygresja :]...
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 01:24

deejay pisze:sophie ale chciał bym żeby koleś poczuł się przez chwilę tak jak moja dziewczyna wtedy.

A czym Ty sie wtedy bedziesz od niego różnił?

Zostaw to. To juz za nia, wy razem happy po co wołac potworki z przeszłości?

I tak wejda tu tay co lac beda chcieli, ale naprawde nie warto. Odłóż emocja na bok i sie sensownie nad tymz astanów.

___ToMeK___ pisze:jak jakakolwiek dziewczyna moze byc z kolesiem (celowo nie uzywam slowa "facet"), ktory jest sklonny do jej pobicia? Jest to dla mnie niezrozumiale. Normalny chlopak raczej w ten sposob zareaguje.

No włąsnie. A kto chce szarego i normlanego?niektore lubia skrajnosci i ja tez mam za soba coś takiego. Tyle, ze ja dłużna nie byłam swojemu ex i nie był to raz :] Oraz nei seria kopnięc w głowe rzecz jasna. ;)
Po prostu i nie wszystko sie widzi na pierwszy rzut oka.
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 18 sty 2006, 02:04

moon pisze:A kto chce szarego i normlanego?niektore lubia skrajnosci i ja tez mam za soba coś takiego.

Wszystko jest kwestia subiektywnych preferencji danej osoby :). Ja np. 1000 razy bym sie zastanowil zanim bym zaczal krecic z osoba na pierwszy rzut oka "inna" :]...
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 02:10

Ja np. 1000 razy bym sie zastanowil zanim bym zaczal krecic z osoba na pierwszy rzut oka "inna" :]...

A czesc poddaje sie emocjom i temu dziwnego przyciaganiu do tej osoby. I to ich gubi :]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sty 2006, 08:22

Zapytaj ją jak sie z tym czuje , i czy jej to pomoze jak facetowi obijesz pyska , jesli jej to pomoze , ulzy jej po takim czymś , to wybór masz juz prosty! ale ??? obserwój bacznie dziewczynę , by cie nie wciagla w jakiej kaka !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 18 sty 2006, 10:20

Andrew pisze:Zapytaj ją jak sie z tym czuje , i czy jej to pomoze jak facetowi obijesz pyska , jesli jej to pomoze , ulzy jej po takim czymś , to wybór masz juz prosty!


no własnie!
Zapytaj jej czy cce żebyś to zrobił??
Bo może skoro on do Was już nic nie ma, to moze warto "nie ruszać gówna".

deejay pisze:Oprócz tego rozsiał plotkę o tym że miała z nim dziecko lecz je usuneła, co zjechało jej opinię w całej mieścinie.

najważniejsze że Ty w to nie uwierzyłeś. Masz łęb na karku, deejay. Zawsze podziwiam takich ludzi którzy nie patrzą na to "co ludzie powiedzą".
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 18 sty 2006, 13:29

sophie pisze:A moze mozna dotrzec rozmowa.
Albo zapomniec o tym. Kiedys i tak sie przejedzie, jesli to znow zrobi...


Jeśli by można było dotrzeć rozmową to wtedy by nie pobił tej dziewczyny. Moim zdaniem niepowinienes z nim nawet rozmawiać bo możesz być pewny tego że z tej rozmowy bitka wyniknie, ale czekać i jeśli by znów naprzykrzał się twojej dziewczynie to wtedy można coś "zadziałać"
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
deejay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2006, 10:39
Skąd: lublin
Płeć:

Postautor: deejay » 18 sty 2006, 14:10

robinho pisze:Bo może skoro on do Was już nic nie ma


Do nas raczej nie on mnie chyba nawet na oczy nie widział chociaż wie że chodzę z jego byłą. Ale naprzyksza się czasami mojej dziewczynie takie dręczenie psychiczne.


___ToMeK___ pisze:dziwi mnie co ona mogla w nim od samego poczatku widziec

Przecierz na poczatku napisałem że było wszystko ok on wyciągnoł łapy dopiero kiedy powiedziała mu koniec


moon pisze:A czym Ty sie wtedy bedziesz od niego różnił?

Myślę że jest jednak różnica pomiędzy daniem w mordę jakiemuś damskiemu bokserowi a pobiciem dziewczyny
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 18 sty 2006, 14:23

Zostaw gnoja. Jak Ci sie chce to podjedz po mnie a ja sie nim zajme <diabel>

[ Dodano: 2006-01-18, 14:25 ]
P.S. Nie zartuje
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 18 sty 2006, 14:29

chłopie daj spokój
pobijesz gada a pujdziesz siedzieć za człowieka
kochaj swoja dziewczyn okazuj jej czułosć a nie pokazuj że rozwiazania siłowe cie bawią-to nie epoka kamienia łupanego-kobiet nie zdobywa się siłą a przynajmniej tych które są warte naszego życia.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sty 2006, 14:43

baca pisze:chłopie daj spokój


zgadzam sie. To nic nie da, tylko rozdrapiesz stare rany. takie chu** potrafia sie mścic i to nie koniecznie padnie na ciebie. Jestes gotowy by ten drań zatruwał wam zycie. Teraz musisz pokazac kobiecie, że jest najwazniejsza, że jestes przy niej, ze akceptujesz w pełni, ze to wszystko nie ma znaczenia, że gadanie ludzi sie nie liczy. Niech zapomni o tym dzieki Tobie
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 18 sty 2006, 15:28

deejay pisze:Ale naprzyksza się czasami mojej dziewczynie takie dręczenie psychiczne.


no jak tak, to jako facet musisz wziąć sprawy w swoje ręce. tyle powiem.


deejay pisze:Myślę że jest jednak różnica pomiędzy daniem w mordę jakiemuś damskiemu bokserowi a pobiciem dziewczyny


zdecydowanie! I ja myslę że dla swojej dziewczyny to można iść do więzienia na wet za pobicie. Ja bym w każdym razie poszedł.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 18 sty 2006, 15:31

deejay pisze:Ale naprzyksza się czasami mojej dziewczynie takie dręczenie psychiczne.



Skoro tak to już wiesz co ja bym zrobił... <wsciekly> Zgadzam się z robinho !!
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''



Wergiliusz
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 18 sty 2006, 15:32

Ąle wy tu wszyscy malo agresywni na forum jestescie :d <banan> .

Skoro chlop taki chetny do rekoczynow to rekoczynem mozna mu to z glowy wybic :] i moze juz lapki niepodniesie na kobiete :].
Ale wy wolicie pogadac ... facet ktory podnosi reke na kobite ledwo co sam sklada zdania a co dopiero rozumienie wypowiedzi innych :]. Z nimi jak z psami Pawlowa :] trzeba wyuczyc kilku odruchow :]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sty 2006, 15:35

tr3sor pisze:Ąle wy tu wszyscy malo agresywni na forum jestescie :

nic nie poradze, że agresja mi juz uleciała
iwonne
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2006, 16:42
Skąd: pomorskie
Płeć:

Postautor: iwonne » 18 sty 2006, 16:49

Ja myśle, że powinieneś się z nim spotkać i mu nieźle wp..... Sorki, że takie brzydkie slowa mi sie cisną ale nie mam szacunku dla takich ludzi jak były twojej laski. Trzeba mu nocha rozkwasić tak, żeby popamiętał na zawsze, to jakiś palant chyba, ja bym na twoim miejscu wziela jeszcze paru kolesi, zeby sie za madry nie zrobil, takich jak on trzeba takim samym sposobem traktowac. Powodzenia. Napisz jak sie ta sprawa skonczyla i co postanowiles.
pozdróffka
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 17:22

deejay pisze:Myślę że jest jednak różnica pomiędzy daniem w mordę jakiemuś damskiemu bokserowi a pobiciem dziewczyny

Jest. Pewnie,ale niewielka :)

tr3sor, nie martw sie Tobie taki bitne głupoty też przejda w koncu. ;)

Jeszcze jestem wstanie zrozumieć gdyby teraz ja chciał pobić, ale kurna to przeszłóść. Pania w skzole podstawowej tez pobijesz bo była dl aniej niemiła i straszna a Twoja przez nia płakała?Kazdy ma za soba pozytywy i negatywy tylko po kiego do nich wracac?Bo nie mozna zapanować nad agresja?To bierz maczuge i wal ale ja np bym do Ciebie wszelki szacunek po czyms takim straciła. Cenie ludzi myslaącyh a nie bijących :)
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 18 sty 2006, 17:58

baca pisze:to nie epoka kamienia łupanego


Jak to nie? skoro ludzie pieprzą się na wszystkie możliwe sposoby i większość uważa, że miłość bez seksu jest jak kanapka bez masła :>

W tej kwestii nawet prymitywne zwierzęta są od Nas o wiele szlachetniejsze.
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 18:02

Orbital pisze:miłość bez seksu jest jak kanapka bez masła chytry

Ja tam nie lubie kanapek z masłem. ;P
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 18 sty 2006, 18:59

sophie pisze:Jestem przekonana, ze zaraz znajdzie sie tu na forum kilku takich, ktorzy stwierdza, ze powinienes mu przywalic :/ Ale mysle, ze sa tylko mocni w gebie.


Myśl co chcesz, niewiele mnie to obchodzi. Ot, marna prowokacja.

Krótko: jeśli facet definitywnie wycofał się z jej życia, dałbym mu spokój. Jeśli nie i nadal stwarza zagrożenie (obojętnie, psychiczne/fizyczne) - wyperswadować mu to, ale rozsądnie.

Wszystko.
Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pszczółka maja » 18 sty 2006, 19:03

Ktoś już tutaj napisał najlepszą redę. Spytaj po prostu swoją dziewczyne.
Obrazek
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 18 sty 2006, 20:30

imo jesli ten damski bokser w odwecie za twoje pobicie nie postawi sie jakimis koxami to ja bym mu ryj sklepal.
<3

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 486 gości