Za młoda???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 13 sie 2005, 14:43

moon pisze:Tylko teraz mam takie zdanie, ze jeśli epizod mały jak się jest małolatem to ok byle nie jakaś chora fascynacja, która się może nizbyt dobrze skończyć


chora fascynacja w każdym wieku jest.... chora :)
<browar>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

odp. do autorki postu

Postautor: Greyangel » 14 sie 2005, 13:29

Miewałem takie sytuacje, opiszę Ci dwie z nich. Miałem takie dwa awiązki, miałem wtedy 25 lat a dziewczyna miała 17, różnica osiem lat jak by nie patrzeć. Było takie niemiłe wrażenie że ... hehehe może niektóre moje poczynania nie były zgodne z prawem, ale uczucia to znosiły bo naprawdę kochałem tą gówniarę (już jest dawno po fakcie). Wtedy to była urażona duma że ktoś tak młody jest w stanie rozkochać, uwieść i rzucić starego lisa za jakiego się uważałem. Pewnie Bóg zechciał utrzeć mi nosa i mu się udało.
Miałem też związek w którym miałem 26 lat a kobieta 34, był to zdecydowanie jeden z najbardziej udanych ... w ogóle mogą sobie wszyscy mówić co chcą ale to właśnie takie kobiety, z doświadczeniami i ze swoją wyrozumiałością warte są każdej ceny. Kiedyś jej się spytałem czy nie przeszkadza jej to że jestem tyle młodszy od niej, powiedziała że nie. Że w ogóle kobiety inaczej na to patrzą, zwłaszcza tak dojżałe jak ona.

Teraz nie ma już ich w moim życiu. Ale moja obecna dziewczyna ma 24 lata, ja mam 28 i nigdy się nawet nie pojawiło takie pytanie ani ode mnie ani od niej.

Różnica wieku jest nieważna na polu uczuć. Jeśli jest miłość to nie ma dla niej barier, a już na pewno nie różnica wieku. Fakt, rodzice ... otoczenie, ale jeśli dla kochanków nie ma problemu to całe otoczenie się przyzwyczai.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 14 sie 2005, 13:43

Greyangel pisze:ze swoją wyrozumiałością



Co masz na mysli?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

...

Postautor: Greyangel » 14 sie 2005, 15:23

Hyhy pisze:Co masz na mysli?


To że nie robią durzo krzyku o byle co jak małolaty. Widziały więcej więc lepiej potrafią radzić sobie z problemami. Nie wiem jak Ci to lepiej wytłumaczyć, po prostu trzeba spróbować.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 14 sie 2005, 15:49

Miedzy mna a moim kocikiem jest 5 lat różnicy... ja 20 on 25... Czy róznice sa... pewnie jakies sie znajda ale nie przywiązujemy do tego takiej wagi... Chociaz czasem wydaje mi się jak bym bardziej dojrzalej myslalam od niego ale bywa że to własnie on potrafi trzeźwiej myśleć hehe ale to nie sa żadne jakies przeszkody....jest nam razem dobrze i wiek nie przeszkadza...

pamietam jednak jak już dosyć dawno pojechalam z nim i z jego znajomymi na jednodniowy wypad w góry... było naprawde fajnie... jednak jakos troche dziwnie sie czułam i wiem dlaczego... oni wszyscy mieli juz po przeszło 20 lat (23,24,25,26,27) a ja byłam najmłodsza bo mialam wtedy zaledwie skonczone 18... jednak dzieki mojemu chłopakowi nie czulam sie aż taka gorsza...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 14 sie 2005, 16:37

Greyangel, wiem o czym mowisz. Mysle, ze to nie od wieku zalezy ale od samej kobiety.Moja w wieku 17 lat zaszokolwala mnie reakcja swoja, a w innej sytuacji w tym samym wieku zachowala sie jak szczeniara, beznadziejnie glupio :) Mysle ze w wieku 30 lat rowniez moze byc tak samo.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Myszorka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 25 sie 2005, 17:23
Skąd: Nie ważne
Płeć:

Różnica wieku ?

Postautor: Myszorka » 29 sie 2005, 15:41

Czy6 lat różnbicy międzydsziewczyną i chłopakiem ( 18 - 24 lata) to dużo? Za dużo?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 29 sie 2005, 15:44

temat podobny był : roznica wieku 4 lata
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 64&start=0

jasli masz zapedy na roznice np 13 letnią polecam temat http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=2991 <aniolek2>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 29 sie 2005, 15:50

W tym wieku to juz nie jest duza roznica.
Zreszta, sama tak mialam :] 17-23, potem w innym ziwazku roznica chyba 5 lat... :]
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 sie 2005, 15:51

Obejdzie :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
nefretete
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 25 sie 2005, 13:16
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: nefretete » 29 sie 2005, 16:13

Wedlug mnie to zadna roznica. Zreszta dla milosci nie ma ograniczen.
"Podejdź tu do mnie, żeby ta muzyka była tobą..."
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Re: Różnica wieku ?

Postautor: karmen » 31 sie 2005, 15:11

Myszorka pisze:Czy6 lat różnbicy międzydsziewczyną i chłopakiem ( 18 - 24 lata) to dużo? Za dużo?


to żadna różnica jak dla mnie... pewnie dopiero poznalas gościa co jest 6 lat starszy i macie sie ku sobie, zastanawia cie to czy może wam sie udac ze wzgledu na różnice wieku czy jak ?? Bo gdybys była obecnie z takim facetem to chyba nie zastanawialabys sie nad różnicą wieku co ?? Ja miałam 17 lat jak poznałam mojego faceta... tylko ze on jest starszy ode mnie o 5 lat... Do dziś jestesmy razem..
Awatar użytkownika
Anielica
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 30 sie 2005, 23:13
Skąd: from my soul
Płeć:

Postautor: Anielica » 31 sie 2005, 15:43

Czy6 lat różnbicy międzydsziewczyną i chłopakiem ( 18 - 24 lata) to dużo? Za dużo?

Jak dla mnie nie aż tak dużo, ale w dzisiejszych czasach różnice wieku bywają kłopotliwe, np. różnice kulturalne, moralne etc między partnerami.
Awatar użytkownika
redbart
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 31 sie 2005, 10:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: redbart » 31 sie 2005, 22:00

Może i jestem romantykiem, ale miłość dwóch ludzi zwycięży każdą odległość, każde przeciwności.
"Bleeding heart, gloomy soul,
Who is he - that lonely man,
tainted mind, without hope...
staying there without faith."...
"Looking for, dying for..." - Redbart
Awatar użytkownika
nefretete
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 25 sie 2005, 13:16
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: nefretete » 31 sie 2005, 22:01

redbart pisze:Może i jestem romantykiem, ale miłość dwóch ludzi zwycięży każdą odległość, każde przeciwności.

Pieknie powiedziane i prawdziwe.
"Podejdź tu do mnie, żeby ta muzyka była tobą..."
Awatar użytkownika
aniusia_
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:45
Skąd: Polska!!
Płeć:

Postautor: aniusia_ » 19 wrz 2005, 15:40

ja bym powiedziała, ze różnica niewielka. płec brzydka pożniej dojrzewa emocjonalnie. wiec wszystko ok ;)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 wrz 2005, 16:24

nefretete pisze:
redbart pisze:Może i jestem romantykiem, ale miłość dwóch ludzi zwycięży każdą odległość, każde przeciwności.

Pieknie powiedziane i prawdziwe.

e tam. jest romantykiem:)

u mnie 4 lata roznicy [19-23].
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Tępoblady
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:41
Skąd: a bo ja wiem ??
Płeć:

Postautor: Tępoblady » 19 wrz 2005, 21:25

Jeśli facet jest starszy od kobiety ok ... ale odwrotnie to 2 lata mi sie zdaje góra
Friendship, trust, honor
what else do we have
without this ...
we are no more than beasts :>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 wrz 2005, 21:32

Przeniesiono.
Dzięki Cubasa <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 wrz 2005, 22:29

Mysiorek pisze:Przeniesiono. Dzięki Cubasa

Chyba mnie cos ominęło :] A moze mam juz taką sklerozę :?

Tępoblady pisze:Jeśli facet jest starszy od kobiety ok ... ale odwrotnie to 2 lata mi sie zdaje góra

W praktyce to moze wygladac zupelnie inaczej :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Tępoblady
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:41
Skąd: a bo ja wiem ??
Płeć:

Postautor: Tępoblady » 19 wrz 2005, 22:36

cubasa pisze:W praktyce to moze wygladac zupelnie inaczej

Wydaje mi sie że jeśli chodzi o osoby do 25 roku życia to jest to prawda ... po 25 heh zbyt daleka przyszłość żeby o niej myśleć :P
Friendship, trust, honor

what else do we have

without this ...

we are no more than beasts :>
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 wrz 2005, 22:36

co racja to racja <browar>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Janush
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:27
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Janush » 17 sty 2006, 17:10

BryknietyTygrys pisze:Lagartija znam ten bol. Tez mam starych rodzicow w sensie ze sa staromodni :| mnie nawet nie chca puszczac gdziekolwiek na nie dluzej niz do 22. Podczas gdy moja kuzynka o rok mlodsza moze wracac nad ranem :| A co do takiego wyjazdu nad jezioro mam taki sam problem tyle ze moj chlopak jest o 3 lata starszy ale nawet boje sie zaczac ten temat z rodzicami bo by mnie chyba przeswiecili...... powiem ci tyle. Ja odkad jestem z Dawidem walcze o swoje. I ty tez tak rob. Jeszcze zalezy ile jestes z tym chlopakiem i jestes pewna ze chcesz z nim tam jechac.
PzDr. <browar>


Ja tam bym ciebie puscil gdzie tylko zechcesz jak masz sie puscic albo zrobic dzieciaka to rownie dobrze mozesz w pokoju obok wiec po co sobie tylko nerwy psuc.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 444 gości