czy to przyznanie sie do zdrady ???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
M.A.T.
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 02 lip 2004, 21:19
Płeć:

Postautor: M.A.T. » 07 gru 2005, 13:49

TedBundy pisze:
M.A.T. pisze:zemsta, zmesta, zemsta. co z wami ludzie (niektorymi)??
panna go zostawia i tyle. widocznie nie ma jaj ze nie potrafi sie z tym pogodzic tylko musi sie mscic


czyli mówiąc krótko daje się wydymać i przechodzi nad tym do porządku dziennego i jeszcze go to cieszy :/- wychodzi wtedy na frajera z gatunku tych, którzy "co jak na niego plują, to mówi że deszcz pada"...


najlepiej niech idzie i jej najebie, to wtedy bedzie super.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 07 gru 2005, 13:56

mrt pisze:Problem polega na tym, że Ty chcesz widzieć, jak ją spotyka kara, widzieć, jak ona zaczyna przeglądać na oczy


jak cierpi i tak dalej bo chcial by zeby cierpiala jak on :D

A na moje oko nic sobie z tego nie zrobila


mrt pisze:Nawet jeśli tak będzie


nie bedzie :D


Czujesz sie podle to jes pewne ale przestan liczyc na to ze ona tak sie poczuje a nawet jesli to nigdy tego widziec nie bedziesz nigdy nie bedzie ci dane sie tym chepic nasycac Zrobiles juz wszystko co mogles zrobic a jak sam widzisz wielkiego efektu to nie dalo

Czas zaczac nowe zycie zapomniec o niej o tym co bylo
Powodzenia
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 gru 2005, 00:43

danielll pisze:bo moglaby nagle ktorys raz z rzędu wrócic - zaczynać swoje spiewki od poczatku.a ja bym znowu uwierzyl.

To znaczy żeś farjer po prostu jest i tyle ;P


Kermit pisze:Moglem sie zemscic - mialem jak ale nie zrobilem tego. I nie zaluje. Mam spokojne sumienie.Ona mnei oszukiwala ranila itp ale ja staralem sie w miare wporzadku zachowywac do konca. Jakos ta zlosc w sobie zdusic. Moja ex zaczela sie mscic na mnie tzn dzwonila do moich kolezanek i wyzywala je.Wstyd wielki mi zrobila ale na szczescie mam fajne kolezanki ktore wiedza ze ona jest po prostu popierdolona zdrowo usmiech i ja sie do jej poziomu nie znize.

I właśnie o to chodzi.

A Ty ze swoim naprostowywaniem Daniell już w obłęd popadasz. Nie naprostujesz jej tylko sam fixowac zaczynasz...

[ Dodano: 2005-12-08, 00:45 ]
Ona Cie niszczy nawet nie będąc z Tobą, nerwy dodatkowo tracisz i sie pytam po co?
danielll
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 gru 2005, 11:27
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: danielll » 25 gru 2005, 00:09

mam jeszcze tylko jedno pytanie. co mam zrobic TERAZ ??

ona 4 dni temu napisala mi smsa z netu - "ze mam nie pisac na jej numer,bo go zmienila"
z tym ze ja od 2 tygodni w ogóle do niej nic nie pisalem

dzien pozniej - weszla po raz pierwszy od 2 miesiecy na gg - i napisala "wesolych swiat.i ze ma nadzieje ze bedą NADAL udane"

dzis wigilia i znowu zapytanie czy "jestem"

ps.jednoczesnie przyznam sie ze mialem rozne statusy na gg - typu....."zapowiada sie udana gwiazdka" oraz wiem ze 26.12 jedzie tam do niej TEN GACH..........

co mam zrobic z tym ? czy odpowiedziec na probe kontaktu czy olać i udawać dalej że mnie to nie interesuje ???
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 gru 2005, 00:11

Olać.
Napisac, że skoro nie życzy sobie kontaktu i tak ustalone to niech go nie szuka.
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 25 gru 2005, 00:47

Dla mnie krotka pilka - jemu zrobiono swinstwo to i on zrobil swinstwo. Zadnego problemu nie widze. <browar> dla Daniela

[ Dodano: 2005-12-25, 00:48 ]
Choc faktem jest, ze to co on zrobil nie jest swinstwem tylko pokazaniem prawdy, wiec tak naprawde niczego zlego nie zrobil

[ Dodano: 2005-12-25, 00:49 ]
Wiec tak naprawde zrobil dobrze i w zadnym wypadku swinstwem to nie bylo. Moje pelne poparcie <browar>
Luki
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2005, 10:17
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Luki » 25 gru 2005, 09:06

Daniel daj sobie luz z nią!

Zobaczysz ze kiedyś sie bedziesz smial z tego wszystkiego, ze bylo warto zapomniec.

Zobacz ile "tego" chodzi po swiecie <3m_się>
Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie Twoja godzina sama wejdzie do twojego domu, życia, serca...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 gru 2005, 12:56

Luki pisze:ile "tego"

Kurewstwa sporo. Fajnych kobiet mniej,a le obyś na taka trafił ;)
danielll
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 gru 2005, 11:27
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: danielll » 27 gru 2005, 21:05

no i nie posluchalem.i gadalem z nią

okazalo sie ze wyslaly ze 2 siostrą PRZEZ TEGO KOLESIA kase na świeta dla - rodziny w Polsce - i tamten GOŚĆ - zakosił ją z kopert z listami.......otworzyl...i WZIĄŁ SOBIE........i nie dał nic rodzinie.
Ex. dzwonila do rodziny i sie pyta czy prezenty doszly,listy itp...i mówi ze było 70 funtów i 500 zl....a kasy nie ma.listów też nie ma. A koleś cały czas udawał ŻE NIC NIE MA .....

rozumiecie.....WSZYSCY SIE NA NIEGO censored....przestają mu wierzyć.....i wyszło na to że powoli ta moja ex. chyba zaczyna wierzyć w to co wysłałem jej w ARCHIWUM GG- JEGO ZDRADY......

dzwonila do siostry - i mowiła jej ze to przez tamtego sie miedzy nami zepsuło wszystko....i była wściekła ZE TAMTEN TAK ZROBIL>NIE MOGLA W TO UWIERZYC- bo koleś nie narzeka na brak pieniedzy...

wczoraj wreszcie przyniósł ponoć te listy - były 2 raz zaklejone - czyli czytał prywatną korespondencje i bylo tam tylko 20 funtów.i dalej glupa zgrywał....

ta ex.sie sama zaczela odzywac na GG......nie dała po sobie poznac ze JEST JAK JEST....a ja nie dałem poznac po sobie ZE WIEM O TYM ZE TAMTEN TĄ KASE PODPROWADZIL.mowial ze mnie nienawidzi za tamto -ze wyslalem jej to archiwum -ze zdradami tamtego.....ale sama sie do mnie odzywala.wiec co jest na rzeczy...moze zrozumiala WSZYSTKO W KONCU...

wczoraj on do niej polecial....- pewnie bedzie sie wybielal.......

i pytanie czy mimo wszystko ON SIE ZNOWU Z TEGO WYSLIZGNIE. CZY TYM RAZEM JUZ TAK SIE PODLOZYL ZE NIE MA SZANS I ONA MU TEGO NIE DARUJE ???

co o Tym sądzicie ???
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 gru 2005, 21:54

Nie wiem, jak będzie, ale wiem co innego: przestań o tym myśleć. Bo to już nie powinna być Twoja sprawa.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 gru 2005, 00:09

danielll pisze:co o Tym sądzicie ???

Sądze, że nie jest to ani nasza ani Twoja sprawa.
danielll
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 gru 2005, 11:27
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: danielll » 28 gru 2005, 08:32

widze ze sie nakrecilyscie obie.

jasne ze nie moja sprawa "bezpośrednio"

ja prosilem o ocene dzialan tego kolesia w aspekcie utraty zaufania.skoro ona do mnie sie zaczyna odzywac.wiec pytam osoby ktora maja ochote konstruktywnie odpowiedziec - czy po czyms takim co ON ZROBIL - ona straci do niego zaufanie ostatecznie, czy sie wykreci z tego ??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 gru 2005, 17:25

No to postąpił po świńsku tylko co tego?
danielll pisze:na straci do niego zaufanie ostatecznie, czy sie wykreci z tego ??

Z tego tez nic nie wynika.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 28 gru 2005, 18:53

nic nie wynika, bo Ty danielll, i ona już nie istniejecie razem....
jesteś ty i jest ona.

a co?? cTy byś pewnie najchętniej jej morała teraz "walnął" nie?
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 629 gości