Niecodzienne zachowanie dziewczyny-co o tym sadzicie?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 08 gru 2005, 20:44

Sir Charles pisze:A niech sie slinia dopoki jej nikt nie dotyka

no pewnie :)
zwlaszza ze to grecja, male szanse na spotkanie wykladowcy czy sasiada ;)

panna Ci chlopcze takie show urzadzila - cieszylabym bedac jej facetem, a sama raczej nie mialabym tyle odwagi, chociaz czasem sama siebie zaskakuję... :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 gru 2005, 22:11

fish pisze:Charlie jak będziesz miał kobietę to od razu jadę do Ciebie i pooglądam :)


Podkreslam - w moim subiektywnym odczuciu intymnosci to to samo co pupa w stringach :)

Czy ogladnac pupe w stringach tez bys sie fatygowal 300 km? :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 08 gru 2005, 22:47

Sir Charles pisze:Czy ogladnac pupe w stringach tez bys sie fatygowal 300 km?


Do Was? ZAWSZE !! :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 gru 2005, 22:51

fish pisze:Do Was? ZAWSZE !!


Ale nie Mysiora <hahaha>

<browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 gru 2005, 23:14

Sir Charles pisze:A moze ja jakis dziwny jestem? Hmmm

Może. A moze ja?Gdyby mi facet urządził taki show też bym nie była zadowolona. Na niego tez moge gapić sie tylko ja :DDD MImo,że cyckównie ma ;P
grzesiu 23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2005, 21:44
Skąd: koszalin
Płeć:

Postautor: grzesiu 23 » 12 gru 2005, 08:21

W ten weekend bylismy z moja dziewczyna na dyskotece.I znow mnie zaskoczyla.Ubrala dosc przeswitujaca bluzeczke nie ubierajac stanika,kozaczki,kabaretki i b.krotkie spodenki odslaniajace ponad pol pupy.Po dyskotece nawiazalem w koncu ten temat delikatnie.Ona odpowiedziala ze ubiera sie i robila takie rzeczy dla mnie, bo widzi jak na mnie dziala w takich strojach lub nago i wtedy ona czuje sie bardzo podniecona(bo ja jestem) i ze rajcuja ja czasem takie szalenstwa.To fakt bo po tych poprzednich szalenstwach i ost po dyskotece wrecz zucila sie na mnie w lozku.Po przemysleniu sprawy stwierdzilem ze w sumie nie mam nic przeciwko tylko obawiam sie co moi kumple i kolezanki mysla o tym,a byli zarowno na dyskotece,koncercie jak i w Grecji wtedy.A wiem ze koledzy bardzo sie na nia gapili(co moja dziewczyna tez stwierdzila) a jedna dziewczyna wiem ze na kumpla za gapienie sie wkurzyla i na moja dziewczyne tez.Co wy byscie na miejscu moich znajomych jako dziewcz lub faceci pomysleli?
Wolodia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 kwie 2005, 15:32
Skąd: Dżibutti
Płeć:

Postautor: Wolodia » 12 gru 2005, 10:52

Rozbierać sie w miejscach publicznych w tym przy kumplach to nienajlepiej o niej świadczy. Dziewczyna ma troche zdzirowate zapędy, jakby jej zupełnie wstydu brakowało, to nie jest zbyt normalne.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 12 gru 2005, 13:03

grzesiu 23 pisze:Po przemysleniu sprawy stwierdzilem ze w sumie nie mam nic przeciwko tylko obawiam sie co moi kumple i kolezanki mysla o tym
Nie bądź dziecinny, przecież nie wiązesz się z kolegami :) Jeżeli się przyjaźnicie to co może im przeszkadzać?? Chyba, że to taka luźna znajomość to olej ich.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 gru 2005, 14:20

Wolodia pisze:Dziewczyna ma troche zdzirowate zapędy, jakby jej zupełnie wstydu brakowało, to nie jest zbyt normalne.

lol, zdzirowate? ma troszkę ekshibicjonistyczną naturę, skoro ją samą to kręci, a dodatkowo działa na jej faceta. to coś złego? :-)
grzesiu 23, najważniejsze, że Ty potafisz zaakceptować ten jej mały fetysz, znajomymi się nie przejmuj. a na dyskotece pilnuj, zeby ktoś inny nie poczuł się zbyt zachęcony i ciesz się widokiem :-) ew. jeśli nadal będzie Cię krępować obecność znajomych, to powiedz dziewczynie, że wolałbyć, żeby ubierała się swobodniej kiedy jesteście gdzieś we dwójkę :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2005, 00:57

grzesiu 23 pisze:Co wy byscie na miejscu moich znajomych jako dziewcz lub faceci pomysleli?

Szczerze to byl "lol" pomyślała i że nieco dziwna jest no...
Ale jednocześńie akceptuje że kogośmoze to kręcić i ok. Pod warunkiem ze non stop swoimi cyckami czy goła dupą mi przed twarzą nie lata bo byms ie wkurzyła :D
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 gru 2005, 02:28

moon pisze:Pod warunkiem ze non stop swoimi cyckami czy goła dupą mi przed twarzą nie lata bo byms ie wkurzyła

e tam, jak fajne cycki, to czemu nie :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2005, 02:42

lollirot pisze:e tam, jak fajne cycki, to czemu nie Ciekawy

Fajne nie fajne. Ja tam spokój chce mieć a jak babka chce przedstawienie robić dla swojego to niech dla niego robi. ;P
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 gru 2005, 07:46

moon pisze:Ale jednocześńie akceptuje że kogośmoze to kręcić i ok. Pod warunkiem ze non stop swoimi cyckami czy goła dupą mi przed twarzą nie lata bo byms ie wkurzyła


jeżeli facet nie ma nic przeciwko, to nie ma problemu...gorzej jak jest odwrotnie :/ Nadmierny ekschibicjonizm??? :/ Hmmm, to można wyleczyć:)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
grzesiu 23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2005, 21:44
Skąd: koszalin
Płeć:

Postautor: grzesiu 23 » 15 gru 2005, 12:32

Zgadzam sie z lolirot:)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 582 gości