Feromony

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Tier
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2004, 13:06
Płeć:

Feromony

Postautor: Tier » 10 maja 2004, 02:08

Czy warto kupywać ten specyfik??? może ktoś stosował feromony, i opisałby czy zaóważył różnice w zainteresowaniu u płci przeciwnej. Ja zastanawiem sie nad kupieniem tego na allegro ale nie wiem czy to prawda czy też lipa z tymi feromonami.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 maja 2004, 07:39

Na allegro raczej bym nie kupował czegos takiego. nie wiadomo co tam ludzie sprzedają.
Z drugiej strony, jeżeli nie jest to droga rzecz to można by spróbować.
Sam nie próbowałem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 maja 2004, 08:47

NIE PRóBOWAŁEM , BO I TAK NIE MAM PROBLEMU Z PODRYWEM ;) ALE SĄDZE ZE TO TAKUIE SAMO GÓWNO JAK WSZYSTKIE INNE SRODKI SPRZEDAWANE PRZEZ SEXXHOPY , KTÓRE TO PROBOWAŁEM A KTÓRE W ZADNYM WYPADKU I ILOSCI ICH ZAZYCIA NIE DZIAŁAJA ale nie spróbujesz ??? nie bedziesz wiedział !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 maja 2004, 09:01

Czlowieku! Przeciez Twoj organizm sam wytwarza feromony! Ale kazdy wytwarza inne! I to od nich zalezy pierwsze wrazenie, bo sie je podswiadomie odbiera ponoc. I nie ma feromonow uniwersalnychm co sie kazdej beda podobac wiec i te z allegro beda dzialac jak Twoje (w najlepszym przypadku), czyli czasem tak, a czasem nie. Ale chocby super dzialaly to one niczego za Ciebie nie zrobia :)
Poza tym skad wiesz czy nie dostaniesz damskich lub... konskich feromonow? :d :diabel2:
I nie widze roznicy miedzy allegro a normalnym sklepem. I tu i tu nie sprawdzisz feromonow, bo nie masz jak :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 24 maja 2004, 00:18

krzys pisze:BO I TAK NIE MAM PROBLEMU Z PODRYWEM


Krzyś a podobno masz kobietę i podrywy Ci jeszcze w głowie? No chyba że swojej kobiety! ;P
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 24 maja 2004, 09:37

poznałam kiedyś interesującego kolesia, mówił o feromonach, pniewaz ich istnienie go zafascynowało, kupił je w internecoie i był całkiem zadowolony, ja sama chciałabym spróbować :D
Awatar użytkownika
Arekman
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:30
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Arekman » 24 maja 2004, 10:55

W życiu...allegro i internet odpada...są tam same podróbki..zresztą po co komu feromony, ja bynajmiej nie potrzebuje specyfików aby wzbudzić zainteresowanie kobiet...
Codziennie upadam...
codziennie się waham...
codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat
I dźwigać będę.....
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 24 maja 2004, 13:26

Na większość facetów, to dziewczyna nie musi używać specjalnych perfum z feromonami. Wystarczą jej własne! A skąd wiecie, czy te feromony nie wywołują jakiejś autosugestii? Jeżeli ktoś się takimi spryska to później oczekuje na efekty i może nawet nieświadomie zachowywać się w taki sposób, który przyciągnie innych tylko dlatego, że stanie się pewniejszy wierząc w cudowne właściwości kosmetyków. :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 24 maja 2004, 14:02

Po co kupować feromony skoro sami je wytwarzamy. Każdy facet i każda kobieta jest na swój sposób pociągająca, więc po co się bawić w wydawanie pięniędzy. Już lepiej je wydać na fajniejszą randke.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Tier
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2004, 13:06
Płeć:

Postautor: Tier » 24 maja 2004, 15:15

ale i tak je kupiłem :D, kilka razy je użyłem i nastąpila poprawa stosunków z kobietami lecz nie wiem czy to działanie feromonów czy autosugestia :) poza tym chyba lepiej byłoby je kupić w jakimś renomowanym sklepie z perfumami niz na allegro bo być moze sprzedawane są tam rozcieńczone albo podróbki. jak już będę bogaty to się zaopatrze w profesionalnym sklepie i powiem wam czy działają :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 maja 2004, 22:00

Sorecer pisze:
krzys pisze:BO I TAK NIE MAM PROBLEMU Z PODRYWEM


Krzyś a podobno masz kobietę i podrywy Ci jeszcze w głowie? No chyba że swojej kobiety! ;P

A co to juz kobiet podrywac nie wolno ??? Moja juz jest poderwana przezemnie i to dawno ! ;) jest moja ,zdobyta ! :D
Wiec teraz zdobywa sie inne ! ;) alez to frajda i ta adrenalina mmmmmmmmm ??? :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 25 maja 2004, 09:45

Krzyś nie ładnie, nie ładnie
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 27 maja 2004, 17:57

Krzyś nie ładnie, nie ładnie
zdrowy facet i tyle ;)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 27 maja 2004, 20:08

Jak najbardziej zdrowy! Byleby z umiarem ;)))
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 28 maja 2004, 17:29

Jak najbardziej zdrowy! Byleby z umiarem


No właśnie
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

No fajny topic ....

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 lis 2004, 22:05

Wiecie co z tymi feromonami bywa różnie czasami są czasami ich nie ma to zależy.
Czytałem fachową lekturkę o tym i nie zaszkodzi poderwac swojej aktualnej kobietki jeszcze raz zawsze się poczuje lepiej ... Wzbgacona o to czego zabrakło; bo feromony ludzie wytważają w specyficznych sytuacjach, a mianowicie jak jesteśmy spoceni albo podexcytowani obecnościa drugiej płci. A jeżeli jesteśmy świeżo po kąpieli to ich niemamy.....
Więc dla samotnych lubiących się często kompać, kobiet i facetów nie zaszkodzi używać takiego kosmetyku. No chyba ze sumienie ich gryzie, mnie nie gryzie więc kupuje.
Ale naprawde ostrzegam przed kupowaniem na aukcjach ponieważ większość z nich to lipa sam sie o tym przekonałem....Ale naprawde polecam Orginałki bo to naprade działa i nie tylko ja ich używam[sam namówiłem] pare moich koleżanek np: zamawiało t-shiry z feromonami i naprawde efekty są zauważalne :]

U producenta zawsze najlepiej :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 lis 2004, 00:33

EE tam te fermony to pic na wode :) Moze i ma to jakies dzialanie ale minimalne. Jak chcesz poderwac dupeczke to lepiej postaw jej kielicha albo pare browarkow i zobaczysz jakie fermony zaczniecie oboje wytwarzac :D
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 28 lis 2004, 00:49

Student pisze:EE tam te fermony to pic na wode :) Moze i ma to jakies dzialanie ale minimalne. Jak chcesz poderwac dupeczke to lepiej postaw jej kielicha albo pare browarkow i zobaczysz jakie fermony zaczniecie oboje wytwarzac :D


:D Jakie tam pic na wode !? Ma to takie działanie minimalne ze jak przejdziesz koło laski która cię jeszcze nie widzi i przejdziesz blisko jej nie zauważony to się na pewno za tobą obejży. A najwiękżą ucieche miałem jak byłem w pubie i spotkałem 2 koleżanki i usiadłem pomiędzy nimi to nie mogłem ich pogodzić.[Podczas rozmowy noramlnie głowa latała jak bym oglądał mecz ping ponga :D]
Dupeczkę to ja mam i chcę ją adorować w pełni + bonus jakim są właśnie feromony.

Normalnie odużony nie potrafię jej adorować tak jak bym chciał ....tyle na ten temat

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lis 2004, 02:24

Chyba nie wiecie na jakiej zasadzie feromony dzialaja. To tak jakbyscie powiedzieli, ze wystarczy wsiasc do byle jakiego pociagu by dojechac do np Berlina. Rodzajow feromonow jest ogrom i kazdy pasuje do innej dziewczyny. Jedna odrzucaja inna przyciagaja. Poza tym, mysle ze tu nie dzialaja feromony, ktorych nawet moze i nie byc, ale autosugestia ze "mam feromony" (tak jakby bez specyfiku ich nie mial) wiec jestem the best, zadna mi sie nie oprze. No i czlowiek inaczej sie zachowuje, jest pewniejszy siebie itd.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 28 lis 2004, 10:16

No cóż nie będziesz wiedział póki nie sprubujesz.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lis 2004, 19:07

Ja tylko pisze jak to jest z feromonami. KAzdy je wytwarza, tylko kazdy inne. Nie ma jednego uniwersalnego ktory sprawia ze podoba sie kazdej.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 28 lis 2004, 19:54

Wyjaśnie tylko ze feromonów męskich jest tylko 3 [androstenol, nadrostenon i androsteron]
I się zgadzam co do tego ze każdej kobiecie odpowiada inny ale "zaznaczę" poziom poczególnych z nich. Dlatego niektóży faceci mają powodzenie bo wytważają ich bardzo dużo tzn. O jakieś 0.01 mg więcej niż przeciętny facet.

Spoko jeżeli ktoś uważa ze używanie feromonów syntetycznych jest nie fair mam do tego pełen szacunek.


POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 28 lis 2004, 21:29

coś w tym musi być... czasem dziewczyna nie koniecznie ci się podoba, albo nie jest w twoim guście, a strasznie cię do niej ciągnie - CHEMIA
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 28 lis 2004, 23:45

z facetami jest tak samo ze cos ciagnie nas do drugiego czlowieka a czasem odzyca fajna sprawa i nie da sie tego oszukac po prostu ta osoba ci nie pasuje i koniec ;) nie ma nic pociagajocego w sobie
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 29 lis 2004, 01:36

Ty krzychu mow ty lepiej chlopie gdzie Ty to kupujesz jak to tak dziala :) Zaproponuj a ja wyprobuje , zobaczymy czy działa!
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 29 lis 2004, 08:33

Ok niema sprawy tylko ze musicie poczekać aż się sklep z nowu uruchomi :]
Bo im chba asortymentu brakuje już. :D
Ja kupowałem tylko z www.mocneferomony.pl
i tylko u nich nigdzie więcej....
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 325 gości