nieprzyjmowane komplementy u kobiet ? -a moze to tak jest ;D

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 22 maja 2004, 19:52

krzys pisze:
mariusz pisze:A ja spotkałem sie z taką sytuacją:
Jak dziewczynie prawi się jakiś komplement, ta od razu daje do zrozumienia, że jej to nie pasuje. Wydaje mi się, że myśli iż każdy facet prawiąc komplementy chce ją zaciągnąć do łożka. Dziwne...


A NIE CHCIAŁ BYŚ!????? I TO WŁASNIE TWÓJ PROBLEM MOZE ! MÓWISZ A NIE DZIAŁASZ ! ;)
a kobiety tak jak i my (faceci) tez chcą sexu i to nie wcale mniej od nas ! :D
Kiedyś mnie jedna opierniczyła ze sie za długo do tego zabieram :547: wiec po tej awari działam szybciej , i jakoś jeszcze mnie zadne nie opierniczyła ze prawie jej komplementy , albo ze proponuje sex ! :D :D :D


prawda!! Kobiety grają niedostępne, bądzcie facetami i to Wy zaciągnijcie je do łóżka. Nikt nie zrobi tego za was dla was, chyba ze konkurent ale on tylko opowie jak było :D Owszem zdarzają sie takie panny które same przejmą inicjatywe ale ich jest mało i ogólnie są niestałe :P
One (Kobiety) chcą kochać sie, a komplementy są jednym z kluczy do wielo-funkcyjnego zamka. Badzicie mili, czuli, romantyczni ale pozostanice facetami a nie miękimi kluchami...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 576 gości