"MIŁOŚĆ" czy cos jest jeszcze możliwe?? pomocyy???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

pawel666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2005, 00:01
Skąd: Łomża
Płeć:

"MIŁOŚĆ" czy cos jest jeszcze możliwe?? pomocyy???

Postautor: pawel666 » 03 gru 2005, 11:43

witam
mam taki problem , opisze sytuacje . 3 miesiące temu poznałęm dziewczyne , na początku wydawała sie zwykło dziewczyno, ale pewnego dnia zauwarzyłęm że chyba coś do niej czuje. ciągle o niej myślałem itd. po miesiącu znajomości powiedziałem jej że chyba coś do niej czuje , (chyba za szybko) ale niemogłem sie powstrzymać. niestety jej odpowiedz brzmiała "niejesteś w moim typie, mam jusz kogoś na oku" po jakimś czasie dowiedziałem sie od niej że bardzo jej sie podoba jeden chłpak . po miesiącu jusz z nim była. a ja dalej niedałem se spokoju z nią . wczoraj powiedziała mi przez gg 0że jusz z nim niejest ale niemam u niej żadnych szans. , i że powiedziała mi to tylko dlatego że mi obiecała. Czy są jakieś szanse na to że będziemy razem, dodam że jestem troche nieśmiały i nierozmawiamy zadużo, jęsli bym zaczoł z nią normalnie rozmawiać to jak myślicie da sie coś zrobić . w ogóle mi powiedzcie o czym można rozmawiać z dziewczyną , jakieś tematy. aha ja niejestem nieśmiały , jestem taki tylko przy niej . niewiem jak mam sie przy niej zachowywać . No i zawsze jak sie spotykamy to jest nudno i cicho. może , jak mam z nią rozmawiać i o czym??? proszeee pomocyyyyyyyy!!
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 03 gru 2005, 11:54

pawel666 pisze:jestem troche nieśmiały


pawel666 pisze:aha ja niejestem nieśmiały

zaprzeczasz sam sobie......zdecyduj się
pawel666 pisze:No i zawsze jak sie spotykamy to jest nudno i cicho. może , jak mam z nią rozmawiać i o czym???

to znaczy ze ona Cie oniesmiela......ale rozmowa musi byc, bo jakos musicie sie przecierz poznac!! Ja nie widze tu zadnych szans na wasza wspolna przyszłośc. Ta dziewczyna ewidentnie powiedziala Ci ze nie masz u niej szans bo nie jestes w jej typie....
pawel666 pisze:po miesiącu znajomości powiedziałem jej że chyba coś do niej czuje ,

no i kolejny błąd....dziewczyna sie po prostu wystrasyla....
daj sobie spokoj chlopie, widac ze ta dziewczyna nie jest Toba zainteresowana, a jesli Ty bedziesz za nia latal, mowil, prosil to jeszcze bardzie ja do siebie zniechecisz....
P.s mam nadzieje ze przy rozmowie z nia na gg nie robisz takich bledow ort??!! Chlopie masakra, fatalnie sie to czyta i napisales to jakos tak niezrozumiale....nastepnym razem slownik w reke i pisz!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
pawel666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2005, 00:01
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: pawel666 » 03 gru 2005, 11:59

mi powiedziała że niemam szans bo niejestem w jej typie , ale dowiedziałem sie od kumpla że mu powiedziała że niechce ze mną być bo jestem nieśmiały, jak to zmienić . przy niej zmieniam sie po prostu w aniołkaA . jestem strasznie spokojny , chociasz na codzień jestem w ogóle inny
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 03 gru 2005, 12:09

Postaraj się być sobą także przy niej, na początku rozmawiajcie na neutralne tematy, staraj się żartować. Możliwe że gdy minie trochę czasu Twoja nieśmiałość przejdzie. Dziewczyna powiedziała Ci że nie masz szans, dobrze zrobiła nie oszukując Cię, ale może zmieni zdanie kiedy pokażesz jej jaki jesteś naprawdę :) Powodzenia <aniolek2>
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 03 gru 2005, 12:09

Po prostu badz soba i nie kombinuj......przejmij jakos inicjatywe, zagadaj z nia, nie wiem zrob co kolwiek co bedzie swiadczylo o tym ze Ci na niej zalezy!!
A niesmialosc nalezy przezwyciazyc, Ty sam musisz to zmienic i nikt Ci w tym nie pomoze.....bo na niesmialosc nie ma jakiejs recepty!!
A tak swoja droga to zastanow sie czy chcesz byc z dziewczyna ktora Cie oklamuje i mimo ze nie jestescie razem nie potrafi Ci powiedziec prawdy....
kumplom rozpowiada ze jestes niesmialy a Tobie gada jakies bzdury.....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
pawel666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2005, 00:01
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: pawel666 » 03 gru 2005, 12:22

chce być , ona jest super , jest najlepsza
Ostatnio zmieniony 03 gru 2005, 12:47 przez pawel666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 03 gru 2005, 12:25

chce być , ana jest super , jest najlepsza


wyidealizowales sobie obraz tej dziewczyny.....
Masz klapki na oczach......
Znajdz jakies wady tej dziewczyny ( ja znalazlam chociaz jej nie znam), i zobacz ze ona nie jest taka idealna jak ci sie wydaje, wtedy moze lepiej bedzie Ci sie z nia rozmawialo, bo bedziesz mial swiadomosc ze wcale nie jest tak jak napisales.....
pawel666 pisze:ana jest super , jest najlepsza
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
pawel666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2005, 00:01
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: pawel666 » 03 gru 2005, 12:35

nikt niejest idealny , ona jest po prostu aniołkiem
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 03 gru 2005, 13:02

pawel666 pisze:przy niej zmieniam sie po prostu w aniołkaA


pawel666 pisze:ona jest po prostu aniołkiem

czyli jestes dwoma aniolkami i pasujecie do siebie idalnie!!
Tak chcesz zeby bylo....to tak ci pisze.....
Ta dziewczyna wlazla w twoja glowe i idealizujesz ja caly czas...
Pomysl troszke tak jak nikt nie jest idealny tak nie ma aniołków, a nawet gdyby byly ta dziewczyna z pewnoscia nim nie jest!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 gru 2005, 13:52

daj sobie spokoj :) dziewczyna powiedziala, ze nie jest zainteresowana bo nie jestes w jej typie - to chyba rozumiesz, he? Na tym etapie, mozesz jeszcze zapomniec o niej i zaczac rozgladac sie za jakas inna ktora tez Cie tak zauroczy i obejdzie sie bez bolu. Na pewno to lepszy pomysl niz brnac w to dalej i myslec tylko o tym jaka ona jest dla Ciebie idealna - no cos kobieta moze nawet zona przyszla ;) W ogole kobiety z reguly nie przepadaja za niesmialymi facetami wynikato z natury, checi bycia zdobywanej. Jesli rozmowa sie nie klei, siedzicie sobie i milczycie no to wiesz ja jej sie nie dziwie ;) I jesli Wasze rozmowy na gg wygladaja podobnie jak Twoje posty to tez jej sie nie dziwie ;). Po prostu jestes bardzo zamotany, musisz sie uspokoic i przy nastepnej juz nie popelniac takich bledow.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 03 gru 2005, 16:17

No stary, babka postawila Ci sprawe jasne. Daj se siana :|
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 03 gru 2005, 16:36

Ejjj ... czemu mu piszecie ze postawila sprawe jasno !
Niepamietacie juz lat gimnazjum co niektorzy podstawowki ? Przecierz po opisie widac ze to ten poziom :P Totalne zero wirtuozji w podrywie :P.
A dziewczyna jest do poderwania nawet dla takiego ortograficznego tumana jak on :P (byle nie na gg :]). Jesli chcesz mozemy nad tym razem pomyslec :] Tylko odpowiedz na kilka mojich pytan :P.

- ile macie lat ?
- jestescie z tej samej klasy szkoly ?
- macie wspolnych znajomych ?
- jestes pewien ze chcesz poswiecic mase czasu i nerwow na nia* ?


*jesli odpowiedz jest negatywna olej poprzednie pytania :]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
viktus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2005, 13:06
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: viktus » 03 gru 2005, 22:07

macie wspolnych znajomych ?


Ooo obudził sie... przeciesz napisał juz odpowiedz na to pytanie.... powiedziała dla jego znajomych ze nie chce z nim byc bo jest niesmiały, wyciągnij z tego wniosek.....


jestes pewien ze chcesz poswiecic mase czasu i nerwow na nia*


Hymm moim zdaniem to koles chce poswiecic mase czasu i waszych nerwów zeby porobic sobie z was breche.....

Pisze wam o 12:22 ze jest
chce być , ona jest super , jest najlepsza

Po czym ktos pisze mu ze chłopak ma klapki na co on odpisuje o 12:35
nikt niejest idealny , ona jest po prostu aniołkiem


Jak to przeczytałem to doszedłem do wniosku ze ma was i wasze uwagi głęboko w ....
Swoją drogą ciekawi mnie tez godzina odpisywania ....

NO i tu następuje moja porada koles... znam takich jak ty... zapewne trzymasz papier toaletowy tak aby rozwijał sie do dołu!Jednym słowem twój aniołek cie nie chce bo jestes przeciętny!
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 03 gru 2005, 22:27

viktus i stwierdzasz fakt iz gosc jest przecietny po ilu ? 3-4 postach ? Idz do domu wez kredki i porysuj :S.
To ze sie gubi w zeznianiach nierobi z niego prowodyra ... a to czy "my: chcemy sobie psuc nerwy to nasza sprawa nie twoja !
Sam pewnie tez wysoko ponad przecietna niewystajesz ... Pozatym ponadprzecietnosc by znieknela gdyby wszyscy byli nieprzecietni -.- :].

Btw ...

Obrazek
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Wolodia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 kwie 2005, 15:32
Skąd: Dżibutti
Płeć:

Postautor: Wolodia » 03 gru 2005, 22:31

No to co mają zrobić ci przeciętni albo i poniżej przciętnej? Pwiesić sie? Nie moga nawet próbować?
pawel666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2005, 00:01
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: pawel666 » 04 gru 2005, 15:27

tr3sor widze że przynajmiej jeden człowiek potrafi zrozumieć

mam 16 lat
nie jestem w tej samej klasie , a nawet nie w tej samej szkole
chce jej poświęcić cały muj wolny czas, mam go sporo :-)
tak mamy kilka wspulnych znajomych.
aha jesli ktoś ma takie poglądy jak niekturzy na tym forum , to może lepiej si eniewypowiadać
ja potrzebuje pomocy , pomysłów . a nie np "daj se siana" :p
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 04 gru 2005, 15:50

pawel666 pisze:mam 16 lat


za malo.....nie znasz zycia jeszcze i nie widzisz rzeczy ktore widza osoby ktore maja np 24 lata tak jak ja....jest to wiek w ktorym zakochejesz sie bardzo szybko i jeszcze nie potrafisz rozróżnic zakochania od zaureczenia.
pawel666 pisze:chce jej poświęcić cały muj wolny czas, mam go sporo

calego lepiej nie poswiecaj....bo dziewczyna sie moze poczuc "osaczona", a kobiety maja takie dni chce chca byc same i nie potrzebuja wsparcia swojego faceta.....
pawel666 pisze:tak mamy kilka wspulnych znajomych.

to bardzo dobrze....mozna aranzowac spotkania z "ukochana" za pomoca znajomych, wtedy bedziesz mogl byc zawsze blisko niej na takiej imprezce i obserwowac co dziewczyna robi, jakie ygnaly Ci wysyla......a po za tym jak na takiej imprezce bedzie jeszcze cos mocnejszczego to moze jej sie jezyczek rozwiaze i zacznie w koncu mwic co i jak jej nie pasuje ze nie chce sie z Toba spotykac na powaznie....

[ Dodano: 2005-12-04, 15:52 ]
pawel666 pisze:ja potrzebuje pomocy , pomysłów


mam nadzieje ze napisalam Ci cos z czego skorzystasz....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 gru 2005, 00:34

Jak CIe babka nie chce to se odpuśc.
Spróbuj nad soba popracowac i jeszcze zawalcz niech zobaczy zes nie jest taki niemota jakiego z siebie przy niej robisz. Moze wtedy Twoje szanse wzrosną, ale jak nie to odpuśc.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 05 gru 2005, 16:40

nonono mamy tutaj kolejnego ponad przecietnego <brawo1> jak milo :>
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości