zagadka jak ich mało....mężczyźni

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 lis 2005, 13:38

Mysiorek pisze:Jest gdzieś tu taki topic

no to se poszukam :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 27 lis 2005, 20:42

Kamela pisze:Fakt, jest was mało i dlatego mam tekiego partnera jakiego mam - szkoda gadać.


Wiem ze moja sugestia glupio zabrzmi, ale...wiec moze go zmien? :|
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 lis 2005, 20:53

KyLu pisze:

Kamela napisał/a:
Fakt, jest was mało i dlatego mam tekiego partnera jakiego mam - szkoda gadać.


Wiem ze moja sugestia glupio zabrzmi, ale...wiec moze go zmien?

czemu glupio ? glupie jest bycie z kims, kto nam nie odpowiada <chory>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 27 lis 2005, 21:04

Wstreciucha ja to wiem :)
Awatar użytkownika
FireBird
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 28 lis 2005, 01:22
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: FireBird » 01 gru 2005, 16:06

Wracajać do tematu od którego daleko odbiegliście:
Dla przykłądu ja ja miałem tak około 14-16 to interesowały mnie w swoim wieku nie starsze bo myślałem ze jak starsza to będzie uważac mnie za gówniarza itd - zrządzenie losu tak chciało ze miałem 2 związki ze starszymi od siebie - cóż.. bywa i tak :] Później i teraz zacozłem widzieć w starszych to czego szukam - dorosłego toku myślenia a nie dziewczyn dzieciakó które nie wiedzą czego jeszcze chcą...

Co do hasła - "młode mięsko" w tym też jest jakaś część prawdy :] ale wszystko ma swoje plusy i minusy jak i granice :]

Pozdro 4 All
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 01 gru 2005, 16:51

Zastanawiałam się kiedyś nad tym i oto, do jakich doszłam wniosków (ale nie twierdzę, że są właściwe):

Zależy, czego tak naprawdę szuka facet, a właściwie czego oczekuje po kobiecie. Jeżeli interesuje go związek oparty na seksualności - być może będzie z młodszą. Jeśli zaś pragnie związku opartego na przyjaźni - przypuszczam, że będzie z rówieśniczką.

Frywolność i urok to cudowne rzeczy, ale niekoniecznie muszą zanikać z wiekiem. Nie - mogą stać się bardziej cudowne, bo osadzone w dojrzałości.

A jeśli chodzi o te wymagania, to jakaś bzdura, co napisał Andrew. To nie zależy od wieku, ale od osobowości. I to akurat mi się nie wydaje. Ja to wiem :)
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 01 gru 2005, 22:38

Zależy, czego tak naprawdę szuka facet, a właściwie czego oczekuje po kobiecie. Jeżeli interesuje go związek oparty na seksualności - być może będzie z młodszą. Jeśli zaś pragnie związku opartego na przyjaźni - przypuszczam, że będzie z rówieśniczką.

Zgadza się. Tak samo jak i to, że obie rzeczy (na raz) znaleźć może zarówno u rówieśniczki, jak i u młodszej. Już bez potrzeby rozgraniczania albo, albo.
Bo tego typu sprawy, w dużej mierze
nie zależą od wieku, ale od osobowości
.
Cherubin
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2005, 04:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Cherubin » 02 gru 2005, 05:45

A może po prostu facet lubi być podziwiany? Znacznie łatwiej wywrzeć mu wrażenie na młodszej od siebie niż starszej. Dla przykładu dziewczyna za to lubi być adorowana, co nie ma kolizji z tym, że facet chce wyglądać na kogoś mądrego, doświadczonego zaradnego. Do tego kieruje się wpojonymi zasadami podczas wyboru. Od każdej reguły jednak znajdzie się wyjątek. Z natury człowiek patrzy tam gdzie cała reszta społeczeństwa. Jeśli większość woli młodsze to i on automatycznie zaczyna oglądać się za młodszymi. Zresztą prawdą jest, że na starszej dziewczynie trudniej wywrzeć wrażenie. A przecież każdy związek od tego się zaczyna. Najpierw jest magiczny moment poznania, gdy facet adoruje dziewczynę. Istnieją zahamowania społeczne, co powie reszta na związek z facetem młodszym lub dziewczyną starszą. Zresztą wiele jest tego powodów.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 gru 2005, 13:08

Na mnie zawsze starsze patrza bardziej niz mlodsze :D nie wiem czemu... ;]
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
FireBird
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 28 lis 2005, 01:22
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: FireBird » 02 gru 2005, 16:12

Związki męszczyzn z kobietami starszymi od siebie za dużo są najczęściej skazane na klęskę - gdyż Kobieta zawsze chce udowodnić ze jest madrzejsza od męszczyzny - a to dla jego męskiej dumy nie do zniesienia - moze na początku ok ale wszytsko jak zawsze, jak olej z wody - wypłynie na wierzch...

Cherubin - tak masz racje wydaje mi się że Twój post jest odpowiedzią na to zasadnicze pytanie... zapimponowanie starszej kobiecie jest trudniejsze niz młodszej - młodsza wie od faceta mniej i to jest plus dla niego... z resztą co tu wiecej tłumaczyć każdy wie jak to dalej przebiega.

Pozdro 4 All
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 gru 2005, 21:24

Hyhy pisze:nie wiem czemu...

Może chcą Cię adoptować :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości