impreza..

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Grucha
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2004, 17:36
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

impreza..

Postautor: Grucha » 11 maja 2004, 16:17

Witam forumowiczow..

Pisze ten temat bo sam nie wiem czy cos kombinowac czy nie.. Zbliza sie impreza w gronie przyjaciol (7-8 osob).. bedzie tam wybranka mojego serducha.. i bedzie sama (bez swojego chlopaka). Jak juz pisalem w innym temacie ona wie o moich uczuciach.. na dodatek ma wielkie wyrzuty sumienia ze teraz przez nia cierpie.. Ale zakladajac ten temat myslalem o tym czy podjac jakies dzialanie na tej imprze (dzialka)? Co o tym sadzicie i moze jakies rady, sprawdzone sposoby itd..? :562:
Tak pięknie jest żyć i kochać, nawet wtedy, kiedy jest ciężko.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 maja 2004, 16:48

Zadnych działań!!! tylko kolezenstwo ! bo zrobi sie tak ze bedzie z Tobą z litosci albo z żalu !
A ona musi z tobą przede wszystkich chcieć być !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Grucha
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2004, 17:36
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Grucha » 11 maja 2004, 16:57

Hm.. nie wiem jak to powiedziec.. chodzilo mi o dzialania ktore moze zwrocilyby jej uwage na mnie bardziej i by zauwazyla moze we mnie to 'cos'.. Nie wiem moze jakies mile slowko, albo niezobowiazujacu buziak np z podziekowaniem za to ze po prostu jest.. lub cos takiego.. wkoncu to tez ma byc przyjemna impra nie? Nikt nie ma sie tam smutac i zamartwiac :D :564:
Tak pięknie jest żyć i kochać, nawet wtedy, kiedy jest ciężko.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 11 maja 2004, 16:57

Wg powinieneś się dobrze bawic, nie myśl o niej za wiele. Może wszystko samo się ułoży.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 11 maja 2004, 17:56

popieram mariusza!!! grucha chłopcze ty za duuuzo kombinujesz!!!!!!! zrobic tak a moze tak powiedziec nie powiedziec patrzec nie patrzec ! halo,a gdzie tu spontanicznosc!!!!!!!!!!!????? a poza tym mówisz iz ona wie ze cos czujesz do niej i jej przykro ze cierpisz-cos mi sie zdaje ze jezeli ci to czesto powtarza to robi to tylko by jeszcze toba troche zakrecic!!! moja rada-WYLUZUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a samo sie jakos potoczy
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 11 maja 2004, 18:09

"czacha koleś" :-) bądź sobą, baw się, pokaż że potrafisz, że jesteś normalny, że panujesz nad sytuacją, że się dobrze bawisz i broń Boże nie kombinuj i nie NARZUCAJ SIĘ
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 maja 2004, 18:19

Ach te % i w ogóle :) Wszystko jest mozliwe :>;) Ale musisz byc wyluzowany jak ta kaczuszka ;]
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 11 maja 2004, 18:45

Ja bym na Twoim miejscu nie pił za dużo, żeby się wyluzować i nabrać spontaniczności, czy żeby sie nachlać po prostu.
Gościu! Naprawdę za dużo kombinujesz! Najlepsze chytre plany człowiek wymyśla w chwilę i tak po prostu! A poza tym to najlepszym planem jest BRAK PLANU. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 11 maja 2004, 20:38

Bądz spontaniczy pokaż że potrawisz się bawić (najlepiej bez alku, podobno niektore kobiety lubią jak facet potrawi sie dobrze bawić bez %, chociaż ja wychodze z założenia że jest ok bez alku ale na ..uj sie męczyć ;P )
Bądz sobą, jak ma Cię zuważyć to zrobi. Żadnych chytrych planów. One czesto nie wypalają. Baw sie dobrze i nie zdemolujcie chaty!!!!!
Awatar użytkownika
Grucha
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2004, 17:36
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Grucha » 11 maja 2004, 22:14

cos mi sie zdaje ze jezeli ci to czesto powtarza to robi to tylko by jeszcze toba troche zakrecic!!!


Robi to czesto.. nawet bardzo.. czy dobrze zrozumialem ze wg Ciebie to moze oznaczac ze kiedys w przyszlosci mam jeszcze u niej szanse? :547:
Tak pięknie jest żyć i kochać, nawet wtedy, kiedy jest ciężko.
Alicja

Postautor: Alicja » 11 maja 2004, 22:22

Grucha, myślę, że powinieneś postawić na spontaniczność. Nic tak nie zabija jej jak zaplanowane działania. Stawiaj na elastyczność, bo jak palny sie nie powiodą lub ich początek to będziesz nadal trzymał się planu? Nie sądzę. Pokaż się z innej strony. Jeśli to impreza, gdzie będzie sporo osób, z którymi dobrze się znasz to będziesz czuł się swobodnie i twoje serdeczne podejście do przyjaciół spodoba się tej dziewczynie. Możesz ją nawet zaintrygować. Tylko nie staraj się na jej oczach podrywać inne dziewczyny. Kobiety tego nie lubią, ,to je rani
Awatar użytkownika
Grucha
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2004, 17:36
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Grucha » 11 maja 2004, 22:29

Tylko nie staraj się na jej oczach podrywać inne dziewczyny


To odpada.. nie naleze (jak juz po pytaniach 110% obecnych pewnie zauwazylo:P) do osob ktore zarywaja jedna po drugiej.. zebym cos zaczol dzialac z dziewczyna musze byc pewien ze mi na niej zalezy.. tak juz mam..
Tak pięknie jest żyć i kochać, nawet wtedy, kiedy jest ciężko.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 12 maja 2004, 07:11

Robi to czesto.. nawet bardzo.. czy dobrze zrozumialem ze wg Ciebie to moze oznaczac ze kiedys w przyszlosci mam jeszcze u niej szanse?


nie ja mysle ze ona moze cie tylko wkrecec cie bardziej w to uczucie a sama dobrze zdaje sobie sprawe ze z tego nic nie bedzie (oczywiscie jest to tylko jedna z mozliwych opcji i niekoniecznie musi byc prawdziwa) ale mam kumpele która w taki sposób traktuje chłopaków ,ma troche adoratorów sama nie wiem tak do konca z kim chce byc i wszystkim mówi miłe słowka a oni chodzą zakochani po uszy bo maja nadzieje ze jak jest taka miła to moze kiedys cos z tego bedzie!


a co do imprezy to pokaz koleżance ze twoje zycie nie kreci sie tylko wkoło niej!! pokaz ze umiesz ja traktowac na równi z innymi osobami bedacymi natej imprezie....w ten sposób nie bedziesz sie jej narzucac a i ty sam zobaczysz jakie to miłe uczucie bawic sie bez zastanawiania sie czy nie zrobisz czegos źle co mogłoby skreślic cie w jej oczach :)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 14 maja 2004, 23:38

brawo Agata grunt to równe traktowanie... no i spontaniczność.. BRAK PLANU, poza tym? nie przeginać z alkoholem bo można się za bardzo wyluzować, zrobić coś głupiego.. i potem znajomi będą Ci opowiadać imprezę
Tier
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2004, 13:06
Płeć:

Postautor: Tier » 22 maja 2004, 14:14

wciągnij 2 kreski i jesteś Bogiem :D:D
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 24 maja 2004, 00:11

Tier puknij się w to coś okrągłe na szyi. Takie rzeczy mu proponujesz!? BOoOo!
Grucha czy mi się zdawało czy pisałeś cos o jej chłopaku! Myślę że Twoje starania by na nic sie nie zdały zwłaszcza że ona ma chłopaka. No chyba że nie chce być mu wierna. Lepiej zrób to co napisali Ci inni!
Tier
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2004, 13:06
Płeć:

Postautor: Tier » 29 maja 2004, 00:42

Sorecer pisze:Tier puknij się w to coś okrągłe na szyi. Takie rzeczy mu proponujesz!? BOoOo!


nie wiesz co dobre zanim nie spróbujesz :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 cze 2004, 13:34

nie wiesz co dobre zanim nie spróbujesz
Ale jak juz potem bedziesz na dworcu siedzial to Ci nic nie rzuce. Na narkotyki nie daje :D

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 704 gości