komplementy

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
knocker
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:58
Skąd: Poznań
Płeć:

komplementy

Postautor: knocker » 23 paź 2005, 16:48

Witam
Wiadomo, że kobiety są łase na komplementy. Niektóre sa tak atrakcyjne, ze są nimi zasypywane. W zwiazku z tym mam pyanie do płci pięknej jakie komplementy wam najbardziej zapadły w pamieć, były najlepsze.
pozdro <browar>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 paź 2005, 16:53

Ja przyznam szczerze ze po paru doswiadczeniach nie jestem skory do obsypywania kobiet komplementami, nie chce mi sie podawac powodow, bo zostane oskalpowany przez zenska czesc :P po prostu przekonalem sie ze jak kobieta wie ze mi sie bardzo podoba, to bardzo sprytnie potrafi to wykorzystac, nie wolno dac babie do zrozumienia ze zbyt bardzo Ci sie podoba :D dlatego wole je slyszec niz dawac :D To juz nawet nie jest tak ze ja nie chce ich dawac, tylko ze nie potrafie, czuje jakas blokade, zeby za bardzo danej kobiecie nie slodzic :)
Ostatnio zmieniony 23 paź 2005, 17:03 przez TFA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 paź 2005, 16:58

knocker pisze:Niektóre sa tak atrakcyjne, ze są nimi zasypywane.

Co za dużo to niezdrowo.
knocker pisze:Wiadomo, że kobiety są łase na komplementy.

Rzecz względna. Mnie to aż tak nie kręci. Czasami jakieś miłe słowo jest spoko, ale nie do przesady...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 23 paź 2005, 17:00

knocker temat już był!!!
"Najmilsze słowa" http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... hp?p=64093
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 paź 2005, 17:06

Olivia pisze:Co za dużo to niezdrowo.


Obsypuja niektorzy za duzo komplementami, te dziewczyny potem rosna w skrzydelka, robia sie zarozumiale i tacy faceci sie potem dziwia ze laski ich zostawiaja, bo sa chorobliwie dowartosciowane, wiedzac ze moga miec kazdego bawia sie facetami. Takze panowie co obrzucacie za bardzo kobiety slodkosciami, miejcie na uwadze mozecie tym zaszkodzic samym sobie :)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 23 paź 2005, 17:08

dostaje troszeczke komplementow od facetow i bardzo oczywiscie dziekuje, ale najlepsze jakie uslyszalam to :
niebrzydka i nieglupia <hahaha>
a to dlatego , ze jak juz powiedzialam, doswiadczenia z facetami nauczyly mnie ze, w mowieniu komplementow zawsze ukryty jest jakis niecny cel :> . Facet mowiacy o mnie "osmy cud siwata" ma u mnie szanse rowne minus jeden :D Przyznam szczerze ze bardzo lechca moje ego komplementy szeptane mi do uszka w lozeczku podczas milosnych gierek . Kiedy partner dotyka mnie i mowi jak bardzo mu sie podobam, to nabieram ogromnej pewnosci siebie :> - moze to i prozne ale na mnie dziala <aniolek2>
Jestem kobieta ktora z reguly potrzebuje ciaglej "stymulacji" - ale raczej w postaci dynamiki i energii i "ruchu" w zyciu, natomiast jako takie komplementy w istocie - slowa, sa mi zbedne, bo samo zainteresowanie moja osoba daje mi pewne znaki, w jaki sposob dana osoba o mnie mysli. NIe potrzebuje ciaglego dokazywania bo w koncu zaczynam to odbierac jako wazeliniarstwo, a tego nie znosze :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Re: komplementy

Postautor: ptaszek » 23 paź 2005, 17:35

knocker pisze:W zwiazku z tym mam pyanie do płci pięknej jakie komplementy wam najbardziej zapadły w pamieć, były najlepsze.

Komplementy typu "jesteś ciekawą/mądrą osobą" - wolę to niż pochwałę urody.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
~*~/LiBrA\~*~
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2005, 21:15
Skąd: a ze Szczytna:P
Płeć:

Postautor: ~*~/LiBrA\~*~ » 23 paź 2005, 18:09

najlepsiejszy komplement jaki dostałam i jaki nigdy nie straci dla mnie na znaczeniu (nie tylko od facetów)ta jak ktoś mi powie:NIE ZMIENIAJ SIĘ,BADZ ZAWSZE TAKA JAKA JESTES:)to takie pełen szacunku,zainteresowania,bliskosci i zażyłości komplement:]
"Love forever love is free
Let’s turn forever you and me
Windmill, windmill for the land
Is everybody in?" ^.^
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 paź 2005, 18:53

Jak ktoś daje swojej dziewczynie za dużo komplementow i potem nagle przestanie..(przeważnie tak jest)to kobieta nagle pyta:"kochanie czy ja ci się podobam?"Albo"kochanie co się z nami dzieje?" itp. itd. <aniolek2>

[ Dodano: 2005-10-23, 18:53 ]
P.S.
albo "kochanie czy ty mnie jeszcze kochasz?"
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 23 paź 2005, 20:11

Pegaz pisze::"kochanie czy ja ci się podobam?"Albo"kochanie co się z nami dzieje?"

hehe, ja myslę, że to za proste tlumaczenie :) Bardziej sklanialbym sie ku teorii, że to w celu sprowokowania rozmowy, lub łechtania ego :]
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 paź 2005, 23:49

Najlepsze były te szczere. ;P
Te za którymi kryła się chęc przerżnięcia mnie były o kant dupy potłuc.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 paź 2005, 00:19

TFA pisze:wole je slyszec niz dawac

I co usłyszałeś?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 paź 2005, 17:21

Wstreciucha pisze:"stymulacji" - ale raczej w postaci dynamiki i energii i "ruchu" w zyciu, natomiast jako takie komplementy w istocie - slowa, sa mi zbedne, bo samo zainteresowanie moja osoba daje mi pewne znaki, w jaki sposob dana osoba o mnie mysli. NIe potrzebuje ciaglego dokazywania bo w koncu zaczynam to odbierac jako wazeliniarstwo, a tego nie znosze


Dokladnie <browar>
Słowa słowami, czasem milo cos uslyszec. Ale wazniejsze jest zachowanie :]


Wstreciucha pisze:Przyznam szczerze ze bardzo lechca moje ego komplementy szeptane mi do uszka w lozeczku podczas milosnych gierek . Kiedy partner dotyka mnie i mowi jak bardzo mu sie podobam, to nabieram ogromnej pewnosci siebie

Mrrrrr, to co tygryski w kwestii komplementow lubia najbardziej :D:D:D
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 24 paź 2005, 17:37

heheh jestes ladniejsza niz brzydsza :D LOL
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 paź 2005, 18:14

Hyhy pisze:heheh jestes ladniejsza niz brzydsza LOL

<hahaha> <hahaha> <hahaha>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
bordziuk
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2005, 23:50
Skąd: Szczecinek
Płeć:

Postautor: bordziuk » 24 paź 2005, 18:21

kobiety lubia komplementy ale racja za duzo to nie zdrowo:P

ja rozmawiam z koleżankami.............:) ale zawsze cos miłego powiem io to nie znaczy że mi zaraz będe ją podrywał <lol> a niektóre sa naprawde piekne i slodkie :P ale ja jeszcze nie usłyszałem żadnego koplementu od dziewczyny może oprusz jesteę fajny i ładny i wszych

poz

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 657 gości