Pytanie do kobiet

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Pytanie do kobiet

Postautor: KsiążeRytm » 13 sie 2005, 13:46

Witam szanowne Panie, chcę zadac pytanie...
Czy są wsrod was kobiety, ktore przy wyborze faceta nie kieruja sie wyglądem, lecz TYLKO cechami charakteru?

Papix.2005 <aniolek2>


----------
Podobnego tematu nie znalazlem...jak byl to prosze o linka, a admina o zamkniencie tematu...
----------
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Postautor: xiu » 13 sie 2005, 13:58

nie znajdziesz tu takich <papa>
Red wine and sleeping pills
Help me get back to your arms
Cheap sex and sad films
Help me get back where I belong


Obrazek
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Pytanie do kobiet

Postautor: Leanan Sidhe » 13 sie 2005, 14:08

KsiążeRytm pisze:Czy są wsrod was kobiety, ktore przy wyborze faceta nie kieruja sie wyglądem, lecz TYLKO cechami charakteru?

Zadaj sobie odwrotne pytanie: czy Ty przy wyborze partnera kierujesz się wyglądem czy TYLKO cechami charakteru?
I masz gotową odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2005, 14:21 przez Leanan Sidhe, łącznie zmieniany 1 raz.
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2005, 14:20

Ja wiem... Byłam w stanie zakochać się w 50-letnim facecie, a nawet 70-letnim profesorze, to chyba wygląd tu nie odgrywał żadnej roli? :D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 14:28

KsiążeRytm pisze:Czy są wsrod was kobiety, ktore przy wyborze faceta nie kieruja sie wyglądem, lecz TYLKO cechami charakteru?

Facet oprocz tego, ze pociaga mnie intelektualnie,musi pociagac mnie fizycznie.
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 13 sie 2005, 14:33

U mnie bywało różnie - miałam raz tak, że rodzące sie we mnie uczucie zgasło właśnie po zobaczeniu "obiektu" <nie był jakiś okropny tylko mi nie pasował>

Często wygląd ogólnie nie dla mnie wielkiego znaczenia <zawsze przecież można się czegoś fajnego w powierzchowności doszukać>

A ostatnim razem miałam tak, że chociaż początkowo mi w ogóle wygląd nie przypadł do gustu to teraz właśnie taki wygląd lubię ;-) <aniolek2>

Więc jak widzisz nawet w przypadku jednej osoby nie ma reguł <banan>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Re: Pytanie do kobiet

Postautor: KsiążeRytm » 13 sie 2005, 14:34

Leanan Sidhe pisze:
KsiążeRytm pisze:Czy są wsrod was kobiety, ktore przy wyborze faceta nie kieruja sie wyglądem, lecz TYLKO cechami charakteru?

Zadaj sobie odwrotne pytanie: czy Ty przy wyborze partnera kierujesz się wyglądem czy TYLKO cechami charakteru?
I masz gotową odpowiedź.

chyba wszyscy dobrze wiemy ze facet zazwyczaj kieruje sie wyglądem, a dopiero pozniej zwraca uwage cechy..a czasem interesuje faceta tylko wyglad kobiety...
slyszalem ze kobiety zwracaja uwage glownie na charakter...potem na wyglad...
hmmm mrt...czyli sa takie kobiety <browar> ...co prawda maly % ale są <banan>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 14:42

Runa pisze:miałam raz tak, że rodzące sie we mnie uczucie zgasło właśnie po zobaczeniu "obiektu"

To co wczesniej go nie widzialas :>

Runa pisze:A ostatnim razem miałam tak, że chociaż początkowo mi w ogóle wygląd nie przypadł do gustu to teraz właśnie taki wygląd lubię ;-)

Bo to jest tak,ze oswajamy sie z czyims wygladem(nawet jak pierwsze wrazenie nie bylo fajnie)i moze nam sie pozniej nawet spodobac :).

KsiążeRytm pisze:slyszalem ze kobiety zwracaja uwage glownie na charakter...potem na wyglad...

A nie najpierw na wyglad, a pozniej poznaja charakter ;)?
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 13 sie 2005, 14:45

Yasmine pisze:To co wczesniej go nie widzialas

nie - to była tzw. internetowa znajomość / fascynacja


Yasmine pisze:Bo to jest tak,ze oswajamy sie z czyims wygladem(nawet jak pierwsze wrazenie nie bylo fajnie)i moze nam sie pozniej nawet spodobac


dokładnie

<browar>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 15:08

Runa pisze:nie - to była tzw. internetowa znajomość / fascynacja

aaa no bo pisalas o rosnacym uczuciu,wiec nie zdawalam sobie sprawy ze moze narosnac tylko przez neta ;).
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 13 sie 2005, 15:12

Yasmine pisze:
KsiążeRytm pisze:slyszalem ze kobiety zwracaja uwage glownie na charakter...potem na wyglad...

A nie najpierw na wyglad, a pozniej poznaja charakter ;)?

tzn np. jakas kobieta poznala pewnego chlopaka, ale on jest ogolnie 'brzydki', ale po rozmowach z nim dochodzi do wniosku ze to ten...aaaaa niewiem...ja juz sie w tym pogubilem...:(
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 15:17

KsiążeRytm pisze:jakas kobieta poznala pewnego chlopaka, ale on jest ogolnie 'brzydki', ale po rozmowach z nim dochodzi do wniosku ze to ten...aaaaa niewiem...ja juz sie w tym pogubilem...

No cos w tym stylu. Poznaje charakter i nagle olsnilo ja,on jej sie tez z wygladu podoba <banan> !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sie 2005, 16:09

KsiążeRytm pisze:Czy są wsrod was kobiety, ktore przy wyborze faceta nie kieruja sie wyglądem, lecz TYLKO cechami charakteru?

Ja do takich nie nalezę. Facet musi mnie tez pociągac fizycznie.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 13 sie 2005, 16:14

facet musi miec w sobie to "cos" co mnie do niego przyciagnie. Musi mnie pociagac, jesli tego nie ma to na pewno nie wpakuje sie w zwiazek z facetem.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
FlaY
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2005, 15:18
Skąd: Nad morzem
Płeć:

Postautor: FlaY » 13 sie 2005, 17:01

Hehe to będe jedynym facetem poza samym zainteresowanym który sie tutaj wypowie
Jasne jako facet zwracam uwage na ładne dziewczyny ale juz sie pare razy na takich przejechałem wiec teraz wybieram średnie ktróre mnie pociągaja zarówno intelektualnie jak i fizycznie. KsiążeRytm tobie też bym radził zwracac wiekszą uwage na charakter bo miło jest sie obudzic koło kogoś kogo sie kocha i wiedziec ze łaczy nas cos więcej niez tylko sex :)
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 13 sie 2005, 17:08

Mój obecny chłopak na początku mi się nie podobał. Ale po jakims czasie lepiej sie poznaliśmy i odkryłam, że mnie pociaga... I się zakochałam w moim misiu. <serce2>
Awatar użytkownika
aniak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 lip 2005, 21:06
Skąd: z domu ;-)
Płeć:

Postautor: aniak » 13 sie 2005, 17:37

hmm kocham faceta juz wiele lat w którym zakochałam się ze względu na jego wnętrze, a ten zachwyt wnętrzem sprawil że pokochałam to jak wygląda i też bardzo mnie podnieca. Ale w sumie nie brzydki jest =)
...południowy temperament w północnym klimacie...
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 13 sie 2005, 17:38

Runa pisze:U mnie bywało różnie - miałam raz tak, że rodzące sie we mnie uczucie zgasło właśnie po zobaczeniu "obiektu"


ja też poznałam swojego chłopaka przez GG,zanim Go zobaczylam rozmawilismy ok.4 miesiące.po pierwszym spotkaniu-mimo ze praktycznie w ogóle nie był w moim guscie jesli chodzi o wygląd to i tak rozkochał mnie sobą niesamowicie :) jednak charakter zrobił swoje:) teraz (juz od dluuuzszego czasu)podoba mi sie na zabój <aniolek2>
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 13 sie 2005, 18:30

FlaY pisze:Hehe to będe jedynym facetem poza samym zainteresowanym który sie tutaj wypowie
Jasne jako facet zwracam uwage na ładne dziewczyny ale juz sie pare razy na takich przejechałem wiec teraz wybieram średnie ktróre mnie pociągaja zarówno intelektualnie jak i fizycznie. KsiążeRytm tobie też bym radził zwracac wiekszą uwage na charakter bo miło jest sie obudzic koło kogoś kogo sie kocha i wiedziec ze łaczy nas cos więcej niez tylko seks :)

Masz świętą racje, tak tez uczynię <aniolek2>

Dziekuje wszyskim za odpowiedzi <browar>
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 14 sie 2005, 16:47

hm, kiedy ja poznalam mojego, podobno (moj przyjaciel ostatnio mi to przypomnial) stwierdzilam ze to jakis palant.

kiedy zobaczylam go po jakis pieciu miesiacach zakochalam sie i w wygladzie i w charakterze. nie ma to jak hałtkołowi chlopcy ;]]]]
Obrazek
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 14 sie 2005, 17:12

jak czytam te wasze posty to mi sie przypomina dziewczynka z takiej gry na pegasusa - tiny toon adventures, taka co biegala za chyba kroliczkiem z diabla tasmanskiego :D jestescie chore :) ale moja tez jest podobnie niezdrowa :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 sie 2005, 17:17

Bestyje po prostu :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 14 sie 2005, 17:35

Hyhy pisze:jak czytam te wasze posty to mi sie przypomina dziewczynka z takiej gry na pegasusa - tiny toon adventures, taka co biegala za chyba kroliczkiem z diabla tasmanskiego :D jestescie chore :) ale moja tez jest podobnie niezdrowa :D


czyzby chodzilo Ci o Elwirke? ;]

Bestyje po prostu :D

...a to i tak wszystko wina mezczyzn :D
Obrazek

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 694 gości