Co zrobić

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Shegy
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2005, 09:50
Skąd: z nienacka
Płeć:

Co zrobić

Postautor: Shegy » 03 sie 2005, 09:58

Sytuacja moja wyglada następująco:
Spotkałem ostatnio dziewczyne która mi sie bardzo podoba, Spotykam się z nią od tygodnia.
Dziewczyna jest właśnie po nieudanym związku. Na ostatnim spotkaniu powiedziała że ona ma dosyć zwiazków i że szuka przyjaciela a nie chłopaka. Nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić.
Prosze doradzcie coś.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 sie 2005, 10:01

Shegy pisze:Prosze doradzcie coś.

Zostań jej przyjacielem :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 sie 2005, 10:04

Shegy pisze:Na ostatnim spotkaniu powiedziała że ona ma dosyć zwiazków i że szuka przyjaciela a nie chłopaka.

A co masz zrobic...? Przystan na to. Szanowanie czyjegos zdania to jedno, ale w tym wypadku jest duza szansa, ze ona jest po prostu rozgoryczona i jak sie odgoryczy, to bedzie miala od razu w czyje ramiona wpasc ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 sie 2005, 10:05

Mysiorek pisze:Zostań jej przyjacielem

ajj Mysiorek, wyprzedziles mnie z postem <bije> :) <aniolek2> .
Wiec moze : Zostan jej przyjacielem a moze to sprawi ze kiedys dostrzeze w Tobie niezly material na chlopaka :).
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 sie 2005, 10:11

Yasmine pisze:wyprzedziles mnie z postem

;P

Yasmine pisze:moze to sprawi ze kiedys dostrzeze w Tobie niezly material na chlopaka

Jest duża szansa, chociaż start będzie miał gorszy. Najzabawniej będzie wówczas, gdy będzie się Go doradzała, czy może się z tym lub tym spotkać <hahaha>, bo Jego będzie dalej traktować jako (tylko) przyjaciela.
Ale również może się w Nim zabujać :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 03 sie 2005, 10:21

Tylko musi odpowiednio się za to zabrać ...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Shegy
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2005, 09:50
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Shegy » 03 sie 2005, 10:46

no włśnie o to chodzi że nie za bardzo wiem jak,
pierwszy raz jestem w takij sytuacji
i w sumie to bym nie chciał by sie ten negatywny scenariusz o którym wspomnieliście spełnił.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 sie 2005, 12:21

Czas. Czas musi upłynąć zanim zacznie Cie postrzegać tak jak na to zasługujesz.
Teraz może wszystkich kandydatów mierzyć starą miarą.
Bądź i nie narzucaj się.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 03 sie 2005, 12:25

To ja nie jestem obiektywny i jak słysze o takich przyjaciołach to jakieś mi się to podejrzane wydaje czemu?może mam zbyt wiele przyjaciółek.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 sie 2005, 15:02

1)Bądź jej przyjacielem.
2)Bądź czujny.
3)Wychacz moment kiedy żal jej minie w stosunku do facetów i wtedy uderzaj. Jak się spóźnisz to będziesz wysłuchiwał opowieści o tym czy tamtym, który jej się podoba.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 sie 2005, 18:38

Mysiorek pisze:nie narzucaj się.

Zapamietaj to sobie Shegy,
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 sie 2005, 23:04

To wszystko wyjdzie samo z siebie. Z reguy wiadomo ze jak kobieta mowi ze szuka przyjaciela to nie szka chłopaka, albo chce w delikatny sposob dac danej osobie do zrozumienia ze nie jest im zainteresowana.
Jeżeli szukasz dziewczyny i nie chcesz sie bawic w przyjaźnie itp to sobie ją odpuśc, albo przyjaźnij sie z nia lecz działaj tez z innymi kobietkami.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 07 sie 2005, 16:17

Robicie chłopakowi nadzieje będzie łaził za nią jak pies w zależności od kontekstu proponowanie przyjaźni to jakiś bezsens przyjacielem się jest albo nie a jeśli ktoś proponuje przyjaźń to to samo co "odwal się"ale to nie reguła.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
koffi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2005, 22:46
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: koffi » 07 sie 2005, 18:14

Ja bym się wycofała zupełnie bo to igranie z własnymi uczuciami... lepiej zakończyć teraz wszystko niź przez kolejne miesiące sie zadręczać i czekać na chwilę kiedy to ona coś do Ciebie poczuje lub tez nie, albo zostać postawionym w sytuacji w której ona mówi że się zakochała.... ale nie w Tobie....
I jeszcze jedno gdyby między wami coś naprawdę iskrzyło (z jej strony) to nie ważna by była dla niej przeszłość, te związki itd. tylko bezwzględu na wszystko chciałaby być z Tobą....
theos
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2005, 21:51
Skąd: leśna chatka
Płeć:

Postautor: theos » 08 sie 2005, 00:45

przyjacielem mozesz byc ... tylko jest jedna kwestia jak twoje serducho wytrzyma te przyjacielskie stosunki ... opowiesci ze wczoraj byla z Frankiem w kinie i pocalowal ja pierwszy raz, o tym jak jej robil masaz erotyczny etc.....

moze bolec nie uwazasz ?
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 08 sie 2005, 13:50

Przedewszystkim bądz przy niej na dobre i na złe. Spędzaj jak najwięcej czasu, dawaj poczucie ciepła, bezpieczeństwa, Twojej obecności. Jeżeli po dłuższym czasie ta przyjaźń, nie zmieni się w większe uczucie typu zauroczenie, to możesz ochłodzić stosunki i pokazać jak to jest bez Ciebie. Wiem że to manipulacja uczuciami, ale skuteczna <aniolek2>
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 09 sie 2005, 09:07

Hmmm mowisz ze spotykacie sie od tygodnia....wiec moze to z Twojej strony tylko zauroczenie co? Zaprzyjaznij sie z nia pamietaj ze zwiazki zaczynajace sie od lozka trwaja krotko a zwiazki zaczynajace sie od przyjazni sa w stanei przetrwac wszystko. Jak sie bardziej zblizysz to bardziej ja poznasz i moze Ty tez bedziesz chcial zostac tylko i wylacznie jej przyjacielem?Ja bym sprobowala a jesli naprawde bedzie ci trula o innych no to trzeba bedzie sie wycofac. Raz sie zyje pamietaj i kazda sytuacja czegos nas uczy ;)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 09 sie 2005, 09:38

moze ona po prostu cie zbywa tym tekstem i chce delikatnie dac do zrozumeinia ze nie chce bys ty byl jej chłopakiem - nie raz tak sie robi.Moze jest tez tak ze naprawde chce byc jak narazie sama ale chce byscie sie spotykali stad ten teskt ze chce miec przyjaciela.Ale nie wiem jak jest w towim przypadku ale możliwości sa dwie jak jakoś obstawiam za ta pierwsza...
you touch me
in special places...
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 09 sie 2005, 10:43

ja mam gorsza sytuacje niz ty.chodzilem z dziewczyna przez 2 miesiace i sie calowalismy i piescilismy a ona nagle wczoraj wyskoczyla mi ze jestem tylko jej kolega przyjacielem i zebym nie byl zly bo ona do konca nie wie czy ze mna chce byc to sobie poszlem i nie chce jej znac.nie wiem co mam tobie poradzic ale wiem ze niektore dziewczyny sa chamskie przynajmniej ta twoja przyjaciolka jest lepsza od mojej bo jest szczera a moja to sciemniara jak nic.trzymaj sie
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 sie 2005, 14:19

Lagartija pisze:pamietaj ze zwiazki zaczynajace sie od lozka trwaja krotko a zwiazki zaczynajace sie od przyjazni sa w stanei przetrwac wszystko

Sorry, ale <hahaha> na jakiej Ty to podstawie mówisz?Bo generalizując i to takiego stereotypa mnie do totalnego śmiechu doprowadzasz. :D
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 09 sie 2005, 17:11

moon pisze:Sorry, ale buahahahaha na jakiej Ty to podstawie mówisz?Bo generalizując i to takiego stereotypa mnie do totalnego śmiechu doprowadzasz. Usmiechnij sie!


Na takiej ze juz pare razy sie z tym spotkalam. Chcialabys zaczac swoj zwiazek od lozka?ok. Nie mowie ze nie ma szans ale ten zbudowany na przyjazni ma wieksze szanse.(Przynajmniej dla mnie). Smiej sie, smiech to zdrowie ;)
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Re: Co zrobić

Postautor: mariusz » 09 sie 2005, 17:46

Shegy pisze: Na ostatnim spotkaniu powiedziała że ona ma dosyć zwiazków i że szuka przyjaciela a nie chłopaka. Nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić.
Prosze doradzcie coś.



Najlepiej to ją olać !!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 sie 2005, 23:51

Lagartija pisze:Nie mowie ze nie ma szans ale ten zbudowany na przyjazni ma wieksze szanse

A wiec pisz, ze Ty się z tym spotkałaś i na podstawie tego tak mówisz. Bo pisząc tak jak poprzednio sugerujesz, ze każdy związek który się zaczął od przyjaźni lepszy jest od tego zaczętego od sexu. A tego nie wiesz.
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 10 sie 2005, 00:27

IMHO... po prostu chciala ci ladnie powiedziec 'Nie jestem zainteresowana' bo co miala powiedziec ? 'sorry nie podobasz mi sie' nawet 'nie jestes w moim typie' brzmi tendecyjnie... a 'moze zostaniemy przyjaciolmi' albo 'Kocham cie ale nie jak chlopaka tylko jak przyjaciela' brzmi super ! :) no i tak, teraz co postanowisz to zalezy czy czujesz sie na silach, aby byc dla niej takim jak wymarzony chlopak... bo jak nie, to nie ma sensu, trudniej jest z przyjaciela sie stac chlopakiem niz z osoby obcej :) i nigdy nie wiadomo czy jest taka szansa... ja kiedys probowalem.. prze 3 lata .. i wciaz bylem jej przyjacielem i nie dalo sie inaczej... dopiero po nastepnych dwoch wrocila sama :P

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości