Mona pisze:Sir Charles pisze:Jeżeli mamy jesień, to oznacza to ni mniej ni więcej, tylko jeszcze dwie pory roku bez upałów
Mnie również bardzo to cieszy
I mnie również. Upały to jest to, czego ptaszki zdecydowanie nie lubią! Ale ptaszki ogólnie nie lubią żadnych skrajności


ilość potraw jest tak ogromna....
![:] :]](./images/smilies/krzywy.gif)
.