Feromony Pheromax Man - test i recencja

W ostatnim czasie mieliśmy możliwość przetestowania feromonów dla mężczyzn o nazwie Pheromax Man, o czym chcielibyśmy podzielić się z Wami.

W oficjalnych źródłach internetowych o ludzkich feromonach można przeczytać, że oddziaływują na podświadomość. Zadaniem feromonów jest sprawienie, że osoba która je stosuje czuje się atrakcyjniejsza, pewniejsza siebie i jest lepiej postrzegana przez w innych. Dostępne są różne typy feromonów w zależności od tego, czego się oczekuje i jaki efekt chce się osiągnąć. Feromony dzieli się na podstawowe dwie grupy: dla kobiet i dla mężczyzn.

Dostawa

Już dwa dni po zamówieniu, przesyłka była w moich rękach. Paczuszka estetycznie i bezpiecznie zapakowana, w żaden sposób nie zdradza swojej zawartości (co dla niektórych odbiorców może być sprawą istotną). Wewnątrz 14 ml szklany flakonik feromonów z atomizerem w ochronnej aluminiowej obudowie + ulotka informacyjna o ich stosowaniu.

Informacje techniczne:
  • Opakowanie: 14ml szklany flakon chroniony aluminiową obudową
  • Wydajność: 112 pełnych aplikacji
  • Aplikowana doza substancji: 125 mcl
  • Stężenie: 0,35mg/ml
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 45 mcg czystych feromonów
  • Skład Pheromax Man: 2.0mg Androstenol, 1.8mg Androstenone, 1.2mg Androstadienone.
  • Skład Pheromax Woman: 3.0mg Copulins, 1.0mg Androstenol, 1.0mg Estratetraenol

Zapach

Dostępne są trzy rodzaje feromonów w klasyfikacji zapachowej:

  • bezwonne
  • o naturalnym zapachu
  • perfumowane

W moje ręce trafił flakonik feromonów o naturalnym zapachu. Ten zapach kojarzony jest z zapachem potu i takie też skojarzenie wywołał u mnie. Aby ten zapach zneutralizować można go „przykryć” swoimi perfumami stosowanymi wedle uznania. Dla nosa przestaje być intensywny po około godzinie, aczkolwiek z tego co się dowiedziałem, aktywne substancje zapachowe pozostają jeszcze przez kilka następnych godzin.

Działanie

Zaleca się stosowania feromonów regularnie, z możliwościa zwiększenia dawki przy specjalnych okazjach typu wyjścia na dyskotekę bądź spotkania na randce z dziewczyną.

Zauważyłem, że każdy dzień z feromonami był dla mnie jakby bardziej pozytywny. Zmieniło się przede wszystkim moje myślenie o sobie i podejście do spraw które zawsze stwarzały mi trudności. Zmieniło się także moje nastawienie do feromonów. Przekonałem się, że to działa! Czułem się bardziej atrakcyjny, pewny siebie, bez stresów w pracy i bez oporów w rozmowach z innymi ludźmi. Wiadomo, dużo też zależy od towarzystwa, ale ja nawet w zwykłych codziennych rozmowach ze znajomymi czułem się pewnie i luźno. Niestety w okresie stosowania feromonów Pheromax nie miałem okazji iść na dyskotekę czy do klubu muzycznego, jednak zamierzam i w tych warunkach przetestować działanie feromonów.

Podsumowanie

Męskie feromony Pheromax podobno działają na kobiety jak magnes. Producent zapewnia, że feromony te mają specjalny składnik, który działa na część mózgu odpowiedzialny za pożądanie. Czy to prawda, czy nie, warto przekonać się samemu. Ja także uważam, że warto spróbować. Jeżeli jesteś nieśmiały, skryty i skrępowany w towarzystwie kobiet, masz problemy z komunikacją, byciem asertywnym i pewnym siebie, jeżeli nie dogadujesz się dobrze ze swoją partnerką, a przede wszystkim jeżeli chcesz zapoznać i szukasz kobiety – spróbuj Pheromax. Przecież nic nie tracisz, a w najgorszym wypadku mogą na ciebie po prostu nie zadziałać.

Pokrewne artykuły