Seks analny - zakazany owoc w sypialni

Seks analny znany jest i praktykowany od zawsze. Może komuś wydawać się, że to wymysł współczesnego świata szukającego kolejnych podniet w zalewie tandetnej pornografii. Prawda jest taka, że krągłość kobiecych pośladków fascynowała ludzi od zawsze. Ich kształt, sprężystość, kusiły i to tak bardzo, że czymś naturalnym stało się podziwianie ich, pieszczenie, czy w końcu kochanie. Miłość analna, była tylko konsekwencją tej fascynacji. Dziś, obarczona piętnem tabu i grzechu, kusi dodatkowym dreszczykiem zakazanego owocu.

Tak na prawdę miłość w drugą dziurkę to doskonałe urozmaicenie życia erotycznego kochanków. Sposób na nowe doznania, dobrą zabawę i sporo przyjemności. Seks analny jest po prostu inny, ciekawy, intrygujący. Warto zerwać ten "zakazany owoc" rozkoszy.

Na pewno dla wielu ludzi miłość grecka jest tematem tabu. Sporo osób jej nie akceptuje. Jest też spora grupa osób, dla których seks analny jawi się urozmaiceniem życia seksualnego, sposobem na miłość z dreszczykiem lekkiej perwersji, czy zwyczajnie jako możliwość poszerzenia swojego ars amandi o nowe, wyjątkowe doznania.

Dla takich właśnie poszukiwaczy jest ten artykuł. Zdaję sobie sprawę, że materiał tu zawarty jest niedoskonały. Nie omawia wszelkich aspektów seksu analnego, jednak starałam się przybliżyć ten rodzaj miłości na ile to możliwe.

Poniżej omówię kilka najistotniejszych zagadnień związanych z seksem analnym. Chcę omówić zarówno sposób, w jaki się do niego przygotować, technikę, jak i odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania związane z tą formą seksu. Myślę, że ten artykuł będzie pomocny dla osób, które dopiero mają zamiar spróbować seksu analnego, lub chcą sprawić, by był on lepszy.

Aby nie było nieporozumień, co rozumie się pod pojęciem seksu analnego, o jakim tutaj opisuję, zdefiniuję go jako "stosunek polegający na penetracji odbytu kobiety przez członek mężczyzny".