Lekcja masażu erotycznego

Masaż erotyczny to prosty i skuteczny sposób na rozluźnienie atmosfery w sypialni po stresującym dniu. Czułe głaskanie nie tylko pobudza zmysły, ale też koi nerwy i odpręża. Aby to zrobić, potrzebujecie materaca szerokiego na tyle, by osoba masująca miała dostęp do partnera z obydwu stron.

Na początku najkorzystniej jest masować plecy. Usiądź lekko partnerce na pośladkach i połóż ręce na jej karku. Odczekaj chwilę bez ruchu a następnie polej partnerce plecy odrobiną oliwki. Ruchy muszą być długie, płynne, wykonywane całymi dłońmi od górnej linii pośladków w kierunku karku. Za rękoma przesuwa się całe ciało - uda powinny masować pośladki i dolną część pleców. Muskaj też co jakiś czas jej ciało klatką piersiową i brzuchem.

Po masażu pleców przychodzi pora na pośladki. To bardzo wrażliwa strefa zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Trzeba je masować inaczej niż plecy - największą przyjemność sprawia nam dotyk zdecydowany i dość silny. Kochanek powinien uciskać ciało partnerki na przemian całymi dłońmi i przedramionami oraz muskać skórę opuszkami palców.

Jak masować kobietę:

masaz plecow

Masaż pleców:

Na przemian raz prawą ręką a następnie lewą, masuj plecy pociągając wzdłuż skóry od boku do ręgosłupa. Rób to w obszarze pleców od pachy do pasa partnerki. Po kilku lub kulkunastu takich ruchach zmień stronę pleców do masowania.

masaz posladkow

Masaż pośladków:

Połóż na siebie palce lewej i prawej dłoni, i zjeżdżaj delikatnie nimi wzdłuż kręgosłupa po obu jego stronach. Powtórz te ruchy kilkukrotnie naciskając coraz mocniej. Dopiero wtedy przejdź do masażu pośladków partnerki.

masaz brzucha

Masaż brzucha:

Zataczaj na brzuchu wokół pępka koła jedną ręką, zaś drugą masuj posuwiście biodra partnerki. Zataczaj coraz większe kręgi uważając żeby nie spowodować zbyt dużego nacisku na miękki brzuch. Prawą ręką możesz masować w tym samym czasie obszary ciała bliższe narządów płciowych partnerki, ale na tym etapie masażu nie schodź niżej do stref między nogami kobiety. Możesz muskać jej wzgórek łonowy, leciutko wplatać się we włosy łonowe na nim (jeśli partnerka nie jest całkowicie wydepilowana) Sam po zachowaniu twojej kobiety oszacuj, czy taki dotyk ją nie krępuje i czy powoduje u niej odprężenie bądź też wzrost podniecenia.

Na koniec: brzuch i klatka piersiowa. Dłonie partnera zataczają kręgi na brzuchu - od dużych do coraz bliższych pępka i przechodzą do masażu klatki piersiowej. Samych piersi nie masujemy, wymagają one subtelniejszych pieszczot. Zaczynając od dołu mostka, partner wykonuje głaszczące ruchy do góry i na boki. Wewnętrzną stronę ramion powinno głaskać się opuszkami i lekko drapać czubkami palców.

Jeśli macie ochotę na dodatkowe erotyczne bodźce, do oliwki, którą wmasowujesz w ciało partnerki dodaj kilka kropli olejku eterycznego. Wybierz oczywiście któryś z zapachów o działaniu podniecającym. Wypróbuj olejki cedrowy, cynamonowy, goździkowy, imbirowy, różany, paczulowy, pieprzowy, rozmarynowy, różany i sandałowy.

Zobacz na forum:

Pokrewne artykuły

  • Pieszczoty erotyczne i petting

    Przy pieszczotach erotycznych decydującą rolę odgrywa zmysł dotyku oraz klimat uczuciowy, sprawiający, że dotyk staje się bodźcem erotycznym. Fantazja dotyku jest prawie nieskończona, podobnie jak jego odmiany...

  • Masaż budzący zmysły

    Dotyk to język miłości. Kochankowie tą drogą poznają tajemnicę swoich ciał, odkrywając z dreszczykiem emocji podniecające sfery - dzięki temu miłość staje się głęboko zmysłowym doświadczeniem...