pieszczotki.. ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

lenka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 01 sty 2006, 14:39
Skąd: z miasta
Płeć:

pieszczotki.. ?

Postautor: lenka » 02 sty 2006, 18:54

hmm.. niewiem na ile mozna swobodnie sie tu wypowiadac :D ale zawsze mozna wyslac wiadomosc prywatna... mam problem.. hmm z moim chlopakiem zaczelismy uprawiac petting.. tzn na chwile obecna to on sie stara i jest w tym dobry to musze mu przyznac, ale za to ja kompletnie niewiem co mam robic... oczywiscie rozmawialismy o tym... i wiem ...ze tak powiem gdzie <!!> go mam dotykac ..kwestia jest tylko jak dotykac zeby bylo dobrze...?! ..
Ostatnio zmieniony 02 sty 2006, 19:06 przez lenka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 02 sty 2006, 19:01

Najlepiej żeby to on Ci pokazał co i jak, poprowadził za rączkę - dosłownie i wprzenośni. Ale pamiętaj, że nie ma drugiej takiej pieszczoty na świecie (no poza seksem jako takim), która dałaby więcej przyjemności niż ciepłe, wilgotne usta ;) Oczywiście jeśli nie jesteś do tego dostatecznie przekonana, to nie wszystko naraz, po prostu miej to na uwadze...
Poza tym nic nie przychodzi odrazu, najlepiej uczy doświadczenie. Powodzenia :)

P.S. Petting, nie peeting :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Maciej
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:31
Skąd: z przed kompa
Płeć:

Postautor: Maciej » 02 sty 2006, 21:22

no bylo by chyba najlepiej jak on by Ci pokazal jak robic . Sam na pewno to praktykowal wiec wiesz ... . I zgadzam sie z przedmowca co do robienia tzw "loda" to potrafi wyniesc faceta na orbite . Ale nie kazda dziewczyna "chce" sie na to zabierac i pamietaj ze nikt Cie do tego nie moze zmusic i ze sama musisz zadecydowac co i jak
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 02 sty 2006, 22:53

gdzie go masz dotykac? troche mnie to rozwalilo. KROCZE - wszystko na ten temat.
<3
goleo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 gru 2005, 18:25
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: goleo » 02 sty 2006, 23:55

Caluj od Szyi w dol... uszka tez...
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 03 sty 2006, 00:30

Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 03 sty 2006, 00:41

http://erotykum.w.interia.pl - tu masz ogólny odnośnik do ciekawej stronki
http://erotykum.w.interia.pl/rece.html - tutaj bardziej precyzyjna zeń lektura
http://erotykum.w.interia.pl/fellatio.html - a tu już wyższa szkoła jazdy :)

Najważniejsze jest jednak, aby w 100% nie sugerować się poradnikami, a cieszyć się wzajemnym odkrywaniem własnego ciała.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 sty 2006, 00:52

To ja jeszcze polecam te dwie stronki:
Miłość i Sex - nieco oględna, dośc uboga w detale. Może dzięki temu lepsza na początkową lekturę.
Mini Vortal Erotyczny - obfitująca w detale, ale i w najważniejsze - związek seksu (w każdej formie) z miłością. Tą polecam gorąco (ale nie jej forum, bo to żenada).

Cubasa podając ten link przypomniał o jednej, bardzo ważnej rzeczy - co raz zaczęte należy doprowadzić do końca. Szczególnie młode dziewczyny nie rozumieją tego, a biedny chłopak może się całkiem realnie nacierpieć. Pamiętam, że i mnie się to przytrafiało gdy miałem +/- 17 lat... :%

Teofil: autorka pyta jak, a nie gdzie.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 03 sty 2006, 04:52

teofil pisze:gdzie go masz dotykac? troche mnie to rozwalilo. KROCZE - wszystko na ten temat.


A co u ciebie tylko krocze jest wrazliwym miejscem ? -.-jeszcze troche malo wiesz :]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 03 sty 2006, 12:08

Cóż jak-generalnie to samemu trzeba sprawdzić ale jest jedna zasada.Zdaje się że to zasada ogólna ale sprawdziłem na sobie więc odnoszę też do siebie:Nie dotykać za lekko.Zwłaszcza w miejscu gdzie skóra jest grubsza.Delikatny dotyk może być ale raczej tam gdzie skóra jest cienka i wrażliwa np. uszy.Na rękach brzuchu i wogle nie opłaca sie bo prędzej będą to drażniące łaskotki niż przyjemny dotyk.Generalnie trochę mocniej niż to czego oczekuja kobiety.
A co do reszty,to myślę że wielka frajdę będziesz miała z samego odkrywania.To będzie widać słychać,czuć.Kiedy gdzieś trafisz to o ile twój facet nie jest kawałkiem drewna na pewno zauwarzysz reakcję.
Acha i jeszcze powolne budowanie napięcia.Pojawia się w to w niemal każdym babskim piśmie w dziale z poradami a o nas jakoś nikt nie pamięta.Powolne "dręczenie" ma niewątpliwie swoje zalety.W pewnym momencie osiaga się stan krytyczny i wtedy poznasz po oczach że "coś" jest nie tak :> To specyficzne spojrzenie.Wiem że niektóre dziewczyny żeby sie dłużej tak bawić i przedłużać to poza granice męskiej wytrzymałości wiąąż przed zabawą facetowi ręce.No ale jak już w końcu się zlitujesz to to co zostanie to już tylko scierką zbierać bo facet nie ruszy ani ręka ani nogą. <aniolek2>
Even in death
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2005, 19:11
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Even in death » 04 sty 2006, 15:32

Hmmm... Ja uwielbiam, kiedy moja dziewczyna mnie dotyka w kroczu... To chyba oczywiste :) Poza tym u mnie bardzo wrażliwymi miejscami jest przede wszystkim szyja :) Sprobuj go tam calowac :) Ale nie tak normalnie, tylko z lekko wysunietym jezyczkiem :) Przy zetknieciu warg ze skora, lekko przejedz jezyczkiem po niej, a potem pocaluj :)

Tak samo miejsce tuż pod uszkami :) No i same uszy tez sa bardzo wrazliwe u facetow :) Jelsi deliktanie bedziesz je piescila jezyczkiem, podgryzala, lub sciskala wargami, tez powinno byc mu dobrze :)

Tak samo dekolt :) No i nie zapominaj, że sutki u mężczyzna są tak samo wrażliwe jak u kobiet :) Potem brzuszek :)

Po prostu używaj ust i języczka :) Najlepiej jak zamkniesz oczy jak bedziesz go piescila i wsluchiwala sie w jego oddech :) On Ci wszystko powie :)

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 04 sty 2006, 18:55

Zależy od mężczyzny. Nie ma jednej stuprocentowej receptury na pieszczoty, ani u kobiet, ani u mężczyzn. Jedna rada - na początek stopniuj napięcie. Nie od razu do sedna sprawy, tylko najpierw trochę podchodów, manewrowanie w innych niż członek okolicach, delikatne muśnięcia... Bez zbytniego pośpiechu. Usłyszysz błaganie o więcej. I owszem, warto trochę posłuchać swojego mężczyzny, ba, możesz go namówić, by ci pokazał, jak on to robi, ale też nie przesadź. Znając życie będzie dość niecierpliwy.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 05 sty 2006, 09:29

ForsakenXL pisze: co raz zaczęte należy doprowadzić do końca. Szczególnie młode dziewczyny nie rozumieją tego, a biedny chłopak może się całkiem realnie nacierpieć.

dokladnie <chory>

co do tematu, probuj,szukaj,sluchaj.. i patrz na zachowanie.. :> :) jeden lubi to, 2 cos innego
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 05 sty 2006, 14:03

pewnie sie krepujesz to na poczatke zrob mu dobzree reka, a potem jak juz ci pzrejdzie krepacja to bierz do buzi
lenka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 01 sty 2006, 14:39
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: lenka » 07 sty 2006, 11:27

heheh okey to ja juz chyab wszystko wiem.. :p dzieki tym co sie tu wypowiedzieli...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 07 sty 2006, 11:53

no czyli co zorbisz?
Awatar użytkownika
matious
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 kwie 2006, 10:50
Skąd: SANDOMIRIA
Płeć:

Postautor: matious » 18 maja 2006, 19:23

Ja uwielbiam dotykanie oczywiscie w korczu, to norma, ale poza tym szyja, wlasnie takie calowanie z lekkim jezyczkiem, uszy, platki uszy, lekko w srodku ucha, przygryzanie, bladzenie jezyczkiem... Mam jeszcze jedno miejsce tam gdzie sie konczy brzuszek a zaczynaja sie nogi, na tym malym zagieciu, tam to po prostu przeszywa mnie impuls przez cale cialo, wiem ze nie tylko ja tak mam, bo kilku moich znajomych tez tak maaa. Super jest jeszcze calowanie z dotykaniem i laskotaniem podniebienia, i pobudzanie jezykiem wewnetrznej czesci warg, tzn miedzy wargami a zebami...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 18 maja 2006, 19:34

ja lubie jak mnie lize wszedzie. Dosłownie. Rozkosz nie do opisania...
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 18 maja 2006, 22:08

Szyja, za uszami, sutki, ramiona, boki torsu, wewnętrzne strony ud, stopy... a gdyby zagłębiać sie w szczegóły... ech każdy jest inny, ale ograniczanie stref wrażliwych u mężczyzny do krocza tylko to lekkie spłycanie tematu.
A jak mamy mówić o tym ostatnim- to lepiej po prostu poproś o instrukcję obsługi- tak będzie szybciej, łatwiej i mniej stresująco dla obydwu stron :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 18 maja 2006, 23:56

ja lubie jak mnie lize wszedzie. Dosłownie. Rozkosz nie do opisania...
podlaczam sie serdecznie :D
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 498 gości