Alimenty

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Alimenty

Postautor: Yasmine » 29 wrz 2005, 14:57

Wlasnie wracam z sadu. Moj ojciec znow chcial obnizenia alimentow, ale sedzina byla przychylna mi.
No ale sytuacja wyglada tak,ze moj tata ma placic 600 zlotych do 20 kazdego miesiaca. Od 1,5 roku placi po 450 zl, pieniedze wysyla 25 lub 26 kazdego miesiaca. Nie robi sobie nic z wyrokow, placi jak chce i kiedy chce. Sprawa od kwietnia jest u komornika - na dzien dzisiejszy z odsetkami jest winny ok 3.000 złotych. Komornik niechetny jest do dzialania. Za kazdym razem obiecuje zajecie sie sprawa, ale od kwietnia nie zrobil zbyt duzo (procz tego,ze powiedzial,ze nie jest w stanie wyciagnac pieniedzy od mojego ojca). Dzisiaj w sadzie, to juz byla przesada(zaznaczam,ze moj tata nie jest calkiem "normalny"), krzyczal do sedziny,ze on nie jest w stanie tyle placic, ze on se bedzie placil 450 zl. Do mojej mamy darl sie,ze bedzie se placil nawet 300 zlotych i mu nic nie zrobia!
Moj tata jest taksowkarzem i z tego co mi wiadomo(czasem spotkam kuzynki na ulicy) calkiem dobrze mu sie powodzi.
U nas w domu sie nie przelewa. Ja dostaje pieniadze glownie od babci. Gdyby nie ona, to nie wiem jakbym sobie na dzien dzisiejszy poradzila.
Nie wiem co z ta cala sytuacja zrobic. Moja mama lazi nerwowa i pali fajke za fajka.
Awatar użytkownika
p1tbull
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:19
Skąd: z pokoju
Płeć:

Postautor: p1tbull » 29 wrz 2005, 16:01

Zmienic komornika skoro ten jest za glupi zeby sciagnac pieniadze z taksowkarza, albo zalatwic jakiego koksa i cwaniakowi ktory sie niczego nie boji nakopac do dupy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 wrz 2005, 16:09

p1tbull pisze:Zmienic komornika

no wlasnie ten jest jedyny, jesli chodzi o moj obwod( nie mieszkam w duzym miescie)

p1tbull pisze:albo zalatwic jakiego koksa i cwaniakowi ktory sie niczego nie boji nakopac do dupy.

ehhhh latwo powiedzec :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 29 wrz 2005, 16:15

Yasmine pisze:
p1tbull pisze:Zmienic komornika

no wlasnie ten jest jedyny, jesli chodzi o moj obwod( nie mieszkam w duzym miescie)

No to marnie :/ W koncu nakaz sądowy do zaplaty to nakaz - a tym są przeciez alimenty. Albo komornik ma jakis uklad z twoim ojcem albo juz nie wiem co :/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 29 wrz 2005, 16:21

Chyba ma jakiś układ. Albo Twój ojciec ma znajomości w tej prawniczej sitwie... :/
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 29 wrz 2005, 16:35

albo komornik sobie po prostu zlewa... niestety nie wiem co Ci poradzic. Powinni chyba sie tu odezwac nasi forumowi znawcy prawa, tylko ostatnio cos z rzadka niektorzy z nich tu bywaja. :/
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 29 wrz 2005, 17:31

Komornika nie musisz miec z rejonu. Jutro dowiem sie co mozesz z tym zrobic. Jedno jest pewne jakby w ogóle nie placil to by go wsadzili :) Było cos takiego jak fundusz alimentacyjny, nie wiem jak dochody Twojej rodziny itd ale jest to od sierpnia tego roku obowiazuje cos takiego(zamiast tego funduszu)co nazywa sie zaliczka alimentacyjna. Jest to kwota tylko do 170 zl na dziecko bodajze ale zawsze cos :) A komornika rowniez mozna zaskarzyc jesli faktycznie nic nie robi. Zreszta to sa censored w wiekszosci :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
joseph
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 sie 2005, 21:23
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: joseph » 29 wrz 2005, 17:40

heyka ..
też ostanio miałem bliskie spotkania tego typu / :571: ach te instytucje nasze wrrrrr najchetniej to bym ich........ no i to tak pożądnie sqrkowanców

Yasmine,
własnie mój znajomy był u mnie i przeczytał Twojego posta / ja jestem wfistą więc niewiele sie znam na tym chociaz nieznajomość prawa szkodzi(doświadczyłem tego)
on jest sedzią karnym w sadzie / mówi żę na egzekucji cywilnej zbytnio sie nie zajmuje ale mówił co można uczynić w zwiazku z tym wedle wiedzy kóra obecnie posiada na ten temat /
zatem pisze co powiedział w związku z tym

ojciec może mieć sprawę karną o uporczywe uchylanie się od płacenia alimentów wytoczoną przez tę osobe na rzecz której zasądzono alimenty za posrednictwem prokuratury tzn. możesz takie doniesienie złozyć do prokuratury i oni juz dzialają kierując to do sadu po zapoznaniu sie ze sprawą / przy czym dobrze by było
wykazać ,że ojciac uchylając się uporczywie od płacenia naraża ją (osobe na rzecz której zasądzono alimenty)na niemożność zaspokojenia potrzeb życiowych (utrzymanie,nauka itp.)
na komornika możesz żłozyc na niego na niego skargę do Sądu Rejonowego
konkretnie na jego zaniechanie (w tym co powinien zrobić w tej sprawie a nie spieszy mu sie do tego)- do tego sądu przy którym działa komornik

ok z mojej strony to tyle jesli Ci to cos pomoże to sie ciesze sam miałem ostatnio spieprzone całe wakacje przez władze sadownicze i nie zazdroszcze Ci przjeść w tych instytucjach / ok pozdrówka
bierz sie za nich/ wkoncu nalezy Ci sie
alohaa
...ideały są jak gwiazdy...
...siegnąć ich nie można ....
,,,ale oświecają drogę...
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 29 wrz 2005, 20:27

Yas wybacz mi ze sie pytam teraz [i prosze nie jechac po mnie jak cos to BARDZO PRZEPRASZAM :*]...ale:
Czy bedac otoczona taka sytuacja rodzinna [wyobraz sobie ze jestes nia otoczona 24h i nie mozesz sie praktycznie wyrwac nawet na 5min] i przytloczona tym co cie otacza mozesz myslec o seksie z druga kobieta?
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 wrz 2005, 21:26

joseph pisze:ojciec może mieć sprawę karną o uporczywe uchylanie się od płacenia alimentów wytoczoną przez tę osobe na rzecz której zasądzono alimenty za posrednictwem prokuratury tzn. możesz takie doniesienie złozyć do prokuratury i oni juz dzialają kierując to do sadu po zapoznaniu sie ze sprawą

Sprawa taka byla zalozona jakies 3 miesiace temu. Bylam z mama na policji zlozylismy zeznania, ale sprawa zostala oddalona, bo uporczywe uchylanie sie od placenia alimentow - to w ich mniemaniu nie placenie ani grosza :/.

Imperator pisze:Chyba ma jakiś układ. Albo Twój ojciec ma znajomości w tej prawniczej sitwie...

cos tez mi sie tak wydaje, w koncu jest taksowkarzem, duzo ludzi zna i wydaje mi sie,ze mogl cos podplacic komornikowi.
Hyhy pisze:Jest to kwota tylko do 170 zl na dziecko bodajze ale zawsze cos

tak bylo do 1 wrzesnia tego roku. Teraz trzeba skladac podania, i pozniej dopiero zostaja analizowane sytuacje, komu przyznac, a komu nie.

Hyhy pisze: A komornika rowniez mozna zaskarzyc jesli faktycznie nic nie robi. Zreszta to sa ch** w wiekszosci

nad tym wlasnie myslimy z mama
idas pisze:Czy bedac otoczona taka sytuacja rodzinna [wyobraz sobie ze jestes nia otoczona 24h i nie mozesz sie praktycznie wyrwac nawet na 5min] i przytloczona tym co cie otacza mozesz myslec o seksie z druga kobieta?

:|, a kto powiedzial,ze o tym mysle 0_o ?
Tak poza tym to co, ojciec nie placi alimentow a matka pije - wiec ja mam siedziec i plakac nad soba ? Co to, to nie !
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 30 wrz 2005, 13:36

No wiec tak. Osoba niepelnoletnia - w jej imieniu robi to mama lub opiekun prawny. Jesli jest sie osoba pewlnoletnia - mozna samemu. Musisz złożyć dokument(nie pamietaj juz nazwy tego) do sadu rodzinnego i opiekunczego o zasadzenie pozostalej czesci alimentow od dziadkow lub rodzenstwa Twojego ojca, piszesz tam uzasadnienie a wiec to co dzialo sie na rozprawach i ze ojciec jest taksowkarzem i prawdopodobnie stac go na calosc alimetnow a jak sie z wyrokiem sadu nie zgadza to niech se pisze odwolanie, ma placic i tyle. Z tym chyba sklada sie zaswiadczenia o dochodach twojej mamy swoich i rodzenstwa(wszystkich ktorych mama utrzymuje jako rodzine). Pewnie maja rozwod a jesli nie maja to musisz rowniez wystapic(tzn mama musi) do sadu o rozwod, to jest bardzo wazny dokument w takich spraach bo przepisy tego wymagaja. Dokladniej jakie dokumenty i skad dowiesz sie w wyzej wymienionym sadzie, na pewno musza byc te dochody i opis sytuacji ze CZESCIOWO sa placone tylko alimenty i macie ciezka sytuacje itd.
Dodatkowo do sadu rejonowego powinnas lub mama powinna zlozyc zazalenie o opieszalosc komornicza rowniez opisz sytuacje. Musi byc przynajmniej 3 miesiace jak komornik mial zadzialac a nie zadzialal. To powinno przyspieszyc jego prace:D
Zeby skorzystac z innego komornika, musialaby mama(lub ty, osoba ktora jest strona wedlug papierow, a pewnie mama jest osoba wystepujaca w imieniu dzieci) zmienic miejsce zameldowania, wiec jak nie ma kilku komornikow w waszym rejonie to zostaje tyllko to co wlasnie napisalem.
No i zaliczka alimentacyjna - zeby ja dostac nie musisz miec swiadczenia rodznnego poniewaz prog lapiacych sie na ta zaliczke to 580 zl czy cos kolo tego dochodu na osobe w rodzinie(a swiadczenie to bylo 504zl). Komornik powinien wejsc tacie na pensje, przeciez w urzedzie sie rozlicza, a to zy to jego znajomy nie ma znaczenia, napisz zazalenie na jego opieszalosc. Takie sprawy podobno sa szybko zalatwiane. Zaliczka alimentacyjna - musisz sie udac do osrodka pomocy spolecznej chyba ze u was nie ma to jest jakis inny organ ktory wyznacza burmistrz miasta. Tylko zeby dostac zaliczke za wrzesien, musisz zlozyc dokumenty do konca wrzesnia a wiec masz dzis ostatni dzien(wiadomo ze jak urzednik spoko to Ci w poniedzialek przybije dzisiejsza date ale lepiej isc dzis) musisz miec do tego na pewno docody rodziny(z zusu) ojca dochody chyba tez sa potrzebne ale jak mieliscie zasilek rodzinny to na pewno tam byly zlozone. Jesli zlozysz od 1 pazdziernika to juz nie zapllaca ci za wrzesien.
A to samo jest w zasilkach rodzinnych do konca wrzesnia masz placone w pazdzierniku z wyrownaniem za wrzesien, tak wiec jesli nie skladalyscie a zlozycie w pazdzierniuku nie obejmie was np dodatek z tytulu rozpoczecia nauki a to zawsze 90 zl :)
Pozdrawiam i spierdalam do szkoly fuj

/edit
a jeszcze wszelkie przepisy powinny byc na www.ops.pl tam sa tez linki do roznych urzedow.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 wrz 2005, 17:24

Hyhy dzieki :).
Moja mama juz zlozyla na poczatku wrzesnia do rodzinnego, ale narazieje nic nie nadplacili.
a co do reszty, to przeanalizuje z mama.
Dziekuje :*
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 01 paź 2005, 14:30

ehhh alimenty <pijak> z nimi to zawsze jakies problemy <pijak> moj tatulek na szczescie placi tyle ile ma i regularnie ale z tego ze pracuje w kopalni przysluguje mi jeszcze deputat weglowy <1,5 tony na rok> no i z tym juz jest ciezej ale babcinka w tym roku powiedziala ze mu nie podaruje i jak nie da to sprawa do sadu pojdzie. Miejmy nadzieje ze rozwiazesz wszystko po Twojej mysli :) i ja po swojej tez :)
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 03 paź 2005, 19:47

Przyznam bardzo zainteresowal mnie ten temat...moj ojciec tez placi kiedy chce alimenty..ma zasadzone 400zl co miesiac..czaami wysle 600zl na 2miesiace...albo na 3...ja szczerze mowiac mam dosyc lazenia po sadach,tracenia nerwow i patrzenia na moja mame kiedy na sama wzmianke o moim ojcu gotuje jej sie w zoladku.Od jakiegos czasu cos mu sie zmienilo bo sam zaoferowal placenie mi za studia-sa prywatne wiec i platne.alimenty mowil ze tez postara sie placic regularnie..ale to tylko slowa...
powodzenia Yasmine w walce o swoje!
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 paź 2005, 20:59

Misia pisze:powodzenia Yasmine w walce o swoje!

dzieki Misia, <browar>
Twoj tata przynajmniej zaoferowal sie,aby oplacac Ci studia.
Moj ojciec ucieka jak mnie widzi na ulicy.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 03 paź 2005, 21:29

Yas, Hyhy ma racje, nic nie pozostaje jak zlozyc skarge na czynnosci komornicze, ale jedno jest pewne , bez naciskow i czynnego sledzenia co w sprawie mozesz czekac baaaaaaaaaaardzo dlugo. Pracowalam w Sadzie Rejonowym jak i Kancelarii Adwokackiej, spore doswiadczenie w tej branzy mi mowi, ze niestety ale mozesz poki co obejsc sie smakiem za brakujacymi pieniazkami. Komornicy niestety dbaja tylko o wlasne doopy, ta instytucja to panstwo w panstwie. Poki co doczekalismy sie nowych ale nijakich przepisow, ktore wcale nie usprawniaja mozliwosci egzekwowania swoich praw.
Pozdrawiam i zycze powodzenia <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 04 paź 2005, 17:58

Yasmine..ucieka gdy widzi Cie na ulicy??szok!!!! <boje_sie> zobaczysz!!!pewnie jak bedzie stary,niedolezny i samotny bedzie nalegal zebys go przygarnela i zaopiekowala sie nim "bo przeciez jestes jego corka"i nalezy mu sie to na stare lata....przyjdzie koza do woza
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 paź 2005, 22:24

Muj stary w ogóle nie płaci.... Mam go w dupie i to mi wystarcza. Nigdy nie płacił i nie chce od niego niczego, niech spierdala niedługo mam urodziny ciekawe co on na to :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 04 paź 2005, 22:27

Moj tez nie placil i nie placi. Choc kiedys udalo mi sie kilka razy wyciagnac kase, jak potrzebowalam. Potem stwierdzilam, ze nie bede sie o nic prosic i przestalam. Czasem sam cos mi da i tyle. Ale nigdy tak naprawde nie partycypowal kosztach mojego utrzymania. A to co poczatkowo proponowal (takze na rozprawie), to byla smieszna kwota :>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 paź 2005, 22:58

Misia pisze:Yasmine..ucieka gdy widzi Cie na ulicy??szok!!!!

on zachowuje sie jakby byl nienormalny <pijak>
w tym sadzie darl sie jak glupi,
zastanawiam sie co moja mama w nim widziala <chory>
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 paź 2005, 23:56

sophie pisze:zastanawiam sie co moja mama w nim widziala Chory

Moze to tylko o sex chodziło :/ Chyba mi sie wydaje ze u moich tak było ...
WBoze jak ja mam go w dupie,jeszcze ham jeden okupuje moje stare mieszkanie. I nie można go z tamtąd wyjebac bo jest zameldowany. Teraz tylko czekamy na lokal zastepczy dla niego. I jazda z komornikami do niego i na kopach go wyniesiemy odrazu zmiana zamków. I niech teraz sobie radzi :D Co za debil jeden, przez niego musieliśmy kupić drugie mieszkanie :/
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 paź 2005, 07:55

Krzych(TenTyp) pisze:Moze to tylko o seks chodziło

wlasnie nie. Z relacji mojej mamy (a kiedys taka rozmowa byla) wynikalo, ze ani seks, ani strona emocjonalna. Ona sama nie wie. Mowi ze byli obcymi ludzmi, ktorzy mieszkali pod jednym dachem. On caly dzien w pracy, ona tez i tak sie mijali.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 05 paź 2005, 14:41

Przede wszystkim

Komornika można sobie wybrać samemu w granicach Sądu Apelacyjnego a to jest duży wybór! Więc na pewno masz wybór Yasminko!
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 paź 2005, 16:21

robinho pisze:Przede wszystkim

Komornika można sobie wybrać samemu w granicach Sądu Apelacyjnego

dzis sie dowiedzialam ze w moim rejonie jest dwoch. I ze komornik nalezy pod Sad(jedyny w moim miescie), wiec sobie nie moge wybierac. Ehh juz nie wiem.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 05 paź 2005, 16:54

No bo nie mozesz :D

Kolega pierdoli glupoty az chce sie smiac :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Aguś

Postautor: Aguś » 06 paź 2005, 13:16

Yasmin doskonale cie rozumiem. tez mam takiego ojca. w dodatku on nie placi w ogóle bo mowi ze nie ma pracy...(sranie w banie). nie widzialam go od 10 lat. dla mnie przestal istniec. ale on kiedy sie dowiedzial ze z mamą (i siostra) w koncu przeprowadzamy sie do wlasnego nowego domu - to postanowil nas odwiedzic. dlaczego faceci sa tacy bezczelbni????
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 08 paź 2005, 18:39

No!za szybko pochwalilam dzien przed zachodem slonca!w pon mija termin zaplaty za studia..probowalam skontaktowac sie z ojcem,nieodp na smsy,obie komorki ma wylaczone!brak kontaktu jak i kasy....dobrze ze mozna placic za semestr w ratach bo niewiem czy mama wylozyla by mi ponad 2000tys za jednym zamachem....niewiem jak bedzie z 2ga rata :( a co dopiero z 3cia.. :(
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości