Jak poznac to, ze chlopakowi zalezy na dziewczynie?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 lut 2006, 00:22

AMX pisze:A bałem się ze to co widze jest tylko tym co chce widzieć

no wlasnie, strach . To wszystko on sprawia i maci nam w glowach. Ty wiedziales, ale gdzies tam w glebi istnial glos, ktory podpowiadal Ci ze to "mylne sygnaly", kazal myslec o tym by postepowac ostroznie, by nie wyjsc na glupka (za przeproszeniem). To normalne, takie sytuacje akuratnie sa codziennoscia :]
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 lut 2006, 16:46

Ehhh ten strach ile to przez niego zmarnowanych szans było.Cóż i niby z kazdym doświadczeniam człowiek powinien stawac się mądrzejszy a tu zonk.jak przychodzi co do czegowszytsko sie powtarza i strach zas nam podpowiada rózne niestowrzone rzeczy.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 24 lut 2006, 17:30

Rozumiem o co AMX chodzi. Jak dwie strony są nieśmiałe to ciężko to rozegrać. Osoba zakochana nadinterpretuje wszytskie gesty, zachowania swojego obiektu uczuć, i w efekcie jeśli choć troche twardo stąpa po ziemi to sie czasem zastanowi i pomysli "pewnie widze co chce widzieć " i nie wie na czym stoi.
osek
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 28 paź 2005, 20:44
Skąd: szczecin
Płeć:

Postautor: osek » 08 mar 2006, 02:25

Roza_Ja pisze: i nie kpij ze mnie bo daleko ci do mnie


hahaha dostajesz ode mnie wielkiego kulturalnego rotfl'a <hahaha>

A tak poza to niektórzy ludzie potrafią być czasem dzicy prawda?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości