Jak poznac to, ze chlopakowi zalezy na dziewczynie?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 11:55

miś pisze:ak to kumpel to wyciagnij go na dwa, trzy bronki, i jakos go podpytaj czy ktos mu sie podoba, itp.

Taaa jasne. A On nie dość, że nie odpowie, to może się spłoszyć.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
nie-fajna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2005, 21:58
Skąd: poznan
Płeć:

Postautor: nie-fajna » 19 lut 2006, 12:03

A ja mysle,ze lepiej znac prawde i sie nie ludzic...zapytanie wprost moze go oczywiscie sploszyc, ale jak ma cos to wroci, a jak nie to Ci to powie, bedzie bolec, ale lepiej teraz niz pozniej jak sie wladujesz w jakies klopoty...wiem z autopsji
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 lut 2006, 12:16

Przeciez to da sie wyczuc. Facet, ktoremu zalezy na kobiecie czesto na nia spoglada, probuje byc blisko niej, szuka preteksow aby byc kolo niej, niby przypadkowo ja dotyka, jest chetny do pomocy, praktycznie zawsze znajduje dla niej czas. Czesto probuje dowiedziec sie jaki jest jej stosunek do zwiazkow, milosci. Probuje wyczuc czy ma jakiegos faceta na oku.
Tego jest tyle, ze az dziw, ze ktos moze tego nie dostrzegac :).
nie-fajna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2005, 21:58
Skąd: poznan
Płeć:

Postautor: nie-fajna » 19 lut 2006, 12:21

no to nie do konca tak...w moim przypadku bylo wszystko jak piszesz a koniec koncow padlo slowo NIE..faceci sa nieodgadnieci
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 12:25

nie-fajna pisze:no to nie do konca tak...

Racja, tu dochodzi jeszcze zachowanie kobiety. jak niczego nie spartoli, a będzie sprytna, cierpliwa i taktowna, osiągnie swój cel. Natomiast jak zacznie się narzucać się i podobne, to norma, że facet zwiewa.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 lut 2006, 12:36

Olivia pisze:Natomiast jak zacznie się narzucać się i podobne, to norma, że facet zwiewa.


widziałaś taką, co się sama, z własnej woli narzuca? :D Ja niet - a szkoda, hehehe....Pewnie bym skorzystał z okazji ;)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 12:37

TedBundy pisze:widziałaś taką, co się sama, z własnej woli narzuca? :D

Yes. Są kobiety tak niecierpliwe, że zaczynają robić różne głupoty, byle tylko mieć coś wspólnego z danym facetem. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: sami » 19 lut 2006, 12:41

Yes. Są kobiety tak niecierpliwe, że zaczynają robić różne głupoty, byle tylko mieć coś wspólnego z danym facetem. ;)


Tak Olivio, niecierpliwość to pierwszy stopień do piekła <diabel>
Afro mi nie przeszkadza ;)
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 19 lut 2006, 13:01

Olivia pisze:To może jedynie oznaczać, że na Niego działa, że Go pociąga.


"Jedynie" <pijak>

Jak kobieta "działa" na faceta to już pół sukcesu ma za sobą ;)
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 19 lut 2006, 22:06

paddy pisze:no a co jak ten chłopak i tadziewczyna sie juz troche znaja? to jak on wtey na nia patrzy? jak moze sie wtedy zachowywac gdy ona mu sie podoba? albo gdy chce rozwinac te znajomosc?

zalezy od faceta, na ile smialy jest i szczery. Czasem moze Ci to okazywac w taki sposob , ze ty zinterpretujesz to jako przyjazn, a on cos wiecej, oraz na odwrot. Wazny tez jest Twoj do niego stosunek - dlatego ze moze Ci on gmatwac odczytywanie jego znakow ;) jednym slowem - widzisz co chcesz widziec
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 19 lut 2006, 22:38

Tego jest tyle, ze az dziw, ze ktos moze tego nie dostrzegac .

no i własnie, no jakie są jeszcze te znaki? :) ktoś jeszcze napisze jakies?
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 19 lut 2006, 23:03

Tego jest tyle, ze az dziw, ze ktos moze tego nie dostrzegac .


Dziwi mnie jak wiele dziewczyn nie dostrzega. Wiem to nie (tylko) z autopsji, więc źródło jest w miarę obiektywne :)

Olivia pisze:nie-fajna napisał/a:
no to nie do konca tak...

Racja, tu dochodzi jeszcze zachowanie kobiety. jak niczego nie spartoli, a będzie sprytna, cierpliwa i taktowna, osiągnie swój cel.


Nie zawsze tylko o zachowanie kobiety chodzi. Czasem ktoś Ci się podoba, ale i tak z powodu sytuacji temu towarzyszącej nie możesz lub nie chcesz przekształcić znajomości w nic innego.

Jakie są sygnały? To może być wszystko odbiegające od normy... Jeśli ma do Ciebie stosunek inny niż do reszty dziewczyn/kobiet, znaczy że coś może być na rzeczy.


moon pisze:Niezupełnie. Dziewczyny mimo wszystko inaczej okazują takie rzeczy.


Co miałaś na myśli? :)
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 23:04

no i własnie, no jakie są jeszcze te znaki? :) ktoś jeszcze napisze jakies?

Chodzi o tego kolegę? Gdyby Ci to okazywał, to miałabyś pewnośći nie pytała nas tu o te oznaki.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 19 lut 2006, 23:10

Chodzi o tego kolegę? Gdyby Ci to okazywał, to miałabyś pewnośći nie pytała nas tu o te oznaki.

Oliwka <browar> Ale jedno jest pewne, ona zorientowana jest na niego, i pyta nas o znaki i sygnaly do niej wysylane, zatem prawdopodobnie ich nie ma, bo w przeciwnym razie by je wychwycila. Gdyba oboje mieli sie ku sobie to logiczne ze by zaiskrzylo Natomiast w tym przypadku po prostu ich brak.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 19 lut 2006, 23:13

FlyingDuck pisze:Jeśli ma do Ciebie stosunek inny niż do reszty dziewczyn/kobiet, znaczy że coś może być na rzeczy.

gada ze mną luźno na temat seksu, potrafi przytulić gdy płacze, popatrzeć głęboko w oczy i otrzeć łzy, radzi mi sie w sprawie swojej laski.... z innymi tak nie jest :/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 23:16

paddy pisze:z innymi tak nie jest

I co z tego? Ja bym wolała, żeby taki facet nie radził się mnie o swoją kobietę.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
furczaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2006, 12:59
Skąd: od furczaczków
Płeć:

Postautor: furczaczek » 23 lut 2006, 21:29

witam furcząco :-)
rewelacja...

Yasmine pisze:Przeciez to da sie wyczuc. Facet, ktoremu zalezy na kobiecie czesto na nia spoglada, probuje byc blisko niej, szuka preteksow aby byc kolo niej, niby przypadkowo ja dotyka, jest chetny do pomocy, praktycznie zawsze znajduje dla niej czas. Czesto probuje dowiedziec sie jaki jest jej stosunek do zwiazkow, milosci. Probuje wyczuc czy ma jakiegos faceta na oku.
Tego jest tyle, ze az dziw, ze ktos moze tego nie dostrzegac :).


krótko mówiąc - furczy... <banan>

furczenie jest najwyższym stanem jaki prawdziwy mężczyzna doznaje przy prawdziwej kobiecie... tzn... przed grą wstępna.. a co potem nie będę opowiadał bo tu podobno małe dzieci czytają...

więc nie chcę sie pomylić, żeby dzieci się ze mnie śmiały...
ale no 100% furczenie u faceta jest objawem zainteresowania...
zawsze furcząco ...furczaczek :-)
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 lut 2006, 23:56

Gdyba oboje mieli sie ku sobie to logiczne ze by zaiskrzylo Natomiast w tym przypadku po prostu ich brak.

Wiesz nie zawsze tak jest .Jeśli obie strony są niesmiałe i żadna nie potrafi zrobic zdecydowanego kroku, to bierze sie i analizuje zachowanie ,znaki jakie ta osoba może wysyłać.Nio i robi sie mętlik w głowie.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 lut 2006, 00:02

AMX pisze:Wiesz nie zawsze tak jest .Jeśli obie strony są niesmiałe i żadna nie potrafi zrobic zdecydowanego kroku, to bierze sie i analizuje zachowanie ,znaki jakie ta osoba może wysyłać.Nio i robi sie mętlik w głowie.

mysle ze to super sporadyczne przypadki, mam wrecz wrazenie ze cos takiego sie nie zdarza . Metlik pewnie i jest, ale nie od pomieszania mylnych i niemylnych sygnalow, ale zmyslow :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 lut 2006, 00:09

Oj zdziwiła bys się.Sam miałem cos takiego. Przez ponad poł roku bawiłem się z zdziewczyna w podchody bo nie wiedziałem, co jej zachowanie oznacza.Własnie nie potrafiłem odczytać sygnałów.A bałem się ze to co widze jest tylko tym co chce widzieć.Koniec konców jak sie z nia umówiłem to usłyszałem ,ze wkoncu sie na to zdecydowałem.Tylko,ze jak sie miałem wczesnije umówic skoro dostawałem mase sprzecznych informacji.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 lut 2006, 00:22

AMX pisze:A bałem się ze to co widze jest tylko tym co chce widzieć

no wlasnie, strach . To wszystko on sprawia i maci nam w glowach. Ty wiedziales, ale gdzies tam w glebi istnial glos, ktory podpowiadal Ci ze to "mylne sygnaly", kazal myslec o tym by postepowac ostroznie, by nie wyjsc na glupka (za przeproszeniem). To normalne, takie sytuacje akuratnie sa codziennoscia :]
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 lut 2006, 16:46

Ehhh ten strach ile to przez niego zmarnowanych szans było.Cóż i niby z kazdym doświadczeniam człowiek powinien stawac się mądrzejszy a tu zonk.jak przychodzi co do czegowszytsko sie powtarza i strach zas nam podpowiada rózne niestowrzone rzeczy.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 24 lut 2006, 17:30

Rozumiem o co AMX chodzi. Jak dwie strony są nieśmiałe to ciężko to rozegrać. Osoba zakochana nadinterpretuje wszytskie gesty, zachowania swojego obiektu uczuć, i w efekcie jeśli choć troche twardo stąpa po ziemi to sie czasem zastanowi i pomysli "pewnie widze co chce widzieć " i nie wie na czym stoi.
osek
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 28 paź 2005, 20:44
Skąd: szczecin
Płeć:

Postautor: osek » 08 mar 2006, 02:25

Roza_Ja pisze: i nie kpij ze mnie bo daleko ci do mnie


hahaha dostajesz ode mnie wielkiego kulturalnego rotfl'a <hahaha>

A tak poza to niektórzy ludzie potrafią być czasem dzicy prawda?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości