Tatuaze-Co dla Was znacza?Jakie sa?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Lastdays
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2004, 18:00
Płeć:

Tatuaze-Co dla Was znacza?Jakie sa?

Postautor: Lastdays » 05 lis 2004, 22:33

Byl temat z poszukiwaniem wzorkow tatoo-jednak chce tutaj poruszyc temat tatuazy.Czy jezeli juz jakies macie,ich wzory sa po prostu wybierane z katalogu czy moze sami projektowaliscie?Co oznaczaja i co znacza dla Was Wasze tatuaze?Moze ja zaczne od siebie.
Od nadgarstka do lokcia prawej reki mam gotyckie czarne slowo Klaudia -imie mojej zony.
Od nadgarstka do lokcia lewej reki mam ciemno granatowego Smoka z trzema glowami-symbolizuje on moje 3 wielkie pasje
Na przedramieniach prawej i lewej reki mam tribale w ktore wplatane sa liczny ktore oznaczaja daty urodzenia moje oraz zony,date slubu.
Na plecach mam duze slonce oraz napis "Slonce zawsze zachodzi za moimi plecami"
Jeszcze dwa tatuaze na nogach(pod kolanem) Skorpion i dance macabre;) Onzaczaja one sile oraz pamiec o smierci.
Jaka jest historia waszych tatuazy?Jakie one sa i co dla Was znacza?
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 05 lis 2004, 22:50

A na mózgu co masz?

Sorry, ale jakoś nie mogłam się powstrzymać :D
Lastdays
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2004, 18:00
Płeć:

Postautor: Lastdays » 05 lis 2004, 22:52

Mrt-nie dziwie sie,typowe polskie podejscie.Dla was tatuaze na wielu czesciach ciala to syndrom degeneratow.Polecam wylot do USA i zobaczenie kto tam ma tatoo.Prawnicy,Administratorzy,nauczyciele.Niestety Polska to ciemnogrod.
Dla mnie to cos waznego,cos co przypomina mi o czyms i cos znaczy a dla Was to tylko oznaka degeneracji,szpanu mody itp.Nie bede sie sprzeczac bo i po co?
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 05 lis 2004, 23:05

Mi w tym Ciemnogrodzie pasuje. Kiedyś dla jajec zrobiłem sobie tatułaż henną, ale i tak później żałowałem... w ogóle mnie to nie kręci a tym bardziej podoba
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Lastdays
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2004, 18:00
Płeć:

Postautor: Lastdays » 05 lis 2004, 23:08

Hardcore i masz prawo.Nie kreci Cie to tak jak mnie np techno czy alkohol:) Wazne by ludzi nie oceniac po tym co na sobie nosza lub czego sluchaja a to jakimi sa i co soba reprezentuja.Niestety w Polsce wielu ludzi mnie przekresla za tatuaze,kolczyki muzyke itp.Musialem sie bardzo starac o to co mam teraz mimo ze w innym kraju mialem to bez problemu.Takie rozwazania:)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 05 lis 2004, 23:09

Mrt-nie dziwie sie,typowe polskie podejscie.

Po pierwsze nie kraj, a mentalność samego człowieka się liczy, a po drugie to skąd Ty wiesz, gdzie ja chowana?
Polecam wylot do USA i zobaczenie kto tam ma tatoo.Prawnicy,Administratorzy,nauczyciele.
W nosie mam Stany akurat, bo Amerykanie to ostatni ludzie na tym świecie, którzy są mi w stanie zaimponować, ale to nie topik o tym.
Niestety Polska to ciemnogrod.
Ależ dowaliłeś! To co Ty tu robisz jeszcze? Zamierzasz nas reformować?
dla Was to tylko oznaka degeneracji,szpanu mody itp.
Pudło! Zupełne. Dla mnie to oznaka braku wykształcenia w dziedzinie estetyki.

I nie będę sie sprzeczać, bo znowu będzie, że dymu szukam.

Aha! Jeden - ok, ale wszędzie? A zresztą co mnie to obchodzi.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2004, 23:11

Lastdays uwazaj na slowa. Nie lubie ludzi co uciekaja do USA a potem na Polske jada.
Lastdays
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2004, 18:00
Płeć:

Postautor: Lastdays » 05 lis 2004, 23:14

haha estetyka? Moge Ci zaswiadczyc ze mam na reku wieksze dzielo niz Ty w kazdym pokoju swojego domu.Myslisz ze kolega po pijaku robil mi dziary?
Polska pod wplywem tolerancji to ciemnogrod na pewno jesli chodzi o tatuaze.Co tutaj robie?Zyje a zyc to nie znaczy lubic miejce w ktorym sie zyje.Ameryka nie imponuje?Hehehe to tak jakbym powiedzial ze nie lubie miesa mielonego mimo ze go nie jadlem.Sprawdz cos i oceniaj bo to co w TV to jedno wielkie g..
Zreszta kazdy ma swoje zdanie.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 05 lis 2004, 23:20

Ja mam Skorpiona na krzyżu po lewej stronie. Ogólnie slyszałam, ze skorpiony jako tatuaże to symbole odwagi i siły. Ja zawsze chciałam mieć skorpiona, bo to mój znak zodiaku i kojarzy mi się z tajemniczością. Poza tym mam duzo cech typowego skorpiona (zodiakalnego) ;)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 05 lis 2004, 23:21

Estetyka bandytów i ziomali z getta...
Tatuaże to chyba tylko 16-stkom imponuja, ale jak widać taki Target :)
Rózne rzeczy można w zyciu robić ale 'dziary' ? jeszcze mnie nie porąbało ...
bleeeeeeeeeeeee
Lastdays
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2004, 18:00
Płeć:

Postautor: Lastdays » 05 lis 2004, 23:23

Bandyci i zomale z getta hehehe.Coz widac ze nie te forum wybralem do rozmowy o tym.Troche tolerancji bo widac tego wam brakuje i to bardzo.Prosze Maverick zamknij ten temat bo to bez sensu.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lis 2004, 23:30

Mogę zrozumiec jakis jeden czy dwa tatuaze na ciele , własciwie czemu nie , ale jak juz jest ich wiecej i to w miejscach gdzie je widac bardzo wyraznie , to traci to dla mnie estetyke , elegancje i styl ! Co niby taki wytatuowany ma tym wyrazac ?? bo nie bardzo rozumiem ? :566: USA Z TAMTĄD JESZCZE NIC DOBREGO NA STARY LĄD NIE DOTARŁO , oprucz widowiskowego kina !
Bez sensu , jest dzierganie sie po całym Ciele , chciałbym porzeczytać jaki to ma niby sens !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 05 lis 2004, 23:30

haha estetyka? Moge Ci zaswiadczyc ze mam na reku wieksze dzielo niz Ty w kazdym pokoju swojego domu.

Ha, ha! Człowieku, wiesz, co to jest dzieło sztuki? Jakie musi warunki spełniać wytwór, żeby mógł być uznany za dzieło sztuki? Poczytaj Ingardena chociażby. Amerykanów odradzam, bo u nich niczego na temat nie znajdziesz.
Polska pod wplywem tolerancji to ciemnogrod na pewno jesli chodzi o tatuaze.
Kwestia spojrzenia. Twojego nie toleruję.
Ameryka nie imponuje?Hehehe to tak jakbym powiedzial ze nie lubie miesa mielonego mimo ze go nie jadlem.Sprawdz cos i oceniaj bo to co w TV to jedno wielkie g..
To może byłeś w innych Stanach i coś Ci się pomyliło. Nie wychodź z założenia, że jako jedyny tam bywasz, i że każdy, kto to widział, popadnie w zachwyt.
Wazne by ludzi nie oceniac po tym co na sobie nosza lub czego sluchaja a to jakimi sa i co soba reprezentuja.

A przepraszam, dlaczego nie? Styl ubierania się, tatuaże i inne tego typu rzeczy są manifestacją osobowości. Wysyłają sygnał, który inteligentni ludzie odbierają. Czy Ty wysyłasz sprzeczne ze swoją osobowością i dlatego nie życzysz sobie, żeby na tej podstawie Cię oceniać?
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 05 lis 2004, 23:30

Boże... Jak się obruszył :D Na moje to możesz mieć całe ciało w tatułażowych puzlach :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 05 lis 2004, 23:33

Dajcie w koncu spokój...bez kłótni mi tu!! :572:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lis 2004, 23:37

Jak to bez kłutni , to co ma być tak nudno jak było przez ostatni tydzien !?? , po to sa fora by sie na nich wypowiadac , kłucić , żrec itd, jestem za wyrazaniem jakkolwiek swego widoku na sprawe !! nie uzywając oczywiscie wulgaryzmow , komu sie temat nie podoba moze zawsze wejsc na tematy typu <"zegarki" :564: :556: :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 05 lis 2004, 23:39

krzys pisze:jak komu sie temat nie podoba moze zawsze wejsc na tematy typu <"zegarki" :564: :556: :547:

hahahaahah
DOBRZE POWIEDZINE
albo np. na kolejny temat pigułek antykoncepcyjnych :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 05 lis 2004, 23:41

komu sie temat nie podoba moze zawsze wejsc na tematy typu <"zegarki"

buahahahaha :D to Ci się udało Krzysiu! :D
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 05 lis 2004, 23:43

albo np. na kolejny temat pigułek antykoncepcyjnych
To akurat temat idealny, żeby się pożreć :P Aż musze się tam przespacerować, bo coś nabuzowana po zakupach jestem ;)
Lastdays
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2004, 18:00
Płeć:

Postautor: Lastdays » 05 lis 2004, 23:48

Myslcie co chcecie kazdy ma prawo:) Bylem w tych stanach i to baaardzo dlugo:) Nie lubicie tatuazy w widocznych miejsach i dla Was to cos co jest pozbawione gustu,coz macie prawo:) Mnie to ziebi:)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 06 lis 2004, 12:27

dajcie spokoj z tymi sprzeczkami, bo to przypomina jakas nagonke.
Ja doskonale rozumiem lastdays i zupelnie nie widze w tym nic dziwnego, ze ma tyle tatuazy. widzialam wiecej i jakos mnie to nie odrzuca. Jesli ktos to czuje i podoba mu sie...go ahead. Mi to nie przeszkadza.
Estetyka bandytów i ziomali z getta...
Tatuaże to chyba tylko 16-stkom imponuja, ale jak widać taki Target.
Rózne rzeczy można w zyciu robić ale 'dziary' ? jeszcze mnie nie porąbało ...

:550: kopara do ziemi....jestem w szoku czytajac takie wypowiedzi, bandyci i ziomale z getta...eng
majac 16 lat zupelnie inne rzeczy mialam w glowie. Mam wrazenie ze gdzies tam gleboko ten tatuaz tkwil w mojej swiadomosci ikiedy bylam na tyle dojrzala aby go zrobic bardzo starannie sie do tego przygotowalam. nie wybralam wzoru z katalogu, tylko dlugo szukalam i drazylam az w koncu znalazlam to co chcialam. ma on dla mnie ogromne znaczenie i jest wyjatkowy.

szkoda, ze ludzie maja tak malo tolerancji ale nie zaierzam ich do czegos przekonywac. kazdy ma inne zajawki :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 06 lis 2004, 13:20

szkoda, ze ludzie maja tak malo tolerancji ale nie zaierzam ich do czegos przekonywac.

Teraz ja stawiam Ci duuuże pifffko Foxy :D :564:
Każdy kto robi sobie tatuaż jest świadomy swojego wyboru i nie musi to się utożsamiać z "bandytami" czy "ziomalami z getta..." bo naprawde dużo jest pięknych artystycznych tatuaży. Ja akurat uważam to za sztukę. :)
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 06 lis 2004, 13:34

mi osobiscie tatuaze nie przeszkadzaja, nawet czasami zastanawiam sie sama czy sobie nie zrobic ale na razie cierpie na chroniczny brak funduszy :P fakt faktem ze nie podobaja mi sie osoby ktore sa "w calosci" wytatuowane, ale to nie znaczy ze mam ich za jakis "degeneratow" ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2004, 13:34

No zaraz zaraz , nikt nie miał na mysli tatuazy ze sa same w sobie zle , bo to nie o to tu chodzi , wszystko jesli jest z umiarem jest w normie !! tak samo jak kolczyki , jeden czy dwa w uchu rzecz normalna juz całe ucho zakolczykowane a do tego nos jezyk i brwi i cos taj jeszcze wskazuje na chwilowa nie normalnosc danego delikwenta czy delikwentki ! to samo z tatuazami , nikt nie bedzie miał nic przeciw jak bedzie ktos miał tatuaze zjeden czy dwa a nawet trzy , pod warunkiem iz beda ona z gustem i w odpowiedzich miejscach , natomiast tatuowanie sobie karków , przedramion , pleców nóg i to ogromnymi tatuazami jest także osnaką chwilowej lub stałej nie normalnosci delikwenta czy delikwentki , bo niby czemu ma słuzyc taki tatuaż ??? , Ja rozumie iż kazdy ma prawo do swego wygladu i do tego by robic z ciałem co chce , ale póki norma jest w społeczenstwie ograniczanie tego a ludzi takowi uwazani w wiekszosći za dziwolągów , przez ogromna jednak wiekszosć , to nie chce patrzec na cos takiego , ani nie chce by moje dzieci to ogladały !! bo a nuz im sie to spodoba , a ładne to nie jest i koniec kropka !! Dlatego dobrze iz ludzie takowi są pietnowani przez społeczenstwo , to to samo co sex , sam w sobie jest wspaniały , ale co by było jak by sie kazdy piepszył w miejscu publicznym ?? , stało by sie to normą a ta norma z kolei , nie podobała mi sie !! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 06 lis 2004, 13:53

PRZERAZASZ MNIE KRZYS.... :546: :546: :546:
jakim prawem TY i tacy jak Ty wytyczja nam, ludziom co jest norma i jak mam wygladac. to indywidualna sprawa kazdego a poki nie godzi to w Ciebie, mozesz sobie pogadac.
co do niepoczytalnosci 'delikwenta czy delikwentki', to tez tak naprawde gucio o tym wiesz, bo to nie o to chodzi i doskonale o tym wiemy.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Lastdays
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2004, 18:00
Płeć:

Postautor: Lastdays » 06 lis 2004, 14:01

Krzys delikatnie mowiac jestes smieszny.tatuaz na karku plecach itp to oznaka nienormalnosci?Powiedz mi dokladnie czemu.przyrownanie tego do seksu w miejscu publicznym jest tak prostackie ze nawet tego nie bede komentowac.
Dla ciebie cos jest ladne ok,cos nie tez ok ale nie mow ze ktos jest nienormalny bo mam tatuaz na karku plecach itp bo to ze zdrowiem psychicznym nie ma nic wspoolnego.Co moze mi udowodnisz ze wytatuowani ludzie to swiry?Smieszny jestes jesli chodzi wlasnie o to.Wiesz,SS tez takie bylo.Nie wazne co soba reprezentowales wazne ze nie byles Niemcem.
Pietnowac ludzi za to ze maja tatuaze?Ciebie powinni napietnowac za brak tolerancji.Boli Cie ze ktos jest wytatuowany,rani Cie to?
Ostatnio zmieniony 06 lis 2004, 14:10 przez Lastdays, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 lis 2004, 14:05

Jakoś ja się odpowiedzi na stwierdzenie, że tatuaże i styl ubierania się są manifestacją osobowości, nie doczekałam...

Dobra, już wiem, co mi najbardziej nie pasuje w tatuażach od stóp do głów. Bo dla mnie, tak jak dla Krzysia - jeden, dwa - ok, ale nie tyle.

Otóż zbiorowisko tatuaży wygląda po prostu jak paciejów: tu gotycki napis czarny, tu niebieski smoczek, tam słoneczko - pełen festyn. Jeszcze różyczkę i panienkę proponuję, to będzie na pewno ślicznie :P
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 06 lis 2004, 14:05

Bez przesady. Lastdays, nie ma sie co tak oburzac.

mrt, dla mnie tatauaz nie jest absolutnie manifestacja. przynajmniej w moim rzypadku. zreszta nie powinnien w ogóle byc.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 lis 2004, 14:13

Dla mnie Lastdays jest festyniarz i tyle. Z powodów wyżej wypisanych. Nic do niczego nie pasuje, totalne bezguście. Jak całe Stany akurat. Jak sobie można na jednej ręce smoka, a na drugiej napis gotycki walnąć? No, załóżmy, że jeszcze. Ale słoneczko tam wsadzić na koniec? Beznadzieja.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 06 lis 2004, 14:16

LUDZIE CO JEST Z WAMI ?

:551: :551: :551:

To jego sprawa, nie widzielismy go, wiec nie wiemy czy jest 'festyniarz' czy nie, wiec dajcie spokoj z TAKIMI ocenami.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości