Co mam zrobić? :/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 gru 2005, 02:52

lollirot pisze:ja chyba żyję w innym świecie.
a tu wszyscy by się tłukli.

Niemożliwe. ;P Ja tam pisze przeca o użycu siły w celu obrony jeżeli ludek sie rzuci z piąchami rozsierdzony. Chodzi przeca o to, ze ptrza stanowczo sytuacje wyjsnic a co natret w takiej sytuacji zrobi?Cjolera wie wiec trzeba sie z taka ewentualnosci liczyc. :]
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 15 gru 2005, 04:08

Max pisze:"Jak ja bym z tobą chodził to niewiem co bym zrobił kolesiowi który by się tak do ciebie przystawiał"


Dobry jest. Dobrze powidziane, taki tekst chwyta :) Skoro Twoja dziewczyna Ci przekazała to co ten gość powiedział to znaczy, że tekst "chwycił".

Twoja dziewczyna Ci to wszystko przekazuje pewnie dlatego, że chce Cię sprawdzić (może podświadomie), chce sprawdzić czy go pokonasz.
Mnie Jej zachowanie wcale nie dziwi :) - pomimo tego, że żyjemy w cywilizowanym świecie itd. to póki co natura o Nas nie zapomniała <banan>

Gorzej będzie jak to on Ci obije "miskę", wtedy nie zdziw się jak jakiś czas po tym zajściu z niewiadomo jakich powodów Twój związek się rozpadnie.

Daj z siebie wszystko, trzymam kciuki <Ok>
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 15 gru 2005, 07:37

Wynajmij kilku Ukraińców. Zapłacisz parę groszy żeby go troszkę nastraszyli w ciemnej ulicy i po kłopocie.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 15 gru 2005, 07:43

Max pisze:Czy jeśli odpuszcze istnieje ryzyko że ten pajac mi nabruździ w związku??

Tak. I to poważne. Jeżeli jesteś na 110 % pewien, że dasz radę to pokaż mu miejsce w szeregu, ale nie bardzo masakrująco, tylko raczej ośmieszająco w oczach kolegów. Tylko jeżeli przegrasz... kobiety kochają zdobywców.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 15 gru 2005, 07:47

wpierdol censored! jak nie postawisz sie teraz bedzie sobie myslal ze moze robic co mu sie podoba. Bedzie bardzeij bezczelny itp.
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 gru 2005, 08:09

Ech....ludzie są czasami naprawdę bardzo dziwni...wpieprzają się w nie swoje sprawy, w nie swoje związki; łamiąc starą zasadę że do zajętej panienki się nie startuje..A potem się dziwią idioci w telewizji, że ktoś komuś wpierdolił czy kosę ożenił, a druga strona na ten czyn zasłużyła w 100 proc... :/ <pijak>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 gru 2005, 08:32

Większość namawia człeka do rozboju... <hahaha> <hahaha>

A pójdziecie siedzieć za niego? Albo oddacie mu gałkę oczną, gdy ją straci podczas walki?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 gru 2005, 08:33

Mysiorek pisze:A pójdziecie siedzieć za niego?


jak jest dostatecznie inteligentny, to nie da się złapać i nie zostawi śladów ;)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 gru 2005, 08:43

TedBundy pisze:
Mysiorek pisze:A pójdziecie siedzieć za niego?


jak jest dostatecznie inteligentny, to nie da się złapać i nie zostawi śladów ;)

Jak jest inteligentny ...to nie bedzie robił takich głupot !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 gru 2005, 08:57

Rozwiązanie tej sytuacji jest w JEJ rękach. Ona musi do tego rozwiązania dorosnąć.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 gru 2005, 09:20

Andrew pisze:Jak jest inteligentny ...to nie bedzie robił takich głupot !


Swiete slowa :) Powiedzialbym - slowo na niedziele :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 15 gru 2005, 10:52

Jak pajac jeszcze raz się udzieli do niej to wtedy <bicz1> ... ale niezbyt bo by wyglądało, że jestem jakimś psychopatą :), ale to jest naprwde ostateczne rozwiązanie, najpierw będę chciał pogadać a to czy dojdzie do <bije> to już od niego będzie zależało.
A o to czy mu dam się nie martwie chyba, że tępak chodzi na jakiś kurs samoobrony <banan>

Do Orbitala
Znam ją i raczej mnie nie sprawdza, chociaż w 100 % pewny nie jestem bo wiadomo, kobiety są nie przewidywalne :>

[ Dodano: 2005-12-29, 00:16 ]
<pijak> Oooo NIE, Ooooooooo NIE..... Ten skur.... idzie w to samo miejsce na sylwestra co my. Przecież ja niewiem co mu zrobie. Powiedział, że: "nie ma gdzie iść i że też dostał zaproszenie od wspólnej koleżanki (jego i mojej dziewczyny), więc dlaczego miałby zrezygnować na dodatek, że ty (czyli moja) tez tam bedziesz <zly1> . Gnojek zapomniał że ona będzie ze mną <zly1> . No pajac jest bezczelny i chyba bez konfrontacji się nie obejdzie, choc moja prosila zebym nic nie robil bo to kretyn. Ona go zlewa a on pewnie uważa to za kokietowanie <belt1> . Nie no poczekam do sylwka i zobaczymy jak to bedzie <zly1> .
Rei_87
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2005, 23:07
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Rei_87 » 31 gru 2005, 23:49

Max pisze:ja chyba żyję w innym świecie.
a tu wszyscy by się tłukli.

eeeeh, masz racje. jeszcze troche a za spojrzenie sie na kogos dostanie sie po mordce ^^' oj <siekiera2> a nie mozna innaczej?? <pijemy> ....
†††Niebo mnie nie chce,piekło obawia sie, ze nim zawładnꆆ†
nikodem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2005, 20:08
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: nikodem » 01 sty 2006, 22:47

Czy wraz z nowy rokiem przyszło jakieś rozwiązanie? Jak tam na imprezie?
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 02 sty 2006, 19:56

Hehe, chyba poszłem za radą Teda <browar> tylko inteligentnie. Przedstawie wam pokrotce co się stało:
Mianowicie przeszedlem z dziewczyna na sylwka do tej kolezanki, ten paralityk juz tam byl. Ona mówiła mi żebym nic głupiego nie robił (ale nie sprecyzowała dokładnie o co jej chodzi <banan> ).Z początku nic się nie udzielał ale jak sobie wypił kilka głębszych to zaczął się dostawiać i chyba był zbyt pewny siebie że nic z tym nie zrobie, bo gnojek jej puscił oczko jak tanczyla ze mną, wtedy miarka się przebrała, podszedłem do niego i zapytałem się o co mu chodzi i czemu się wpierda....la w nasz związek, a ten się jakoś dziwnie uśmiechnął i coś burknął pod nosem, malo co bialej gorączki nie dostałem... wypłaciłem mu plaskacza (nie chciałem z pięści bo wiecie jak to jest...)
HEHE synek jak wstał nie miał ochoty się bić ale miał czelność powiedzieć że zadzwoni po kolegów z "pewnej miejscowości" i rozpier... tą impreze <pijak> , no to wtedy już sie nie powstrzymałem i dostał "tube", kopyrtnął sie ale chyba dlatego że był wstawiony <aniolek2> , powstrzymałem się z ledwością od tego żeby sobie siąść na niego <zly1> (jak mówiłem nie jestem typem gościa który szuka zwady ale nie pozwole sobie w kasze dmuchać i robić z siebie pośmiewisko), potem jeszcze go wyśmiałem i powiedziałem że ich to się bałem jak miałem 10 lat... i żeby lepiej spierd... stad i następny raz uważał komu sie wpierd... w związek.

Marta, byla zla powiedziala ze to ona decyduje kogo wybierze i ze nie trawi jak się synki o nią biją, ja na to że nie biłem się o nią bo niej jestem pewny lecz o to że już nie wytrzymałem i tzw. "Męska duma" wzięła góre nad rozsądkiem i że tez nie jestem zadowolony z takiego rozwiązania, ale widocznie tak musiało być.

Była jeszcze przez jakąś godzine taka az wkoncu jej przeszlo (myśle że była nawet troche zadowolona) i potem bylo tylko lepiej <aniolek2>

P.S. Koledzy nie przyjechali <pijak>
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 02 sty 2006, 23:15

Przeczytalem post jednym tchem :] Elektryzujący ;P
Max pisze:powiedziala ze to ona decyduje kogo wybierze

A to mnie najbardziej zastanowiło
<pijak>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 03 sty 2006, 06:35

Max pisze:powiedziala ze to ona decyduje kogo wybierze

chodziło jej o to ze mnie jest ze mna bo mnie kocha a on by w tym związku nic nie zepsuł.

Ale sami wiecie jak to jest, przezorny zawsze ubezpieczony.
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''



Wergiliusz
illusion
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:21
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: illusion » 03 sty 2006, 22:24

szacuneczek <aniolek2>

A kiedy jeszcze raz wejdzie w wasz zwiazek, zaj*b mu z laka <belt1> . Zawsze najgorszy jest pierwszy raz <obcalowany>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 sty 2006, 12:13

Mia pisze:

ja bym mu dala po pysku jakbym byla facetem
jakby sie jakas panna do mojego faceta przystawiala tez bym jej wpieprzyla a co
najwidoczniej koles nie wie gdzie jest jego miejsca, a Twoja dziewczyna tez jakaos mala stanowcza jest bo mogla by po prostu powiedziec sp******* i to by chyba zalatwilo sprawe.. ale rozumiem ze jej zalezy na dobrych ukladach w nowej szkole.

Ot i koleżanka moje zdanie wyraziła.. :D <browar>

[ Dodano: 2006-01-04, 12:14 ]
lol nalezy zauważyć że ja jestem factem ktorym mia zakłada że gdyby była ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Shac
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 05 sty 2006, 10:36
Skąd: Mazovia
Płeć:

Postautor: Shac » 05 sty 2006, 12:24

A ja mam sposób na takich ludzi... Moja dziewczyna jest bardzo atrakcyjną dziewczyną, ładna blondyneczka, bardzo zgrabna, 90-61-88, 165cm wzrostu, 51kg wagi. Wielu facetów już do niej "świrowało" przez te 13 miesięcy naszego związku. Z okazji 6 miesięcy naszej miłości sprawiliśmy sobie prezent - kupiliśmy sobie nawzajem obrączki, które od tej pory nieustannie nosimy. Teraz już jest całkowity spokój, bo moja Misia, jak tylko ktoś zaczyna się do niej podwalać, pokazuje rączkę z obrączką i mówi "Sorry, zajęta!". Ona jest taka kochana i wierna, nie mam żadnych wątpliwości, że mnie nie zdradzi. Tym bardziej, że na każdym kroku powtarza mi "Jesteś miłością mojego życia, moim wymarzonym mężczyzną..." I jak tu jej nie wierzyć?

A temat "łomotu typu wpier**l" - nie warto zniżać się do jego poziomu! Koleś najwyraźniej jest ZEREM, bo który porządny facet stosuje siłę w zdobywaniu dziewczyny?! No chyba, że jest neandertalem i wciąż żyje w epoce kamienia łupanego... A Twoja Dziewczyna mogłaby mu wprost opowiedzieć bajkę o wężu! (SSSSSSSpie...!)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 05 sty 2006, 12:32

Max pisze:poszłem za radą Teda tylko inteligentnie

Poszles bardzo inteligentnie <hahaha>

A tak ogolnie odnosnie tematu, to to jest we wlasnej gestii dziewczyny, zeby natarczywego faceta olac badz zniechecic. Ja tak zawsze robie i nikt nie musi za mnie tego rozwiazywac. Jesli brak jej checi, to juz cos nietak...
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 05 sty 2006, 12:37

"Jesteś miłością mojego życia, moim wymarzonym mężczyzną..."

Szczęściarz :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 05 sty 2006, 13:10

Max <browar>

Swoją drogą nie masz pojęcia jak Ci zazdroszcze takiej sytuacji..w tych czasach..kiedy kobiety tak się usamodzielniły tak ciężko jest poczuć przy Nich...że jest się mężczyzną :(
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 05 sty 2006, 13:21

Orbital, tak między nami, to im się tylko wydaje że się usamodzielniły :) Starają się nie okazywać swojej aprobaty dla nas, mężczyzn aby udowodnić swoją "siłę", niezależność. Przychodzą jednak momenty, w których są jak bezbronne dziewczynki :) [oj, oberwie mi się za ten post ;-) ]
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Shac
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 05 sty 2006, 10:36
Skąd: Mazovia
Płeć:

Postautor: Shac » 05 sty 2006, 13:55

Ciekawski pisze:[oj, oberwie mi się za ten post ;-) ]


Nie, no bądź mężczyzną i pokaż że masz cohones!!! Wolność słowa, kobiety.. pozwolicie? <aniolek2>
(-(-_(-_-(-_-)-_-)_-)-)
Jest nas wielu...
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 05 sty 2006, 18:23

sophie pisze:A tak ogolnie odnosnie tematu, to to jest we wlasnej gestii dziewczyny, zeby natarczywego faceta olac badz zniechecic. Ja tak zawsze robie i nikt nie musi za mnie tego rozwiazywac. Jesli brak jej checi, to juz cos nietak...



Mi nie chodzilo o zdobycie jej, bo ją już mam, ale o to w jaki sposób się do mnie odezwał i mnie potraktował i tyle...
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''



Wergiliusz
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 05 sty 2006, 18:30

A mi nie chodzi o zdobywanie. Tylko o to, ze dziewczyna sama juz na poczatku powinna go utemperowac, zanim zaczely sie wieksze jazdy.

Sam pisałeś, że:
Max pisze:Ona mu zakomunikowała że jest zakochana i go spławiła.
Jednak jak widac, za slabo to zrobila. W najgorszym przypadku powinna mu powiedziec "spier***" albo dac mu z liscia - mi niedawno malo brakowalo, a bym natreta tak potraktowala. Ale bojki miedzy toba i nim niczego nie rozwiaza...
Awatar użytkownika
MacioR
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 23 gru 2005, 22:01
Skąd: ze Szwecjii
Płeć:

q

Postautor: MacioR » 05 sty 2006, 18:49

Nooo jak jestes meszczyzna to go pobij tak ze gnoj nie bezdie mogl chodzic, odechce mu sie prowokacjiii.., tez tak kiedys mialem, tylko ze z tego sie prawdziwa wojna gangow zrobila 8) . Spotkalem tego, co ja zaczepial, musze przyznac ze nie bylo lekko(gosc byl z afganistanu, wiec mial noze i takie tam...)ale dalem rade, bez zadnych katan czy kastetow po prostu piesci, a ze gosc mial 175cm wzrostu(ja mam 188)to bez zadnych problemow powalilem go.... Potem dziewczyna opatrywala mi rany i mowila, ze jestem taki odwazny, ze o nia walczylem....., moze to i nie madre rozwiazanie ale czasem nie ma wyjscia :>
Do góry głowa
czlowiek żyj przyszłością co było nie wróci
odetchnij z radością...
"Jestem" -HEMP GRU-
Obrazek
Awatar użytkownika
Shac
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 05 sty 2006, 10:36
Skąd: Mazovia
Płeć:

Postautor: Shac » 05 sty 2006, 21:40

Taa... wojna gangów to realizm! Ale po co narażać się na coś takiego? To dziewczyna powinna PORZĄDNIE spławić tego natręta, bo jeśli tego nie zrobiła do tej pory, to widać tak nie do końca jej to przeszkadza!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 05 sty 2006, 22:46

Shac pisze:To dziewczyna powinna PORZĄDNIE spławić tego natręta, bo jeśli tego nie zrobiła do tej pory, to widać tak nie do końca jej to przeszkadza!


O tym wlasnie wczesniej mowilam
<browar>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości