Jak poznac to, ze chlopakowi zalezy na dziewczynie?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

KAMILKA

Jak poznac to, ze chlopakowi zalezy na dziewczynie?

Postautor: KAMILKA » 13 sty 2004, 08:45

Jak można zauważyć że chłopakowi zaczyna zależeć na dziewczynie ? To znaczy jak to się niby objawia, tymbardziej że jest osobą nieśmiałą ? :568:
Smoke

Postautor: Smoke » 13 sty 2004, 12:30

to niejest takie proste.......w towarzystwie taki chlopak bedzie caly czas ciebie obserwowal i raczej na tym sie skonczy chyba ze nieprzejmiesz inicjatywy........z niesmialymi osobami najlepiej sie rozmawia na osobnosci otwieraja sie latwiej i jesli dobrze to rozegrasz gdy chlopak poczuje sie pewnie sam zacznie dawac Tobie do zrozumienia ze mu sie podobasz.Jedyne czego potrzebujecie to czasu spedzonego razem w miejscu niepublicznym gdzies gdzie nikt wam neprzeszkodzi gdzies gdzie niebedziecie si emieli czego krepowac i nikt was nieuslyszy w takim miejscu chlopak sie otworzy po 3 spotkaniach bedzie juz zupelnie inaczej.
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 13 sty 2004, 13:51

zgadzam sie na pewno bedzie caly czas na ciebie spogladac a jak ty na niego spojrzysz to odrazu wzrok odwroci w inna strone bedzie staral sie dowiedizec od twoich znajomych albo swoich czy masz chlopaka co lubisz robic i itp.Jesli chodzi o niesmialych chlopakow to tak jak powiedzial smoke on musi sie najpierw otworzyc pogadac sam na sam jak juz zrobi ten 1 krok to potem sie rozkrecui i bedzie mu latwiej dlatego uwazam ze jak dziewczyna widzi ze wpadla w oko jakiemus chlopakowi i on tez sie jej podoba ale widzi rowniez ze on jest niesmiala to ona powinna zrobic ten 1 krok ,zagadac do niego a potem to juz bedzie z gorki dla niego
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 sty 2004, 01:13

więc:


- patrzy się na nią
- mówi jej jakieś komplementy
- szuka jakiegoś dotyku

trudno opisać bo każdy robi to inaczej....

Ps: jak jest nieśmiały, to przejmij inicjatywę.
Awatar użytkownika
DJ Acid Bunny
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2004, 20:17
Płeć:

Postautor: DJ Acid Bunny » 24 sty 2004, 20:35

Po pierwsze to chciałem wszystkich powitać bardzo serdecznie,ponieważ jest to mój pierwszy topic na tym forum.
A co do tematu.
To nieśmiali faceci nie patrzą na każdy swój ruch,każdą rzecz jaką zrobią analizują,czy przypadkiem nie popełnili gafy,itd.
Żadko się zdaża że taki facet podejdzie do dziewczyny i zacznie z nią rozmawiać,a już na pewno nie w towarzystwie!No chyba że powie sobie,hmm...np.:muszę to zrobić!!!
To prawda,że taki człowiek otwiera się bardziej w sytuacjach,w których czuje się pewnie.To mogą być miejsca publiczne,ale warunek jest taki,że poczuje się on pewnie w tym miejscu.
Zgadzam się z moimi przedrozmówcami,że to ty musisz przejąć inicjatywę!Innej rady na to nie ma,no chyba że powie sobie "muszę to zrobić",ale należy pamiętać,że wtedy może z siebie zrobić głópka,sorry za wyrażenie.
Acha...poznać czy jest tobą zainteresowany możesz tylko wtedy,kiedy z nim będziesz rozmawiać,w miejscu,w którym on będzie czuł się pewnie.Inaczej może on dawać sygnały mylne,w tą,czy inną stronę.

Powodzenia...[/b]
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 24 sty 2004, 20:39

Bądz cierpliwa, jak coś tam, jest to na pewno wcześniej czy później wyjdzie. Tylko oby nie za późno :wink:
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 28 lip 2004, 23:39

Gdyby mi sie dziewczyna podobała to bym się często na nia patrzył i bardzo ważne - na pewno bym się do niej uśmiechał:-)
Awatar użytkownika
Yoda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2004, 22:48
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Yoda » 30 lip 2004, 22:03

No więc jeśli chodzi o mnie, a uważam się za osobę nieśmiałą jeśli chodzi o wyrażanie uczuć (bo z nawiązanie kontaktu nie mam problemów - dziwny jestem, nie?) to przede wszystkim patrzę na nią, a w momencie kiedy na mnie spojrzy - odwracam się :P . No chyba, że bardzo mi się podoba to nawet jej w oczy spojrzę :D. No i staram się przebywać w jej pobliżu.

P.S. Meine first post :568:
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 lis 2004, 23:00

Ktoś nieśmiały okazuje to gestami np. dotyka tak jak napisaliście obserwuje i przedewszystkim zachowuje się nie nagannie. Punktualność i te sprawy. Stara się to okazać wszystkim czym mogło by sprawić tej drudiej osobie przyjemność.

W moim przypadku jak byłem dużo młodszy dla osoby której dażyłem sympatią i na niej mi zależało niegdy nie urywałem kontaktu dłużej niż 24 godziny.

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 28 lis 2004, 15:40

Po co odpowiadasz na takie stare posty? Przecież ona i tak już tego nie przeczyta, a problem już się na pewno dawno rozwiązał...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 28 lis 2004, 17:34

Sory może jestem nie świeży ale takie posty nie czyta tylko ona sam zobacz na ilość wyświetleń :)
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 29 lis 2004, 01:08

Sory może jestem nie świeży ale takie posty nie czyta tylko ona sam zobacz na ilość wyświetleń


zgadzam się ja również przeglądam różne posty, stare i nowe. później jak ktoś ma taki sam problem to nie może napisać nowego postu na ten sam temat tylko szuka w starych i czyta innych wypowiedzi. więc nie ważne czy odpowiada sie na stary czy na nowy post bo nie zawsze odpowiedż pomoże tylko tej osobie co ten post napisała.
Awatar użytkownika
Roza_Ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2004, 23:18
Skąd: dolny slask
Płeć:

Postautor: Roza_Ja » 29 lis 2004, 22:31

powiem Ci ze jesli jestes gaduła to ciężko jest byc z kims małomównym ,a w dodatku skrytym ,jesli pragniesz ciepła serca i czułości On Ci nie da TEGO :-( jedynie na swoj sposob .............. cięzko sie dogadac np Bliźniętom z Lwem .......... to tragedia ...... zobacz na horoskop wtedy podpowie Ci jakim jest osobnikiem Twoj wybrany ............. to troszke ci ułatwi kontakt ...... pamiętaj nie każdy facet jest wylewny i obdarza kobiete słodkimi słówkami to nasz pobożne życzenie, zatem sama zobaczysz kiedy mu na tobie zależy pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 lis 2004, 22:38 przez Roza_Ja, łącznie zmieniany 1 raz.
I tylko w głębi niczym wieczny plomyk tli sie nieład serca......
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 29 lis 2004, 22:37

Ja tam nie wierze w horoskopy. Moj i mojej partnerki mowi ze nigdy w zyciu sie nie dogadamy , a jakos zyjemy sobie juz grubo ponad rok i jakos leci... :)
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Postautor: Bartek22 » 29 lis 2004, 22:41

Moze napisze co ja robie zeby pokazać ,ze zalezy mi na mojej sympatii...

- mówie jej ,że mi na niej bardzo zależy
- mówie jej ,że jest dla mnie najważniejsza na świecie
- często się pytam jak sie czuje ( niby nic,ale jednak kobiety potrafia to docenic )
- wychodze po nią wieczorami na przystanek ( niby nic,ale jednak kobiety potrafia to docenic )
- dzwonie, pisze, puszczam sygnały, żeby wiedziała jak jest dla mnie ważna i ,że mysle o niej...
- staram się spędzać z nią jak najwięcej czasu ( chociaż czasami to niemożliwe...:-( )
- kupuję jej różyczki ( zawsze pojawia się duży uśmiech :-) )
- mówie jej co mi leży na sercu...
- staram się jej pokazać ,że moge dać jej taką miłość o której marzyła
- staram się być czuły, opiekuńczy i ciepły...
- nie naciskam, jesli chodzi o sprawy związane z seksem...
- po prostu staram się jej pokazac ,że jest dla mnie całym światem....
Awatar użytkownika
Roza_Ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2004, 23:18
Skąd: dolny slask
Płeć:

Postautor: Roza_Ja » 29 lis 2004, 22:42

tak ci sie wydaje ... a jednak ma to swoja wymowność z horoskopu mozna sie dowiedziec jaka ma nature ten drugi osobnik ,co czasami nam pomaga i ułatwia kontakt ........... Lew i Bliznięta tez nie powinny byc razem ............................ ;(
I tylko w głębi niczym wieczny plomyk tli sie nieład serca......
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Postautor: Bartek22 » 29 lis 2004, 22:46

Roza_Ja pisze:Bartek niezły jestes :) to brzmi jak oferta matrymonialna :).................. cholera z kąd ty to umiesz ;-(


Wiesz Roza, moze ja po prostu dojrzałem...Dojrzalem do tego ,żeby naprawde obdarzyc drugą osobę miłościa...i do tego, żeby oddać jej całe swoje serce...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 29 lis 2004, 23:22

Hmmm ja jestem Waga a ona Bliżnięta i wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku.


Kurcze ja dostałem upomnienie za pisanie posta jednego za drugim domagam się sprawiedliwości :562:
Roza ja a stawiasz tarota ?? przez gadu gadu :D bo bym skożystał .
Lubię patrzeć w horoskopy a zwłaszcza w takiej gazecie Angora sprawdza się w 80%.

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Roza_Ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2004, 23:18
Skąd: dolny slask
Płeć:

Postautor: Roza_Ja » 29 lis 2004, 23:31

Bartek to świetnie ze jestes własnie taki bo to sie ceni , tylko ostrzegam ........... nie kazda jest tego warta obys sie nie musiał przekonac ...............................................






..Nie nie stawiam Tarota ............... sam poszukaj horoskopu to proste , i nie kpij ze mnie bo daleko ci do mnie :> nie po to jest to miejsce ............
I tylko w głębi niczym wieczny plomyk tli sie nieład serca......
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 29 lis 2004, 23:35

Oceniasz kogoś kogo nieznasz przez neta a to najgorsze co możesz zrobić .
Ale ok....
Nie sprowokujesz mnie jestem Kurturalny. :D

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Re: Jak poznac to, ze chlopakowi zalezy na dziewczynie?

Postautor: mariusz » 30 lis 2004, 06:55

KAMILKA pisze:Jak można zauważyć że chłopakowi zaczyna zależeć na dziewczynie ?


Tak samo jak poznac można ze dziewczynie zaczyna podobać się jakiś chłopak.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lis 2004, 08:18

Kamilka pisze:Jak można zauważyć że chłopakowi zaczyna zależeć na dziewczynie ?

mariusz pisze:Tak samo jak poznac można ze dziewczynie zaczyna podobać się jakiś chłopak.

Niezupełnie. Dziewczyny mimo wszystko inaczej okazują takie rzeczy.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 02 gru 2004, 09:29

najlepiej samemu okazac she nam na kims zaleshy i zobaczyc czy to jest odwzajemnone :P
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 18 lut 2006, 23:12

no a co jak ten chłopak i tadziewczyna sie juz troche znaja? :> to jak on wtey na nia patrzy? jak moze sie wtedy zachowywac gdy ona mu sie podoba? albo gdy chce rozwinac te znajomosc? :(
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 19 lut 2006, 02:39

Wystarczy spojrzec na rozporek, jak ma czym sie pochwalic to wszystko jasne. <diabel>
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 19 lut 2006, 10:56

to co?;>
to jak tylko się dziewczyna podoba z urody, nie koniecznie pociąga to tez staje? :>
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 19 lut 2006, 11:18

paddy pisze:to co?;>
to jak tylko się dziewczyna podoba z urody, nie koniecznie pociąga to tez staje? :>


Zalezy jaki chlopak, ale zareczam ,ze u duzej czesci :>
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 11:20

miś pisze:Wystarczy spojrzec na rozporek

Przepraszam, ale czy pionowa postawa wodza musi oznaczać, że facetowi zależy na kobiecie? To może jedynie oznaczać, że na Niego działa, że Go pociąga. A to nie zawsze ma ze sobą wiele wspólnego.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 19 lut 2006, 11:23

Wystarczy spojrzec na rozporek, jak ma czym sie pochwalic to wszystko jasne


bez jaj, chyba mylisz 2 pojecia...
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 19 lut 2006, 11:24

no wiec jak sie taki facet zachowuje :( co mówi, jaki jest jego stosunek do dziewczyny :/ czy ktos to potrafi określić?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości