Pytanie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

chlopak

Pytanie

Postautor: chlopak » 21 lut 2004, 20:02

Mam takie pytanie: ile czasu zyja plemniki ??Chodzi mi o to, ze jesli mam troche spermy na palcu, mija jakies 10-15 minut i zaczynam piescic tym palcem moja dziewczyne, to czy jest mozliwe ze ona zajdzie przez to w ciaze?

Zaznaczam, ze pytanie jest czysto teoretyczne. Jeszcze tego nigdy nie robilem z moja dziewczyna. A pytam z ciekawosci.

Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 20:04

Zalezy to od temperatury. Jak bedzie -200 albo +60 to padna od razu :twisted:
Ale tak na serio - mysle ze te 20 minut przezyja bez problemu. Lepiej paluszek wytrzec, umyc lub oblizac :twisted:
chlopak

Postautor: chlopak » 21 lut 2004, 20:07

Maverick, chodzi mi o temperatury pokojowe :)
Nie mam zamiaru tego robic z dziewczyna na antarktydzie :lol:
haha
dzieki za odp.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 20:09

Kto to tam wie gdzie sie to bedzie robic :twisted:
No mysle ze 20 minut powinny wytrzymac w przedziale temperatur 0-30 :twisted: A poza tym niektorzy temperature pokojowa maja minus 30 :twisted: Widzialem na Discovery
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 21 lut 2004, 20:17

ostatnio szukałam tej informacji bo sprzeczalam sie z moim chlopakiem i w ktorym sserwisie internetowym bylo napisane ze od 1-2h nie wiem ile w tym jest prawdy moj chlopak upiera sie ze jest to nie wiecej niz 15 min. I w dalszym ciagu spor jest nierozstrzygniety. Moze ktos tutaj bedzie mial lepsze informacje.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 20:18

A ja nie wiem co szkodzi ten palec w cos wytrzec. I nie bedzie problemu.
chlopak

Postautor: chlopak » 21 lut 2004, 20:20

Maverick, ja pytam tak na przyszlosc :)
Chcialbym wiedziec na takie tematy naprawde duzo, zeby wszystko bylo dobrze i zeby uniknac jakiejkolwiek wpadki .
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 21 lut 2004, 20:21

Zauwaz ze pytanie nie jest co zrobic z palcem ktory jest umazany sperma tylko ile zyja plemniki w warunkach pokojowych.
oczywiste jest ze palec mozna wytrzec chociazby w koldre choc i to ci nie da gwaracji ze nie ma tam juz plemnikow
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 20:26

Zeby uniknac wpadki... To przyjmij ze zyja 3 dni i ze trzeba palec umyc lub wytrzec to nie bedzie wpadki :twisted:
Tak jest wg mnie najlepiej... Ale te 1-2 godzin co sarah napisala wydaja mi sie wiarygodne.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 20:32

"Plemnik (łac. spermium) jest dojrzałą męską komórką płciową. Składa się z trzech zasadniczych części: głowy, szyjki i witki (wstawki). Podczas ejakulacji z cewki moczowej mężczyzny zostaje wyrzuconych około 300 milionów plemników. Wtedy, kiedy wytrysk nasienia jest w pochwie kobiety z tych 300. milionów tylko kilkaset dostaje się przez jajowód do powierzchni jajnika. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w procesie zapłodnienia bierze udział tylko jeden procent wszystkich plemników. Pozostałe mają do spełnienia inne zadania. Część z nich oczyszcza cewkę moczową i jajowód z substancji toksycznych, inne blokują śluz szyjkowy, jeszcze inne niszczą plemniki innego mężczyzny.
Długość życia plemnika zależy od odczynu środowiska i temperatury otoczenia. W środowisku zasadowym żyje dłużej niż w kwaśnym. W pochwie jest środowisko kwaśne i plemnik żyje tu do 2 godzin. W szyjce macicy jest środowisko zasadowe i tu życie plemnika wynosi 48 godzin, w jamie macicy do 25 godzin, a w jajowodzie do 48 godzin. Poza organizmem plemnik żyje do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego żywotność wzrasta do 70 godzin. Jeżeli plemniki dostaną się w okolice wejścia do pochwy, to w sprzyjających okolicznościach, np. kobieta jest w fazie owulacji, istnieje możliwość zapłodnienia."

Wystarczylo poszukac w google...
chlopak

Postautor: chlopak » 21 lut 2004, 20:35

Wlasnie Sarah, to co napisalas, tez mnie dreczylo. Czy jak sie wytrze ten palec np. w koldre, albo w chusteczke, to czy na tym palcu nadal sa jakies (chocby znikome) ilosci plemnikow?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 21 lut 2004, 20:41

oczywiscie ze moga byc recznik czy husteczka maja bardzo nierowna powierzchnie z wielkimi otworami w porownaniu z wielkoscia plemnika wiec na pewno nie usuniesz ich wszytskich, zwlaszcza ze jest ich tak duzo. A jezeli to do ciebie nie przemawia to na pewno przekona cie ze moga zostac pod paznokciem albo w okolicach skórek kolo paznokcia a stamtad nielatwo brud jest usunac a co dopiero mowa o plemnikach.
Inna sprawa ze znikoma szansa ze te plemniki przejda taki kawał drogi w ogóle i ze jeszcze akurat te beda zdolne do zaplodnienia. Prawdopodobienstwo jest bardzo male aczkolwiek jak ktos ma wyjatkowego pecha ... :twisted:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 20:50

No to niech dziewczyna possa paluszek to pewnie zostanie ich jeszcze mniej :twisted:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lut 2004, 20:59

Alez sie tu usmiałem , ale to dobrze , dlaczego by nie , poczucie humoru to dobra cecha .
uwierzcie mi nie tak łatwo zapłodnić kobietę , wiec skąd takie tematy i rozwazania sie biorą wsrud młodych , ale tez jak sie ma pecha to i w drewnianym kosciołku cegła nam na głowe spadnie , wiec ?????
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chlopak

Postautor: chlopak » 21 lut 2004, 21:09

do krzysia: po prostu chce wiedziec na takie tematy jak najwiecej ! to chyba dobrze nieprawdaz? i to chyba dobrze, ze sie tym interesuje. Przynajmniej wedlug mnie :roll:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 21 lut 2004, 21:15

Ja uwazam ten temat za czysto teoretyczny jedynie i tez dlatego podkreslilam ze jest znikoma szansa zeby w ten sposob zaplodnic kobiete. Zwlaszcza ze niektorzy probuja wiele miesiecy zanim sie uda. Ale tak jak mowilam jak ktos ma wyjatkowego pecha... :twisted:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 21:23

Oczywiscie ze dobrze, tylko ze jesli chodzi o tego typu konkrety to lepiej poszukac wiadomosci na jakichs portalach i serwisach. Mi znalezienie zajelo minute...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lut 2004, 21:36

chlopak pisze:do krzysia: po prostu chce wiedziec na takie tematy jak najwiecej ! to chyba dobrze nieprawdaz? i to chyba dobrze, ze sie tym interesuje. Przynajmniej wedlug mnie :roll:


alez ja nie mam Ci tego za złe i nie z twego postu sie smiałem , a z tonu w jaki ci odpowiadają , kto pyta - nie bładzi ,cokolwiek by to było za pytanie ?!
Czy ja czasem pisze po hindusku , ze mnie tak zle odbieracie ???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 22:35

Ja Cie odebralem dobrze :)
A ze odpowiedz na pytanie zostala udzielona i topic sie wyczerpal to zamykam.
Pozdrawiam

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 486 gości