hormony po plastrach

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Slonkopiotrusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2006, 11:36
Skąd: internet
Płeć:

hormony po plastrach

Postautor: Slonkopiotrusia » 05 paź 2006, 07:37

wiem ze ten temat byl juz pewnie poruszany, ale jakos nie moge go znalezc. nie stosuje plastrow evra od jakichs 2 tygodni, na poczatku bylo ok ale teraz, gdy moju chlopak jeszcze wyjechal i widze go tylko raz na jakis czas tak okropnie sie czuje, czepiam o wszystko, nie moge jesc, pic... wydaje mi sie ze to zwiazane z hormonami, caly czas placze, jak zazywam ziolowe tabletki uspokajajace to jest lepiej a tak to nawet nie moge isc do szkoly. czy myslicie ze to minie bez pomocy specjalisty?? jesli nie to do jakiego lekarza isc?? ginekologa, psychologa czy moze psychiatry?? prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 05 paź 2006, 07:56

Nie ten dzial.

Jezeli plastry Evra stosowalas w wieku 12 lat to ja nie wiem co ma ci pomoc szczerze mowiac <boje_sie>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Slonkopiotrusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2006, 11:36
Skąd: internet
Płeć:

BLAD!!

Postautor: Slonkopiotrusia » 05 paź 2006, 08:00

NIE MAM 12 LAT... ZUPELNIE NIE WIEM DLACZEGO PISZE ZE 12 :/ SORRY!! COS MI SIE POKRECILO!! ALE Z TYMI HORMONAMI TO POWAZNA SPRAWA WIEC POMOZCIE!!
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 05 paź 2006, 08:03

Do ginekologa najlepiej to powie ci co jest nie tak. Po prostu hormony musza wrocic do normy. Na ulotce powinny byc skutki uboczne odstawiania.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Slonkopiotrusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2006, 11:36
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: Slonkopiotrusia » 05 paź 2006, 08:07

ehh... na ulotce pisze tylko co jest gdy sie zamieni tabletki na plastry, ale nic o odstawieniu plastrow. ale dzieki. kurde... te plastry calkowicie przeprogramowuja organizm... nie orientujesz sie jak dlugo moze trwac takie moje okropne samopoczucie?? ()tydzien, miesiac, rok, do konca zycia?? )
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 05 paź 2006, 08:12

Obstawiam na gora miesiac ale zapytac sie lekarza powinnas skoro jest ci z tym tak zle :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Slonkopiotrusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2006, 11:36
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: Slonkopiotrusia » 05 paź 2006, 08:21

bardzo dziekuje.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 05 paź 2006, 08:28

nie ma za co :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości