jaki rozmiar... :|

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
hudya
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2006, 17:27
Skąd: ...
Płeć:

jaki rozmiar... :|

Postautor: hudya » 29 maja 2006, 18:14

Gdy ostatnio chcialesmy sie kochać z moim chlopakiem...okazalo sie żę prezerwatywa nie chce wejść...moim skromnym zdaniem jego penis az taki wielgachny to nie jest...i szukaliśmy innego powodu dla którego prezerwatywa nie chciała wejść...moj chlopak był wystarczająco podniecony no i penis był w trakcie wzwodu...więc nie wiem czemu tak wyszło,wcześniej ten rozmiar pasował...a tak nam sie atmosferka troche popsuła gdy próbowaliśmy założyć tą gumkę <zalamka> i i tak nic z tego potem nie było...czy to możliwe że raz podczas wzwodu jego penis jest yyy "normalnej wielkości" (czyt. jak zwykle podczas wzwodu) a raz staje sie taki żę nie można włożyć prezerwatywy...???
Keep on smiling :))
userman

Postautor: userman » 29 maja 2006, 19:09

mozliwe ?? wzwod wzwodowi nie rowny :) moze teraz byl bardziej podniecony niz zwykle? moze w czasie produkcji gumki cos ie spsulo w maszynie produkcyjnej :) chociaz w tom watpie i wyp[rodukowala mniejsze albo po prostu przytyl tam :) innych pomyslow nie mam ;(
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 29 maja 2006, 19:20

hehehe nie no chyba az tak wiekszy nie był :) moze probowaliscie Ja załozyc odwrotnie hehe i sie nie chciala nasowac :)
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 29 maja 2006, 19:24

Jeżeli prezerwatywa nie chce się rozwinąć, to zazwyczaj powód jest jeden:

próbuje się ją rozwijać po nałożeniu "nie w tą stronę" (czyli została nałożona tak, że ta część "zrolowana" jest wewnątrz a nie na "zewnątrz").

Jeżeli zaś facet naprawdę jest "duży" (w stylu dużo ponad 17cm długości i/lub ponad 15cm obwodu) to polecam serię XXL firmy Unimil.

Ja sam jestem "dość duży", ale bez problemu nałożę standardowego Durex-a... co najwyżej trochę problemów będzie z nałożeniem go na żołądź i początkową fazą rozwijania, gdzie bedzie się musiał trochę rozszerzyć. Ale po minięciu żołędzi wszystko idzie już łatwo.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
manter
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:18
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: manter » 29 maja 2006, 20:49

Kubek pisze:Jeżeli zaś facet naprawdę jest "duży" (w stylu dużo ponad 17cm długości i/lub ponad 15cm obwodu) to polecam serię XXL firmy Unimil.

mysle ze to wlasnie obwod ma tutaj znaczenie. sam miewam problemy z zalozeniem normalego rozmiaru mimo ze tych 15cm w obwodzie nie mam, xxl w moim przypadku pomoglo..
Awatar użytkownika
hudya
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2006, 17:27
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: hudya » 29 maja 2006, 22:16

dzięki bardzo :) w każdym razie widze ze to problem do rozwiazania :) mysle że 15 cm w obwodzie to on nie ma...może prezerwatywa byla założona złą stroną - w takich momentach łatwo się zapomnieć <aniolek>
Keep on smiling :))
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 cze 2006, 22:11

Kubek pisze:to polecam serię XXL firmy Unimil.

prezerwatywy XXL zostaly wymyslone dla Waszego dowartosciowania ;P
hudya, czasem warto zapalic swiatlo podczas uprawiania milosci ;P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 01 cze 2006, 22:50

Wstreciucha pisze:
Kubek pisze:to polecam serię XXL firmy Unimil.

prezerwatywy XXL zostaly wymyslone dla Waszego dowartosciowania ;P

Eee- istnieją członki, które niejedną kobietę przyprawiłyby o zdumienie...
...inna sprawa, że poza nie zawsze wystarczającą długością, to raczej nikt nie powinien mieć problemów z nałożeniem standardowej gumki, jeżeli chodzi o jej średnicę... co najwyżej będzie trochę "opięta"
Wstreciucha pisze:hudya, czasem warto zapalic swiatlo podczas uprawiania milosci ;P

Eee- ja tam twierdzę, że zawsze warto... jeżeli nie światło, to chociaż te kilka świeczek.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 cze 2006, 22:59

Kubek pisze:Eee- istnieją członki, które niejedną kobietę przyprawiłyby o zdumienie...

zgadzam sie w calej rozciaglosci, ale co ma "piernik" do kutasa ;P ja mowie o gumkach a nie dlugosci czlonka
Kubek pisze:Eee- ja tam twierdzę, że zawsze warto... jeżeli nie światło, to chociaż te kilka świeczek.

uprawianie milosci po omacku ma swoje plusy ;P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości