DUZY biust

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Wilanka
Zaglądający
Zaglądający
Re: DUZY biust

Postautor: Wilanka » 20 mar 2017, 19:00

A ja sie cieszę z mojego mniejszego biustu :) Swojego czasu miałam ogromny problem jakim był biust w rozmiarze G! Już w gimnazjum widziałam, że pod tym względem odstaje od koleżanek bo ja miałam miseczkę D a one B.... Do tego jestem niska.... No i z czasem sie zaczęło. Cycki coraz większe, kręgosłup siadał, ciężko było na wf-ie w liceum bo biust przeszkadzał w uprawianiu sporu. Ze znalezieniem lekarza,który by sie podjął zmniejszenia też problem. Dopiero w Warszawie specjalista plastyk prof. Szychta zgodził sie wykonać u mnie zabieg pomniejszenie piersi. Powiem Wam, ze już po samym zabiegu odczułam ogromną ulgę - w sumie mój kręgosłup również. Z miseczki G zeszłam do C i to jest mega uczucie mieć mniejsze piersi :)
paulina89
Początkujący
Początkujący

Postautor: paulina89 » 04 sie 2017, 12:45

Ja mam miseczkę DD i jedynym sklepem, w którym mogę znaleźć jakiś sensowny biustonosz jest Diores. Mają stosunkowo duży wybór całkiem ładnych staników.
Awatar użytkownika
Alexa
Zaglądający
Zaglądający

Postautor: Alexa » 05 paź 2017, 14:50

ja maskuję moje piersi odzieżą, np. kurtka nadaje mi sylwetkę klepsydry.
Katrina85
Początkujący
Początkujący

Postautor: Katrina85 » 10 paź 2018, 10:57

Na szczęście trochę się pozmieniało.Ja kupuję biustonosze w moim "K" u Pani Asi ze strefy dużego biustu. Chyba jedyny sklep, w którym widziałam, jak wychodziły Panie z miseczkami większymi od moich !
Klaudia17
Początkujący
Początkujący

Postautor: Klaudia17 » 06 gru 2018, 19:38

Na miarę można też uszyć. Drogo, ale najwygodniej
Franka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Franka » 12 mar 2019, 20:55

Duży biust nie jest zły.