Przedłużanie stosunku

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Sposob na wydluzenie czasu stosunku ? ...

Postautor: tr3sor » 13 paź 2004, 04:02

.. czyz udzieli ktos kilku porad "poczatkujacemu", zapewne sa sposoby aby w jakis sposob "znieczulic" "freda" ;> by zmusic go do pracowania ciut dluzej... uprawialem juz sex kilka razy, lecz teraz mam dziewczyne ktora naprawde baaardzo mnie podnieca... i jako jedyna do tej pory doprowadzila mnie do orgazmu nawet niewyciagajac go ze spodni nieuzywajac rak itp ... niewiem czy powinienem byc tym zaklopotany... biorac pod uwage fakt iz predzej czy pozniej bede sie z nia kochal, chcial bym aby bylo do dla niej niezapomniane przezycie (jst dziewica) a chyba spalil bym sie ze wstydy gdybym doszedl niedoprowadzajac jej do orgazmu...

Dobra troche zamieszalem ;> i topic posta sugeruje iz zawarte w nim sa owe porady ;>.

Dodatkowe pytanie... czy sadzicie iz dobrym pomyslem przed jej pierwszym razem byla by mineta... (tzn pare tygodni miesiecy przed)

PS. Jesli komus zawarte w tym poscie pytania wydaje sie banalne/smieszne/glupie... NIKT doslownie niezmusza was do czytania tego... niemowiac juz o komentowaniu, jesli juz hcesz odpowiadac na zawarte w nim pytania to nie drac lacha z mojej osoby ;> NIEJEST to zadna prowokacja ...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 paź 2004, 07:56

Cokolwiek Cimtu napisza , nic Ci to nie da ! albowiem kazdy jest inny , to nic iż ja nie zaspokoisz za pierwszym razem , tak zapewne bedzie , to nic , kobiety odbieraja to inaczej ! nikt nie jest super kochankiem gdy robi to pierwszy raz ! Gra wstepna jak najbardziej , minetka, jak najbardziej i inne formy pieszczenia i bawienia sie jej ciałem ,,, jak najbardziej ,, reszta sama wyjdzie , czy też dobrze czy tez zle , patrząc na to z Twego punktu widzenia , to sie nie przejmuj , nikomu nie wychodzi tak jak by chciał za pierwszym razem , wiec dlaczego Tobie ma wyjsc ???? takie zycie ! ale z biegiem czasu nauczysz sie wszystkiego , do wszystkiego sam dojdziesz .Wkazdym razie nie licz na to ze dostanie orgazmu podczas pierwszego stoaunku ! to zaś ze go nie dostanie ...to normalka , ze tak powiem ! I minetke mozesz jej robic dziennie !! a nie na pare tygodni , miesiecy ,przed !! jak piszesz , jak tylko sie zgodzi to i kilka razy dziennie :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 13 paź 2004, 10:11

wiele stresu w Twojej wypowiedzi i to zupełnie niepotrzebnie, jesli Wam na sobie zalezy nie bedzie to mialo dla niej znaczenia czy Ty po 3 czy 22 ruchach skonczysz, wszystko przyjdzie z czasem...

a jesli chodzi o minetke, to jasne, ze nie ma zadnych przeciwskazan tak jak i petting


zycze powowdzenia i naprawde nie warto sie tak przejmowac :564:
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 13 paź 2004, 11:31

Hmmm... niby wszystko fajnie ;>, ale jednak... kazdy miesien ludzkiego ciala da sie wycwiczyc... wiekszosc odruchow wrodzonych da sie wyeliminowac lub ograniczyc... to niby dlaczego niedalo by sie w jakis sposob wycwiczyc wlasnego freda ;>. Prawdopodobnie z czasem staje sie on mniej "delikatny" przez co dluzej trzeba nim pomachac ... :). No coz poszukam jeszcze troszke moze cos znajde ;> jak nieznajde zastosuje sie do waszych rad ;]. A od teraz przynajmniej moge sie nieprzejmowac :D
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 13 paź 2004, 18:54

Trenin Trening i sam dojedziesz to najlepszego dla siebie sposobu odpowiedniej pozycji i w ogóle opracujesz swoja strategie :568:
we'll fight, we'll bleed.
Don't try to come to preach over us and
over me, we're children of decadence,
we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,
we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 14 paź 2004, 02:15

Trening trening ... a metody treningu bez sexu prosze ... :D. To ze z czasem dojde do wszystkie wiem !. Mi niechodzi o sam problem technik sexualnych i wprawy. A o zloty srodek na zrobienie z mojego fumfla "twardszego" zawodnika ... Bo przy mojej aktualnej kobiecie wystarczy byle musniecie z jej strony z on z glebokiego snu potrafi zerwac sie na rowne nogi ... i jak ja takim mieczakiem mam dluzej popracowac ? jeszcze troche i bede bal sie ze ledwo zobaczy ja naga i juz bedzie mial dosc ... :P.

Jak znieczulic ten kawal "cial jamistych" ! aaa :P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 paź 2004, 07:22

A co Ci to przeszkadza? Jak za szybko skonczysz to od razu robcie to jeszcze raz. Wtedy minie troszke czasu zanim skonczysz po raz drugi.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 14 paź 2004, 08:31

Szczerze mowiac ... to ja chyba na sile problemu szukam ;>, niemoja wina dzieciak jeszcze jestem :P i chcial bym zeby wszystko bylo ladne slicznie idealnie ;> chodz zdaje sobie sprawe ze jest to prawie ze niemozliwe ;>... pozatym jeszcze troszke czasu minie zanim do tego dojdzie :O. Ooo i tu przypomina mi sie kilka postow ;> niechce cytowac ;> bo chodzilo w nich u zupelnie rozne sprawy ale w kazdym wychwicilem iz para zaplanowala sobie kiedy przezyja swoj pierwszy raz... lub pierwszy raz jednej ze stron ... o.O czy to niepowinien byc pelen spontan ? :P. A jak uzytkownicy ktorzy juz sa po incicjacji to przeszli ;> wszystko bylo ladnie lsicznie zaplanowane czy nagly przyplyw energi i zadzy doprowadzil do spontanicznego zlizenia ;> ??

PS. Maverick tutaj tez istnieje maly problem ... gdyz jak narazie moja pani niebierze tabletek i niewiem czy to sie zmieni do czasu naszego pierwszego wspolzycia (? dobre slowo ? :P) a z gumkami jesli chodzi o zrobienie tego szybciutko jeszcze raz ... sciagnij wyrzuc zaloz ... atmosfere szlag trafil ... ehh ide ja wyslac do lekarza ;>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 paź 2004, 09:01

Po co do lekarza ??? nie rozumiem . po pigółki ??? daj na wstrzymanie ! jesli o to chodzi , są metody naturalne , zacznij sie im przygladać , interesować , poznawac jej ciało zapach smak , a nie bedziesz musiał nic uzywać ! :564: ale to nie jest łatwe , lecz mozliwe !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 14 paź 2004, 09:13

podchodzisz "od tyłu" do całej tej sprawy,skup się na tym że to Wasze pierwsze zbliżenie i że chcesz jej dać siebie.Czytając twoje posty mam wrażenie iż myślisz tylko o sobie...To dla dziewczyny bardzo silne przeżycie i naprawde nie będzie ona pamiętała czy dojdziesz po 5 ruchach czy po 10 a w jej pamięci zapadnie nastrój jaki stworzyliście!Popracuj nad tą stroną a freda zostaw w spokoju bo się jeszcze napracuje :P
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 14 paź 2004, 10:23

Ejj no panowie ;>, czy niezauwazyliscie ze juz od hmm jakiegos czasu (kilku postow) staram sie jedynie w jakis sposob zrobic w tym skromnym temacie mala burze mozgow ... ;> do pierwszego zblizenia i tak dojdzie za dluzszy okres czasu ... jesli chodzi o poznawanie partnerki powolutku sie poznajemy i sprawia mi to naprawde wiele przyjemnosci ... ;>. W ostatnim posciebyl maly niezrozumiany zart ;> jesli chodzi o pigulki ... po prostu zastanawiam sie czy tak niebylo by lepiej ? latwiej ? 90% meskiej czescie tego forum uwaza prezerwatywy za uciazliwe ;>... Ja wyrobionego zdania niemam :D. Jak ktos napisal jestem samolubny hmmm nie ;> przynajmniej niewydaje mi sie aby byl... staram sie poznac powolutku jej cialo... ale moj aniolek jest dosc niesmiala osobka, jesli chodzi o pieszczoty jest naprawde bardzo goraca, ale jesli chodzi o rozmowe na ten temat ... coz z tym jest ciezej. A chyba wszyscy faceci z tego co wywnioskowalem z wypowiedzi w innych postach twierdza ze trudno jest poznac cialo kobiety jesli owa kobieta niepoprowadzi nas za raczke ... Taka juz z nas tepa plec ze wszedzie trzeba prowadzic za raczke ;> (<-- Pewnie dostane za to opieprz :O)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 paź 2004, 17:06

Jak dostales orgazmu nie wyciagajac penisa ze spodni i nie dotykajac go w ogole to radzil bym isc do lekarza :) To chyba choroba juz??:) A jak to bardzo mloda dziewczyna to nie szpikuj ja hormonami bo po co.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 paź 2004, 19:39

Nigdzie nie musi chodzić , ja tez jak byłem młody tak miałem czasami , wszystko sie unormuje ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 14 paź 2004, 20:33

Wszystko sie unormoje ? :551: a ja do tej pory myslalem ze nic niejest nie w porzadku ^_^. A jesli niejest to chyba niechce zeby sie unormowalo ^_^ tak jest przyjemniej :D

Edit:

A student juz mnie do lekaza wysyla o.O no bez przesady ;> chyba mi niepowiesz ze nieda doprowadzic sie faceta do orgazmu niewyciagajac jego "nazedzia" ze spodenek ;>, haa ja to przezylem czyli sie nieda ;>. Pozatym skad wiecie jak to wygladalo ze odrazu stwierdzacie ze cos jest nie tak ;> ze trzeba do lekaza albo ze sie unormoje ? :>
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 15 paź 2004, 13:14

Ja nie powiedzialem ze sie nie da :) Ja osobiscie w zyciu nie mialem czegos takiego i nie wyobrazam sobie jak mozna dostac orgazmu bez dotykania ptaszka. Jakies jajca :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 paź 2004, 13:17

Student pisze:Ja nie powiedzialem ze sie nie da :) Ja osobiscie w zyciu nie mialem czegos takiego i nie wyobrazam sobie jak mozna dostac orgazmu bez dotykania ptaszka. Jakies jajca :)


A pewnie, że można :)
Choćby polucje nocne, to raczej u młodszych ale się zdażają.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 15 paź 2004, 16:23

I tu zostalem zle zrozumianu ... gdzie napisalem ze go niedotykala ? wspomnialem tylko ze niezostal on wyjety ze spodni i ze niedotykala go raczkami ... :P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 30 paź 2004, 10:24

hm... Ona by miala miec orgaz przy pierwszym razie ..??? hm... raczej watpliwe .... a pozatym to powtoze swoja rade .. Zbij sobie przed to bedziesz mogl dlozej :) Powodzenia
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 02 lis 2004, 22:39

ja tych ludzi nie rozumiem... jeden narzeka ze mu nie staje drugi narzeka ze staje... chyba sie powinienes cieszyc ze Twoj fredzio jest gotowy do akcji... ja z moja kobieta mam tak samo... tylko ze ona juz wie gdzie dotykac zeby moj zolnierz wstal o 4 rano i zeby mu sie chcialo... stary i to wcale nie znaczy ze szybko skonczysz...
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Czarek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 04 kwie 2004, 09:37
Skąd: Barcelona
Płeć:

Postautor: Czarek » 11 lis 2004, 21:27

Ej to można powiedzmy zrobic tak raz ja dojde ona nie potem znoof i dojdziemy razem?? to uczucie nie spadnie tak jak bym to od nowa robił??
phi
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 11 lis 2004, 22:13

panowie na tym forum nie znosza gumek
ja tam nie mam nic przeciwko
dla ciebie w sam raz powinny byc te predluzajace stosunek (durex wprowadzil ostatnio takie - unimile sa od dawna)
co prawda dla mnei wyjatkowo zagadka jest to jak ta guma jest posmarowana tym zniczulczaczem ze zniczeula tylko faceta ? bo jesli jest zwinieta jak to gumki sa zwijane to scianki wewnetrzne stykaja sie z zewnetrznymi - wiec kobiete tez znieczuli
w sumie fakt - bedzie dluzej :D :556:

ale fakt faktem - gumki nieco znieczula faceta - wkoncu cos tam mniej czuc
a panie czy w gumce dochodza dluzej czy nie to juz trzeba je zapytac ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Czarek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 04 kwie 2004, 09:37
Skąd: Barcelona
Płeć:

Postautor: Czarek » 11 lis 2004, 22:36

no ale ja bez gumki to robie.... ej prosze o rade czy da to cos ze odpoczne yte 10 minut i potem znow?? ze jakby napięcie mojej partnerki nie opadnie
phi
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 lis 2004, 18:09

Pewnie, że się da. Trzymaj Partnerkę cały czas w napięciu a i Ty szybko dojdziesz.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
felek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2005, 00:21
Skąd: Polska
Płeć:

Przedłużanie stosunku

Postautor: felek » 21 lip 2005, 00:25

Hej!Jestem tu nowy i jakos nie znalazlem konkretnej odpowiedzi na moje pytanie...poradzcie mi jak przedluzyc stosunek z kobieta...czyli co zrobic zeby osiagnac pozniej orgazm??Prosze o rady
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 lip 2005, 00:26

Po pierwsze to hamuj sie i nie przyspieszaj od razu. Duzo pomaga :)
felek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2005, 00:21
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: felek » 21 lip 2005, 00:29

Probowalem tak ale moze cos lepszego ktos wymysli...?
wislafun
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2005, 00:00
Skąd: z daleka:)
Płeć:

Postautor: wislafun » 21 lip 2005, 00:30

Wlasnie dobry temat...chetnie poslucham rad :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 lip 2005, 00:31

felek, duzo o tym bylo. O przerywaniu w czasie oddawania moczu, o cwiczeniu miesnia Kegla itp. Poszukaj

[ Dodano: 2005-07-21, 00:34 ]
Jezu to chociaz ten miesien ? Ja juz nie wiem co pisze. Spiaca jestem..:/
felek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2005, 00:21
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: felek » 21 lip 2005, 00:51

sprobujemy zobaczymy
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 21 lip 2005, 01:51

Yasmine pisze:Jezu to chociaz ten miesien ? Ja juz nie wiem co pisze. Spiaca jestem..

To ten miesien :) Choc wycwiczenie go w stopniu pozwalajacym uzyskac zadowalajace rezultaty naprawde nie jest prosta sprawa... :/
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości