Jak poznac to, ze chlopakowi zalezy na dziewczynie?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

KAMILKA

Jak poznac to, ze chlopakowi zalezy na dziewczynie?

Postautor: KAMILKA » 13 sty 2004, 08:45

Jak można zauważyć że chłopakowi zaczyna zależeć na dziewczynie ? To znaczy jak to się niby objawia, tymbardziej że jest osobą nieśmiałą ? :568:
Smoke

Postautor: Smoke » 13 sty 2004, 12:30

to niejest takie proste.......w towarzystwie taki chlopak bedzie caly czas ciebie obserwowal i raczej na tym sie skonczy chyba ze nieprzejmiesz inicjatywy........z niesmialymi osobami najlepiej sie rozmawia na osobnosci otwieraja sie latwiej i jesli dobrze to rozegrasz gdy chlopak poczuje sie pewnie sam zacznie dawac Tobie do zrozumienia ze mu sie podobasz.Jedyne czego potrzebujecie to czasu spedzonego razem w miejscu niepublicznym gdzies gdzie nikt wam neprzeszkodzi gdzies gdzie niebedziecie si emieli czego krepowac i nikt was nieuslyszy w takim miejscu chlopak sie otworzy po 3 spotkaniach bedzie juz zupelnie inaczej.
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec

Postautor: Czaks » 13 sty 2004, 13:51

zgadzam sie na pewno bedzie caly czas na ciebie spogladac a jak ty na niego spojrzysz to odrazu wzrok odwroci w inna strone bedzie staral sie dowiedizec od twoich znajomych albo swoich czy masz chlopaka co lubisz robic i itp.Jesli chodzi o niesmialych chlopakow to tak jak powiedzial smoke on musi sie najpierw otworzyc pogadac sam na sam jak juz zrobi ten 1 krok to potem sie rozkrecui i bedzie mu latwiej dlatego uwazam ze jak dziewczyna widzi ze wpadla w oko jakiemus chlopakowi i on tez sie jej podoba ale widzi rowniez ze on jest niesmiala to ona powinna zrobic ten 1 krok ,zagadac do niego a potem to juz bedzie z gorki dla niego
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran

Postautor: mariusz » 16 sty 2004, 01:13

więc:

- patrzy się na nią
- mówi jej jakieś komplementy
- szuka jakiegoś dotyku

trudno opisać bo każdy robi to inaczej....

Ps: jak jest nieśmiały, to przejmij inicjatywę.
Awatar użytkownika
DJ Acid Bunny
Początkujący
Początkujący

Postautor: DJ Acid Bunny » 24 sty 2004, 20:35

Po pierwsze to chciałem wszystkich powitać bardzo serdecznie,ponieważ jest to mój pierwszy topic na tym forum.
A co do tematu.
To nieśmiali faceci nie patrzą na każdy swój ruch,każdą rzecz jaką zrobią analizują,czy przypadkiem nie popełnili gafy,itd.
Żadko się zdaża że taki facet podejdzie do dziewczyny i zacznie z nią rozmawiać,a już na pewno nie w towarzystwie!No chyba że powie sobie,hmm...np.:muszę to zrobić!!!
To prawda,że taki człowiek otwiera się bardziej w sytuacjach,w których czuje się pewnie.To mogą być miejsca publiczne,ale warunek jest taki,że poczuje się on pewnie w tym miejscu.
Zgadzam się z moimi przedrozmówcami,że to ty musisz przejąć inicjatywę!Innej rady na to nie ma,no chyba że powie sobie "muszę to zrobić",ale należy pamiętać,że wtedy może z siebie zrobić głópka,sorry za wyrażenie.
Acha...poznać czy jest tobą zainteresowany możesz tylko wtedy,kiedy z nim będziesz rozmawiać,w miejscu,w którym on będzie czuł się pewnie.Inaczej może on dawać sygnały mylne,w tą,czy inną stronę.

Powodzenia...[/b]
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran

Postautor: mariusz » 24 sty 2004, 20:39

Bądz cierpliwa, jak coś tam, jest to na pewno wcześniej czy później wyjdzie. Tylko oby nie za późno :wink:
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony

Postautor: Kemot » 28 lip 2004, 23:39

Gdyby mi sie dziewczyna podobała to bym się często na nia patrzył i bardzo ważne - na pewno bym się do niej uśmiechał:-)
Awatar użytkownika
Yoda
Początkujący
Początkujący

Postautor: Yoda » 30 lip 2004, 22:03

No więc jeśli chodzi o mnie, a uważam się za osobę nieśmiałą jeśli chodzi o wyrażanie uczuć (bo z nawiązanie kontaktu nie mam problemów - dziwny jestem, nie?) to przede wszystkim patrzę na nią, a w momencie kiedy na mnie spojrzy - odwracam się :P . No chyba, że bardzo mi się podoba to nawet jej w oczy spojrzę :D. No i staram się przebywać w jej pobliżu.

P.S. Meine first post :568:
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 lis 2004, 23:00

Ktoś nieśmiały okazuje to gestami np. dotyka tak jak napisaliście obserwuje i przedewszystkim zachowuje się nie nagannie. Punktualność i te sprawy. Stara się to okazać wszystkim czym mogło by sprawić tej drudiej osobie przyjemność.

W moim przypadku jak byłem dużo młodszy dla osoby której dażyłem sympatią i na niej mi zależało niegdy nie urywałem kontaktu dłużej niż 24 godziny.

POZDRO 4 ALL
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: Hardcore » 28 lis 2004, 15:40

Po co odpowiadasz na takie stare posty? Przecież ona i tak już tego nie przeczyta, a problem już się na pewno dawno rozwiązał...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran

Postautor: Krzych(TenTyp) » 28 lis 2004, 17:34

Sory może jestem nie świeży ale takie posty nie czyta tylko ona sam zobacz na ilość wyświetleń :)
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat

Postautor: mika » 29 lis 2004, 01:08

Sory może jestem nie świeży ale takie posty nie czyta tylko ona sam zobacz na ilość wyświetleń

zgadzam się ja również przeglądam różne posty, stare i nowe. później jak ktoś ma taki sam problem to nie może napisać nowego postu na ten sam temat tylko szuka w starych i czyta innych wypowiedzi. więc nie ważne czy odpowiada sie na stary czy na nowy post bo nie zawsze odpowiedż pomoże tylko tej osobie co ten post napisała.
Awatar użytkownika
Roza_Ja
Zaglądający
Zaglądający

Postautor: Roza_Ja » 29 lis 2004, 22:31

powiem Ci ze jesli jestes gaduła to ciężko jest byc z kims małomównym ,a w dodatku skrytym ,jesli pragniesz ciepła serca i czułości On Ci nie da TEGO :-( jedynie na swoj sposob .............. cięzko sie dogadac np Bliźniętom z Lwem .......... to tragedia ...... zobacz na horoskop wtedy podpowie Ci jakim jest osobnikiem Twoj wybrany ............. to troszke ci ułatwi kontakt ...... pamiętaj nie każdy facet jest wylewny i obdarza kobiete słodkimi słówkami to nasz pobożne życzenie, zatem sama zobaczysz kiedy mu na tobie zależy pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 lis 2004, 22:38 przez Roza_Ja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran

Postautor: Student » 29 lis 2004, 22:37

Ja tam nie wierze w horoskopy. Moj i mojej partnerki mowi ze nigdy w zyciu sie nie dogadamy , a jakos zyjemy sobie juz grubo ponad rok i jakos leci... :)
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta

Postautor: Bartek22 » 29 lis 2004, 22:41

Moze napisze co ja robie zeby pokazać ,ze zalezy mi na mojej sympatii...

- mówie jej ,że mi na niej bardzo zależy
- mówie jej ,że jest dla mnie najważniejsza na świecie
- często się pytam jak sie czuje ( niby nic,ale jednak kobiety potrafia to docenic )
- wychodze po nią wieczorami na przystanek ( niby nic,ale jednak kobiety potrafia to docenic )
- dzwonie, pisze, puszczam sygnały, żeby wiedziała jak jest dla mnie ważna i ,że mysle o niej...
- staram się spędzać z nią jak najwięcej czasu ( chociaż czasami to niemożliwe...:-( )
- kupuję jej różyczki ( zawsze pojawia się duży uśmiech :-) )
- mówie jej co mi leży na sercu...
- staram się jej pokazać ,że moge dać jej taką miłość o której marzyła
- staram się być czuły, opiekuńczy i ciepły...
- nie naciskam, jesli chodzi o sprawy związane z seksem...
- po prostu staram się jej pokazac ,że jest dla mnie całym światem....
Awatar użytkownika
Roza_Ja
Zaglądający
Zaglądający

Postautor: Roza_Ja » 29 lis 2004, 22:42

tak ci sie wydaje ... a jednak ma to swoja wymowność z horoskopu mozna sie dowiedziec jaka ma nature ten drugi osobnik ,co czasami nam pomaga i ułatwia kontakt ........... Lew i Bliznięta tez nie powinny byc razem ............................ ;(
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta

Postautor: Bartek22 » 29 lis 2004, 22:46

Roza_Ja pisze:Bartek niezły jestes :) to brzmi jak oferta matrymonialna :).................. cholera z kąd ty to umiesz ;-(

Wiesz Roza, moze ja po prostu dojrzałem...Dojrzalem do tego ,żeby naprawde obdarzyc drugą osobę miłościa...i do tego, żeby oddać jej całe swoje serce...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran

Postautor: Krzych(TenTyp) » 29 lis 2004, 23:22

Hmmm ja jestem Waga a ona Bliżnięta i wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku.

Kurcze ja dostałem upomnienie za pisanie posta jednego za drugim domagam się sprawiedliwości :562:
Roza ja a stawiasz tarota ?? przez gadu gadu :D bo bym skożystał .
Lubię patrzeć w horoskopy a zwłaszcza w takiej gazecie Angora sprawdza się w 80%.

POZDRO 4 ALL
Awatar użytkownika
Roza_Ja
Zaglądający
Zaglądający

Postautor: Roza_Ja » 29 lis 2004, 23:31

Bartek to świetnie ze jestes własnie taki bo to sie ceni , tylko ostrzegam ........... nie kazda jest tego warta obys sie nie musiał przekonac ...............................................

..Nie nie stawiam Tarota ............... sam poszukaj horoskopu to proste , i nie kpij ze mnie bo daleko ci do mnie :> nie po to jest to miejsce ............
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran

Postautor: Krzych(TenTyp) » 29 lis 2004, 23:35

Oceniasz kogoś kogo nieznasz przez neta a to najgorsze co możesz zrobić .
Ale ok....
Nie sprowokujesz mnie jestem Kurturalny. :D

POZDRO 4 ALL
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran

Re: Jak poznac to, ze chlopakowi zalezy na dziewczynie?

Postautor: mariusz » 30 lis 2004, 06:55

KAMILKA pisze:Jak można zauważyć że chłopakowi zaczyna zależeć na dziewczynie ?

Tak samo jak poznac można ze dziewczynie zaczyna podobać się jakiś chłopak.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran

Postautor: ksiezycowka » 30 lis 2004, 08:18

Kamilka pisze:Jak można zauważyć że chłopakowi zaczyna zależeć na dziewczynie ?

mariusz pisze:Tak samo jak poznac można ze dziewczynie zaczyna podobać się jakiś chłopak.

Niezupełnie. Dziewczyny mimo wszystko inaczej okazują takie rzeczy.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Kontaktowanie:

Postautor: kurek » 02 gru 2004, 09:29

najlepiej samemu okazac she nam na kims zaleshy i zobaczyc czy to jest odwzajemnone :P
paddy
Maniak
Maniak

Postautor: paddy » 18 lut 2006, 23:12

no a co jak ten chłopak i tadziewczyna sie juz troche znaja? :> to jak on wtey na nia patrzy? jak moze sie wtedy zachowywac gdy ona mu sie podoba? albo gdy chce rozwinac te znajomosc? :(
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta

Postautor: miś » 19 lut 2006, 02:39

Wystarczy spojrzec na rozporek, jak ma czym sie pochwalic to wszystko jasne. <diabel>
paddy
Maniak
Maniak

Postautor: paddy » 19 lut 2006, 10:56

to co?;>
to jak tylko się dziewczyna podoba z urody, nie koniecznie pociąga to tez staje? :>
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta

Postautor: miś » 19 lut 2006, 11:18

paddy pisze:to co?;>
to jak tylko się dziewczyna podoba z urody, nie koniecznie pociąga to tez staje? :>

Zalezy jaki chlopak, ale zareczam ,ze u duzej czesci :>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 11:20

miś pisze:Wystarczy spojrzec na rozporek

Przepraszam, ale czy pionowa postawa wodza musi oznaczać, że facetowi zależy na kobiecie? To może jedynie oznaczać, że na Niego działa, że Go pociąga. A to nie zawsze ma ze sobą wiele wspólnego.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran

Postautor: Kermit » 19 lut 2006, 11:23

Wystarczy spojrzec na rozporek, jak ma czym sie pochwalic to wszystko jasne

bez jaj, chyba mylisz 2 pojecia...
paddy
Maniak
Maniak

Postautor: paddy » 19 lut 2006, 11:24

no wiec jak sie taki facet zachowuje :( co mówi, jaki jest jego stosunek do dziewczyny :/ czy ktos to potrafi określić?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”