Zabawki, tak czy nie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

karmazyt
Początkujący
Początkujący
Postautor: karmazyt » 19 kwie 2015, 20:33

W moim związku zabawki są dobrą formą urozmaicenia naszych zabaw. Problem zaczyna się wtedy, kiedy stają się rzeczą nad wyraz potrzebną...
świntuszek ze mnie ;)
Awatar użytkownika
krysia19
Zaglądający
Zaglądający
Postautor: krysia19 » 23 cze 2015, 07:44

Oczywiście,że tak ! My bardzo lubimy takie dodatki. Jestem zdania,że jak nic innego wnoszą świeżość do związku :)

Polecam szczególnie afrodyzjaki .Fajna jest na przykład hiszpańska mucha czyli Sex Elixir - kilka kropelek do napoju i bardzo wzmacnia pożądanie. W długim związku nieocenione ;)
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Postautor: Vogel » 03 lip 2015, 13:34

Chopy ja mam pytanie natury "męskiej" - nie przeszkadza Wam używanie gadżetów typu wibrator, kulki analne itp w przecięciu z Waszą dumą? Nie boicie się, że z czasem jak ktoś juz tu napisał te zabawki będa koniecznością w szczególności dla Waszych partnerek?

Pytam w kontekście, że sam się zastanawiam nad tego rodzaju "zabawą" lecz mam pewne obawy, że to może narobić więcej szkody niż pożytku.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2015, 13:34 przez Vogel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Justynka
Zaglądający
Zaglądający
Re: Zabawki, tak czy nie?

Postautor: Justynka » 12 gru 2016, 23:57

Mam partnera z którym często się seksuję ale mam też wibratorek i niewielkie dildo silikonowe bez baterii które lubię i które często urozmaica moje stosunki z chłopakiem. Zdarza się że korzystam z nich sama ale to bardzo rzadko, max 2-3 razy w miesiącu.
Awatar użytkownika
77Beatrice
Początkujący
Początkujący
Re: Zabawki, tak czy nie?

Postautor: 77Beatrice » 14 paź 2018, 19:03

Oczywiście, że jesteśmy na tak. Jakiś fajny stymulator może posłużyć obu stronom, a poza tym są jeszcze wszystkie dodatki typu kajdanki czy opaski.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”