W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

misia12
Początkujący
Początkujący
W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: misia12 » 09 kwie 2018, 14:58

W jakim banku obecnie jest najlepsza oferta kredytowa? Może ktoś brał i może podpowiedzieć? Zależy mi na zwykłym kredycie konsumenckim z przeznaczeniem na remont mieszkania?
Walentaaa
Początkujący
Początkujący
Re: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Postautor: Walentaaa » 10 kwie 2018, 12:07

Wydaje mi się, że najlepsze warunki dostaniesz w banku gdzie masz konto. Dla swoich klientów banki mają inną ofertę niż dla klienta z ulicy. Ale też chyba w Internecie są różnego rodzaju porównywarki finansowe może tak spróbuj sprawdzić.
misia12
Początkujący
Początkujący

Postautor: misia12 » 13 kwie 2018, 13:47

No sprawdzam w Finansowym Rankomacie i kilka banków obecnie ma dobre warunki, ale wyczytałam też, że oferta pokazywana przez taką porównywarkę jest tylko przybliżona, bo bank teraz przedstawia ofertę po sprawdzeniu zdolności. To prawda?
Walentaaa
Początkujący
Początkujący

Postautor: Walentaaa » 17 kwie 2018, 14:16

No tak jest, bo teraz bank musi zdolność sprawdzić. Ale i tak taka porównywarka jak ten Finasowy Rankomat jest fajna, bo możesz sprawdzić wysokość RRSO gdzie jest najniższe. Bo czym niższe tym mniej oddasz. Ale tam też może i konta porównać i ubezpieczenia.
misia12
Początkujący
Początkujący

Postautor: misia12 » 18 kwie 2018, 10:40

Też z ciekawości sprawdziłam tam konta bankowe i okazuje się, ze sporo płacę za konto osobiste w porównaniu z tym co porównywarka rankomatu mi pokazała. Chyba zmienię też konto. A co do kredytu to chyba na razie ten temat zostawię, bo jednak kredyt to kredyt. A jak tak sprawdzam te oferty i liczę ile trzeba będzie oddać. To trochę mnie to przeraża.
Walentaaa
Początkujący
Początkujący

Postautor: Walentaaa » 20 kwie 2018, 12:47

Branie kredytu to wcale nie taka łatwa sprawa. Lepiej taką decyzje kilka razy przemyśleć. Jak to mówi moja babcia - łatwo się pożycza, gorzej się oddaje.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”