Skutki uboczne brania tabletek antykoncepcyjnych

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tika
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:55
Skąd: :)
Płeć:

Skutki uboczne brania tabletek antykoncepcyjnych

Postautor: tika » 04 cze 2007, 18:27

Od ok. dwoch tygodni biore po raz pierwszy tabletki antykoncepcyjne, konkretniej Logest. Dostalam chyba jakiejs infekcji grzybiczej z tego co sama zaobsewowalam i czesto zle sie cuzje, łapie doła z byle powodu i chce mis ie plakac , jestem rozdrażniona :/ Słyszałam ze przyjmowanie pigułek powoduje obnizenie odpornosci i latwo o infekcje pochwy i 'sklonnosci depresyjne'. i teraz pytanie czy to z powodu zle dobranych tabletek czy juz jak przy jednych ma sie takie objawy to przy innych bedzie tak samo? bo jakos nei widzi mi sie ryczenie po katach i lapanie grzybow gdzie popadnie <pijak> Moze jakas pani miała podobną sytuacje?


Oczywiscie mam zamiar isc do lekarza ale za nim bede miala wizyte troche potrwa A ja chciałabym wiedziec wsyztsko juz od razu :D wiec z gory bardzo dziekuje za odpowiedz :)
Ostatnio zmieniony 04 cze 2007, 21:59 przez tika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 04 cze 2007, 18:50

Zaczęłam używać to złapałam grzybice, w sumie 2 razy w ciągu 3 m-cy. O stanach depresyjnych słyszałam, u siebie zaobserwowałam wzmożoną chęć "żeby coś mi się stało".
Niemniej 2 tyg to troszkę przy mało, żeby odstawiać te tabletki. Niech organizm się przyzwyczai, po m-cu, dwóch. I jeśli wtedy nie przejdzie nic, to radziłabym zmienić.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 cze 2007, 21:19

tika pisze:zy juz jak przy jednych ma sie takie objawy to przy innych bedzie tak samo?
Wszystkie tabletki powoduja to ze latwo grzyba zlapac. Nie wszystkie u Ciebie musza powodowac te stany depresyjne. Mozna mienic, ale dopiero po skonczeniu tego opakowania.
Awatar użytkownika
motylekkk
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 31 maja 2007, 17:52
Skąd: Jamajka ;)
Płeć:

Postautor: motylekkk » 05 cze 2007, 18:13

Tabletki na każdą inaczej działają. W każdym razie skutki uboczne nie powinny trwac dłużej nić 3 miesiące, jesli Ci te stany nie miną, to najlepiej przedyskutować z ginekologiem zmianę tabletek.
Żyje się tylko raz, ale jeśli żyje się dobrze, ten jeden raz wystarczy.

Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale zawzięcie do tego dąży...

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 33 gości